استفاده از dlc بازی ها

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
273
نام
امیرحسین
سلام
دوستان هر چی گشتم نه جواب سوالم و نه جایی برای پرسیدنش پیدا کردم.
سوالم این است ، من یه کنسول آرکید بدون هارد دارم ، می خوام بدونم چه جوری میشه dlc بازی ها رو دانلود کرد و به بازی اضافه کرد و باری کرد.
ممنون از همه ی دوستان
مخصوصا آن هایی که یه جواب می دن(حداقل می گن نمی دونم ، لاقل این جوری می فهمیم هیشکی نمی دونه میریم دنبال کار و زندگیمون.)

آخرین ویرایش:

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
سلام
دوستان هر چی گشتم نه جواب سوالم و نه جایی برای پرسیدنش پیدا کردم.
سوالم این است ، من یه کنسول آرکید بدون هارد دارم ، می خوام بدونم چه جوری میشه dlc بازی ها رو دانلود کرد و به بازی اضافه کرد و باری کرد.
ممنون از همه ی دوستان
مخصوصا آن هایی که یه جواب می دن(حداقل می گن نمی دونم ، لاقل این جوری می فهمیم هیشکی نمی دونه میریم دنبال کار و زندگیمون.)

شما باید هارد داشته باشی :>

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
اول باید بری یه هارد ب خری بعد بری یه 4000pointماکروسافت بگیری بعد کنسول رو به اخرین فریم ویر اپدیت کنی بعد اگه adslداشتی که هیچ اگه نداشتی برو ثبت نام کن بعدliveشو بعد از اون میرسیم به دانلود ماکروسافت ازت poinها رو که خریدی می گیره می زارهdlcهارو دان کنی

:">:
p:-*=((:-/:x
yesterday

vamp sama

کاربر سایت
Nov 21, 2010
15
اول باید بری یه هارد ب خری بعد بری یه 4000pointماکروسافت بگیری بعد کنسول رو به اخرین فریم ویر اپدیت کنی بعد اگه adslداشتی که هیچ اگه نداشتی برو ثبت نام کن بعدliveشو بعد از اون میرسیم به دانلود ماکروسافت ازت poinها رو که خریدی می گیره می زارهdlcهارو دان کنی

yesterday
برادر من این چه جور راهنماییه ؟
بنده خدا رو پاک از راه بدر کردی
راستش منم دارم دنبال همین میگردم
DLC زیاده و میشه دانلود کرد منم یه چند تایی دانلود کردم و رفتم کانکتور هارد رو هم خریدم که میشه هارد 360 رو به pc وصل کرد و محتویاتش رو دید ، یه توضیحات مختصری داده همین hard drive transfer اما گنگه !
باید تو پوشه خاصی ریخته بشه DLC ها اما اونجوری که اون توضیح داده من نمیتونم مسیر درستش رو پیدا کنم ... مسیری که اون گفته با پوشه هایی که تو هارد من هست فرق دارن
حالا داشتم دنبال همین میگشتم ! :(

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان

yesterday
لازم نیست حتما مایکرو پوینت داشته باشی چون بعد از یه مدتی تو همه ی سایتا بصورت رایگان قرار میگیره . در ضمن اگر نمیخوای هارد بخری دو راه داری : 1 . صبر کنی که دی وی دی بازی DLC بازی بیاد تو بازار ( البته بعضی بازیها مثل undead nightmare که برای red dead redemption اومد ) بعد بخریش و بدون نیاز به هارد بازی کنی . 2. بازی رو از تو PC و از اینترنت دانلود کنی و رایت کنی تویه DVD و حالشو ببری

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
من که Jtag دارم از DLC ها استفاده میکنم
برای مثال من میام بازی Portal 2 رو بازی میکنم و میخام DLC هاشو اظافه کنم اول لینک دانلودش رو پیدا میکنم مثلا مثل این.
Code:
http://upload-pro.com/6mujf1q2mz8y/6557d1303640328-portal-2-pre-order-skins-dlc-download-portal-2-pre-order-skins.rar.html

از فایل RAR درش میارم و توی فلشی که قبلا توسط کنسول فرمت شده باشه در پوشه Content\0000000000000000 میریزم و بازی رو اجرا میکنم. به همین راحتی DLC رو اظافه میکنیم. البته بعضی از DLC ها احتیاج به Jtag ندارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر