استدیوی سازنده Remember Me اعلام ورشکستگی نمود (تکذیب شد)

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

طبق گزارش Factor News امروز استدیوی Dontnod اعلام ورشکستگی نمود. این استدیوی فرانسوی که توسط رییس سابق Oskar Guilbert ،Criterion تاسیس شده بود اولین عنوان خود به نام Remember Me را امسال با همکاری Capcom منتشر نمود که این بازی آن گونه که انتظار می رفت، ظاهر نشد.
اطلاعات بیشتری تاکنون در این مورد منتشر نشده است.

آپدیت:
خبر توسط رییس استدیو تکذیب شد و وی اعلام نمود تنها اشتباه در ترجمه کلمه Judicial Reorganisation به انگلیسی باعث به وجود آمدن این تصور شده است. وی افزود: "
Judicial Reorganisatio تفاوت هایی با ورشکستگی دارد و در حال حاضر آن ها کار بر روی پروژه های جدیدی را شروع کرده اند که برای به ثمر رسیدن آن ها استدیو نیاز به منابعی دارد که از طریق Judicial Reorganisation به آن ها دست خواهد یافت."
Judicial Reorganisation یکی از درجه های ورشکستگی در فرانسه می باشد که به شرکت اجازه ادامه فعالیت را می دهد.

منبع

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,750
نام
علی
خب خوشحالم که هنوز این استودیو نفس میکشه!
remember me با اینکه بازی پر ایرادی بود ولی براش آینده ی خوبی رو پیش بینی مبکنم! اگه بیشتر و بهتر رو این آی پی کار کنن نتایج خوبی خواهد داشت!

S I N A

کاربر سایت
Feb 4, 2012
45
نام
SINA
واقعا بازیه اعصاب خوردکنیه
اصلا نمیشه کنترلشو خوب بدست بگیری خیلی وقت تلف میکنه مخصوصا رو دیوارا :| فقط با مبارزاتش حال میکردم

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بزرگترین مشکل بازیش این بود که فوق العاده خسته کننده و تکراری می شد، دو ساعت که جلو می رفتی دیگه حوصله ادامش رو نداشتی!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی اول که تاپیک رو دیدم گفتم نه!!!!! بعد که آپدیت رو دیدم یه نفس راحت کشیدم :(

این بازی دارای ایده های نوینی بود که تا حالا تو هیچ بازی ای دیده نشده بود. قرار نیست حتما بازی یه چیز خفن از همون اول تقدیم کنه تا ملت برن دنباشم. من خودم حاظرم ده ها عدد از این جور بازی های با ایده نو بگیرم اما یه قرون پای بازی های مثل CoD و BF ندم! (دقت کنید BF هم مثال زدم :D ) واقعا حیف این چنین بازی ای در بین عناوینی که واقعا بی هدف دنبال میشن له بشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
خوب خوشحالم که ورشکست نکرد ولی خداکنه دیگه بازیهای معمولیی مثل Remember me ندن بیرون!
گرچه واقعا ایده های نابی توش پیدا میشد ولی اصلا خوش ساخت نبود! کافی بود یکم روی گیم پلی و کمبو ها کار میکردن و یک چیزی در حد Sleeping Dogs (:D) حداقل بزنن تا لذت بازی 10 برابر بشه!
من سر همین کمبو های تکراری و الکیش نتونستم تا آخرش برم وگرنه ایده های بازی مخصوصا ایده ویرایش ذهن واقعا عالی بود!

امیدوارم بازی های تازه با ایده های جدید از این استدیو ببینیم :)

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
یه بازی کاملاً متوسط با ایده های جالب ؛ اصولاً محکوم به شکستن این از دسته بازیا !
cyberpunk 2077 هم جوش خیلی شبیه اینه ، امیدوارم اون موفق باشه .

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
یعنی اول که تاپیک رو دیدم گفتم نه!!!!! بعد که آپدیت رو دیدم یه نفس راحت کشیدم :(

این بازی دارای ایده های نوینی بود که تا حالا تو هیچ بازی ای دیده نشده بود. قرار نیست حتما بازی یه چیز خفن از همون اول تقدیم کنه تا ملت برن دنباشم. من خودم حاظرم ده ها عدد از این جور بازی های با ایده نو بگیرم اما یه قرون پای بازی های مثل CoD و BF ندم! (دقت کنید BF هم مثال زدم :D ) واقعا حیف این چنین بازی ای در بین عناوینی که واقعا بی هدف دنبال میشن له بشه.

میشه بپرسم ایده های جدید و در کل نکات مثبتش چی بود ؟ ( من این بازی نرفتم دنبال بهونه ای هستم که برم بخرمش )

- - -ویرایش - - -

یه بازی کاملاً متوسط با ایده های جالب ؛ اصولاً محکوم به شکستن این از دسته بازیا !
cyberpunk 2077 هم جوش خیلی شبیه اینه ، امیدوارم اون موفق باشه .
cyberpunk 2077 اصلا با این مقایسه نکن :D مطمئن باش با تجربه و سابقه ای که تیم سازنده cyberpunk 2077 داره شاهد یکی از پدیده های نسل هشتم هستیم ;)

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
cyberpunk 2077 اصلا با این مقایسه نکن :D مطمئن باش با تجربه و سابقه ای که تیم سازنده cyberpunk 2077 داره شاهد یکی از پدیده های نسل هشتم هستیم ;)
منظورم از جو بازی اتمسفر و داستانش بود ؛ تو اون مورد که شبهه ای وجود نداره:d

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بازیش مذخرف بود !

یعنی بجز اون بخشی که میرفتیم تو حافظه طرف و خاطرشو تغییر میکردیم هیچی نداشت ...
منتها ايده ي جالبي داشت. خوب درش نياورده بودن يكم تيمشونو تقويت كنن فكر ميكنم پتانسيلشو داشته باشن كه به يه استوديوي خوب تبديل بشن

- - -ویرایش - - -

بیچاره ها بازیشون بد نبود بازی خوش ساختی بود

ديگه خوش ساخت نبود ديگه كوتاه بيا خواهشا اما ظرفيتشو داشت كه خوب بشه ايشالا شماره بعدي

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
میشه بپرسم ایده های جدید و در کل نکات مثبتش چی بود ؟ ( من این بازی نرفتم دنبال بهونه ای هستم که برم بخرمش )

- - -ویرایش - - -

سیستم مبارزه بازی تازه و جدید بود
قابلیت کنترل و میکس خاطره بزرگترین نوآوریه بازی بود
فضاسازیه عالی و بی نظیر (سبک سایبر پانک)
پلتفرمینگ خوب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر