اطلاعات جدید از The Last Guardian

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود

cut_B06_07.jpg

شماره پیش رو نشریه هفتگی Famitsu مصاحبه ای با آقای Famitu Ueda درباره بازی در دست ساخت او یعنی The Last Guardian ترتیب داده است که بخش های مهم آن را در زیر میبینید .

در این مصاحبه ، آقای Famitu Ueda از یک موتور فیزیک جدید و متفاوت صحبت کرد که استفاده آن در بازی سبب واقع گرایانه تر شدن بازی و حرکت شخصیت ها و موجودات شده است . تیم توسعه بازی تمرکز خود را در راه خلق موجودات اسرارآمیز و زنده مانند Trico به کار گرفته است .

در حیطه Gameplay ، آقای Ueda به این نکته اشاره کرد که The Last Guardian ویزگی ها و مشخصه های ساخته قبلی او یعنی ICO و Shadow of the Colossus را دارا خواهد بود . علاوه بر این ، او با لحنی قاطع اشاره کرد که آخرین پروژه او بسیار متفاوت و شگفت انگیز خواهد بود .

در پایان ، Famitu Ueda از واکنش مثبت منتقدان و بازیکنان ، به خصوص در غرب شگفت زده شده است . این واکنش در جریان کنفرانس سونی در نماشگاه E3 2009 و معرفی رسمی The Last Guardian کاملا محسوس بود . او گفت در نتیجه این واکنش های مثبت من و تیمی که روی بازی کار می کنید فشاری را بیشت تر از پیش حس می کند .

اگر چه که هنوز هیچ تاریخی از عرضه The Last Guardian وجود ندارد اما Famitu Ueda تاکید کرد که اطلاعات کامل تر و جامع تری از بازی در راه است .

Source

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
Shadow of the Colossus یکی از بهترین و تاثیر گذارترین بازیهای عمرم بود.. با موسیقی اش هم واقعا حال می کردم..! (اشک تو چشمم جمع می شد!:biggrin1:)
مطمئنآ این بازی هم یکی ازبهترین بازیهای این نسل میشه...!

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
منم بی صبرانه منتظر این بازی هستم خدا وکیلی 2 تا بازی که تا حالا داده Famitu Ueda عالی بودن اینم مطمعا بازی خوبی خواهد بود ممنون ارش ;)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
چه شود من که برای اومدنش لحظه شماری میکنم..
این بازی من رو یاد طبیعت خودمون(گیلان میندازه).فکر کنم یکی از به یاد ماندنی ترین بازیها بشه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آرش بابت خبر خیلی ممنون ;) بی صبرانه منتظر اطلاعات بیشتر از بازی هستم خیلی دوست دارم بدونم چه جوری می تونه باشه؟! :biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,942
نام
نـــــــویـــــــــد
جوانی های Trico
:biggrin1:
jojeh5457.jpg

با نمك شدي امين :biggrin1:
SoC كه واقعا زيبا بود . بازيه فوق العاده بزرگ و با عظمتي بود و ازين حرفا . :biggrin1:

پلتفورم هاش چیه؟

Only On PS3

امین Trico عقابه ! :biggrin1:
این که روباه بود :biggrin1:

خُب هرچي بزرگتر شده رو به عقاب شدن رفته . باباش عقاب بوده مامانش روباه ! :biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
پلتفورم هاش چیه؟
آقا توهین نکن :d
PS3 هست دیگه! :d

ما نیز منتظر اطلاعات بیشتر از بازی هستیم!! من میدونم جزو یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین بازی های تاریخ میشه! :d

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
یکی از عنوانهایی است که اگه بازی نکنم این نسل برام تموم نمیشه:D
No Care :d
سبک بازی درست مثل Shadow of the Colossus هستش؟!
نه دقیقا ! ولی اساس گیم پلی بر پایه گیم پلی ICO و SOC هست .
اما صد در صد بازی بیتری هست :biggrin1:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,252
نام
امیرحسین
من منتظرم موسیقی متنشو هی بزارم گوش بدم ....
Soc و ico همه جوره عالی بودن ولی این sound track هاشون ای آتیش می زد به دل آدم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر