خبر رسمی استودیو Respawn Entertainment در حال کار بر روی یک بازی جدید در دنیای Titanfall است

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
titanfall.jpg

رئیس سرگرمی و فناوری کمپانی EA، خانم Laura Miele، با اعلام لغو بازی جنگ ستارگان، گفت که این تصمیم این امکان را به استودیو Respawn می‌دهد تا علاوه بر مجموعه‌های موجود مانند Star Was Jedi، روی پروژه‌های جدید مبتنی بر کتابخانه غنی برندهای متعلق به Respawn تمرکز کند. سال گذشته، Vince Zampella، رئیس Respawn، گفت که یک تیم بسیار کوچک در مراحل اولیه توسعه یک IP اصلی در استودیو است. او افزود: پروژه skunkworks توسط Steve Fukuda، کارگردان بازی Titanfall و Titanfall 2 هدایت می‌شد.

به گفته جف گراب، خبرنگار Giant Bomb، که پس از تایید اینکه شرکت Electronic Arts جنگ ستارگان را لغو کرده است، درباره پروژه‌های فعلی Respawn اطلاعاتی را افشا کرد. او درباره پروژه‌های فعلی Respawn گفت: همیشه صحبت‌هایی درباره Titanfall 3 وجود دارد. هر زمان که من آن را بررسی می‌کنم، آنها مستقیماً Titanfall 3 را نمی‌سازند. آنها تیم دیگری دارند که پروژه skunkworks را که در اوایل توسعه بود، پیش می برد. آنها در مرحله اولیه توسعه‌ هستند و تیم بسیار کوچک است و اکنون آنها به سمت گسترش پروژه می روند. کارگردان پروژه، کارگردان بازیهای Titanfall اصلی است. این بازی، در جهان Titanfall است. اما با هرکسی که صحبت می‌کنم مدام به من می‌گویند، فکر نکنید که این پروژه، بازی Titanfall 3 است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر