اطلاعات در مورد گیم نت

amir_tahajom

کاربر سایت
Aug 27, 2007
20
سلام
من یه گیم نت در بندر عباس دارم و دوست دارم اعطلاعات مو در مورد ارتقاء گیم نت با دیگران مبادله کنم و از کسانی که در این زمینه نظری دارن خواهش می کنم نظرات با ارزش خودشونو
اینجا بیان کنند تا دیگران هم استفاده کنند

amir_tahajom

کاربر سایت
Aug 27, 2007
20
اسم این تاپیک اینه چگونه گیم نت را حرفی کنیم
خوب حالا به جای کلمه حرفی می تونی این کلمات رو بزاری
پیشرفته . مشهور کنیم . و چیزای دیگه
حالا متوجه شدید

majiddmami

کاربر سایت
Jun 26, 2006
54
سلام
من یه گیم نت در بندر عباس دارم و دوست دارم اعطلاعات مو در مورد ارتقاء گیم نت با دیگران مبادله کنم و از کسانی که در این زمینه نظری دارن خواهش می کنم نظرات با ارزش خودشونو
اینجا بیان کنند تا دیگران هم استفاده کنند

دوست عزیز منم توی بستک یک گیم نت دارم

خودت اول حرف رو شروع کن تا ما بدونیم از کجا باید شروع کنیم.

amir_tahajom

کاربر سایت
Aug 27, 2007
20
سلام دوست عزیز خوب ما می تونیم بحثمونو از نگاه داری سیستم ها شروع کنیم
من شنیدم سیستم های گیم نت بعد از 2 یا 3 سال شروع به اذیت کردن می کنند نه اینکه نشه با هاش کار کرد می شه اما وست بازی هنگ می کنه یا ریستارت می شه من هم از وقتی این خبر رو از یکی از دوستام شنیدم به دنبال راههای می گردم که بشه از کامپیوتر ها بیشتر از 2 یا 3 سال استفاده کرد البته اعطلاعاتی هم پیدا کردم
که مثلآ هر 2 ماه یک بار سیستم ها رو سرویس کرد و فن اضافی بر روی سیستم ها بست تا داغ نکنند
خوب خوشحال می شم شما هم چند را حل به راه حل های من اضافه کنید

majiddmami

کاربر سایت
Jun 26, 2006
54
ببخشید شما قصد ندارین به ما جواب بدین

باید ببخشید نتونستم چند روزی روی سایت بیام

در مورد سوالتون من برای این کار اولا مادر برد بالایی گرفتم تا بتونم بعدا سیستم رو ارتقا بدم
من یک دستگاه پمپاژ دارم که هر یک ماه یک بار تمام سیستم ها رو با اون تمییز میکنم (یعنی گرد و خاک ها رو می گیره )
ولی به نظر من همون سه چهار سال سیستم ها عمر کنن خوبه.

حالا من یک سوال دارم :
من می خوام تو گیم نت از سوئیچ وایرلس و کارت اون برای شبکه کردن استفاده کنم به نظر شما جواب می ده یا نه
و آ یا سرعت سویچ وایرلس جوابگو است یا نه؟

armin666

کاربر سایت
Dec 22, 2007
13
سلام یه سوال اول بپرسم ازت.گیم نت پلی استیشن2دیدی؟خوب باید بگم مطمئنم ندیدی.من 3 سال پیش اولین گیم نت پلی استیشن 2 را در ایران راه انداختم.البته الان از این کار زدم بیرون راستش گیم نت کار پردردسریه.منم بعد ده سال دیگه خسته شده بودم.اگه میخوای یه کار جدید داشته باشی که مثله گیم نتکامپیوتری دست توش زیاد نباشه در باره گیم نت پلی2 تحقیق کن.راستی یه وبلاگ هم دارم که درباره گیم نت پلی2وتجربیات دورانه کارمه.البته هنوز وبلاگ جمع وجوریه ولی بدرد گیم نت دارها میخوره.دوست داشتی یه سر بزن.اینم ادرسشه.http://gameneteplaystation2.blogfa.com/فعلا بای

hosein_gh

کاربر سایت
Mar 6, 2008
30
با سلام
آیا این سیستم واسه گیم نت خوبه؟
Main Board : Elite Grop Es Ga Geforce 6100 M2 -am
Cpu : Amd Le1100
Ram : 1gb
اینو یه فروشنده بهم پیشنهاد داد گرافیکش Onboard 512 Mb هستش،خیلی هم تعریف میکرد که به هیچ بازی نه نمیگه منم چون کل سیستم حدود 320 تومن در میومد و ارزون بود با اینکه اصلا از وسائل Onboard خوشم نمیاد ولی قیمتش وسوسه کننده هست.
در ضمن Cpu این سیستم بالا 45 وات هستش . این قظیه چقدر مهمه؟
و اینکه آیا حقیقت داره که یه Cpu Dual Core X2 یه مین خوب و گرون قیمت میخاد و روی مادر بورد های 70 - 80 تومنی به خوبی جواب نمیده و حداکثر کاراییشو نداره؟
اینم سیستمی هستش که خودم پیشنهاد دادم
چطوره؟
Main Board : Giga-ga-m61sme-s2 قیمت 70 تومن
Cpu : Amd 3800 Am2 Athlon X2 Dual Core 940 Box قیمت 70 تومن
Ram : King Max Ddrii 800 1gb قیمت 30 تومن
گرافیک هم یه گرافیک 256 در حد 50 تومن
هارد هم 80
حدودا 450 در میاد
به نظر دوستان سیستم اولی به درد گیم نت میخوره؟
دومی چه؟واسه گیم نت زیاد نیست؟
با تشکر

mahdi79

کاربر سایت
Mar 18, 2008
21
نام
Mahdi karimi
به نظر من واسه گیم نت باید سیستم گیم ببندی . . مثلا . .

1- کیس اصلا مهم نیست . . چون بهتره که جلوی چشم نمونه
2- یه هارد 80 هم واسه همه بازی ها کافیه ( من توی گیم نتم C.S-16 C.S-FFA WCIII-1.21 WCIII-1.22 UT3 WOW-BC COD4 C&C3-KW NFS_MW و چنتا بازی فان نسب کردم که رو هم 20 تا دیکه جا داره )
3- رو موس و کیبرد خوب کار کن ولی رو هد ست نه . . چون هر چی بزاری به زودی خراب میشه
4- من با CPU 4000 AMD و VGA 7600GS همه بازی ها رو به راهتی بالا میارم و قابل قبول . . یادت باشه اشتهای مشتری های گرافیک پسند سیر شدنی نیست . 2 گیگ رم لازمه .
5-یه مادر برد ساده که جای دو تا رم و دو تا جای ساتا داشته باشه کافیه . . .اما مهمترین چیز توی مادر برد سرعت گذرگاه هاست که باید خیلی دقت کنی . . . خیلی دقت کن
6- جوی استیک هم علکی نگیر که زود خراب میشه . . در ضمن همه پلیرها در نهایت به کیبرد رو میآرند .
7- رو LCD هم اصلا حساب باز نکن که اصلا جواب نمیده مگر بالای 300 هزار تمن
8- دانش خودت در مورد سخت افزار . . . هر چه بیشتر بهتر . . .

موفق باشی
موفق باشی

pspeyman

کاربر سایت
Sep 12, 2007
49
سلام
به نظر من مادر بورد های ایسوز برای گیمنت عالیه و G-surf 365رو پیشنهاد میکنم برای گرافیک هم تو قیمت پایین حتما ATIاستفاده کنید

amir_tahajom

کاربر سایت
Aug 27, 2007
20
سلام دوستان از اينكه چند وقت نبودم شرمنده
خوب من كاملآ با دوسته عزيزمون mahdi79 موافقم بايد روي موس كيبورد دقت كني و هدفن زياد روش تمركز نكني چون هر چند وقت يك بار خراب ميشه و lcd هم جواب نمي ده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر