اصلا انتظار نداشتم اینجوری بشه!!!!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ubisoft گفته بود : SPLINTER CELL CONVICTION در نوامبر 2007 میاد.اصلا انتضار نداشتم نه تنها در نوامبر 2007 نیاد بلکه تا نوامبر 2008 حتی کوچکترین خبری هم ازش نشه.دریغ از یه عکس.(لعنت به UBISOFT:evil:)

Dark Destiny

کاربر سایت
Dec 11, 2008
89
نام
سرنوشت
آبجی من از طرف تمام کمپانی های گیم که شما رو غافلگیر کردن و یا قصد غافلگیر کردنتون رو داشتن یا حداقل به این موضوع فکر کردن معذرت میخوام. خدا خیرشون نده. چرا آخر پارادیس اینجوری شدش؟ خدا بکشتشون... کی گفت آخر FF X تیداس بای بای کنه؟ ای خدا منو بکشه اینا راحت بشن... خلاصه اینکه من طی این حرکت انقلابی از خاله مهسا خواهش میکنم که این کمپانی های بی ادب رو ببخشن. اصلا چه معنی داره ملت رو نصفه جون میکنن؟ باید طرف تا آخر داشتان رو بتونه حدس بزنه. من خودم موهام طی این بازیها قرمز شد. باور نمیکنی؟ به آواتارم نگاه کن. ولی خب منم بذار بگم که کیا اینقدر به قول خاله مهسا عصبی شدم:
وقتی که تیداس بای بای کرد توی FF X دوست داشتم بپرم یکی رو گاز بگیرم ( آقا من گرگ انسان نیستم به خدا)
وقتی این یارو توی Lost Odyssey کشته شد دوست داشتم با شمشیرم بزنم کله ی این عمو ساکاگوچی بپره.
اما از همه قدیمی تر اون زمان بود که بر میگشت به بازی قارچ خور. وقتی دیدم قارچ خور احمق بخاطر این ملکه که 2 قرون قیافه نداشت این همه راه رفتش دوست داشتم توی همون سنین طفولیت بپرم روی دستگاه میکرو و بترکونمش.
کلا... این همه ی حرفای من بود. خواه پند گیر... نخواستی هم به من چه...

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
پس انتظار داشتی پیسیلیزه بشن:laughing:
ولی جدا از شوحی الان که بازیها اکثرا" دارن رو PC هم میان بخصوص انحصاریهای 360:-"

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اصلا انتظار نداشتم فار كراي دو سبكش اينطوري بشه :((
قديما هم اصلا انتظار نداشتم Hell Gate's London اونطوري باشه . با اون دمو ها و تريلر هايي كه اونا داده بودن بيرون من فكر كردم يك اكشنه غول باشه . نه RPG :confused:

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
درود

Still Life:
زماني كه قاتل دوست دختر گاس مك فرسونو جولوي چشماي خودش ميكشه عشكمو در اورد:((

Mafia:
مرگ حماسي تام و قدرت مافيا:cool:

Black Miror:
اخر بازي ميفهمي كه قاتل در واقع خودت بودي و اين همه مدت دنبال خودت ميگشتي:laughing:
(ولي اينو ميشد وسط بازيم حدس زد)

Call Of Duty 4:
مرگ گاس در اخر بازي و مردن به احتمال كم كاپتان پرايس:(

و...

زيادن براي به ياد اوردنشون بايد به ارشيو بازيام رجوع كنم:confused:

تاپيك زيبايي دارين
موفق باشيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر