اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
بچه ها من وایرلس دارم ولی اکسس پوینت ندارم :D مشکلی پیش نمیاد ؟
یه سوال دیگه! سرعت دانلودم 50 ـه ولی وقتی شروع به دانلود میکنه یهو میره رو 180-200 بعد اروم اروم میاد رو 50 ! نمیشه یه کار کرد بمونه رو همون 180 اینا :D
مرسی

نه.این کلک isp برای بالا بردن رنک تو speedtest.net هست.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
کمـــــــــــــــــــک!

مدت زیادی نیست که وایرلس گرفتم زیاد وارد نیستم !
روز اول که اقاهه اومد برای نصب یه ip ست کرد و گفت بعد از وصل شدن میتونی این ip رو پاک کنی!
حالا وقتی پاک میکنم تو network and sharing میشه unidentified network !
اون ip که گذاشته بود رو میذارم وصله ولی تایم اوت دارم (مخصوصا با PS3 )
یه چیزایی اینجا نوشته انجام میدم ولی درست نمیشه

کمک لطفا :(

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
مدت زیادی نیست که وایرلس گرفتم زیاد وارد نیستم !
روز اول که اقاهه اومد برای نصب یه ip ست کرد و گفت بعد از وصل شدن میتونی این ip رو پاک کنی!
حالا وقتی پاک میکنم تو network and sharing میشه unidentified network !
اون ip که گذاشته بود رو میذارم وصله ولی تایم اوت دارم (مخصوصا با PS3 )
یه چیزایی اینجا نوشته انجام میدم ولی درست نمیشه

کمک لطفا :(

وقتی اون ip رو پاک میکنید توی نتورک این قسمتی که توی عکس مشخص کردمو فعال میکنید؟؟ عجیبه نباید با ایپی اتوماتیک مشکلی داشته باشه! شما بریج استفاده میکنید یا ppoe??

13344048254836152245.jpg

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
وقتی اون ip رو پاک میکنید توی نتورک این قسمتی که توی عکس مشخص کردمو فعال میکنید؟؟ عجیبه نباید با ایپی اتوماتیک مشکلی داشته باشه! شما بریج استفاده میکنید یا ppoe??

13344048254836152245.jpg

بریج و درسته وقتی میذارم اتوماتیک قطع میشه ! البته دو روزه اینجوری شده ! هیچ حرکتی هم نزدم که بخواد خرابش کنه !
ممنون

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
سلام دوستان تو کوچه ما تقریبا همه از وای-فای استفاده میکنن ولی من ندارم چجوری میتونم از اینترنت اونا استفاده کنم؟همشون رمز دارن

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من میخوام با ps3 آنلاین بزنم! Adsl‏ هم نمیتونم بگیرم! از چه isp‏ ای استفاده کنم?راستی همه مودما با کنسول سازگارن? چه سرعتی?ممنون میشم راهنمایی کنید

.: RED DEAD :.

کاربر سایت
Jul 27, 2012
47
نام
علی
دوستان منم adsl نمیتونم بگیرم و مجبورم Wireless بگیرم و میخوام مولتی بزنم با ps3 و میخوام بدونم 256 خوبه برا مولتی یا باید 512 باشه بعد نا محدود میخوام حدودی چقدری باید خرج کنم برا نصب وماهیانه باید چقدر بدم

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان منم adsl نمیتونم بگیرم و مجبورم Wireless بگیرم و میخوام مولتی بزنم با ps3 و میخوام بدونم 256 خوبه برا مولتی یا باید 512 باشه بعد نا محدود میخوام حدودی چقدری باید خرج کنم برا نصب وماهیانه باید چقدر بدم
سلام.
اول از قیمت شروع کنیم که این یک مورد اطلاعی ندارم ولی طبیعتا هزینه های اینترنت بی سیم اینجا بالاست و هزینه ماهیانه بسته به تعرفه ها تعریف می شه تغییر می کنه.
اما در مورد مولتی زدن(!) بیشتر از اینکه عدد پهنای باند مهم باشه کیفیتش مهم هست ولی در کل 512 که بتونید حداکثر استفاده ازش کنید تا حدودی کفایت می کنه به شرطی "پینگ ثابت و پایدار و پایین" داشته باشه و سرعت "دانلود و آپلود " معمولی هم کنارش باشه این می شه شروع یک بازی!
اما نکته بعدی تعرفه نامحدود برای بازی به نظر من جواب گو نیست به فکر محدود باشید بهتر!

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اقا وجدانا یه شرکت عالی برای بازی انلاین بهم معرفی کنید خدایی کدوم شرکت تو اهواز از همه سر تره از راصد و تپش راضی نیستم فارانت هم که عالیه دکل هاش از من دوره من موقعیتم 30 متری هستش و پهنای باند و پینگ برام خیلی خیلی مهمه برای بازیه دیگه

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
سلام دوستان
من امروز میخواستم مودم وایرلس بخرم و یه زنگ هم به پشتیبانی شاتل زدم.گفت مودم های cisco و d link برای خطوط مشکل پیش میارن و پیشنهاد نمیشه.خودشون هم zyxel رو پیشنهاد کردن.البته این رو میدونین که شاتل به zyxel قرارداد داره و به همین علت اون رو پیشنهاد میده.
نظر شما چیه؟؟کدوم رو بگیرم؟؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر