اطلاعات جدید از بازی Modern Warfare 4 لیک شد

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
y2697_1.png

قبلا طی خبر از سوی اکتیویژن اعلام شده بود که بازی MW4 توسط استدیو Neversoft ساخته خواهد شد . بعد از مدتها که خبری از این استدیو نشد ، امروز این استدیو چندین عکس جدید بر روی وب سایت خود از مراحل ساخت و توسعه MW4 قرار داده . همچنین تصویری به بیرون درز کرده که عکس یک سرباز را نشان میدهد و زیر اسلحه آن نوشته : " آماده اید تا به اصل یا اصول اصلی برگردید ؟ "

البته اکتیویژن در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 ، تراویایی ( Trivia ) قرار داده بود و ساخت نسخه 4 بازی را تایید کرده بود : ( Trivia ) بازی Modern Warfare 2 به شرح زیر است :

دراین بازی ، پلاک برخی ماشین ها به شکل "IW20094" نوشته شده بود . که بخش اول آن به مخفف Infinity Ward است و 2009 سال ساخت Modern Warfare 2 است و عدد 4 اشاره به ساخت شماره 4 بازی دارد .

t2124_MW4.jpg

برای دیدن عکس ها درسایز بزرگ روی آنها کلیلک کنید

منبع

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
فکر کن یک درصد اکتیویژن بخواد از سود کنسول های همین نسل چشم پوشی کنه :))
تا اونجا که جا داره COD برای این نسل میاد بدون یک درصد شک ! مگه اینکه اکتیویژن متحول بشه و به غیر از پول به چیز دیگه ای هم فکر کنه :D
به نظرت بقیه بازیساز ها برای رضای خدا بازی میسازن ؟! :d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اصلا داستان برای من داخل سری BF مهم نیست، من مالتی پلیر رو میخوام که در خدا ترین حد ممکن قرار داره

اصلا فکر نمیکنم کلا کسی Single بتل رو بیش از ۲ ساعت امتحان کرده باشه !
این بازی مولتیش بی نظیره. فوق العادست. مخصوصا نسخه PC

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
من نمی دونم چرا COD داره به سمت بازی تینیجر پسند پیش میره (هرچی فنچ و زیر 18 سال طرفدارشه) نه خلاقیتی نه تکنیکی نه هنری همچی کلیشه ای و تکراری که برای بازیکنهای بچه سال جذابه و اونارو به وجد میاره یکم که دقت میکنم میبینم کاملا اکتی داره به شعور بازیکنهای قدیمی و حرفه ای که 20 - 25 ساله دارن بازی می کنن توهین میکنه با این بازیش اگه بخوایم فروش رو تو خوب بودن بازی ملاک بدونیم ANGRY BAIRD از تمام اینا بیشتر فروخته پس

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
من نمی دونم چرا COD داره به سمت بازی تینیجر پسند پیش میره (هرچی فنچ و زیر 18 سال طرفدارشه) نه خلاقیتی نه تکنیکی نه هنری همچی کلیشه ای و تکراری که برای بازیکنهای بچه سال جذابه و اونارو به وجد میاره یکم که دقت میکنم میبینم کاملا اکتی داره به شعور بازیکنهای قدیمی و حرفه ای که 20 - 25 ساله دارن بازی می کنن توهین میکنه با این بازیش اگه بخوایم فروش رو تو خوب بودن بازی ملاک بدونیم ANGRY BAIRD از تمام اینا بیشتر فروخته پس
اینجور که معلومه شما اصلا Fps دوست نداری :)
والا هر شماره کلی ایده جدید داره بازی مثلا همین بلک اپس 2 واقعا فوق العاده بود
البته شاید انتظار داری اکتی سبک بازی رو به هک اسلش تغییر بده کریتوس هم به عنوان شخصیت مهمان بیاد یکم دشمنارو تار مار کنه تا بازی از حالت کلیشه ی و تکراری که میگی در بیاد:d

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
اینجور که معلومه شما اصلا Fps دوست نداری :)
والا هر شماره کلی ایده جدید داره بازی مثلا همین بلک اپس 2 واقعا فوق العاده بود
البته شاید انتظار داری اکتی سبک بازی رو به هک اسلش تغییر بده کریتوس هم به عنوان شخصیت مهمان بیاد یکم دشمنارو تار مار کنه تا بازی از حالت کلیشه ی و تکراری که میگی در بیاد:d
:d نه دیگه تا این حد خلاقیت که از اونورش بیفته بترکه
نمی دونم یه چیز جدید و نو نا سلامتی اونا طراحا باید فکر کنن همین که ما بازی میکنیم از خداشون هم باشه :d

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
:d نه دیگه تا این حد خلاقیت که از اونورش بیفته بترکه
نمی دونم یه چیز جدید و نو نا سلامتی اونا طراحا باید فکر کنن همین که ما بازی میکنیم از خداشون هم باشه :d
سبک بازی fps واقع گرایانه هست نمیشه مثلا براش باس بذارن یا کارای عجیب غریب
فقط باید تو مراحل بازی ایده و نواوری داشته باشن که دارن نمیشه گیم پلی رو به کل عوض کرد که
اره باید از خداشون هم باشه ما بازی میکنیم همه جا مث ایران نمی یان مثل من و شما 60 دلار بدن بازی رو اورجینال بخرن که :d
اگه بازی نکنیم اکتی ورشکست میشه طفلک:(
واقعا ما ایرانی حق داریم به این بازی و اکتی اعتراض کنیم داره پول مارو میخوره :>

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,672
نام
حسین
فیس پالم
داداش چی میگی برا خودت روندیش الکی از خودت فکت صادر میکنی این امارو از کجا در میاری والا این مدلیشو ندیده بودیم به مولا
والا شما از هر کس دیگه ایی داری به شعور طرفدار های cod توهین میکنید

آخرین ویرایش:

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
من قصد توهین ندارم.
اما این که بعضی ها میگن EA یا اکتیویژن فقط برای پول بازی میسازن از اون حرفهای جالبه!
خوب برادر من همه شرکتها صد در صد هدفشون فقط پول هست.کسی عاشق چشم و ابروی من و شما نیست که بازی بسازه؟ شما یک شرکت نمیتونید پیدا کنید که هدف دیگه ای داشته باشه.حتی اگر 1% از درآمد هاشون رو برای کمک به گرسنگان افریقا یا بازماندگان جنگ ویتنام اختصاص بدن، باز هم دلیل تبلیغاتی داره و در دراز مدت همین کار براشون پول ساز هست.

موضوع دیگه هم بحث گیم پلی تکراری هست.
شما توقع چه چیز جدیدی رو از یک بازی FPS دارید؟ حداقل تا قبل از COD بازی های شخص اول همه فقط به شلیک خلاصه می شدن اما COD شرکتهای مختلف رو ترغیب به کارهای جدیدی در این سبک کرد که الان میتونیم در بتل ف یلد و مدال و Bioshock هم ببینیم و ازش لذت ببریم.
برداشت بد نشه، من طرفدار کال یا بتل نیستم.هر دوشون رو دوست دارم و وجود این دو لازم و ملزوم هم برای رقابت و در نهایت لذت ما از این ژانر هست.

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
فیس پالم
داداش چی میگی برا خودت روندیش الکی از خودت فکت صادر میکنی این امارو از کجا در میاری والا این مدلیشو ندیده بودیم به مولا
والا شما از هر کس دیگه ایی داری به شعور طرفدار های cod توهین میکنید
رفیق یه نفس عمیق بکش
حالا شد به مولای قصد توهین نیست به مولا فقط نظرم رو گفتم به مولا

gamer02_az

کاربر سایت
Feb 5, 2011
7
نام
علی
خودتون رو برای اومدن بهترین سری fpsتاریخ اماده کنین
اماده اومدن بازی الگو نسل باشید

اماده یه بازی ناب و جابهجا شدن رکورد فروش تاریخی باشین