اطلاعات جدید از بخش Spec Ops عنوان MW3

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
bcwemxe1zkmwwhyns23.jpg

حتما شما هم مود محبوب Modern Warfare 2 یعنی Spec Ops به یاد دارید. و میدانید که این مود به MW3 نیز بازگشته است. امروز آقای Robert Bowling مدیر روابط عمومی Infinity Ward جزئیات جدیدی را از Spec Ops عنوان MW3 مطرح کردند. ایشان Spec Ops را در MW3 عظیم نام بردند و بیان کردند که این بخش، از تمام بازی قسمتی را شامل میشود از مرحله های بازی گرفته تا بخش Survival Mode و همچنین از مکان های بخش Single Player و Multiplayer و دیگر مکان ها استفاده میکند.

ایشان همچنین از وجود سیستم Level Up در این مود همانند چیزی که در بخش MP موجود است خبر دادند و اظهار داشتند " بخش Spec Ops عنوان MW3 دارای سیستم رنکینگ و لول آپ جداگانه خود است که قابلیت بازشدن اسلحه های جدید ، لوازم و Killstreak ها را در این Mode میدهد. "

Modern Warfare 3 در تاریخ 8 نوامبر امسال عرضه خواهد شد.

منبع

• Like
Reactions: Spn and βehdad

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
ایشان همچنین از وجود سیستم Level Up در این مود همانند چیزی که در بخش MP موجود است خبر دادند و اظهار داشتند " بخش Spec Ops عنوان MW3 دارای سیستم رنکینگ و لول آپ جداگانه خود است که قابلیت بازشدن اسلحه های جدید ، لوازم و Kill streak ها را در این Mode میدهد. "
منبع
با این بخشش خیلی حال کردم >:d<

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922

ایشان همچنین از وجود سیستم Level Up در این مود همانند چیزی که در بخش MP موجود است خبر دادند و اظهار داشتند " بخش Spec Ops عنوان MW3 دارای سیستم رنکینگ و لول آپ جداگانه خود است که قابلیت بازشدن اسلحه های جدید ، لوازم و Killstreak ها را در این Mode میدهد. "

منبع

با این تیکه خیلی حال کردم
واسه یه مدت سرگرم شدن و تنوع خوبه:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
تنها چیزی که mw رو از سری بی محتوای cod جدا می کنه اینه بخاطر همینه که من کلا Modern Warfare رو از Call of Duty ها جدا می دونم.باید بازی بترکونه البته اگه +16 سال رعایت بشه.

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
مثل اینکه قراره بخ انلاین MW3 کلا مجزا باشه و بترکونه.گفته این بخش Level Up داره اگه بعدا زیرش نزنه واقعا عالیه.بازی دست کمی از بتلفید3 نداره فقط گرافیکش مشکل داره بقیه مواردش همه عالین

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
خیلی عالی !
ما که با همین Ops مدرن 2 کلی سر و کله زدیم تا همش رو سه ستاره تازه کنیم . واقعا لذت بخش بود . الان Killstreak و لول هم داره که عالی میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر