اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
آدم دوست داره dial up داشته باشه ولی DSL ـش قطع نشه یا افت سرعت نداشته باشه یا پینگش گند نزنه...این موارد از Dial up بودن هم بیشتر اعاصب آدم رو خورد میکنن...

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
آدم دوست داره dial up داشته باشه ولی DSL ـش قطع نشه یا افت سرعت نداشته باشه یا پینگش گند نزنه...این موارد از Dial up بودن هم بیشتر اعاصب آدم رو خورد میکنن...

اینم از اون حرفابود! شما بیا ببین یه عکس ساده رو با دیال اپ 2 دقیقه طول میکشه باز شه....ولی با adsl حتی 64 K بیست ثانیه ای باز میشه...این که بعضی مواقع قطع میشه..و پینگ نداری...بر میگرده به شرکت ارائه دهندت که ببخشیدا ..حتمن سرویس دهیش در حد فاجعست! وگرنه بنده هم تو شرکت ADSL داریم بعضی مواقع ممکنه کند بشه یا قطع بشه ولی همیشه که اینطوری نیست به هر حال اینجا که ژاپن نیست که......من میگم این خیلی بهتره که با دیال اپ کار کنی...اعصاب خورد کنیش بیشتره ..حتی اگه عالی عالی هم نباشه..و بعضی مواقع قطع شه...اینا همه مال ناشکریه.! باز هم میگم بدترین ADSl هم بهتر از دیال اپه.

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
اینم از اون حرفابود! شما بیا ببین یه عکس ساده رو با دیال اپ 2 دقیقه طول میکشه باز شه....ولی با adsl حتی 64 K بیست ثانیه ای باز میشه...این که بعضی مواقع قطع میشه..و پینگ نداری...بر میگرده به شرکت ارائه دهندت که ببخشیدا ..حتمن سرویس دهیش در حد فاجعست! وگرنه بنده هم تو شرکت ADSL داریم بعضی مواقع ممکنه کند بشه یا قطع بشه ولی همیشه که اینطوری نیست به هر حال اینجا که ژاپن نیست که......من میگم این خیلی بهتره که با دیال اپ کار کنی...اعصاب خورد کنیش بیشتره ..حتی اگه عالی عالی هم نباشه..و بعضی مواقع قطع شه...اینا همه مال ناشکریه.! باز هم میگم بدترین ADSl هم بهتر از دیال اپه.
سلام
این دیگه جزو بدیهیات هست و نیاز به توضیح نداره ولی شما یه موقع هست میخوای یه لیوان آب سیب بخوری و تو ذهن شما باید شیرین باشه و چقدر ضدحال میشه که این اب سیب خراب شده باشه و تو دهن شما مزه ترشی بده . حالا تصور شما از ADSL یه چیزی هست و واقعا وقتی باهاش کار میکنی ضد حال عجیبی میخوری با این سرویس دهی عجیب غریب و .... که بماند . ولی کسی از Dail Up توقعی نداره .پس به طبع ضد حالش هم از پیش قابل پیش بینی هست . امیدوارم خدمات ADSL کمی منصفانه تر و سجیده تر ارائه بشه .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
این دیگه جزو بدیهیات هست و نیاز به توضیح نداره ولی شما یه موقع هست میخوای یه لیوان آب سیب بخوری و تو ذهن شما باید شیرین باشه و چقدر ضدحال میشه که این اب سیب خراب شده باشه و تو دهن شما مزه ترشی بده . حالا تصور شما از ADSL یه چیزی هست و واقعا وقتی باهاش کار میکنی ضد حال عجیبی میخوری با این سرویس دهی عجیب غریب و .... که بماند . ولی کسی از Dail Up توقعی نداره .پس به طبع ضد حالش هم از پیش قابل پیش بینی هست . امیدوارم خدمات ADSL کمی منصفانه تر و سجیده تر ارائه بشه .

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که توی ایران حتی خط اینترنت Dial Up هم غیر استاندارد و نامردی هست.توی کشورهای دیگه مثل انگلستان سرعت Dial Up دقیقا 128 هست.
پس انتظار نداشته باشید ADSL ش هم چنگی به دل بزنه...

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که توی ایران حتی خط اینترنت Dial Up هم غیر استاندارد و نامردی هست.توی کشورهای دیگه مثل انگلستان سرعت Dial Up دقیقا 128 هست.
پس انتظار نداشته باشید ADSL ش هم چنگی به دل بزنه...
بله
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفته که:ما اینترنتیه که در اختیار ISP ها قرار میدیم دقیقا 10 برابره برای هر نفر

ولی ISP ها گفتن نمیارزه اینترنت رو به 1 نفر بدیم>

این طوری هست که 1 اینترنت 70 Ks رو به 101 نفر میدن یعنی 7 Kb s فوقش:D

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
سلام به برو بچ گل بازی سنتر:cool:
آقا الان میانگین قیمت ADSL تو اصفهان چنده؟ (128 و 256)
محدودیت دانلودش چقدره؟
از چه ساعتی رایگان میشه؟
و از همه مهم تر سرعتش چطوره؟؟
با سپاس فراوان

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
كدوم isp? من صبا دارم . 64 سه ماهه گرفتم 30200 . 128 48 و خورده اي بود . ظاهرا قبل از اين كم شدن قيمتها ، قيمت صبا كم شد . شما يه زنگ بزن شركتش . به سايت هم اطمينان نكن . شماره : 6249298
رايگانش كه يوزر و پس جدا داره از 3 شب تا 7 صبح . سرعتش فوق العاده مضخرف . منظروم سرعت رايگانشه والا خود اينترنتش عاليه . محدوديت دانلود هم ايني كه من گرفتم 5 گيگ واسه سه ماه بود . 128 ميشه 10 گيگ واسه سه ماه ...

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اینم از اون حرفابود! شما بیا ببین یه عکس ساده رو با دیال اپ 2 دقیقه طول میکشه باز شه....ولی با adsl حتی 64 K بیست ثانیه ای باز میشه..
خوب شما منو نمیشناسی ظاهرا... من 5 سال Dial up استفاده میکردم،پس خاطرات خودم رو به خودم تحویل نده!
این که بعضی مواقع قطع میشه..و پینگ نداری...بر میگرده به شرکت ارائه دهندت که ببخشیدا ..حتمن سرویس دهیش در حد فاجعست!
بله بسیار شاد شدیم... :laughing: من گفتم سرویس ـه من قطع میشه یا مشکل پینگ دارم؟ هنوز فرق تمثیل با واقعیت رو نمیگرید توی نوشته های آدم!
من 1 ماه و 20 روزه از این شرکت DSL میگیرم...توی این چند وقته فقط 3 ساعت مشکل پینگ داشتم(پینگ از 40-50 به 80-90 رسیده بود که حتی اون پینگ 90 ـش هم در مقابل 90% ـه ISP های ایران بهتره..(مخصوصا صبا نت که خودم دارم مشاهده میکنم که از 24 ساعت،25 ساعت تو لگ هستن با پینگ های فضایی
63.gif
)
مشکل قطعی هم فقط 3 شب گذشته 2 بار برام پیش اومد که ربطش به مخابرات بود که داشت خط اضافه میکرد.(به خاطر همین 2 شب هم کلی به یورز هاشون آوانس دادن به قول معروف)

وگرنه بنده هم تو شرکت ADSL داریم بعضی مواقع ممکنه کند بشه یا قطع بشه
خودتم داری میگی بعضی مواقع....این بعضی مواقع واسه همه ISP ها هست...ولی واسه کسی مثل من که مشکلاتش حتی سر جمع به 24 ساعت هم نرسیده عالی ـه(با توجه به وضع بقیه ISP ها دارم میگم که 3 روز 3 روز قطع هستن :D)
باز هم میگم بدترین ADSl هم بهتر از دیال اپه.
در بدترین حالتی که یه ADSL داره....سگ ـه Dial up به اون سرویس ADSL شرف داره...(دارم بدترین حالت رو میگم که مثلا یه دفعه دیدی 2 هفته کلا قطع بودی
36.gif
)

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
خیلی خوب! اگه تو این مشکلاتت انقدر کمه...پس دیگه چی؟ شما اومدی میگی آدم دیال اپ د اشته باشه بهتر از اینه که پینگش گند بزنه..یا افت سرعت داشته باشه! شما که تو پست اولت راجع به بدترین حالت ( 2 هفته قطعی ) صحبتی نکردی! منم گفتم اگه افت سرعت داشته باشی یا پینگت گند بزنه ..باز بهتر از اینه که اصلن adsl نداشته باشی...منم کاری ندارم که شما کلی گفتی...یا خودت اون مشکل رو داری..من گفتم هر کس داره ( افت سرعت و گند پینگ ) بهتر از اینه که اصلن نتونی adsl بگیری.
وگرنه بله حرف شما درسته در پست آخریت .. سه روز سه روز قطع بودن ...بد تر از دیال اپه! چون منظور من از بدترین adsl سه روز سه روز قطع شدن نبود..بلکه همین پینگ بد.. افت سرعت...خدمات بد..بود..اما اگه بدترین adsl اینه که سه روز سه روز قطه بشی این دیگه بله! حق با شماست ..دیال اپ بهتره!

به هر حال حرف من این بود که اینایی که میان از خدمات بد..یا افت سرعت و یکم پول بیشتر ..و محدودیت دانلود ..و اینا شکایت میکنن...خودشون رو جای منی قرار بدن که تو سعادت آباد نمیتونم adsl داشته باشم ..چرا؟ چون جدیدترین کابل ارتباطی دنیا رو دارم .فیبر نوری! یعنی تو ایران بر عکس شده..شده مایه بدبختی!
اونوقت مخابرات بیاد با پسر ایت الله مرعشی که ریسس شرکت افروزه بریزه رو هم...و تجهیزات فیبر رو فقط به این شکرت بدن! زنگ بزنی بگه! آقا فقط 256 داریم ماهی 100 تومن! حالا شما به جای من باشی حاضر نیستی این مشکلات isp ها رو تو adsl تحمل کنی...ولی فقط بتونی adsl داشته باشی؟
منطور من این بود!

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
آقای کسی کافی نت ADSL سراغ داره با سرعت 512 به بالا یا همون 512 که واسه هر مگ نیاد پول اضافی بگیره؟..رتم یه کافی نت سرعتش 1 مگ بود ساعتی 1600 ...گفت واسه هر مگ باید 50 تومن اضافه بدی..یعنی 100 مگ دانلود کنی 5 تومن باید بدی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر