اطلاعات جالب از Resident Evil 5 (حتما بخونید)

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
ابتدا یک خبر بد

Jun Takeuchi (تولید کننده این بازی) در صحبت های خود اعلام کرده راه درازی تا تکمیل بازی مونده و به احتمال زیاد بازی در اواخر سال 2008 یا اوایل سال 2009 حتما منتشر میشود. وی افزوده که 2010 خیلی دیر است به هر حال حالا حالا ها باید منتظر این بازی بزرگ موند.:(:(:(

چند خبر نسبتا جالب

در این بازی قرار است یک شخصیت مونث هم ایفای نقش کند و قرار است نقش او در این بازی بسیار کلیدی باشد و بنا به صحبت های مسولین این شخصیت که به احتمال زیاد Rebecca Chambers (شخصیت محبوب نسخه های قبلی Resident Evil) است در تریلر بعدی این بازی نمایش داده میشود:love:

Takeuchi هم چنین افزود شخصیت بازی (Chris Redfield ) باید هم از تاریکی و هم از روشنایی در هراس باشد زیرا وقتی او از تاریکی به روشنایی وارد میشود چون چشمانش به تاریکی عادت کرده نمی تواند به درستی محیط و دشمنان را ببیند (Wow)

این هم چند عکس مربوط به همین خبر بالا
bh5_12--screenshot_viewer_medium.jpg

RE5%2006--screenshot_viewer_medium.jpg

RE5%2007(2)--screenshot_viewer_medium.jpg

Chris برای تشکیلاتی به نام BSAA کار میکند

منتظر اخبار بعدی باشید

آخرین ویرایش:

trancearena

کاربر سایت
Dec 1, 2006
366
100% حق با این دوستمون هست حالا اگه ویتنام و ... اعتراض میکنن خوب حق دارن بعد از چند سال جنگ با امریکا اون ها رو مثل .... با ذلت و خواری فرستادن کشورشون ولی این افریقا که هنوز بیشتر جاهاش تحت سلطه انگلیسی هاست دیگه چی میگن
خوب اینایی که شما گفتی چه ربطی به این موضوع داره ؟

یعنی اینا حق اینو هم ندارن که از خودشون و نژادشون دفاع کنن؟؟؟
300 رو که یادتون میاد؟ خون ما قرمزتر از اونا که نیست! هست؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اين كه حق اعتراض دارن مسلمه
اگر هم قرار باشه كسي اعتراض نكنه اون هم ما هستيم به خاطر فيلم 300

اين evil 5 رو هم ديگه زيادي دارن روي جزيياتش كار ميكنن
يعني چي ريشش به صورت تصادفي هر وقت ممكنه از جهات مختلف رشد كنه !!!
خب اين چه تاثيري روي گيم پلي داره ؟ همين كارها رو ميكنن كه بازي تا 2009 طول ميكشه
ولي مطمئنم وقتي بياد بهترين بازي سال ميشه ;)

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
اين كه حق اعتراض دارن مسلمه
اگر هم قرار باشه كسي اعتراض نكنه اون هم ما هستيم به خاطر فيلم 300

اين evil 5 رو هم ديگه زيادي دارن روي جزيياتش كار ميكنن
يعني چي ريشش به صورت تصادفي هر وقت ممكنه از جهات مختلف رشد كنه !!!
خب اين چه تاثيري روي گيم پلي داره ؟ همين كارها رو ميكنن كه بازي تا 2009 طول ميكشه
ولي مطمئنم وقتي بياد بهترين بازي سال ميشه ;)
به هر حال همین ریشی که شما میگی توی طبیعی تر شدن بازی خیلی تاثیر داره پس چیکار کنن بازی مثلا توی یه هفته اتفاق میفته بعد توی این یه هفته این اقا 6 تیغ بمونه:laughing: بعدشم مگه همه چیز فقط گیم پلی هستش؟؟ گرافیکو خیلی از همین ریزه کاری ها هم بازیرو جالب میکنه .

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
یعنی اینا حق اینو هم ندارن که از خودشون و نژادشون دفاع کنن؟؟؟
300 رو که یادتون میاد؟ خون ما قرمزتر از اونا که نیست! هست؟

کی گفته حق ندارن مگه این بازی چقدر به اونا ضربه میزنه که اینجوری بخوان شاخ بشن و اعتراض کنن
در مورد 300 غربی ها به تاریخ دست بردن و اونو تحریف کردن ولی تو این بازی که نیومدن مثلا تاریخ و قدمت نداشته افریقایی های سیاه پوست رو تحریف کنن که
الان اینو گفتم یکی میگه پس هصر چیه در مورد مصر چون در حاشیه دریای مدیترانه هستن اکثرا سیاه پوست نیستن ولی به غیر از مصر دیگه فکر نکنم این افریقایی ها تمدنی داشته باشن:-"

Badman

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
کی گفته حق ندارن مگه این بازی چقدر به اونا ضربه میزنه که اینجوری بخوان شاخ بشن و اعتراض کنن
در مورد 300 غربی ها به تاریخ دست بردن و اونو تحریف کردن ولی تو این بازی که نیومدن مثلا تاریخ و قدمت نداشته افریقایی های سیاه پوست رو تحریف کنن که
الان اینو گفتم یکی میگه پس هصر چیه در مورد مصر چون در حاشیه دریای مدیترانه هستن اکثرا سیاه پوست نیستن ولی به غیر از مصر دیگه فکر نکنم این افریقایی ها تمدنی داشته باشن:-"
:((عزیزم لطفا عصبانی نشو ما فقط داریم صحبت میکنیم:((

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
و دیگر اینکه اون شخصی که پشتش هست و سرش رو با گونی پوشونده ایا یک boss بازی هست یا bodyguard اون شخصیت قبلیه

توي evil4 از اين گوني سر كرده ها هم مردش بود هم زنش
اكثريتشون هم با اره برقي تو بازي استقبال ميكردن:)
خيلي بيشتر از دشمناي معمولي بازي هم از زمان ميبرد تا از بين برن
ظاهرا اين با اين چيز عجيبي كه تو دستشه سورپريز جديدي برا ما داره/:)

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
توي evil4 از اين گوني سر كرده ها هم مردش بود هم زنش
اكثريتشون هم با اره برقي تو بازي استقبال ميكردن
خيلي بيشتر از دشمناي معمولي بازي هم از زمان ميبرد تا از بين برن
ظاهرا اين با اين چيز عجيبي كه تو دستشه سورپريز جديدي برا ما داره

منم Re 4 رو چهار بار تموم کردم و حرف شما درسته اون شخصیت ها که اره برقی تو دستشون بود با 3-4 بار هدشات یا بیشتر از بین میرفتن
اگر هر خبر جدیدی از این بازی منتشر شد من همین جا میزارم از دوستان هم می خوام که اگه من این کارو نکردم اونا هم همین جا بزارن:)

عزیزم لطفا عصبانی نشو ما فقط داریم صحبت میکنیم
منم عصبانی نیستم ولی بعضی میخوان گیر الکی بدن و تاپیک رو منحرف کنن:mad:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
300 در مورد تاريخ بود قبول.
اما اين موضوع به نظر من از 300 هم از جهاتي بد تره. بيا خودمون رو بزاريم جاي دشمنان در اين بازي. تو 300 به تاريخمونو پادشاهان گذشته و كلآ گذشته يايران توهين شد ولي مثلا اگر تو اين بازي دشمنان ايرانيان باشن مستقيمآ داره به خود من و شما توهين ميكنه. ميگه ن و شما زامبي نما!هستيم نه اجدادمون. كدوم بدتره؟‌ من كه به شخصه ميگم اگه خودم را زير سوال ببرن.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اما اين موضوع به نظر من از 300 هم از جهاتي بد تره. بيا خودمون رو بزاريم جاي دشمنان در اين بازي. تو 300 به تاريخمونو پادشاهان گذشته و كلآ گذشته يايران توهين شد ولي مثلا اگر تو اين بازي دشمنان ايرانيان باشن مستقيمآ داره به خود من و شما توهين ميكنه. ميگه ن و شما زامبي نما!هستيم نه اجدادمون. كدوم بدتره؟‌ من كه به شخصه ميگم اگه خودم را زير سوال ببرن.
ما نارحت میشیم، انها ناراحت شدن، همه ناراحت میشن. میگم دلتون میخواد بازی رو تو مریخ و با ادم فضائی ها میساختن:biggrin1: خوب باید یکی رو این وسط قربانی کرد دیگه. فعلا هم قرعه به اسم افریقا در آمده :-"

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد

ما نارحت میشیم، انها ناراحت شدن، همه ناراحت میشن. میگم دلتون میخواد بازی رو تو مریخ و با ادم فضائی ها میساختن خوب باید یکی رو این وسط قربانی کرد دیگه. فعلا هم قرعه به اسم افریقا در آمده

اقا فریدون عزیز درست میگن به هر حال تو یک منطقه ای باید انجام بشه دیگه مثلا Re 4 تو غرب اروپا در نزدیک اسپانیا انجام میشد پس چرا هیچ کس اعترض نکرد پس اینا الکی دارن شکایت میکنن میخوان بگن ما هم هستیم (که تقریبا نیستن):laughing:

Joseph Balsamo

کاربر سایت
Sep 24, 2005
163
نام
سیدمحمدرضا
این تاپیک اویل 5 هستش ولی خوب حالا که بحثش پیش اومد در مورد 300 این رو بدونید که تاریخ اینجوریها هم که می گید تحریف نشده ولی درسته که توی این فیلم پیاز داغشو زیاد کردن ولی مشکل از خود ماست که یه تاریخ نویس و شخصی مثل هرودیت نداریم (چون داستان این فیلم از نوشته های ایشون برگرفته شده) و نداشتیم تا تاریخ ما رو به حهان بشناسونه ما ایرانیها هنوز خودمون تاریخ خودمون رو درست نمی شناسیم و نکته دیکه اینکه خودمون بیشتر از همه تاریخ و تمدن خودمون رو تحریف می کنیم و زیر سوال میبریم

trancearena

کاربر سایت
Dec 1, 2006
366
الان اینو گفتم یکی میگه پس هصر چیه در مورد مصر چون در حاشیه دریای مدیترانه هستن اکثرا سیاه پوست نیستن ولی به غیر از مصر دیگه فکر نکنم این افریقایی ها تمدنی داشته باشن
یعنی شما میگی این آفریقایی ها چون فرهنگ و تمدن ندارن کلآ جزء آدمیزاد حساب نمیشن و موجوداتی شبیه زامبی ها هستند و هر بلایی هم سرشون بیاد حقشونه و هر کاری خواستن باهاشون کنن و صدا شونم در نیاد ؟
منم عصبانی نیستم ولی بعضی میخوان گیر الکی بدن و تاپیک رو منحرف کنن
اول اینکه من فقط خبر رو گذاشتم بخاطر اینکه قبلش پیشبینی میکردم اینطور مسائل پیش بیاد.
دوم اینکه این شمایی که داری با تحلیل های عمیق و کارشناسانتون تاپیک رو منحرف میکنی نه من!
ما نارحت میشیم، انها ناراحت شدن، همه ناراحت میشن. میگم دلتون میخواد بازی رو تو مریخ و با ادم فضائی ها میساختن خوب باید یکی رو این وسط قربانی کرد دیگه. فعلا هم قرعه به اسم افریقا در آمده
خوب اینکه یه بحث جداست:biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این بحث رو همین جا تمومش می کنید! اگه خیلی علاقه مندید می تونید در تاپیک "خارج از تاپیک" ادامشو دنبال کنید. در این تاپیک فقط و فقط در مورد re5 می تونید نظر بدید نه در مورد چیز دیگه.

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
این بحث رو همین جا تمومش می کنید! اگه خیلی علاقه مندید می تونید در تاپیک "خارج از تاپیک" ادامشو دنبال کنید. در این تاپیک فقط و فقط در مورد re5 می تونید نظر بدید نه در مورد چیز دیگه.

چشم اقا اشکان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر