اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اما من مشهد هستم با صبانت 128 3 ماهه 9 گيگ ، ميانگين سرعت دانلودم اونم با DAP 9.1 حدود 22 هست ! از 25 بالاتر نرفته تاحالا!!
اعصابمو ريخته بهم!

یادت باشه همینی هم که میگیری زیادتر از سرعت اصلی 128 هست.
شما در اصل باید با 16 دانلود کنی و الان داری با 22 دانلود می کنی.البته اونم با DAP!
بستگی به کیفیت خطوط مخابراتی مشهد هم داره و خرجی که اون نمایندگی صبانت انجام میده.

ramin149

کاربر سایت
Dec 25, 2008
21
نام
ramin
سرویس شاتل

من از سرویس شاتل در اصفهان استفاده کردم سرعتش بسیار خوبه و موقع سفارش اگر 128 یا 256 بگیرید در موقع استفاده به شما سرعت 512 می ده . یکی دیگه از خوبی های این شرکن اینه که از ساعت 1 بامداد تا 7 صبح رایگان می باشد .
قیمتش هم مناسب تر از بقیه شرکت ها می باشد 3 ماه رو 30 هزار تومان می گیرد و هزینه نصب اولیه آن 15 هزار تومان می باشد ولی اگر در موقع ثبت نام معرفی داشته باشید به شما 10 هزار تومان تخفیف می دهد
پشتیبانی هم 24 ساعت می باشد و برای شارژ مجدد بسیار راحت و حداکثر در مدت 1 ساعت از طریق پرداخت اینترنتی می توانید انجام دهید .
:smile:
اگر کسی خواست از 10 هزار تومان تخفیف بهرمند شود به من پیام بدهند تا براش شماره کاربری ام را بفرستم .

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
کسیمیدونه تو منطقه شهید مفتح داتک بهتره یا شاتل یا پارس انلاین ؟؟؟؟؟؟؟ چون مثل این که میگن مناطق فرق داره !؟!

ramin149

کاربر سایت
Dec 25, 2008
21
نام
ramin
من از شاتل سرعت 320 گرفتم ولی سرعتم به 40 هم نمیرسه فقط نمیدونم چی شده که ترافیکم از 27g شده 40g:confused:

اول از همه با چه برنامه ا دانلود می کنید
دوم وقتی دیتا هم می فرستید در ترافیک خریداری شده محاسبه می شود .

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
من از شاتل سرعت 320 گرفتم ولی سرعتم به 40 هم نمیرسه فقط نمیدونم چی شده که ترافیکم از 27g شده 40g:confused:
این افزایش سرعت به 512 فقط مربوط به eco128 میشه و نه هیچ سرویس دیگه ای !:smile:
سرعت شما باید بالای قرارداد باشه . اگه میتونید وارد کنسول مودم بشید ( همونجا که مودم رو کانفیگ میکنن ) ببینید چه سرعتی براتون نوشته . مثلا من که 128 دارم الان با 167 دانلود میکنم . میشه حدود 21 در حالی که باید 16 باشه .
شما در مورد سرعتتون با پشتیبانی صحبت کنید . چون پول زیادی پرداخت میکنید و اون چیزی که باید رو بهتون ندادن
افزایش حجمی هم صورت نگرفته ! شما همون 27 رو استفاده کنید
این یه باگ تو سیستم شاتل هست که حجم رو 50% بیشتر نشون میده
اگه یه مگ از 27 فراتر برید سر ماه پولشو ازتون میگیرن ! ;) ( اینو از پشتیبانی شاتل پرسیدم )
البته یه نفر تعریف میکیرد که از 12 گیگ art1 فراتر رفته بود و 17 گیگ از 18تای پنل رو دانلود کرده بود و یه قرون ازش نگرفتن تا الان ! شاید یه موقع دیگه بگیرن :laughing:
عواقب به عهده خودتون هست :biggrin1:

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
اول از همه با چه برنامه ا دانلود می کنید
دوم وقتی دیتا هم می فرستید در ترافیک خریداری شده محاسبه می شود .
برنامه ی دانلودم flash get هست،در مورد سئوال دوم هم مطمئن نیستم ولی فکر کنم حساب میشه

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
اینا چیز خاصی نیست.سیستم توربو هست که روی خطوط فعال می کنن.
جای تعجب نداره.ما هم همین هستیم تو بوشهر.شرکتی که ازش سرویس میگیریم شبا سرعتش تغییر می کنه و خیلی بالاتر میره.
البته خیلی شرکت ها هم وقتی می خری کُلا در طول روز سرعتشون بیش از اونه چیزیه که باید باشه

میگم این سیستمی که شما گفتی(توربو) چه جوری باید فعالش کرد؟؟ من از پارس وی میگیرم( پارس آنلاین) با 128 چیزی حدود 20 تا 25 میگیرم،ولی این دوستمون که میگه بالای 50 کیلو بیت سرعتش هست :biggrin1:
راستی من برای این ماه پول 256 دادم،سرعت دانلود چه قدر باید باشه حدودا؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
میگم این سیستمی که شما گفتی(توربو) چه جوری باید فعالش کرد؟؟ من از پارس وی میگیرم( پارس آنلاین) با 128 چیزی حدود 20 تا 25 میگیرم،ولی این دوستمون که میگه بالای 50 کیلو بیت سرعتش هست :biggrin1:
راستی من برای این ماه پول 256 دادم،سرعت دانلود چه قدر باید باشه حدودا؟

استاندارد 128 بايد بين 14 تا 16 باشه...
اگه بيشتر ميگيری اين بسته به اين داره که منطقه شما خلوت هست
همينطور بين کسايی که share شده همينطور

اون دوستتون که ميگه 50 ميگيره... بهتره ازمايش اعتياد ازش بگيرن که چيزی قبلش استفاده کرده يا نه !
يا اون isp خيلی پرت هست !

256 استانداردش : 29 تا 32 هست... حالا کمی بيشتر و کمتر ايراد نداره...

مثلاً من 512 دارم... ولی تا 70 هم ميتونم بگيرم ( بعضی وقت ها ) با اينکه تا 64 بايد باشه!

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
استاندارد 128 بايد بين 14 تا 16 باشه...
اگه بيشتر ميگيری اين بسته به اين داره که منطقه شما خلوت هست
همينطور بين کسايی که share شده همينطور

اون دوستتون که ميگه 50 ميگيره... بهتره ازمايش اعتياد ازش بگيرن که چيزی قبلش استفاده کرده يا نه !
يا اون isp خيلی پرت هست !
:laughing:
256 استانداردش : 29 تا 32 هست... حالا کمی بيشتر و کمتر ايراد نداره...

مثلاً من 512 دارم... ولی تا 70 هم ميتونم بگيرم ( بعضی وقت ها ) با اينکه تا 64 بايد باشه!

مرسی از جواب;)

ramin149

کاربر سایت
Dec 25, 2008
21
نام
ramin
برنامه ی دانلودم flash get هست،در مورد سئوال دوم هم مطمئن نیستم ولی فکر کنم حساب میشه
با برنامه idm استفاده کنید برنامه idm سرعت واقعی را نشان می دهد و برای تست به سایت php.net رفته و یک فایل رو برای دانلود بگذاریید زیر سرور یک سایت هم خیلی مهم برای دانلد یک فایل اگر سرعت واقعی رانداشتید به پشتیبانی خبر دهید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر