اطلاعاتی از پروژه معرفی نشده Take Two. نشانه‌هایی از بازی Mafia III

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

37190246468846571233.jpg

درود.

نزدیک به 4 سال بود که از آخرین عنوان مافیا یعنی Mafia 2 می‌گذشت. در این مدت خبرهای بسیار کمی از سوی 2K Games و Take Two پیرامون نسخه سوم این بازی گوش می‌رسید؛ تا امروز که Take Two در اعلامیه‌ای در سایت Actors Access اعلام کرد که برای یک بازی معرفی نشده به دنیال سه کارکتر می‌گردد. بازی مافیا 3 از این لحاظ سرزبان می‌افتذ که در این بیانیه اعلام شده است که دو نفر از سه نفر کارکتر حتما باید لهجه ایتالیایی داشته باشند. Take Two اعلام کرده که این سه نفر در زمینه‌های صداگذاری بر روی شخصیت بازی‌ها، motion capture و اسکن صورت فعالیت خواهند داشت. این شرکت همچنین به ذکر نام شخصیت‌های موجود در بازی نیز اشاره کرده و بیوگرافی آنان را نیز عنوان نموده که خلاصه آن را در شاهد هستید.

شخصیت اول Franklin : جوانی 20 ساله از شهر Louisiana آمریکا (نکته، تمام این سه نفر از قرار معلوم باید از شهر Louisiana باشند (لهجه) شهری در جنوب آمریکا که یکی از بزرگترین مافیا‌ی ایتالیا را از خانواده Marcello در خود جای داده) نژادی آفریقایی-آمریکایی داره و سفید پوست هستش. وقتی از جنگ بر میگرده به سرعت وارد باندهای خلاف می‌شه. فقط به کسایی که در تعبیر خانواده هستن وفاداره و در بیرون و در خیابان شخصی با ابهت با اعتماد به نفس، باهوش، منظم و در عین حال محافظه کاره. ( شخص مورد نظر باید حتما لهجه لوزیانایی داشته باشه.)

شخصیت دوم Tony : فردی 30 ساله و از شهر Louisiana. شخصی لاغر که در لباس پوشیده مرتب هستش. کار با اعداد و ارقام که می‌رسه تونی یک نابغست. ادم کم حرفی هستش و از اون گانگسترهایی که شما فکر می‌کنید نیست. بیشتر به دنبال پول و سود کردن از مردم هستش. از نطر اجتماعی آدم بی دست و پایی به شمار میاد ولی در واقعیت آدم خطرناکی هستش، از کسی نمی‌ترسه و کسی که بخواد جلوی کارش رو بگیره به راحتی می‌تونه بهش ضرب و شتم وارد کنه. (بازیگر باید حتما لهجه ایتالیایی داشته باشد / همچنین از جنوب آمریکا نیز باشد.)

شخصیت سوم Mickey : جوانی 20 ساله از شهر Louisiana. در اوایل کار تو خیابان‌ها به کارای خلاف دست می‌زده . آدمیه که دوست داره تو خیابان بلند حرف یزنه ولی موقع عمل که می‌رسه اون جوری که باید باشه نیست. از قرار معبوم عادت بدی هم داره اونم اینه که از کارهای بزرگ برای خودش اعتبار جم میکنه تا خود ساخته بشه بازیگر باید حتما لهجه ایتالیایی داشته باشد / همچنین از جنوب آمریکا نیز باشد.)

شایان ذکر است این اعلامیه در 6 مارچ داده شده است یعنی یک هفته پیش. ایا مافیا 3 در E3 2014 رونمایی می‌شود(؟).

آخرین ویرایش:

asylum

کاربر سایت
Mar 4, 2011
52
مافیا چه ربطی به کودکستان داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دو نفر 20 ساله؟؟؟؟؟؟ یعنی یکم پخته تر نمیشد باشن اون دوتا؟ادم چندشش میشه خدایی...

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
مافیا چه ربطی به کودکستان داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دو نفر 20 ساله؟؟؟؟؟؟ یعنی یکم پخته تر نمیشد باشن اون دوتا؟ادم چندشش میشه خدایی...
اصلاً سیستم همینه که وقتی فنچن ما کنترل این ها رو دستمون بگیریم که وارد سیستم مافیایی بشن و بقیه روند داستان.... :D

ویتو که وقتی کنترلش رو دستمون میگیریم 20 سالش هم فکر نکنم شده باشه :-/ :D تامی هم یهو تو 50 سالگیش کنترلش رو نمیدن دستمون :D

من یه چیز رو نمیفهمم بازی 3 تا کاراکتر داره با این شخصیت ها ، کجا گفته شده مثل GTA هر 3 تای این ها قابل بازین !؟ :-/ :D

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
بازی هر چی میخواد باشه فقط طولانی باشه و مث مافیا 2 نباشه باید حتما بعد از مراحل به صورت اجبار باید بری خونه بخوابی تا مرحله بعدی شروع شه.واقعا شماره اول شاهکاری بود زمان خودش مرحله که می رفتی تو کشتی یا مرحله مسابقه فرمول 1 ش تکرار نشدنی بودن.مافیا 2 هم بازی بدی نبود اما به شدت خطی و کوتاه بود مراحلش هم به جز یکی دوتاشون بقیه چرت بود فقط اون آب و هوای برفیش یه مقدار زیبا بود.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من متاسفم برای سازندگان مافیا 2 که از GTA برای قسمت دومش الگو گرفتن! همین الان هم با ضرس قاطع می گم اگه شماره 3ـی در کار باشه و بخواد یه GTA با حال و هوای مافیا تحویلمون بده من کلا نا امید میشم!
من نمی دونم سازنده ها این رو نمیدونند یا که چیه ولی به فرم بازی توجه نمی کنند!
توجه نمی کنند که یه بازی مثل مافیا 2 به هیچ وجه آزادی عمل GTA رو نمی خواد! اصلا لازم نیست بری لباس فروشی و لباسات رو تعویض کنی! لازم نیست هر جای بازی هر ماشینی رو که خواستی صاحب بشی! اینطوری میشه که یه مرحله مزخرف از مافیا 2 میبینیم که باید واسه یه ماشین غراضه یه گله آدم بکشیم در صورتی که با کوچکترین حرکت میشد یه ماشین خیلی بهتر از اون تو خیابون پیدا کرد و دزدید! گاراژ مافیا 1 یادتونه؟! فقط و فقط مراحلی که لازم بود بهتون اجازه میداد از ماشینای داخل شهر هم استفاده کنید .. همه چی سر جاش بود ...
ولی مافیا 2 راه خودش رو گم کرده بود! می خواست یه شاهکار تحویل بده ولی از ریشه ها دور شد! نه از لحاظ داستانی تونست عرض اندام کنه و نه گیمپلی! در ضمن، بعضی از سکانسای مافیا 2 یه کپی بی کیفیت از شاهکارهای مافیایی سینما بودن! مثلا اون صحنه ای که می خواستن یه جنازه رو خاک کنند! از فیلم رفقای خوب استخراج شده بود .. آخه کارگردان عزیز ویتو 100 نفر رو میکشه و جنازه هاشون کف آسفالت میریزه هیچکس خیالش هم نیست دیگه اون حرکت چیه که می خوای یه جنازه رو خاک کنی؟
و یا اون تیکه ای که جو اون یارو رو به صورت اتفاقی تو کافه کشت! خیلی مسخره بود! باز هم یه کپی بی کیفیت از فیلم "پالپ فیکشن"!
خلاصه مافیا 2 از اینجور اشکالات داستانی زیاد داشت ولی به جرات میتونم مافیا 1 رو از لحاظ داستانی پدرخوانده دنیای گیم بدونم. به قدری کامل و بی نقص بود که واقعا نمیشد ازش اشکال گرفت! بدون اغراق می گم با اینکه از عاشقان فیلم پدرخوانده هستم و کتابش رو هم به تازگی تموم کردم ولی تاثیر داستانی مافیا 1 برام در حد پدرخوانده بود. تاثیر داستانیش هم فقط توی غالب گیم ممکنه ... معنی واقعی کلمه ای مثل مافیا رو برای آدم قابل درک می کنه.

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
مافیا 1 تو زمان خودش یک اوج بود بخاطر گرافیک گیم پلی و کنترل نو و جدید که عرضه کرد اونم تو اون زمان اخخخخ واقعا هنوز بعضی مراحل یادم نمیره
واقعا تو داستان چیز کمی نداشت کلا نوآوری خاصی داشت اون زمان
ولی شماره 2 نتونست تو زمان خودش یه شاهکار باشه و پسرفت داشت بد نبود و ولی خوب نبود :d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
من متاسفم برای سازندگان مافیا 2 که از GTA برای قسمت دومش الگو گرفتن! همین الان هم با ضرس قاطع می گم اگه شماره 3ـی در کار باشه و بخواد یه GTA با حال و هوای مافیا تحویلمون بده من کلا نا امید میشم!
توجه نمی کنند که یه بازی مثل مافیا 2 به هیچ وجه آزادی عمل GTA رو نمی خواد! اصلا لازم نیست بری لباس فروشی و لباسات رو تعویض کنی! لازم نیست هر جای بازی هر ماشینی رو که خواستی صاحب بشی! اینطوری میشه که یه مرحله مزخرف از مافیا 2 میبینیم که باید واسه یه ماشین غراضه یه گله آدم بکشیم در صورتی که با کوچکترین حرکت میشد یه ماشین خیلی بهتر از اون تو خیابون پیدا کرد و دزدید! گاراژ مافیا 1 یادتونه؟! فقط و فقط مراحلی که لازم بود بهتون اجازه میداد از ماشینای داخل شهر هم استفاده کنید .. همه چی سر جاش بود ...
ولی مافیا 2 راه خودش رو گم کرده بود! می خواست یه شاهکار تحویل بده ولی از ریشه ها دور شد! نه از لحاظ داستانی تونست عرض اندام کنه و نه گیمپلی! در ضمن، بعضی از سکانسای مافیا 2 یه کپی بی کیفیت از شاهکارهای مافیایی سینما بودن! مثلا اون صحنه ای که می خواستن یه جنازه رو خاک کنند! از فیلم رفقای خوب استخراج شده بود .. آخه کارگردان عزیز ویتو 100 نفر رو میکشه و جنازه هاشون کف آسفالت میریزه هیچکس خیالش هم نیست دیگه اون حرکت چیه که می خوای یه جنازه رو خاک کنی؟
و یا اون تیکه ای که جو اون یارو رو به صورت اتفاقی تو کافه کشت! خیلی مسخره بود! باز هم یه کپی بی کیفیت از فیلم "پالپ فیکشن"!
خلاصه مافیا 2 از اینجور اشکالات داستانی زیاد داشت ولی به جرات میتونم مافیا 1 رو از لحاظ داستانی پدرخوانده دنیای گیم بدونم. به قدری کامل و بی نقص بود که واقعا نمیشد ازش اشکال گرفت! بدون اغراق می گم با اینکه از عاشقان فیلم پدرخوانده هستم و کتابش رو هم به تازگی تموم کردم ولی تاثیر داستانی مافیا 1 برام در حد پدرخوانده بود. تاثیر داستانیش هم فقط توی غالب گیم ممکنه ... معنی واقعی کلمه ای مثل مافیا رو برای آدم قابل درک می کنه.
واقعا این پستت عالی بود ، با تک تک حرف هات موافقم :)

FaRo 5ivE

کاربر سایت
Feb 10, 2014
9
من یکی از دلایلم واسه خرید XBOXتریلر های مافیا 2 بود و بنظرم بازی تو 5 تا بازی اول نسل قبل بود ...
قرار نیس که یه بازیو هی تکرار کنن که ... اصن هرچی جلوتر میریم ازادیه عمل باید بیشتر بشه تو بازی .. . نه اینکه ازادیه عمل تو بازی ضعف به حساب بیاد . شما اگه خیلی از نافیا 1 خوشت میاد برو Sabouter رو بازی کن که کامل از Mafia 1 اسکی رفته .

max93

کاربر سایت
May 29, 2012
354

:praying::crying1::surrender:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,755
نام
علی
به احتمال زیاد مثله مافیا 2 عالیه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
مافیا 2 بازی خوبی بود ولی وقتی با یک ابر شاهکاری مثل شماره اول مقایسه می شد هیچ بود هیچ!
پ ن:
اگه یادتون باشه تو شماره اول وقتی که تو بار تامی همه ی اتفاقات رو برا اون افسر پلیس تعریف میکرد یکی از قسمتها یک عکسی به پلیس نشون داد که به دوران خیلی قبلتر بر میگشت زمانی که موریلو و سالیاری باهم دوست بودن و زیر نظر یک مافیای واحد کار می کردن ولی بعد مرگ اون رییسشون این دو با هم اختلاف پیدا میکنن و بخشی از شهر نصیب دون سالیاری و بخشی هم نصیب موریلو میشد و دشمن درجه یک هم می شدن!
مافیا 3 جون می ده برا این رخداد ها یعنی از آغاز آشنایی این دو با اون ریسشون و همکاریهاشون و بعد جدایی و اختلاف ها تا الی اخر! :d
ولی می دونم هر گز چنین نمیشه و در مافیا 3 با یک بازی طرفیم که رخدادهای دهه ی 80-90 رو نشون میده!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر