استاندارد جدید گرافیک بصری Crysis 2 با استفاده از قدرت PS3 !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
10732_390_crysis%202.jpg

Crytek مدعيست دنباله عنوان Crysis مبتني بر وقايع نيويورک کيفيت و گرافيک بصري بي نظيري را با استفاده از قدرت PS3 به نمايش خواهد گذاشت!

عناوين انحصاري بزرگي براي PS3 مانند Uncharted II , KillZone II و God of War III در چند ماه اخیر عرضه شدند که هر کدام از آنها کيفيت گرافيکي نسل حاضر بازي ها را به سطح جديدي ارتقاء دادند, اگرچه رهبر برنامه نويسان بخش PS3 ساخت عنوان Crysis 2 جناب مايکل گلاک مطمئن است که 2 Crysis هر چيزي را که تاکنون ديده ايد کنار خواهد زد!
با توليد بازي هاي PS3 با فاصله تقريباً دو سال از هر يک کيفيت بصري-گرافيکي بازي ها بهبود قابل توجه و مهمي رو پيش رو داشتند, بالاترين گرافيک های نمايش داده شده تاکنون!
من فکر ميکنم با Crysis 2 شما نوار گرافيکي و کيفيت بصري فوق العاده بالايي را مشاهده خواهيد کرد, ما قصد داريم حد و مرز جديدي را براي توليد بازي هاي PS3 با گرافيکي خارق العاده خلق کنيم!
همراه Crysis 2 کيفيت و لاين گرافيکي جديدي را مشاهده خواهيد کرد که بازي هاي ديگر خواهان مقابله و جلو زدن از آن را خواهند داشت.
تيم بازی سازی استدیو Crytek معتقند که فضاي زيادي براي بهبود ساخت بازي ها در آينده وجود نخواهد داشت, با ساخت عناوین بر روي PS3 شما اين شانس رو خواهيد داشت که عنوان خود رو با بهبودي بيشتر مواجه کنيد البته لازم به ذکر هست با ساخت بازی بعدي ما پس از Crysis 2 با استفاده از CE3 بر روي PS3 شما شاهد کمبود و يا بهبود هاي شگرفي در تمامي زمينه ها نسبت به عنوان قبلی نخواهید بود هدف ما قطع و برش سطح هاي گرافيکي نسبت به قبل نیست بلکه بهبود و بهينه سازي بهتر و عملي تر خواهد بود.

Crysis اصلی PC برای تجربه, بسیاری از گیمر ها را مجبور به ارتقاء بسیار بالای کامپیوتر های شخصی خود کرد اما با دیدن شات های جدیدی که از Crysis 2 منتشر شده اند شما چگونه فکر میکنید ؟!
Source link

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین
ممنون بابت خبر.فقط اگر ناراحت نمیشی - جمله بندی یکم در هم بر هم بود.اگر یه ویرایش بکنی به نظر بهتره.
به نظر خودم که ps3 حالا حالاها جا داره برای پیشرفت.قطعا اگر برای کرایسس 2 وقت کافی رو بزارن بدون شک شاهد بهترین گرافیک کنسولی خواهیم بود.

H O S S E I N

کاربر سایت
Dec 8, 2008
112
نام
H O S S E I N
جمله بنديش كه خوبه . . . :دي
ممنون بابت خبر . . .

شايد همه چيز فقط گرافيك نباشه . . .

برای یه بازی مثل این همه چیز نه ولی بیشترش گرافیک خیره کنندشه:eek:;)
من دوست دارم ساعت ها خودم و درگير يه گيم پلي گيرا كنم تا متحير يه گرافيك شگرف . . .
براي من مشخص شده كريتك crysis2 رو فقط براي تبليغ cry Engine 3 رونه كرد ... و ديگر هيچ . . .

فكر كنم بازي كردن چندين و چند باره GOW3 , U2 , SCC و ... بيشتر بيرزه . . .

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,739
نام
وحید
منم فکر میکنم کرایسیس دو مثل شماره یک همه رو حیرت زده خواهد کرد

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
چرا فقط از ps3 گفته ؟ مکه قرار نبود هر دو نسخه یکسان باشن ؟ یعنی واسه ps3 باید بگیریمش !؟!؟! بریم پولامون رو جمع کنیم :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
چرا فقط از ps3 گفته ؟ مکه قرار نبود هر دو نسخه یکسان باشن ؟ یعنی واسه ps3 باید بگیریمش !؟!؟! بریم پولامون رو جمع کنیم :D
گفته که رو PS3 فضا واسه بهبود بیشتره!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
برای Crysis که کسی PS3 نمیخره میره PC رو ارتقا میده که حداقل FULL HD بتونه بازی کنه!!!
عزیز مگه من گفتم واسه crysis کسی ps3 بگیره ؟ من خودم ps3 دارم . منظ.رم این بود که باید 60-70 تومان پول بدیم واسه بازی . پایین اواتارم زده چه کنسولهایی دارم یکم دقت میکردی منظورم رو میفهمیدی عزیز . من خودم ps3 رو واسه MGS4 گرفتم . فکر میکردم دو نسخه ی 360 و PS3 تو این بازی تفاوتی نداشته باشن واسه همین فکر میکردم نسخه 360 رو بگیرم ولی با این حرفا باید واسه PS3 بگیرمش

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
حالا که اینطوریه حتما واسه ps3 میگیرمش!!
نه کامپیوتر ارتقا میدم نه x360 رو

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
برای Crysis که کسی PS3 نمیخره میره PC رو ارتقا میده که حداقل FULL HD بتونه بازی کنه!!!
الان این چه ربطی داشت؟ از کجا معلوم برای نسخه PS3 با قابلیت 1080p ندنش بیرون؟

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
فقط امیدوارم آخرش به سرنوشت بیشتر بازیای مولتی پلتفرم دیگه دچار نشه که روی 360 بهتر اجرا بشه.

Hedi360

کاربر سایت
Aug 3, 2008
116
نام
Hedayat Daneshmand
من فکر میکنم باید اینجور برداشت کرد که کرایسیس روی PS3 از بازیهای انحصاریه PS3 گرافیکه بهتر و بالاتری داره ;) اینجور نیست که کرایسیس روی PS3 از نسخه ی X360ش بالاتر باشه ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر