از خرید چه بازیی پشیمون شدید؟

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
la.noire,اصلا ارزش پول و وقت گذاشتنش رو نداشت
بازی به این زیبایی، نمیدونم لابد شما این بازی رو به هوای شباهت به بازی GTA خریدی و بعد پشیمون شدی!
مزخرف‌ترین ترین بازی این نسل چیزی نیست جز call of juarez: the cartel.البته بعد از خرید دو بازی gothic 4 و divinity 2 هم تا چند وقت به خودم و سازندهای‌ این دو بازی فحش میدادم!

Armin_tf2006

کاربر سایت
May 18, 2010
1
بابا این Call of juarez the cartel مزخرفترین بازی بود که بازی کردم. البته دو مرحله بیشتر نرفتم پاکش کردم از بس که چرت بود. Driver Sanfransisco هم چرت بود اینهمه ادعا کرد آخر تِر زد بابا چیه آخه این...

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
Darksiders :d

جو که میگن همینجاست که من و گرفت :d
بهترین بازی اکشن ادونچر عمرم این بوده ! :d ! والا من فقط MW3 ! اونم اورجینال منطرف شدم ! بتل فیلد پرچم بالاست ! من از قبل هم منتظر بتلفیلد بودم ! ولی تصمیم هم داشتم MW3 بگیرم ! گفتم بی خیال ! جای Mw3 میشینیم BF3 میزنیم باز ! :d

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
بهترین بازی اکشن ادونچر عمرم این بوده ! :d ! والا من فقط MW3 ! اونم اورجینال منطرف شدم ! بتل فیلد پرچم بالاست ! من از قبل هم منتظر بتلفیلد بودم ! ولی تصمیم هم داشتم MW3 بگیرم ! گفتم بی خیال ! جای Mw3 میشینیم BF3 میزنیم باز ! :d

نگفتم بازی بدیه گفتم پشیمون شدم !
اعصابم ترکید 2 ساعت نشستم پاش کنترلش انقدر مزخرفه و آدم و حرص میده که همون حرص موجب پشیمونی آدم میشه :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بابا این Call of juarez the cartel مزخرفترین بازی بود که بازی کردم. البته دو مرحله بیشتر نرفتم پاکش کردم از بس که چرت بود. Driver Sanfransisco هم چرت بود اینهمه ادعا کرد آخر تِر زد بابا چیه آخه این...
COJ The cartel خیلی آشغال بود با اون گرافیکش
ولی خداییش درایور چیز دیگه ای بود درسته خیلی تخیلی بود:D ولی بازیش خیلی حال میداد من که خیلی حال کردم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mass Effect 3
The cartel
shift 2
Fallout: new vegas
من بیشتر این بازی هارو دانلود میکنم و آخرین بازی که خردیدم همین چیز 3 بود چون خیلی حجم داشت دانلود نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر