اطلاعاتی از Death Stranding منتشر شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
Death-Stranding-768x432.jpg
امروز در حاشیه کامیک کان نیویورک، نورمن ریداس(ستاره سریال واکینگ دد) همراه با هیدو کوجیما اطلاعاتی جدید از بازی منتشر کردند.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق اعلام نورمن ریداس شخصیت اصلی Death Stranding به نظر میرسد بازیکنان بجای بازی در نقش شخصیتی با شباهت ظاهری به وی ؛ به جای شخص او یا چیزی متفاوت نسبت به پیش بینی ها بازی میکنند.

نورمن ریداس اعلام کرد ؛ پس از پرسیدن سوالی در رابطه با اینکه آیا بازیکنان قرار است بجای کاراکتر با شباهت وی بازی کنند، هیدئو کوجیما به ریداس گفته است نه، آنها خود تو خواهند بود.

نورمن ریداس همچنین اعلام کرد پس از صحبتی که با هیدئو کوجیما داشته است ؛ کوجیما به وی اعلام کرده است او میخواهد باعث گریه کردن بازیکنان بخاطر تجربه عنوان Death Stranding شود.

لینک منبع

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
ما که اخر متال گیر 3 و 4 زدیم زیر گریه، اینم روش :D
و مخصوصا MGS 1 و صحنه ی معروفش ♥
9692147613282724960_mgs1%20wolf.png

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
گیم پلی ایی که MGS V عرضه کرد حالا حالاها عناوین هم سبکش باید بدوئَن تا به گرد پاش برسن. همون داستانشم 1000 بار شرف داره به 95% بازیهای امروزی

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,171
نام
حامد
گیم پلی ایی که MGS V عرضه کرد حالا حالاها عناوین هم سبکش باید بدوئَن تا به گرد پاش برسن. همون داستانشم 1000 بار شرف داره به 95% بازیهای امروزی
با این صحبتت موافقم ولی شخصا منظور من این نبود که داستان و خود بازی بد بود نه اصلا، بلکه می خوام بگم که کاش استاد از سیستم مشابه MGS V استفاده نکنه و آخر کار مارو در برزخ رها نکنه

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
با این صحبتت موافقم ولی شخصا منظور من این نبود که داستان و خود بازی بد بود نه اصلا، بلکه می خوام بگم که کاش استاد از سیستم مشابه MGS V استفاده نکنه و آخر کار مارو در برزخ رها نکنه
حداقل من سازنده ای رو سراغ ندارم که برای بار اولش یک عنوان جهان باز بسازه و همچین نتیجه ای رو گرفته باشه.باور کن همون اولا که کوجیما کونامی رو ترک کرد و صحبت از بازیهای ایندی و اینجور مزخرفات بود کاملا ناامید شدم مگه چند نفر اینجوری تو صنعت گیم داریم که با عشقش بازی بسازه نه بخاطر پول که اینم بخواد بزاره بره! Ken Levine که معلوم نیست چه بلایی سرش اومد / Valve که زده تو کار بنگاه داری / میکامی هم که لنگ در هواست! باز دم سونی گرم که اومد پیشنهاد یه کار خیلی بزرگ رو با آزادی کامل تو ساخت بهش داد.وقتی با اون همه محدودیت کونامی همچین شاهکارهایی رو خلق کرده مطمئنم با این آزادی عمل یه چیز باشکوه میسازه.یه جورایی حس میکنم تو افتتاحیه المپیک ژاپن تریلر لانچ DS رو منتشر میکنه:D

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نه که تا الان ما رو سر MGS ها گریه ننداخته بود .:|
یکی از بازی های بوده که من هر بار که بازی کردم نسخه های مختلف سر صحنه های به خصوص اشکم در امده .
متال 1 کلا 14 بار تمام کردم صحنه فاکس و اسنایپر ولف هر دفعه یک اشکی ریختم
متال 2 کلا 3 دفعه تمام کردم اما زیاد صحنه خاصی الان یادم نیست
متال 3 کلا 14 دفعه رفتم صحنه بیگ باس هر دفعه
متال 4 کلا 14 دفعه رفتم صحنه اکیبا و صحنه پایانی
متال 5 کلا 1 بار رفتم اما مرحله ها رو در حدود 4-5 دفعه ای رفتم تا بازی پلات بشه اما صحنه اصلی نوار کوایییت بود هر دفعه اشکم در اورد انقدر عالی بود .
خوب این بابا دیگه چی میخوا از جون ما میخواد جعبه کلینکس بزاریم کنارمون کلا MGS ها جزو 3 عنوان برتر عمرم بوده .

• Like
Reactions: masoud101 and OgIoN

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
خدا رحم کنه... :|
تو MGS استاد قصد گریه انداختن نداشت همگی فکر کنم از شدت گریه سر بعضی سکانس ها راهی بیمارستان شدیم.
ایندفعه همه شهید میشیم فکر کنم!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بنظرم من که mgs هیچ وقت جیز گریه اوری نداشت بیشتر خندم میگرفت:)) شاید چون اون موقع حالیم نمیشد چی میگن اینجوری بود:-?:|

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
535
نام
مسعود
از دورانی که پلی استیشن 1 بازی می کردم فکر کنم 15 سالی گذشته اما دو تا بازی واقعا روی من تاثیر گذاشت که یکیش رزیدنت اویل 1 و بعدی متال گیر سولید 1 بود.اما متال گیر یک چیزه دیگه بود اون موقع نه انگلیسی بلد بودم(البته هنوزم زیاد بلد نیستم:">)و نه می دونستم کوجیما کیه . ولی محو داستان و گیم پلی بازی بودم. من زیاد گریه نمی کنم اما اشک هایی که ریختم رو پای بازی های این کوجیما ریختم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر