شایعه استودیو Treyarch بر روی ساخت Call of Duty: Black Ops 2 کار میکند ؟!!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,973
نام
فرهاد
Call-of-Duty-Black-Ops_2.jpg

بعد از موفقیت چشم گیر بازی Call of Duty: Black Ops ، و فروش 20 میلیونی این بازی در سرتاسر دنیا همگان به فکر امدن سری جدید بازی یعنی Call of Duty: Black Ops 2 افتادن حتی شایعاتی مبنی بر ساخته شدن ان نیز به گوش رسید . در جدیدترین خبر منتشر شده از سوی مجله Official Xbox Magazine این خبر به گوش میرسد که بازی Black Ops 2 در راه است ، طبق شایعاتی که این مجله در طی خبری ان اذعان کرده است ، اسوتدیو Treyarch مشغول کار بروی این بازی جدید میباشد ؛ و گفته میشود عرضه بازی در سال 2012 اتفاق میوفتد که داستانی با محوریت سری اول بازی را دارا خواهد بود . بازی Black Ops بعد از MW2 یکی از پرفروش ترین بازی به شمار می اید . حال باید دید این امر تا چه حد به واقعیت نزدیک است .

Source

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
COD بعدی که 100% در حال ساخته و تو 2012 میاد :d نسخه بعدی هم که نوبتی هم باشه نوبته Treyarch ـه :d بعید هم نیست که BO 2 باشه ولی یه بازی جدید بهتر می شه ! چون اینجوری دیگه COD کلا به نابودی کشیده می شه :d

• Like
Reactions: Medusa

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
100درصد سال 2012 منتظرش خواهیم بود...

فقط من درست جریان این reznov رو متوجه نشدم:d
reznov یک فرمانده در جنگ جهانی دوم بوده ولی بعد از اتفاقاتی به دلیل مخالف بودن با dragovich و krevchenko که یه جورایی داشتن موش میدوندن و هدفشون ساخت سلاح کشتار جمی بوده در یکی از ماموریت ها میخواستن سر به نیستش کنن ولی فرار میکنه و جون سالم بدر میبره.(در همین ماموریت شخصیت اصلی cod :waw که دیمیتری پترنکو بوده موفق به فرار نمیشه و میمره.
بعد از این اتفاق reznov رو در زندان vorkouta زندانی میکنن و بعد ها به alex mason کمک میکنه که از زندان فرار کنه ولی خودش در هنگام فرار کشته میشه.
اما به دلیل شست و شوی مغزی که دراگویچ و کروچنکو روی alex mason انجام داده بودن همیشه reznov رو به عنوان یک کمک کننده و ناجی کنار خودش میبینه ولی در آخر بازی میفهمه اونها فقط توهم ناشی از عوارض شست و شوی مغزی بوده...

• Like
Reactions: .:Pouria:.

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
به جای اینکه انقدر زرت زرت کال آف بدن بیرون بشینن مثل آدم رو باگ ها و مشکلات بازی کار کنن :|
همش دنبال پول ــن ! :|

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
طرفداران cod میتونن منتظر یه بازیه دیگه از این سری با داستان خوب باشن (کلا من با این Treyarch بیشتر حال میکنم)

بازی Black Ops بعد از MW2 یکی از پرفروش ترین بازی به شمار می اید

یعنی mw2 بیشتر از bo فروخته؟ من برعکسشو تا الان فکر میکردم......

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
kolange_edalat دمت گرم هیچ خبری به اندازه ی این منو خوش حال نکرد.امیدوارم cod جدید بهتر از همیشه خودشو نشون بده.

و من در اینجا زنگ اغاز حملات ترولها به سری COD را به صدا درمیاورم:d
بتازید و خودتان رو مطرح کنید....:d

من از بین سری کال اف 1/2/4/6/7 رو دوست دارم پس در نتیجه بیصبرانه منتظر هم mw3 هستم هم bo 2

خو اینکه مثله روز روشن بود ! :d
بابا این هنوز شایعه هست ! همچین خوشحال شدین انگار تایید شده !!! میگفتن فن های Cod نوب توشون زیاد هست ما باور نمیکردیم ! ;)

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
به طور کلی داستان بازی (نسبت به COD)عالی بود ولی من زیاد با گیم پلیش حال نکردم،اون هیجان خاصی که مبارزات MW2 داشتند رو نداشت،درواقع مبارزاتش بسیار بسیار آبکی بود و اصلا آدرنالینی در خون تزریق نمیکرد!:d
در کل امیدوارم به یک شکست بزرگ اقتصادی برای اکتیویژن تبدیل بشه تا دست از سر این IP برداره :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر