اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
منم همین سوال freegame داشتم
تهران
از چه شرکتی بگیرم بهتره و به صرفه تر؟

اولویت هات این باشه :

1.شاتل

2.صبا نت

3.آزاد نت

فکر می کنم مورد دوم و سوم قیمتاشون مناسب باشه.اما هر 3 شرکت کیفیت خدماتشون بالاست.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
راستی این نوع ip در adsl داریم و کدوم بهتره؟!
واسه مودم چی پیشناد میکنین؟ به نظر خودم D-link حرف نداره حالا نظر شما چیه؟
مودم تو سرعت تاثیر داره واقعا؟!
مودم lan و usb چه فرقی میکنن و مزیتشون چیه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون کنسول جون یه چند تا سوال دیگه هم داشتم:
اسیا تک چطوره ؟
قیمتاشون برای 128 چنده؟( قیمتهای این 3 شرکت)
مودم چی بگیرم ؟

اسمم پدرامه... :biggrin1: (برای راحتیت گفتم)

آسیاتک کیفیتش جالب نیست.پشتیبانیش هم بدتر از کیفیت.

قیمتاشون هم برو توی سایت هاشون ببین.

شاتل : Shatel.IR

صبا نت : SabaNet.IR

آزاد نت : AzadNet.Net

مودم هم از خود شرکتی که سرویس می گیری ازش بخر بهتره.چون اگر مشکلی برای مودم پیش بیاد هم تعویض رایگان می کنن هم این که پشتیبانیشون شامل مودم هم میشه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
راستی این نوع ip در adsl داریم و کدوم بهتره؟!
واسه مودم چی پیشناد میکنین؟ به نظر خودم D-link حرف نداره حالا نظر شما چیه؟
مودم تو سرعت تاثیر داره واقعا؟!
مودم lan و usb چه فرقی میکنن و مزیتشون چیه؟

امین جان منظورت از IP اگر طریقه کارشون هست،باید بگم که یکیش اختصاصی هست و یکی مشترک.زمانی که اختصاصی باشه IP شما فقط روی اون IP شما هستید و چون IP خلوت هست و غیر از شما کسی نیست برای همین سرعتتون ثابت خواهد بود و افت سرعت ندارید.مشترک هم که یه تعداد کاربر روش هستن و هر چی شلوغ تر بشه IP باعث میشه سرعت و کیفیت بیاد پایین تر.
مودم که D-Link معلومه حرف نداره.اما من پیشنهاد می کنم از همون شرکتی که سرویس می گیری بخری.به دلیلی که توی پست قبلیم هم توضیح دادم.
مودم هم تاثیری توی سرعت نداره(البته اگه داره هم به صورتی نیست که قابل تشخیص باشه)
به نظر من مودم 2 پورت بگیر که هم Lan داره هم USB چون اون موقع راحت یه سیم میزنی به XBox360 که بهتره Lan یا همون Ethernet باشه و USB رو هم به PC.در ضمن من افت سرعت با مودم 2 پورت ندیدم زمانی که داشتم XBox360 بازی می کردم و همون موقع دانلود می کردم.

اما اگر مودم برات مهم هست که خودت بخری Asus 602 و Asus 604 پیشنهاد میشه.مودم های Comtrend و TP-Link(خودم الان این رو استفاده می کنم که 2 پورت هست) خوب هستند.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
ممنون
والا ip رو زده بود dy ! نمیدونم یعنی چی:biggrin1:
مودم خوده شرکت fast link هست که فکر نمیکنم combo باشه ولی یه مدل d link قیمت کردم 53 تومن combo بود تا ببینم ی میشه...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
امین جان منظورت از IP اگر طریقه کارشون هست،باید بگم که یکیش اختصاصی هست و یکی مشترک.زمانی که اختصاصی باشه IP شما فقط روی اون IP شما هستید و چون IP خلوت هست و غیر از شما کسی نیست برای همین سرعتتون ثابت خواهد بود و افت سرعت ندارید.مشترک هم که یه تعداد کاربر روش هستن و هر چی شلوغ تر بشه IP باعث میشه سرعت و کیفیت بیاد پایین تر.
مودم که D-Link معلومه حرف نداره.اما من پیشنهاد می کنم از همون شرکتی که سرویس می گیری بخری.به دلیلی که توی پست قبلیم هم توضیح دادم.
مودم هم تاثیری توی سرعت نداره(البته اگه داره هم به صورتی نیست که قابل تشخیص باشه)
به نظر من مودم 2 پورت بگیر که هم Lan داره هم USB چون اون موقع راحت یه سیم میزنی به XBox360 که بهتره Lan یا همون Ethernet باشه و USB رو هم به PC.در ضمن من افت سرعت با مودم 2 پورت ندیدم زمانی که داشتم XBox360 بازی می کردم و همون موقع دانلود می کردم.

اما اگر مودم برات مهم هست که خودت بخری Asus 602 و Asus 604 پیشنهاد میشه.مودم های Comtrend و TP-Link(خودم الان این رو استفاده می کنم که 2 پورت هست) خوب هستند.
راجع به مودم بی سیم توضیح میدی ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون
والا ip رو زده بود dy ! نمیدونم یعنی چی:biggrin1:
مودم خوده شرکت fast link هست که فکر نمیکنم combo باشه ولی یه مدل d link قیمت کردم 53 تومن combo بود تا ببینم ی میشه...

Dy یعنی همون Dynamic

مودمشون که زیاد چنگی به دل نمیزنه.اگر شرکت بهونه نمیاره همون D-Link بگیر.البته باز هم میگم اگر گیر داد گفت D-Link نمیشه برو Asus 602 یا Asus 604 بگیر.

راجع به مودم بی سیم توضیح میدی ؟

نگاه کن مودم بیسیم برای اینترنت های بیسیم یا به اصطلاح Wireless به کار میره که اینترنت داخل خونه شما به صورت بیسیم میشه.یعنی با هر دستگاهی مثل PSP یا گوشی های موبایلی که قابلیت WLan دارن یا حتی لپ تاپ ها می تونید به صورت بیسیم به اینترنت وصل بشید.این نکته رو هم بگم که این مودم ها فقط مخصوص خطوط بیسیم هستن

اما مودم هایی هم هستن که مودم ADSL هستن اما قابلیت WLan رو هم دارن.یعنی هم به PC وصل هستند و هم به صورت Wireless فعال هستند و شما می تونید از این قابلیتش برای دستگاه هایی که ذکر شد استفاده کنید.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
Dy یعنی همون Dynamic

مودمشون که زیاد چنگی به دل نمیزنه.اگر شرکت بهونه نمیاره همون D-Link بگیر.البته باز هم میگم اگر گیر داد گفت D-Link نمیشه برو Asus 602 یا Asus 604 بگیر.

نگاه کن مودم بیسیم برای اینترنت های بیسیم یا به اصطلاح Wireless به کار میره که اینترنت داخل خونه شما به صورت بیسیم میشه.یعنی با هر دستگاهی مثل PSP یا گوشی های موبایلی که قابلیت WLan دارن یا حتی لپ تاپ ها می تونید به صورت بیسیم به اینترنت وصل بشید.این نکته رو هم بگم که این مودم ها فقط مخصوص خطوط بیسیم هستن

اما مودم هایی هم هستن که مودم ADSL هستن اما قابلیت WLan رو هم دارن.یعنی هم به PC وصل هستند و هم به صورت Wireless فعال هستند و شما می تونید از این قابلیتش برای دستگاه هایی که ذکر شد استفاده کنید.
آهان؛ یعنی فقط به جای کابل Lan از Wi Fi استفاده میکنیم ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
تو استان سمنان و شهر دامغان چه شرکت هایی adsl ارائه میدن

نمایندگی پارس آنلاین :

نام شرکت :
شرکت سامان رایان سمنان
مدیر عامل :
محمدرضا سعدالهی
پست الکترونیک :
info@samanrayan.com
وب سایت :
http://www.samanrayan.com
تلفن :
۴۴۴١*٧٩ - *٢٣١ و ۴۴۵*٩١١ - *٢٣١
فکس :
۴۴۴٨٣*٢ - *٢٣١
آدرس :
سمنان- بلوار بسیج- روبروی سازمان جهاد کشاورزی- پلاک ١٢٣

فقط همین پارس آنلاین مثل این که تو سمنان سرویس میده به صورت نمایندگی.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
تهران 256 چی؟

اولویت اولت شاتل باشه : Shatel.IR

اولویت های بعدی :

صبانت : SabaNet.IR

آزادنت : AzadNet.Net

اگر توان پرداخت هزینه 256 رو دارید من پیشنهاد می کنم حتما بگیرید.من خودم الان 256 دارم استفاده می کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر