اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خیر دوست عزیز.تاثیری در پول تلفن نداره.
در ضمن در هنگام اتصال خط تلفن شما مشغول نیست.(منباب اطلاع شما);)
دست شما درد نکنه;)
اون مورد دوم رو م میدونستم ولی بازم متشکرم:biggrin1:

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
اقا من می خوام adsl سرعت 128 داتک بگیرم فقط می خواستم ببینم در روز چند گیگ می شه دانلود کرد ؟بعد می گن تا چند ماه دیگه محدودیت سرعت برداشته می شه ایا درسته؟لطفا سریع جواب بدید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اقا من می خوام adsl سرعت 128 داتک بگیرم فقط می خواستم ببینم در روز چند گیگ می شه دانلود کرد ؟بعد می گن تا چند ماه دیگه محدودیت سرعت برداشته می شه ایا درسته؟لطفا سریع جواب بدید
اگه نا محدود باشه تا هر چند گیگی که عشقت کشید اگه محدود باشه باید تا محدوده ای که گفته دانلود کنی و بیشتر از اون نمیشه!
در ضمن درست شنیدی تا چند ماهه دیگه برداشته میشه...

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من تو روزنامه ي عصر ارتباط خوندم داره يه سرويس هايي بدون محدوديت سرعت و از طريق كابل برق در ايران راه اندازي ميشه (نوشته بود راه اندازي شده) و هزينه ش فعلا براي هر مودم صد هزارتومان ميباشد به احتمال زياد قيمتش ژايين تر هم مياد

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
من یه سوال داشتم میخوام adsl 64kb بگیرم میخواستم بدونم در یک ساعت چقدر میشه اطلاعات دانلود کرد یعنی در مقایسه با dial up چجوریاست چون من با dial up تونستم 156mb رو در 13 ساعت دانلود کنم
بعدش قضیه این محدودیت دانلود چیه؟
در ضمن امین جان شما هم شهری هستی از کجا adsl گرفتی و چقدر هزینش شده؟
ممنون

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
سلام
من یه سوال داشتم میخوام adsl 64kb بگیرم میخواستم بدونم در یک ساعت چقدر میشه اطلاعات دانلود کرد یعنی در مقایسه با dial up چجوریاست چون من با dial up تونستم 156mb رو در 13 ساعت دانلود کنم
در ضمن امین جان شما هم شهری هستی از کجا adsl گرفتی و چقدر هزینش شده؟
ممنون

سلام عزيز خسته نباشي بايد خدمتت عرض كنم سرويس adslدر مقابل با سرويس ديال خيلي مزيت ها داره كه احتمال ميدوني سرعتي كه شما گفتي (64kbs ) در مقايسه با حد اكثر سرعت ديال خيلي بالا تره چون مثل شبكه نيست و در واقع شما خيلي راحت ميتوني به سايت ها دست يابي داشته باشي و تا اونجايي كه من ميدونم انگار شما يك شبكه ي مجزا وجدا براي خودت داري و سرعت دانلودت هم مطمئانا با افزايش محسوسي روبه رو ميشه

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
من یه سوال داشتم میخوام adsl 64kb بگیرم میخواستم بدونم در یک ساعت چقدر میشه اطلاعات دانلود کرد یعنی در مقایسه با dial up چجوریاست

با ADSL 64kb نهایت سرعت دانلودی که میتونی داشته باشی 8kb در ثانیس که البته هیچ وقت به این سرعت نمیرسی و در بهترین شرایط میتونی 7kb و در حالت معمولی 6kb در ثانیه دانلود کنی ... اگه سرویس خوبی داشته باشی میانگین سرعتت همون 6kb میشه که در مقایسه با دایل آپ بهتره ولی نه اونقدری که فکر کنی خیلی سرعت بالاتره
در کل ADSL 64kb از نظر سرعت برتری خیلی محسوسی نسبت به دایل آپ نداره و مهمترین مزیتش همون آنلاین بودن 24 ساعتس
اگه میخوای اختلاف سرعتت با دایل آپ خیلی زیاد بشه حداقل 128 باید بگیری

من کرمانشاهم اینجا یکم گرونه!
مثلا 64 میشه 22 تومن
128 => 28
256=>45

256 48 تومن کجاش گرونه !؟
پس من چی بگم که دارم بابت سرویس واقعا آشغال 128 افروز ماهی 55 میدم ؟

اقا من می خوام adsl سرعت 128 داتک بگیرم فقط می خواستم ببینم در روز چند گیگ می شه دانلود کرد ؟

سرویسهای داتک محدودیت دانلود ندارن و هرچقدر بخوای میتونی دانلود کنی

بعضی از شرکتها محدودیت دانلود میزارن که مثلا توی 1 ماه بیشتر از 5 گیگ نمیتونی دانلود کنی ... البته بعضی از شرکتا اصلا نمیتونن کنترل کنن که کی چقدر دانلود کرده ولی بعضی ها هم میتونن ... اگه بتونی از جایی بگیری که محدودیت دانلود نداشته باشه خیلی بهتره

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
با ADSL 64kb نهایت سرعت دانلودی که میتونی داشته باشی 8kb در ثانیس که البته هیچ وقت به این سرعت نمیرسی و در بهترین شرایط میتونی 7kb و در حالت معمولی 6kb در ثانیه دانلود کنی ... اگه سرویس خوبی داشته باشی میانگین سرعتت همون 6kb میشه که در مقایسه با دایل آپ بهتره ولی نه اونقدری که فکر کنی خیلی سرعت بالاتره
در کل ADSL 64kb از نظر سرعت برتری خیلی محسوسی نسبت به دایل آپ نداره و مهمترین مزیتش همون آنلاین بودن 24 ساعتس
اگه میخوای اختلاف سرعتت با دایل آپ خیلی زیاد بشه حداقل 128 باید بگیری

مگه بیشتر از 128 رو غیر قانونی نکردن؟

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام.
خب فکر میکنم همین سیاوش 256 رو داشت ماهی 30 تومن;) شاید من اشتباه میکردم!
مگه بیشتر از 256 رو غیر قانونی نکردن؟

این قیمتی که من گفتم ماله قبل محدودیته!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام.
خب فکر میکنم همین سیاوش 256 رو داشت ماهی 30 تومن شاید من اشتباه میکردم!
خوب این دیگه بر می گرده به شانس طرف که خونش در تهران کدوم منطقس. یکی مثل سیاوش چنتا انتخاب isp داره و می ره اونی رو که ارزونتره انتخاب می کنه. یکی مثل بهزاد فقط همین یکدونه isp افروز هست که تو منطقشون adsl می ده بنابراین مجبوره با قیمتش بسازه. یکی هم مثل من اصلا منطقشون adsl نداره که بخواد فکر کنه ببینه قیمتش خوب هست یا نه!:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر