اطلاعات جدید از Dark Soul

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام.

در TGS 2010 از بازی بعدی استودیو بازیسازی From Software (سازنده Demons Souls) رونمایی شد ،این بازی که اوایل با نام Project Dark شناخته میشد به نظر میرسد ادامه ای غیر رسمی بر بازی قبلی همین استودیو یعنی Demons Souls باشد (با توجه به اینکه IP بازی DS در دست سونی هست نه Namco Bandai ).
در شماره اخیر فامیتسو جدیدترین اطلاعات از بازی منتشر شده که امیدوار کننده به نظر میرسد:

نام بازی به Dark Soul تغییر یافته است.
بر خلاف Demons Souls که در ان 5 دنیای مجزا به وسیله یک Hub مرکزی به هم مربوط میشدند دنیای بازی یک محیط یکپارچه خواهد بود، سازندگان میخواهند در بازی بیشتر احساس ازادی عمل کنید و به گشت و گذار بپردازید روی این موضوع تاکیید بسیاری دارند، وارد قلعه ها و سیاهچاله ها بشوید و در انجا به جستجو و اکتشاف بپردازید، به نوعی هر انچه را در محیط میبینید قابل دسترسی است.(باز هم بر خلاف Demons Souls که قسمت زیادی از انچه را میدیدید قابل دسترسی نبود).
بازی حتی از Demons Souls هم سخت تر خواهد بود ،در عوض در صورت موفقیت پاداش خوبی در انتظار شما خواهد بود.
Gameplay بازی در ایده خیلی شبیه به Demons Souls است.
شما میتوانید از یک سیستم ازمون و خطا در بازی بهره ببرید، میتوانید از هر اشتباهی برای دفعات بعدی درس بگیرید.
دنیای بازی بر اساس المانهای یک فانتزی سیاه قرون وسطی طراحی شده است.
تعداد ایتم ها و جادو ها به طرز چشمگیری افزایش یافته است.
انیمیشن و حرکات بیشتری برای سلاح ها در نظر گرفته شده است.
بخش انلاین بازی شبیه به Demons Souls خواهد بود.(Co-op چهار نفره و PvP)
خبری از Soul Tendency نخواهد بود چون سازنگان علاقه به استفاده از سرورهای اختصاصی ندارند.
ویژگی های جدیدی که به بازی اضافه شده به بازیباز توانایی دخالت بیشتر در بازی را خواهد داد و تجربه یک نقش افرینی متقابل را به ارمغان خواهد اورد.

اسکن مجله فامیتسو را در اینجا میتوانید ببینید.

Source 1
Source 2

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سخترین بازی نسل هفتم دیگه Demon's Soul نیست.
اگه Dark Soul به مرحله انتشار برسه و اینطور که سازنده ها گفتن از Demon's Soul سخت تر هست پس باید از همین حالا بچه های PS3 خودشون ر واسه سخت ترین بازی نسل هفتم آماده کنن.;)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
درود .

یعنی تا قبل این بازی بود وحید ؟! :D:-/
خب دیگه کیوون اگه Dark Soul منتشر بشه و به قول سازندهه که گفتن بازی از Demon's Soul سخت تره، پس با این حساب Dark Soul میشه سخت ترین بازی نسل هفتم.

کلا تو با بازیهای Casul حال می کنی کیوون.:d
اصلا فاز تو به Demon's Soul نمیخوره.:d بهتره بری منچ بازی کنی. لول!!!!:d

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
کلا تو با بازیهای Casul حال می کنی کیوون.:d
این که لول !
بعد کی گفته DS سخته ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
نه جدی میگم ، Little Big Planet سخت تره ازش . کاملا اینو جدی عرض کردم .
نه پس NGII بوده !
تو چی میگی این وسط ؟! :D
بله بله واقعا من نمیدونم از نظر سختی چه شباهتی بین LBP و DS هست ، من خودم علاقه زیادی به بازی های سخت دارم و قبول دارم که DS هم بازی سختی بود اما اگه یکم راه و چاه بازی بدستتون میومد راحت میتونستید توش جلو برید. خواهشا نگید DS سخت نیست که واقعا یه حرف مسخرست حداقل بگید زیاد سخت نیست یا برای من آسونه.
از سخت تر شدن Dark Soul نسبت به Demon's Souls هم بشدت استقبال میکنم.
wut a hardcore boy !
مثه همیشه داشتم پستای تو رو میپاییدم تا حرکاتت رو پیش بینی کنم :biggrin1:
:|:)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Daedalus

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سخترین بازی نسل هفتم دیگه Demon's Soul نیست.
اگه Dark Soul به مرحله انتشار برسه و اینطور که سازنده ها گفتن از Demon's Soul سخت تر هست پس باید از همین حالا بچه های PS3 خودشون ر واسه سخت ترین بازی نسل هفتم آماده کنن.;)

سخت يعني گيم پلي سخت؟
اره ديگه لابد :d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
این که لول !
بعد کی گفته DS سخته ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
نه جدی میگم ، Little Big Planet سخت تره ازش . کاملا اینو جدی عرض کردم .
بله بله واقعا من نمیدونم از نظر سختی چه شباهتی بین LBP و DS هست ، من خودم علاقه زیادی به بازی های سخت دارم و قبول دارم که DS هم بازی سختی بود اما اگه یکم راه و چاه بازی بدستتون میومد راحت میتونستید توش جلو برید. خواهشا نگید DS سخت نیست که واقعا یه حرف مسخرست حداقل بگید زیاد سخت نیست یا برای من آسونه.
از سخت تر شدن Dark Soul نسبت به Demon's Souls هم بشدت استقبال میکنم.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
من هم جدی گفتم.:d
اخه LBP2 که در حد بچه های 7-8 ساله هست و DS در حد آدم بزرگها. جون من تو برو منچ بازی کن که Demon's Soul مناسبت نیست.:d
حالا نه که خودم DS بازی کردم.:d
من LBP 2 رو هنوز استارت نزدم و راجع بهش اظهار نظر نمیکنم ، دیدی که ... الآن هم اظهار نظر نکردم . من راجع به LBP حرف زدم ، پاشم هستم . شاید بخاطری کندی کنترل یا هر چیز دیگه باشه ؛ اما از نظر من LBP خیلی سخت تر از DS بود . حالا این میخواد از نظر یکی مسخره یا فانی بیاد ... خوب بیاد ؛ I 'ront give a damn ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر