اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
فقط صبانت...من الان صبانت دارم 128...دانلود حداقل 20 و حداکثر به 54 هم میرسه که اکثرا دانلود رویه 40 تا 50 هستش..واقعا عالیه...وقتیم دانلود میکنی چیزیو سرعتت اصلا افت نمیکنه..واقعا عالیه...پیشنهاد من فقط صبانته....پارس انلاینه واقعا مزخرفه..قیمتاش زیاده و اصلا خدمات خوبی نمیده....البته این تجربه یکساله من از پارس انلاین بود...که خیلی این دو ماه اخر زجرم داد...با ای اس پیشم سایتمو باز نمیکرد...مسخره بود.

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
فقط صبانت...من الان صبانت دارم 128...دانلود حداقل 20 و حداکثر به 54 هم میرسه که اکثرا دانلود رویه 40 تا 50 هستش..واقعا عالیه...وقتیم دانلود میکنی چیزیو سرعتت اصلا افت نمیکنه..واقعا عالیه...پیشنهاد من فقط صبانته....پارس انلاینه واقعا مزخرفه..قیمتاش زیاده و اصلا خدمات خوبی نمیده....البته این تجربه یکساله من از پارس انلاین بود...که خیلی این دو ماه اخر زجرم داد...با ای اس پیشم سایتمو باز نمیکرد...مسخره بود.

البته اینم اولاشه
حالا صبر کنین
این روزا مثل اینکه مد شده سرعت دانلود زیاد باشه
شایدم به خاطر جذب مشتری این کارو میکنند

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
شایدم به خاطر جذب مشتری این کارو میکنند

من احساس میکنم چون صبانت محدودیت دانلود داره این رو میده که ملت رو یه جورایی تحریک کنه که برن دانلود کنن در نتیجه محدودیتشون تموم میشه و ...

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
دوستان تو استان ما فقط یه شرکته که adsl2 ساپورت میکنه ولی طعرفه های بالایی داره
من برای دانلود میخوام کسی با این شرکت اشنایی داره
مودم ارزون هم اگه قیمت دارین ممنون میشم
اه اسم شرکت بهین اندیشه

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
1 سوال داشتم می خواستم بدونم کسی می دونه؟من مدتیه(4-3 ماهه)که adsشاتل دارم ولی وقتی چیزی رو دانلود می کنم تا مدتی که دانلود ادامه داره دیگه هیچ سایتی باز نمی شه(page cannot be displayed)می یا اصلا هیچ چیزی که مربوط به اینترنت هست_به جز خود دانلود)کار نمی کنه می خواستم بدونم مشکل از جیه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان تو استان ما فقط یه شرکته که adsl2 ساپورت میکنه ولی طعرفه های بالایی داره
من برای دانلود میخوام کسی با این شرکت اشنایی داره
مودم ارزون هم اگه قیمت دارین ممنون میشم
اه اسم شرکت بهین اندیشه

ADSL2 و ADSL فرق خاصی ندارن.

شما فکر می کنم فعلا برای شروع یه سرعت پایین بگیرید بهتر باشه.مودم ها هم همگی 40-50 تومان هستن.

1 سوال داشتم می خواستم بدونم کسی می دونه؟من مدتیه(4-3 ماهه)که adsشاتل دارم ولی وقتی چیزی رو دانلود می کنم تا مدتی که دانلود ادامه داره دیگه هیچ سایتی باز نمی شه(page cannot be displayed)می یا اصلا هیچ چیزی که مربوط به اینترنت هست_به جز خود دانلود)کار نمی کنه می خواستم بدونم مشکل از جیه؟

ممکنه از ویندوزتون باشه.من خودم یه زمانی همین مشکل رو داشتم که با تعویض ویندوز درست شد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ایشون گفتن هزینه هاش خیلی بالاست.گفتم فعلا برای شروع پایین ترین سرعت رو بگیرن تا بقیه اش رو خدا پولش رو برسونه.

bocelli

کاربر سایت
Jun 23, 2007
282
لعنت به این داتک

امروز میخواستم یک فایلی از راپیدشیر دان کنم دیدم *****ه چند تا لینک دیگه رو هم از راپید شیر امتحان کردم بازم ***** بود من از adsl 128 داتک عوضی استفاده میکنم واقعا عصبانی:angry:شده بودم زنگ زدم به پشتیبانی و دفتر مرکزیشون میخواستم هرچی بد و بیراهه بهشون بگم ولی حدود بیست بار گرفتم اشغال بود عوضیا کلی پول از مردم میگیرن هر کاری دلشون میخوان میکنن واقعا چیه راپیدشیر رو ***** کردن میخواستم ببینم بچه های سایت که از سرویس داتک استفاده میکنند برا اونها هم ***** شده یانه من از راپید شیر فیلم دان میکنم احتمالا به حیوون های داتک بگم سرویسمو قطع کنن واقعا خیلی حروم زاده اند لطف کنید یه سرویس adsl 128 بهم معرفی کنید که مبلغ ماهیانش البته با مالیات بین 20-25 هزار تومان باشه و محدودیت دانلود نداشته باشه و ضمنا مثل این شرکت اشغال داتک سایتها رو بیخودی ***** نکنه البته غیر از pars online که مثل داتک:sick: اشغاله

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
تمامی شرکت های ایران سایت رپیدشیر رو ***** کردن.دلیلش هم همون فایل های س.ک.س.ی هست که توش آپلود میشه و در سایت های مثل XShareX.Info برای دانلود قرار داده میشه.

به دستور وزارت ارتباطات و سپس مخابرات.

اما برای من که تو بوشهر هستم و از خلیج فارس آنلاین سرویس میگیرم هنوز ***** نشده.

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
سلام

با 5 یا 10 گیگ محدودیت حجم میشه روزی 7 8 ساعت توی xboxlive بازی کرد ؟

یک سوال دیگه : یکی طریقه نصب مودم adsl به x360 رو میگه ؟!!
از مودم تک پورت هم میشه برای 360 استفاده کرد ؟ یعنی هر وقت میخاستی با 360 بازی کنی بزنی به 360 و موقعی که خواستی با pc کار کنی بزنی به pc ?
این مودم های planet خوبه ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آره تقریبا خوبه.

مودم رو وصل می کنی.

Ip ها و Dns رو میدی و وصل میشی.اگر هم Adsl شما یوزر و پسورد داره که باید وارد بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر