اضافه شدن سیستم Like و تغییر در لینک ها

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
آقا چند پست فاصله افتاد دوباره بگم.
الان تو جستجوهای من در تاپیک های مختلف میبینم تو یه صفحه یه نفر از تمام پستهای صفحه خوشش اومده....:))

یا سهمیه بندی کنید یا یه کاری بکنید تو یه صفحه نشه به چند نفر Like داد.به خدا به شعور آدم بر میخوره این Like های پشت سر هم رو میبینه از یه نفر!)x

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
اصن مشگل لایک دادن یا ندادن نیست . هدف جلوگیری از دادن اعتبار بیخودی بود که الان با این سیاست به بهترین نحو داره شکل میگیره.
هرکی هم هرچقدر دلش میخواد لایک کنه چیزی نمیشه.
قبلا با اعتبار بی خودی کاربرای فعال زیر سوال رفته بودن که حالا با این کار امکان نداره کاربری صرفا به خاطر خوشش اومدن به کسی اعتبار بده . فوقش لایک میکنه.
یعنی بهترین کاری که میشد انجام داد همینه .. فقط صبر.

الان موضوع تازس . جوش نخوابیده هنوز . یه مدت بگذره حل میشه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یکسری تغییرات و توضیحات:

اطلاع رسانی برای like های جدید حذف شد. اینم که بخوایم برای هر پست جدا کنیم دیگه حتی شلوغ تر از این می شد.
نمایش افراد like دهنده حذف شد. در حال حاضر فقط 3 نفر به صورت تصادفی نمایش داده می شن و برای بقیه فقط تعداد like ها نوشته می شه. (کاربرا از توی پروفایلشون می تونن ببینن که دقیقاً کیا like دادن)
تصویر قلب عوض شد.:d
سیستم اعتبار به زودی غیر فعال می شه.

dislike هیچ وقت به این سایت اضافه نمی شه، چون حتی 1% هم جنبش وجود نداره. اضافه شدن امتیاز منفی فقط باعث کدورت می شه بین افراد و اصلاً لزومی هم نداره. شما وقتی نوشته های رو like نمی کنی یعنی علاقه نداشتی! اگر نوشته از نظر شخص مشکل داره باید اونو گزارش کنه و ربطی به dislike باز نداره.

به نظرم اکثر کاربهای سایت هم پس از مدتی به این مسئله اهمیت نمیدند.
بسیار عالی می شه، چون اینطوری دیگه شاهد حرکات بچه گونه نیستیم. همانطور که گفتم like برای تشویق فعالیت و این چیزا نیست فقط برای اینکه که طرف بفهمه چند نفر از نوشته ای که فرستاده خوششون اومده.

الان تو جستجوهای من در تاپیک های مختلف میبینم تو یه صفحه یه نفر از تمام پستهای صفحه خوشش اومده....
yahoo_21.gif
این like هایی که طرف می ده چون هیچ ارزشی نداره بنابراین مثل گذشته مشکل ساز نمی شه و اصلاً مهم نیست. سهمیه بندی بنابراین نیاز نیست. طرف بشنیه کل 1.5 میلیون پست سایت رو like کنه نه چیزی به اون می رسه نه به کسی که like گرفته.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,252
نام
امیرحسین
اصلا میخواین در سایت رو ببندند که مشکلی پیش نیاد ؟

جنبه داشته باشید دیگه :D خیلی سیستم خوبیه ، امکان سوءاستفاده ازش هم مگر اینکه طرف یه نوب فضایی یا یه ترول مادرزاد باشه خیلی کمه !

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
مشکل این نیست من الان داشتم توی بازارچه نگاه میکردم یکی اومده گفته قیمت این دستگاه چند نفر اومدن بهش لایک دادن :-/البته این خوبی هم داره که کسی دیگه نمیتونه بیخودی اعتبارشو زیاد کنه

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بخدا فرهنگ ایرانی ها توی این مورد از 10000000 تا امریکایی و غربی بیشتره

لیل وین توی پیجش میزنه الان دستشویی بودم 9000 تا لایک میخوره!!! وا... منه ایرانی اینجور چیزا رو لایک نمیکنم. این لایک ها هم مربوط به همون پسته و فوری میسوزه فکر نمیکنم مشکل زا باشه

کثافت کاری ای که تو پیج امثال Pit bull و اینا کردن رو احیانا مشاهده فرمودین؟

======

به نظر من اگه فقط اینه که طرف خودش فقط بدونه کیا خوششون اومده؛ اتفاقا نباید تو محیط عمومی مطرح بشه. مشکل از همینجا شروع میشه که بقیه بتونن اینو ببینن.

به این شکل که: در بهترین حالت خود فرد تو پروفایل خودش بتونه ببینه فلان نوشته اش چنتا لایک خورده، همین.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
مشکل این نیست من الان داشتم توی بازارچه نگاه میکردم یکی اومده گفته قیمت این دستگاه چند نفر اومدن بهش لایک دادن :-/

عیب نداره خوب اقا اشکان گفتن دیگه مهم نیست بزار به همه لایک بزنه پس دیگه حرس نخورین هرکیم از هر نوشته ای خوب خوشش میاد لایک کنه حسابم که نمیشه کنتورم که نداره =)) .

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام
امضای منو بخونید بعد اینکه اگه دیسلایک نباشه من از لایک همین استفادرو میکنم و بس در همه انجمن ها روال کار من همینجوره دوستان

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
نمایش افراد like دهنده حذف شد. در حال حاضر فقط 3 نفر به صورت تصادفی نمایش داده می شن و برای بقیه فقط تعداد like ها نوشته می شه. (کاربرا از توی پروفایلشون می تونن ببینن که دقیقاً کیا like دادن)
همین جوری که از صبح تا حالا بود بهتر نبود؟ فکر نمی کنم هیچ عیبی داشته باشه که آدم بتونه زیر هر پستی ببینه کیا به پست لایک دادند (یادم هم نمیاد کسی به همین حالتی که تا به حال بود، یعنی سه تا Random و بقیه با کلیک اعتراضی کرده باشه)...
89.gif

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کثافت کاری ای که تو پیج امثال Pit bull و اینا کردن رو احیانا مشاهده فرمودین؟
خودم به شخصه خبری در این مورد ندارم ولی بحث لایک رو نباید با یزای دیگه قاطی کرد .الان من بیام بگم امریکایی ادم کشه؟ خارج نشیم از بحث خیلی بهتره.

در کل هر کسی نظری داره.من یه نمونه اوردم

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
تصویر قلب عوض شد.:d
هنوز هست که :D

dislike هیچ وقت به این سایت اضافه نمی شه، چون حتی 1% هم جنبش وجود نداره
کسی که جنبه لایک داره جنبه دیسلاک رو هم داره و همچنین برعکس
الان همون کسایی که میگین جنبه دیسلایک ندارن جنبه لایک هم ندارن :D

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
آقا چند پست فاصله افتاد دوباره بگم.
الان تو جستجوهای من در تاپیک های مختلف میبینم تو یه صفحه یه نفر از تمام پستهای صفحه خوشش اومده....:))

یا سهمیه بندی کنید یا یه کاری بکنید تو یه صفحه نشه به چند نفر Like داد.به خدا به شعور آدم بر میخوره این Like های پشت سر هم رو میبینه از یه نفر!)x
saeid72 از این خوشش آمد.
مالیدی که!=)):D
اطلاع رسانی برای like های جدید حذف شد. اینم که بخوایم برای هر پست جدا کنیم دیگه حتی شلوغ تر از این می شد.
اشکان جان به نظرتون اگه اختیاری میذاشتینش که آگاه سازی برای لایک بیاد یا نیاد (خودمون می‌تونستیم فعال و غیر فعالش کنیم) بهتر نبود؟ من خودم شخصا دوست دارم به صورت آگاه سازی برام باشه ولی خب هرجور خودتون می‌دونید.
منم با mahi58 در این زمینه موافقم:
همین جوری که از صبح تا حالا بود بهتر نبود؟ فکر نمی کنم هیچ عیبی داشته باشه که آدم بتونه زیر هر پستی ببینه کیا به پست لایک دادند (یادم هم نمیاد کسی به همین حالتی که تا به حال بود، یعنی سه تا Random و بقیه با کلیک اعتراضی کرده باشه)...
کاش هنگام کلیک کردن بر روی علامت شصت یه YES or NO میگرفت!
خب چه کاریه:D اگه فوقش هم اشتباهی لایک کردی میتونی با کلیک روی "unlike" ( ) لایکت رو پس بگیری.
تو کار نیستی عزیز من ببینی چه قدر مزخرف میشه:D بی خیال.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
هنوز هست که :biggrin1:
F5 رو بزن درست می شه.
الان همون کسایی که میگین جنبه دیسلایک ندارن جنبه لایک هم ندارن :D
جنبه like نداشتن تغییری در انجمن ایجاد نمی کنه ولی جنبه dislike نداشتن کلی دردسر ایجاد می کنه. این دوتا خیلی با هم فرق دارن.

اشکان جان به نظرتون اگه اختیاری میذاشتینش که آگاه سازی برای لایک بیاد یا نیاد (خودمون می‌تونستیم فعال و غیر فعالش کنیم) بهتر نبود؟ من خودم شخصا دوست دارم به صورت آگاه سازی برام باشه ولی خب هرجور خودتون می‌دونید.
فعلاً حذفش کردم چون وقت تغییرات دادن ندارم. بعد از کریسمس از مسافرت که برگشتم نگاه می کنم ببینم اگر امکانش بود به صورت اختیاری قرار می دم این قسمت رو.
89.gif
صفحات 1 و 2 رو بخونید.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
آقا این نسخه موبایل انجمن داغونه (حداقل من روو سافاری اینجوری دیدم)
وقتی میزنی نسخه کامل , بازم همین نسخه موبایل میاد :|درست کنید این رو ,نمیشه کاری کرد با این نسخه

=======
حل شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر