اطلاعاتی از Ni no Kuni بر روی PS3

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ni-no-kuni.jpg

Ni no Kuni از RPGهای قابل ستایش استدیوی Level 5 می‌باشد که موفقیت بالایی بر روی DS کسب کرد. نسخه‌ای از این بازی برای PS3 در نظر گرفته شده است.

به تازگی ویدئویی از نسخه PS3 منتشر شده است و Akihiro Hino، مدیر عامل استدیو توضیحاتی در مورد آن ارائه کرد.

وی گفت:" در این بازی حس می‌کنید که در دنیای یک فیلم انیمیشن هستید".

در صحنه‌ای از تریلر، اُلیور و مادرش در حال صحبت هستند. Hino با حرکت دادن آنالوگ نشان داد که صحنه ریل تایم است. وی سپس به این نکته اشاره کرد که در نسخه نهایی، بازیباز می‌تواند به هنگام مشاهده کات‌سین‌ها دوربین را آزادانه حرکت دهد.

uqxz9s0syytd2tb2897.jpg

این بازی در انحصار PS3‌ست و به گفته Hino تلاش تیم بر این است تا با کمک سخت‌افزار PS3، تجربه سینمایی بازی را افزایش دهند.

عنوان این بازی The Queen of White Sacred Ash می‌باشد و برای امسال در نظر گرفته شده است.

Source

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
فوق العادست این بازی :x ... واسش لحظه شماری میکنم ...
اولین چیزی که با دیدن عکسها به ذهن میرسه این که احتمالا در اینده نزدیک شاهد JRPG هایی با کراکتر های 2و 3 ساله یا حتی کم سن و سال تر خواهیم بود.
میگم کورش خان گویا خیلی دلتون از JRPGـهای این نسل پره :D ...
از شات ها معلوم با چه گیم زیبایی رو به رو هستیم ...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! علی رضا شات رو چه به گیم پلی ؟!

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
اولین چیزی که با دیدن عکسها به ذهن میرسه این که احتمالا در اینده نزدیک شاهد JRPG هایی با کراکتر های 2و 3 ساله یا حتی کم سن و سال تر خواهیم بود.

• Like
Reactions: Fratos

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
وی گفت:" در این بازی حس می‌کنید که در دنیای یک فیلم انیمیشن هستید".
از شات ها معلوم با چه گیم زیبایی رو به رو هستیم ... خیلی وقته به یک همچین بازی نیاز داشتم تا برای چند وقت از شَر گیم های دیگه راحت بشم !!

Thanks a lot GENE :x

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
چه گرافیک چشم نوازی داره
کلا دارم به rpg و jrpg علاقه مند میشم :d
تاریخ عرضه ای واسش نگفتن؟
در ضمن این ویدئوی بازی رو کسی لینکی ازش نداره؟

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
خاک بر سر L5 که نمیاد یه دنباله واسه سرگرم کننده ترین و لذت بخش ترین بازی تاریخ (مسلما از نظر من!) یعنی Dark Cloud 2 بسازه(دقت بشه که نگفتم بهترین یا چیزترین، منظور از سرگرم کننده ترین و لذت بخش ترین اینه که، DK2 بازی خاصی بود که از همون ثانیه که بازی رو شروع میکردم تا ثانیه ای که ولش میکردم، اصلا احساس نمیکردم که دارم بازی رو تحمل میکنم! بازی تماما سرگرمی بود و از ثانیه ثانیه اش لذت میبردم)! و درود بر L5 که بالاخره داره یه بازی حداقل زیبا میسازه:D
کلا این بازی و El Shaddai حداقل از لحاظ بصری بسیار زیبا به نظر میرسن و امیدوارمون کردن!

• Like
Reactions: Ayuna

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
بابا ما انچارتد و کیل زون باری می کنیم مسخرمون می کنن چه برسه به این اگه اینو بازی کنم خونوادم ابروم رو می برن:d

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
بابا ما انچارتد و کیل زون باری می کنیم مسخرمون می کنن چه برسه به این اگه اینو بازی کنم خونوادم ابروم رو می برن:d

مگه با اینا آدم آبروش میره
یعنی شما لیتل بیگ پلانت رو در محضر خانواده بازی نمیکنین فقط DS2 میزنین به بدن؟:d

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
از گرافیکش خوشم اومد خوراکم Rpg های انیمه گونست ! به خصوص بیشتر پازل ؛ معما و ماجراجویی و.... زیاد داشته باشه و فایتــش کمتر باشه! یا اصلا نداشته باشه!:d

تلفظش نی نو کــــــونی میشه درسته؟!:d

• Like
Reactions: GENE

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
از گرافیکش خوشم اومد خوراکم Rpg های انیمه گونست ! به خصوص بیشتر پازل ؛ معما و ماجراجویی و.... زیاد داشته باشه و فایتــش کمتر باشه! یا اصلا نداشته باشه!:d

تلفظش نی نو کــــــونی میشه درسته؟!:d
فحشه ؟ ;)) :d

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
بله :biggrin1:
البته یائش رو میکشی :
نیــــــــــــــــــنو کُنی ! :biggrin1:
اون قسمت دومش هم تلفظی بین "ُ"و "او" داره :biggrin1: ...
تقریبا یه چی شبیه اسم بازیکن قطر! عبدالله کُـــــونی! در اصل تلفظش همون چیزست ولی گزارشکرها اینطوری تلفظ می کنن! ما هم کانی تلفظ می کنیم!
حالا معنیش به فارسی چی میشه؟!

فحشه ؟ ;)) :d
نه بابا کی گفته فحشه!
فقط جلوی بابایی نگـــی ها! فردا بیان باز بازیسنتر تخته کنن خلـــاص!:d

• Like
Reactions: kparsakia

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
عجب اسمی داره ابروی نی نی که رفت حالا یعنی واقعا این نی نی مورد داره؟ :d
حالا امیدوارم اونجا که با مادرش در حال صحبت بوده مادره بتونه از راه کج برش گردونه :>
ما که گروه خونیمون به Jrpg نمیخوره این چیه اخه خدایی :))

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
خلاصه‌ای از پلات بازی که به نظرم از خیلی از عناوین پر سر و صدای امروزی جذاب‌تره.

" بازیباز در نقش پسر 13 ساله‌ای‌ست که به همراه مادرش در شهر Hotroit زندگی می‌کند. مادرش بر اثر مرگ ناگهانی از دنیا می‌رود. پسرک تنها می‌شود. در گذشته مادر اُلیور به او عروسکی هدیه داده بود. اُلیور پس از مدتی در‌میابد که این عروسک یک پری است به نام Shizuku. او کتابی جادویی به اُلیور می‌دهد که به واسطه این کتاب می‌توان به دنیای Ni no Kuni وارد شد. دنیایی موازی با همین جهان. در دنیای Ni no Kuni، پریان به اُلیور می‌گویند که او شاید بتواند مادرش را دوباره زنده کند. سفر اُلیور آغاز می‌شود. در آنجا او با مدل‌های متفاوتی از مردمی که قبلا میشناخت روبرو می‌شود".

حالا معنیش به فارسی چی میشه؟!
Ni no Kuni به معنای Second Land.
در واقع اسم همون سرزمین دومه که اُلیور واردش میشه.

• Like
Reactions: Loghman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر