اطلاعاتی از Ni no Kuni بر روی PS3

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ni-no-kuni.jpg

Ni no Kuni از RPGهای قابل ستایش استدیوی Level 5 می‌باشد که موفقیت بالایی بر روی DS کسب کرد. نسخه‌ای از این بازی برای PS3 در نظر گرفته شده است.

به تازگی ویدئویی از نسخه PS3 منتشر شده است و Akihiro Hino، مدیر عامل استدیو توضیحاتی در مورد آن ارائه کرد.

وی گفت:" در این بازی حس می‌کنید که در دنیای یک فیلم انیمیشن هستید".

در صحنه‌ای از تریلر، اُلیور و مادرش در حال صحبت هستند. Hino با حرکت دادن آنالوگ نشان داد که صحنه ریل تایم است. وی سپس به این نکته اشاره کرد که در نسخه نهایی، بازیباز می‌تواند به هنگام مشاهده کات‌سین‌ها دوربین را آزادانه حرکت دهد.

uqxz9s0syytd2tb2897.jpg

این بازی در انحصار PS3‌ست و به گفته Hino تلاش تیم بر این است تا با کمک سخت‌افزار PS3، تجربه سینمایی بازی را افزایش دهند.

عنوان این بازی The Queen of White Sacred Ash می‌باشد و برای امسال در نظر گرفته شده است.

Source

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
" بازیباز در نقش پسر 13 ساله‌ای‌ست که به همراه مادرش در شهر Hotroit زندگی می‌کند. مادرش بر اثر مرگ ناگهانی از دنیا می‌رود. پسرک تنها می‌شود. در گذشته مادر اُلیور به او عروسکی هدیه داده بود. اُلیور پس از مدتی در‌میابد که این عروسک یک پری است به نام Shizuku. او کتابی جادویی به اُلیور می‌دهد که به واسطه این کتاب می‌توان به دنیای Ni no Kuni وارد شد. دنیایی موازی با همین جهان. در دنیای Ni no Kuni، پریان به اُلیور می‌گویند که او شاید بتواند مادرش را دوباره زنده کند. سفر اُلیور آغاز می‌شود. در آنجا او با مدل‌های متفاوتی از مردمی که قبلا میشناخت روبرو می‌شود".

اگه داستانش این باشه احتمالش نزدیک به صفره که برم سراغش. دقیقا داستان کارتون های حال بهم زن دهه شصت. نمیدونم چند نفر اون دوران رو دیدن ولی همیشه یه بچه دنبال مادرش میگشت یا مادرش مرده بود. بل و سباستین , نل , در جستجوی مادر , حنا (هنا) , هاچ زنبور عسل و .... .

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! علی رضا شات رو چه به گیم پلی ؟!

فکر کنم سریع خوندی پستمُ :d ... گفتم "گیم زیبا" ، گیم پلی کی گفتم ؟ :d

دوباره بـُخـُون :d

بابا ما انچارتد و کیل زون باری می کنیم مسخرمون می کنن چه برسه به این اگه اینو بازی کنم خونوادم ابروم رو می برن:d

اتفاقا بنظر من این جور گیم ها واقعا دنیایی هستند برای خودشون ... بقولی مردی همینُ تونستی تموم کن :|!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر