از هر 3 بازیکن فقط یک نفر بازی شروع کرده را تا آخر می رود

A.R.A.$.H

کاربر سایت
GDC.png

مسئول ارشد بخش داستان سرایی عناوین استدیو Riot Games آقای Tom Abernathy به همراه طراح ارشد استدیوهای بازی مایکروسافت آقای Richard Rouse در GDC اعلام کرده اند که از هر 3 بازیباز، تنها 1 نفر بازی را که آغاز کرده تا پایان پیش می برد.
طبق بررسی های انجام شده بر روی اچیومنت های موجود در شبکه Steam مشخص است که کمتر از 50 درصد گیمرها عناوین مختلف را تمام می کنند. لیست زیر میزان درصد افرادی را نشان می دهد که بازی ها را تا آخر رفته اند:

The Walking Dead: Season 1, Episode 1 - 66%
Mass Effect 2 - 56%
BioShock Infinite - 53%
Batman: Arkham City - 47%
Portal - 47%
Mass Effect 3 - 42%
The Walking Dead: Season 1, Episode 5 - 39%
The Elder Scrolls V: Skyrim - 32%
Borderlands 2 - 30%

تعجبی ندارد که بازی های سنگینی مانند Borderlands 2 و Skyrim تنها توسط تعداد معدودی از افراد مختلف تا انتها به پیش برده شده اما این آمار برای عناوینی نظیر The Walking Dead هم پایین و کم حساب می شود.
آیا شما بازی های مختلف را هر چقدر که بزرگ و یا کوچک باشند تا انتها پیش می برید؟

Dualshockers

یه سوال واقعا ذهنم رو مشغول کرده !
مثلا یه نفر تروفی میگیره که چی بشه ؟! :-/

به هر حال میخوان بگن Hardcore هستن
البته ایرادی هم نداره خوب اونا هم اینطوری لذت میبرن :d
در کل سلیقه ها زیاد شده :d

آخرین ویرایش:
من نمیدونم چرا همچین با نگاه منفی به تروفی مینگرید! :|
ما که تروفی میگیریم، نه برای اینه که بگیم Hardcoreـیم، نه برای اینه که لاف بیایم! :|
دلیلش هم همونیه که بقیه بازی میکنند! شما بازی میکنید که چی بشه؟ ما هم تروفی میگیریم که همون بشه! :d
اصلا وقتی ته و توی یه بازی رو در بیاری و تمام جوانب بازی رو دریابی خیلی لذت بخشه! :x
بعضی بازی ها هم که با چالش میکشن گیمر رو،بعد از تموم کردن(و مخصوصا پلات کردن:-" ) یه حس قدرتی به آدم دست میده! >:) انگار که بالاخره کل بازی رو گیمر تونسته بخوابونه >:)

برای مثال همین AC IV ، آدم لذت میبره وقتی میره تمام آیتم ها رو پیدا میکنه:x مخصوصا یه چیزی مثل اون آهنگایی که بعد از پیدا کردنشون،به لیست آهنگ هایی که خدمه ها میخونند اضافه میشه:x
یا توی TLOU داستان یه سری کاراکتر دیگه! مثلا داستان Ishi انقدر محبوب شده بود،که ملت از ND درخواست میکردن این رو به عنوان DLC داستانی بده! :d حالا خیلی ها هستن که حس پیدا کردن اینا رو ندارن! ==> از یه سری چیزای بازی هم لذت نمیبرن! :-" ولی کسی که میره برای تروفی،تقریبا توی اکثر بازی ها،دیگه چیزی نیست که ندونه! :x قشنگ تو بازی غرق میشیم:bighug:

من نمیدونم چرا همچین با نگاه منفی به تروفی مینگرید! :|
ما که تروفی میگیریم، نه برای اینه که بگیم Hardcoreـیم، نه برای اینه که لاف بیایم! :|
دلیلش هم همونیه که بقیه بازی میکنند! شما بازی میکنید که چی بشه؟ ما هم تروفی میگیریم که همون بشه! :d
اصلا وقتی ته و توی یه بازی رو در بیاری و تمام جوانب بازی رو دریابی خیلی لذت بخشه! :x
بعضی بازی ها هم که با چالش میکشن گیمر رو،بعد از تموم کردن(و مخصوصا پلات کردن:-" ) یه حس قدرتی به آدم دست میده! >:) انگار که بالاخره کل بازی رو گیمر تونسته بخوابونه >:)

برای مثال همین AC IV ، آدم لذت میبره وقتی میره تمام آیتم ها رو پیدا میکنه:x مخصوصا یه چیزی مثل اون آهنگایی که بعد از پیدا کردنشون،به لیست آهنگ هایی که خدمه ها میخونند اضافه میشه:x
یا توی TLOU داستان یه سری کاراکتر دیگه! مثلا داستان Ishi انقدر محبوب شده بود،که ملت از ND درخواست میکردن این رو به عنوان DLC داستانی بده! :d حالا خیلی ها هستن که حس پیدا کردن اینا رو ندارن! ==> از یه سری چیزای بازی هم لذت نمیبرن! :-" ولی کسی که میره برای تروفی،تقریبا توی اکثر بازی ها،دیگه چیزی نیست که ندونه! :x قشنگ تو بازی غرق میشیم:bighug:

من که منفی نمینگرم :-">:)
البته من از حرفام منظوری نداشتم شاید بد برداشت کردی :p
کلا میگم یه سری اصلا فقط برای تروفی بازی میکنن منظورم فقط همینه ( خوب دوست دارن اصلا به من چه:d)
من منظورم در ادامه صحبت اون دوستمون بود که گفت لذت بازی به 100 % کردنه بازیه
گفتم خیلی ها فقط برای تروفی بازی میکنن یعنی دنبال لذتش نیستن. باید در ادامه میگفتم خیلی ها دیگه ای هم هستن که یه طور دیگه از بازی لذت میبرن یا نمیبرن :d
کلا بد برداشت نشه منظورم کلی بود:"> >:) اتفاقا من خودم از اون دسته ای هستم که دوست دارم تروفی بگیرم :"> البته گاها وقت نمیکنم :|:(:d

آخرین ویرایش:
تروفی به عنوان یه چیز ثانویه در بازیها لذتبخش هم هست، من یه زمانی حس 100% کردن بازیهارو داشتم ولی الان به هیچ وجه ندارم ولی بازم خوشم میاد وقتی تروفی میگیرم ولی هیچوقت خودم رو اونقدر خسته نمی کنم با تروفی گرفتن، همین الان 3 تا بازی فقط یه دونه تروفی توی هرکدومشون میخوام که پلاتینیوم بشن ولی اصلا حسشو ندارم که بشینم بازیشون کنم....کلا چیز بدی نیستش ولی اون کسایی که فقط برای تروفی بازی میکنن دلیل اصلی بازی کردن رو فراموش کردن(یه دوستی داشتیم الان انگلستان هستش اون هر بازی میگرفت رو 100% میکرد وقتی بازی Overlord رو بهش دادم گفتم باحاله بشین لذت ببر بازی کرد دید تروفی نداره فرداش آورد داد بهم گفت حوصله ندارم برم تروفی نداره!!!این خیلی ضایع هستش)

این امارا چرت و پرته و زیاد نمیشه روش حساب کرد ..... نمیشه جامعیت داد به کل گیمر ها ... و فقط مربوط به کساییه که انلاین میشن که اونم نواقص خودش رو داره که من یه بازی رو میرم تا نصفه بعد دیگه انلاین نمیشم ... پس من دیگه بازی رو تموم نکردم ؟؟؟؟‌

اره بازی هایی مثل رزیدنت 6 و مکس پین 3 و کستلوانیا رو من یه ساعت هم نتونستم بازی کنم ...فقط گند زدن به درصد تروفی های کسب شده
اولا كه اين امار براي استيم هست يعني همه كاربرا انلاين ميشن تا از امكاناتش استفاده كنن، دوما ايران با اين نتش ملت انلاين ميشن سينگل بازي ميكنن. بعد ميخواي اونا افلاين باشن؟!
كلا حرفت اشتباه هست.

الان دیگه نه حوصلش مونده نه وقتش و نه جذابیت بازیها به اون صورت زیاد که بخوام چند بار تموم کنم یا تا اخرش برم... ولی قدیما... یادش بخیر:d

بالای 1000 بار از اول تا اخر به اضافه تمام زیر و بم بازی:d
35469461888737257255.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بهترین تجربه co op زندگیم:d بالای 1000 بار:d
66076698389696583199.jpg

11459272496637708250.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در کنار شورش اینم جز بهترین co op ها بود... بالای 500 بار:d
32936683682676025751.jpg

22123114994918991635.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینم که خدا بود... خدا:d موزیک مرحله china town هنوز تو ذهنمه:d
77647007714106905405.jpg

91955568039364168410.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اولین بازی که رو مگا درایو داشتم این بود:d واقعا یادش بخیر... اینم 1000 تایی بود:d
54718944252469413013.png

94827559913642327104.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
حیف که داستان اسباب بازی 3 (game) حس و حال اینو نداشت:( این بازیو به شخصه به عنوان best game of my life قبول دارم:d دقیقا 4 5 سال از زندگیم صرف این بازی شد:d
10112206558708935276.png

64591789759757488332.jpg

بازم بازی مونده که بگم از resident evil بگیر تا sunset riders و فلان و بیسار... واقعا یادش بخیر
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نسل 6 بیشتر استراتژیک میزدم نسل 7 هم تنها بازی که 2 بار تمام کردم uncharted drakes fortune بود.... امیدوارم نسل جدید بتونه خاطرات نسل های قبل و زنده کنه و اکثریت بازی ها صرفا شوتر نباشند....

آخرین ویرایش:
من اگه خيلى باهاش حال كنم تا ته ميرم! ولى اگه متوسط حال كنم فرعى هارو نميرم، و اگر حال نكنم اصلاً شروع نميكنم! چه كاريه آخه!
اكثرا فرعى هارو نصفه ميرم در كل

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or