اطلاعات جالب از Resident Evil 5 (حتما بخونید)

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
ابتدا یک خبر بد

Jun Takeuchi (تولید کننده این بازی) در صحبت های خود اعلام کرده راه درازی تا تکمیل بازی مونده و به احتمال زیاد بازی در اواخر سال 2008 یا اوایل سال 2009 حتما منتشر میشود. وی افزوده که 2010 خیلی دیر است به هر حال حالا حالا ها باید منتظر این بازی بزرگ موند.:(:(:(

چند خبر نسبتا جالب

در این بازی قرار است یک شخصیت مونث هم ایفای نقش کند و قرار است نقش او در این بازی بسیار کلیدی باشد و بنا به صحبت های مسولین این شخصیت که به احتمال زیاد Rebecca Chambers (شخصیت محبوب نسخه های قبلی Resident Evil) است در تریلر بعدی این بازی نمایش داده میشود:love:

Takeuchi هم چنین افزود شخصیت بازی (Chris Redfield ) باید هم از تاریکی و هم از روشنایی در هراس باشد زیرا وقتی او از تاریکی به روشنایی وارد میشود چون چشمانش به تاریکی عادت کرده نمی تواند به درستی محیط و دشمنان را ببیند (Wow)

این هم چند عکس مربوط به همین خبر بالا
bh5_12--screenshot_viewer_medium.jpg

RE5%2006--screenshot_viewer_medium.jpg

RE5%2007(2)--screenshot_viewer_medium.jpg

Chris برای تشکیلاتی به نام BSAA کار میکند

منتظر اخبار بعدی باشید

آخرین ویرایش:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
خوب من هم اكنون در اداره يكي از دوستانم هستم و اينجا اينترنت به صورت لن دارن با سرعت 10 مگ بر ثانيه كه من الان دارم 4-5 تريلر جديد با كيفيت HD ميبينم (چه صفايي) منتظر اخبار بازي هاي ديگه هم باشيد
خوب برم سر اصل مطلب من همه تريلر هاي اين بازي رو ديدم فقط ميتونم بگم محشره به احتمال زياد بهترين بازي 2009 ميشه
تو تريلر اخر اين بازي شخصيت اصلي بازي (كه قبلا معرفيش كردم) به طرز عجيبي واقعي و زيبا طراحي شده حركات واقع گرايانه.
جا خالي دادن يا اكشن هايي كه روي دشمنان انجام ميداد ديوانه كننده بود و تو اين تريلري كه من ديدم چندين نوع اسلحه از شات گان تا كلت حضور داشتند
مطمئننا به محض منتشر شدن اخبار بيشتر شما رو بي خبر نمي زارم:love:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
در مورد اون دختره , می دونم اطلاعات زیادی در موردش نیست ولی به نظرتون در طی بازی میشه باهاش بازی کرد ؟یا مثلا مثل Ada باید یه دور بازی رو تموم کنی؟یا نمیشه باهاش بازی کرد؟یا....
اطلاعات خیلی خوبی بود مرسی:cheesygri

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
در مورد اون دختره , می دونم اطلاعات زیادی در موردش نیست ولی به نظرتون در طی بازی میشه باهاش بازی کرد ؟یا مثلا مثل Ada باید یه دور بازی رو تموم کنی؟یا نمیشه باهاش بازی کرد؟یا....
اطلاعات خیلی خوبی بود مرسی

در مورد سوالتون فکر کنم صفحه های قبلی گفتم که یکی از دلایل ماراحت شدن بیشتر گیمرها از تریلر جدید بازی مشخص نشدن هیچ اطلاعاتی از بازی هست
خواهش میکنم

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
سلام
موتور گرافيكي اين بازي چيه؟:confused:
خيلي رديفه:love:اگه بشه تمام بازيهارو با اين موتور و اين نوع نور پردازي درست كنند خيلي خوب ميشه.

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
سلام
موتور گرافيكي اين بازي چيه؟
خيلي رديفهاگه بشه تمام بازيهارو با اين موتور و اين نوع نور پردازي درست كنند خيلي خوب ميشه.

والا راستشو بگم من هیچی نمی دونم حالا اگه کسی میدونه جواب ایشون رو بده ولی فکر کنم بقیه هم نمی دونن (البته فقط فکر کنم) چون هیچ جا چیزی در این باره نگفته و به احتمال زیاد یک موتور جدید است که خود کپکام طراحی کرده

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
سلام
موتور گرافيكي اين بازي چيه؟:confused:
خيلي رديفه:love:اگه بشه تمام بازيهارو با اين موتور و اين نوع نور پردازي درست كنند خيلي خوب ميشه.
در حال حاضر Capcom دو تا موتور گرافيكي در اختيار داره : MT Framework و Unreal Engine 3.0
مطمئنا يكي از اين دو خواهد بود . فكر كنم UE 3.0 باشه !! احتمالا !!

تا حالا دو عنوان Dead Rising و Lost Planet رو با موتور MT Framework طراحي كرده و احتمالا RE5 اولين بازي كپكام با موتور UE 3.0 باشه !!

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
در حال حاضر Capcom دو تا موتور گرافيكي در اختيار داره : MT Framework و Unreal Engine 3.0

تا حالا دو عنوان Dead Rising و Lost Planet رو با موتور MT Framework طراحي كرده و احتمالا RE5 اولين بازي كپكام با موتور UE 3.0 باشه !!
البته هنوز هیچ تاییدی در این باره وجود نداره
ممنون

مرتضی موسوی

کاربر سایت
Jul 3, 2007
86
این زامبی ها جز به جز باهوش تر میشن فرق ادم با هم نوع خودش رو ایک ثانیه تشخیص میدن تو تریلر که دید دیگه خانوادگی میرزن رو سر یک نفر بدبخت ولی بازی واقعا خیلی سخته با این تریلری که من دیدم شرط میبندم مثل متال گیر سخت باشه

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
دوست من این معلومه کیه دقت کن یکم بیشتر بازم بیشتر هااااااااا Rebecca Chambers هست
اگه کامل این اپیک رو خونده باشی می بینی که من توی پست اول خودم گفتم که احتمالا Rebecca Chambers هست.
بعد اگه اینم هم بخونی
مشخص نشدن نقش این دختر در تریلر
من منظورم نقشش که چه نقشی تو بازی داره
بعد هم به خاطر این اینو گفتم که:
Jill Valentine? Rebecca Chambers?... Claire Redfield
چون به طور رسمی الام نشده
بعد هم شما مثل اینکه خیلی تخیلت بالا هست که تونستی از روی دوتا چشم تشخیص بدی کی هست ولی سایت هایی مثل Gamespot یا Gameradar یا N4G نتونستن به طور کامل بفهمند کی هست

امیدوارم زیاد تند نرفته باشم

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

تا جايي كه يادمه گفتن موتور بازي ماله همون re4 هست كه ارتقا دادن و شده موتور نسل بعد

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اگه کامل این اپیک رو خونده باشی می بینی که من توی پست اول خودم گفتم که احتمالا Rebecca Chambers هست.
بعد اگه اینم هم بخونی

من منظورم نقشش که چه نقشی تو بازی داره
بعد هم به خاطر این اینو گفتم که:

چون به طور رسمی الام نشده
بعد هم شما مثل اینکه خیلی تخیلت بالا هست که تونستی از روی دوتا چشم تشخیص بدی کی هست ولی سایت هایی مثل Gamespot یا Gameradar یا N4G نتونستن به طور کامل بفهمند کی هست

امیدوارم زیاد تند نرفته باشم

دوست عزیز دلیلشو به مدیر گفتم از کجا میدونم راستی پاکش کردم درسته تازه واردم باید با منبع بیام

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
کپکام بازی هاشو با انجن اختصاصی خودش میسازه و تو هر بازیش ارتقاش میده و مطمعن باشین تو RE5 از UE3 استفاده نمیکنه [به نظر من که انجین استفاده شده در Lost Planet قوی تر از UE3 هست]

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
میمرم برای RE5 .... :(( شما ها که میگید که 2009 خیلی دیره باید توجه داشته باشین که re4 بعد از 6 سال برای ps2 ساخته شد( منظورم فاصله بین شماره 3 و 4 هست....که اپیزود هایی در این بین اومدن که هیچ جایگاه خاصی پیدا نکردن) پس اصولا زودتر از 2012 منتظر بازی نباشین....شخصا حاظرم تا 10 سال دیگه هم صبر کنم ولی یه چیزی مثل re4 در بیاد که همه بازی ها سعی بر تقلید داشته باشن...!!!
اگر یادتون باشه Re4 یه بازی بود در کنسول های نسل قبل که دورنمایی از بازی های نسل بعد میداد.... که الان بیشتر بازی ها به سبک و سیاق Re4 ساخته میشن....
دوست دارم Re5 یه جوری بشه که تمام سازنده های بازی ها بهش حسادت کنن و حسرتش رو بخورن که ای کاش بشه از مکانیسم re5 تو بازی ها شون استفاده کنن!!! :love:

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
دوست عزیز دلیلشو به مدیر گفتم از کجا میدونم راستی پاکش کردم درسته تازه واردم باید با منبع بیام
حالا اگه دلیلشو اینجا میگفتی چی می شد!!!!!!!!!!
بعد هم امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشی من هیچ قصدی نداشتم
دستت هم درد نکنه که پاکش کردی
به امید موفقیت

Joseph Balsamo

کاربر سایت
Sep 24, 2005
163
نام
سیدمحمدرضا
شخصیت های مونث بازی رزیدنت اویل از ابتدا:
1-ربکا که در Resident evil zero و RE 1 حضور داشت که احتمال اینکه شخصیت زن اویل 5 باشه زیاده.
2-جیل ولنتاین که در RE 1 و RE 3 حضور داشت که البته محبوب ترین کارکتر زن این سری هم هست.
3-کلر ردفیلد که خواهر کوچکتر کریس می باشد و در RE 2 به دنبال برادرش می گشت و در RE code veronica-x حضور داشت.
4.ایدا وونگ که اولین حضورش در RE 2 بود که به دنبال دوست پسر خودش می گشت البته به گفته خودش به شهر راکون سیتی آمده بود که با لیون روبرو میشه و در RE 4 هم که همه دیگه با نقشش آشنا هستن.
5.اشلی گراهام که دختر رییس جمهورر هستش و در RE 4 حضور داشت.
6.در RE 2 یه دختر کوچولو بود به اسم شریل که در پایان توسط لیون و کلر جون سالم به در میبره.
البته این نکته رو بگم که اینها تمام شخصیتهای مثبت این سری هستند و الا شخصیت مونث باز هم هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر