از حرف تا عمل ، تعریف و تمجید Epic Games از پلتفرم PC

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
epic.japan_.2.092409-580px.png

هر زمان عمر کنسولها و قدرت انان رو به زوال رفته است ، سازندگان و دست اندرکاران بازی رویکرد خود را تغییر داده اند ، و به قدرت پلتفرم PC روی کرده اند؛ و این دستگاه مورد لطف قرار میدهند ! حال چگونه است که این سازندگان که به قدرت این پلتفرم ایمان دارند اینگونه این دستگاه را مورد بی لطفی قرار میدهند .

اقای Mark Rein یکی از سران شرکت بزرگ Epic Games میباشد ؛ شرکتی که خالق سری بازیهای زیبای Gears of War میباشد ، بازیی که سالها پیش فقط اولین عنوانش برای PC ساخته شد . وی در مصاحبه ای که با سایت Eurogamer داشت پلتفرم PC را مورد لطف قرار داد و اذعان کرد ، که قدرت تکنولوژی PC های امروزی 10 برابر کنسولهای فعلی میباشند .
خالقان موتور محبوب گرافیکی Unreal Engine در ادامه چنین از PC حمایت کردند :
در حال حاظر در زمانی میباشم که توانایی پلتفرم PC از کنسولها پیشی گرفته است ، و این را نیز فراموش نکنیم که تمام بازیها از سوی پلتفرم PC ساخته میشود ، و همیشه این پلتفرم ، ابزاری برای ساخت تمامی بازیها خواهد بود .
با پلتفرم PC قادر هستید اینده را شبیه سازی کنید ، با اضافه کردن سخت افزارهای قوی و کافی شما میتوانید بفهمید که نسل بعد کنسولها در اینده چگونه خواهد بود .

وی در اخر نیز اذعان کرد :پلتفرم PC جایگاه مهمی در اینده بازیها خواهد داشت .

آخرین ویرایش:

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
درسته سنگین تره از ایکس باکس. اما تو 2 سال ابتدای تولید انبوهی از برگشتی های خراب و داغون و 3 چراغ شده نداشته . من از هیچ کدومشون طرفداری نمی کنم . اما عقل و منطق حکم میکنه که وقتی همه این مسائل رو کنار هم میزاری متوجه میشی که ps3 از هر لحاظ بهتره بین دو کنسول .

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
درسته که هر دو تا کنسولی بیش نیستن. هر دو ی سری بازی های کاغذ مقوا دارن. هر دو شون گند زدن به pc و این وضعیت رو به وجود آوردن. هر دوشون رو هم بزارید روی هم باز به اندازه ی pc نمیشن . کینکت و این بند و بساط مسخره بازی و قر دادن ایکس ماست باعث شرمندگیه .قوطی که بعد از 7 سال به جای جایگزین شدن با هزارتا زد و بند پشت پرده و میلیون ها دلار خرج کردن هنوز میخوان آشغالشون رو سرپانگه دارن . از به انحصار در آوردن عنوان های pc که قبلا مولتی پلتفرم قرار بود عرضه بشه و همینطور گند زدن به همون مولتی پلتفرم ها برای PC به لحاظ پایین آوردن کیفیت بازی گرفته تا حتی چسبوندن خودشون به عناوین ps3 و اختراع معجزه شرم آور کینکت که چیزی به گرافیک اصفناک این کنسول که اضافه نکرد هیچ اون 16 بیت تکسچری هم که بعضی از بازیهاش به زحمت پردازش میکرد رو هم ازش میگیره که بازی هایی برای -12 با اون بازی بشه . ماکروماست رسما گند زده به دنیای گیمینگ و این وسط pc خیلی ازش صدمه دیده . چه به لحاظ انحصاری کردن بازی ها و چه سیاست های پشت پرده ای که گاه و بی گاه گریبان گیر PC میشه و شده و نمونه اون کرایسیس 2 بود که چه بلایی سرش آوردن و بازی رو بدون کیفیت اصلی خودش و بدون DX11 بیرون دادن.

همینطور شکل و ساختار 2 کنسول نشون دهنده میزان علاقه ی کمپانی سازنده به کار خودش و همینطور به مصرف کننده بوده و در این مورد قوطی 8.5 کیلویی ماکرو با پلاستیک بازیافتی و CD-ROM احد حجری و اندازه و شکل و فرمش رو نمیتونید به هیچ عنوان با سونی و PS3 مقایسه کنید . از لحاظ قدرت ضمانت پخش و کیفیت پخش و ساپورت کردن 90 درصد از مولتی مدیا ی موجود و دارا بودن QUALITY اچ دی واقعی بی صدا بودن رابط کاربری بسیار کاربر پسند و نوآورانه HARDWARE پرقدرت و بدون اشکال بدون هنگ بدون گرما دیگه حرفی برای گفتن باقی نمیزاره .

همه شما کم یا زیاد من رو میشناسید و میدونید از کنسول متنفرم . اما نمی تونم چشمام رو ببندم و موقع مقایسه سمت برنده ماجرا رو نبینم و کنار بزارم .
همین EPIC GAMES هم یکی از بزرگترین خائنین به PC هست که حالا اومده سمت و سوی رفیق دیرینه اش رو گرفته که تا چند سال قبل ازش کلی پول به جیب زد . نمونه دیگه اش UBISOFT که شده منجی کینکت و ایکس ماست . تا دیروز که خبری از این مسخره بازی ها نبود می گفت کنسول قابلیت عرضه بازی رو این پلتفرم رو نداره و ما برنامه ای براش نداریم و فعلا اونقدر عنوان برای PC داریم که همه تمرکزمون به سمت این موضوع هست . حالا باسه ما شده BIGDADAY کینکت .:-&

کلا توی این لیست بازی های کینکت کلا حساب نمیشن . اصلا در حد بازی نیستن . اسباب بازی هستن . بقیه بازی ها هم در مقایسه بین دو کنسول چه از لحاظ فنی و چه گرافیک و گیم پلی بدون شک شاید ایکس ماست فقط یکی بهتر از سونی داره و اونم ALANWAKE هست که بازم اونقدر تیره و تاره که هیچی معلوم نیست . اما ایکس ماست در براربر GOD OF WAR III یا UNCHARTED III یا حتی INFAMOUS حرفی برای گفتن نداره ! چیه ! حتما میخواید بگید GERAS OF WAR !!!!!!!!!!!!!! اونم ی کاغذیه مثل بقیه شون .
ی بار اومدیم با ایکس ماست ی دست فیفا 11 بزنیم تا خواستیم ی ضربه آزاد بزنیم قوطی خرفت هنگ کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینم از معماری قوطی ای ماکروسافت . کلا حالم بد شد .:-&:-&:-&

سلام دوست من این قدر عصبانی نشو واست خوب نیست ها :d
من خودم واسه این ایکس ماست (:))) و ماکرو سافت انقدر فوش و نفرین دادم که تا اخر عمر xbox720 هم براشون کافی هست (به خاطر اینکه دو تا 360 سه چراغ کردم یعنی شدن در حالی که ps3 رو هم با هم خریده بودم یعنی 4 سال و نیم پیش و هنوز هم دارم یک بار هم اوف نگفته ) در کل در مورد کیفیت کنسول ps3 خیلی خیلی از 360 بهتر هستش
و در مورد گیم خدا وکیلی halo -geras of war - alanwake - fable - forza
در مقابل killzone - uncharted - god of war - Heavenly Sword - SOCOM - Gran Turismo - Heavy Rain - Motor Storm - Ratchet and Clank - Resistance - LittleBigPlanet و ..... حرفی واسه گفتن داره واقعا که خوب گفتی (ایکس ماست)
این ها همه نظر شخصی هست لطفا کسی ناراحت نشه ممنون

آخرین ویرایش:

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
بله نظر شخصیه ناراحت نشید . باید قبول کنید که همونطور که ایشون اشاره کردن 2 تا ایکس ماست در مقابل یک ps3 :d . من کلا آنتی کنسول هستم . ولی ایکس ماست خیلی ضایع هستش از هر لحاظ .

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
شما میتونی این جوری فکر کنی که همه COD میزنن اما وقتی یه PS3 گرفتی و چند تا رفیق پیدا کردی میفهمی که بر عکس 360 افراد خیلی متنوع تر از اون چیزی که فکرش رو بکنی آنلاین بازی میکنن از KZ بگیر تا RS تا SOCOM تا UC تا ...... .

یعنی حتی امکان نداره آنلاین بشی مثل 360 ببینی 10نفر دارن COD میزنن برعکس خیلی تنوع بازی کردن بچه های PS3 بیشتر از 360 دار ها هستش حد اقل در بین دوستان من که این جوری هستش .
فرند هات بسته بود.ولی معمولا ایرانیا کال میزنن و اینکه دوستانت رو به کل تعمیم میدی جرا؟/:)
درسته که هر دو تا کنسولی بیش نیستن. هر دو ی سری بازی های کاغذ مقوا دارن. هر دو شون گند زدن به pc و این وضعیت رو به وجود آوردن. هر دوشون رو هم بزارید روی هم باز به اندازه ی pc نمیشن . کینکت و این بند و بساط مسخره بازی و قر دادن با ایکس ماست باعث شرمندگیه .قوطی که بعد از 7 سال به جای جایگزین شدن با هزارتا زد و بند پشت پرده و میلیون ها دلار خرج کردن هنوز میخوان آشغالشون رو سرپانگه دارن . از به انحصار در آوردن عنوان های pc که قبلا مولتی پلتفرم قرار بود عرضه بشه و همینطور گند زدن به همون مولتی پلتفرم ها برای PC به لحاظ پایین آوردن کیفیت بازی گرفته تا حتی چسبوندن خودشون به عناوین ps3 و اختراع معجزه شرم آور کینکت که چیزی به گرافیک اصفناک این کنسول که اضافه نکرد هیچ اون 16 بیت تکسچری هم که بعضی از بازیهاش به زحمت پردازش میکرد رو هم ازش میگیره که بازی هایی برای -12 با اون بازی بشه . ماکروماست رسما گند زده به دنیای گیمینگ و این وسط pc خیلی ازش صدمه دیده . چه به لحاظ انحصاری کردن بازی ها و چه سیاست های پشت پرده ای که گاه و بی گاه گریبان گیر PC میشه و شده و نمونه اون کرایسیس 2 بود که چه بلایی سرش آوردن و بازی رو بدون کیفیت اصلی خودش و بدون DX11 بیرون دادن.

همینطور شکل و ساختار 2 کنسول نشون دهنده میزان علاقه ی کمپانی سازنده به کار خودش و همینطور به مصرف کننده بوده و در این مورد قوطی 8.5 کیلویی ماکرو با پلاستیک بازیافتی و CD-ROM احد حجری و اندازه و شکل و فرمش رو نمیتونید به هیچ عنوان با سونی و PS3 مقایسه کنید . از لحاظ قدرت ضمانت پخش و کیفیت پخش و ساپورت کردن 90 درصد از مولتی مدیا ی موجود و دارا بودن QUALITY اچ دی واقعی بی صدا بودن رابط کاربری بسیار کاربر پسند و نوآورانه HARDWARE پرقدرت و بدون اشکال بدون هنگ بدون گرما دیگه حرفی برای گفتن باقی نمیزاره .

همه شما کم یا زیاد من رو میشناسید و میدونید از کنسول متنفرم . اما نمی تونم چشمام رو ببندم و موقع مقایسه سمت برنده ماجرا رو نبینم و کنار بزارم .
همین EPIC GAMES هم یکی از بزرگترین خائنین به PC هست که حالا اومده سمت و سوی رفیق دیرینه اش رو گرفته که تا چند سال قبل ازش کلی پول به جیب زد . نمونه دیگه اش UBISOFT که شده منجی کینکت و ایکس ماست . تا دیروز که خبری از این مسخره بازی ها نبود می گفت کنسول قابلیت عرضه بازی رو این پلتفرم رو نداره و ما برنامه ای براش نداریم و فعلا اونقدر عنوان برای PC داریم که همه تمرکزمون به سمت این موضوع هست . حالا باسه ما شده BIGDADAY کینکت .:-&

کلا توی این لیست بازی های کینکت کلا حساب نمیشن . اصلا در حد بازی نیستن . اسباب بازی هستن . بقیه بازی ها هم در مقایسه بین دو کنسول چه از لحاظ فنی و چه گرافیک و گیم پلی بدون شک شاید ایکس ماست فقط یکی بهتر از سونی داره و اونم ALANWAKE هست که بازم اونقدر تیره و تاره که هیچی معلوم نیست . اما ایکس ماست در براربر GOD OF WAR III یا UNCHARTED III یا حتی INFAMOUS حرفی برای گفتن نداره ! چیه ! حتما میخواید بگید GERAS OF WAR !!!!!!!!!!!!!! اونم ی کاغذیه مثل بقیه شون .
ی بار اومدیم با ایکس ماست ی دست فیفا 11 بزنیم تا خواستیم ی ضربه آزاد بزنیم قوطی خرفت هنگ کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینم از معماری قوطی ای ماکروسافت . کلا حالم بد شد .:-&:-&:-&
1.مگه قرار بود کینکت به گرافیک اضافه کنه؟:-/
2.عجب.چقدر مردم دنیا احمقن میرن آت اشغالی مثل کینکت میگیرن.نه؟
3.دیگه فکر کنم مدت هاست که دیگه مردم فقط به گرافیک نگاه نمیکنن و گیم پلی هم مهمه. نمونه بارزش halo 3 که گرافیکش اصلا بالا نبود.
راستی شما که از یه بار هنگ کردن اعصابت ریخته به هم و حالت بد شده چه جوری هنگ کردن های کامپیوتر رو تحمل میکنی؟:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خدا کنه این حرف درست باشه و pc بیشتر مورد توجه قرار بگیره یک چند تا بازی درست و حسابی بکنیم

بی خیال دوست عزیز توجه نکن به صحبت این شرکت ها هر روز یک چیزی میگن فردا یک چیز دیگه همیشه بوی اخر نسل که میاد شرکت ها از این صحبت های جوک میکنن که ای داد ای بی داد این ..... PC خدا بعدش که نسل بعد شروع میشه همشون PC رو ول میکنن به امان خدا ;) تازه همون فاصله ای که دارن از کنسول ها بد میگن یک بازی برای PC معرفی نمیکنن که از کنسول بهتر باشه این ها همش حرف هستش .

کلا توجه نکنی سنگین تر هستی .:|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
احتمالا اين اپك باز پول ميخواد اون از اونوقت از ps3تعريف كرد اينم از حالا
بابا ركو پوس كنده بگو مايكروسافت بسرف ديگه چرا لقمه رو دور دهنتون ميپيچونيد:d:))

درضمن دوسته عزيز sheypooorchi حرفاتو قبول دارم ولي چون ديدم آدم باحالي هستي يه نصيحت واست دارم خواهشا با فنهاي جعبه مجهول 360 درجه اينقد كل كل نكن باور كن اينا اون چيزي كه تو دلشونه با اون چيزي كه به زبون ميارن 180 درجه اختلاف فاز داره :d خودشون در وجدان خودشون سرتعظيم در برابر ابركنسول كهكشاني فرود اوردن ولي نميدونم چرا نظراتشون 180 درجه اختلاف فاز داره :d
حرفاتو كامل خوندم ولي بدون دنگو فنگه pc خيلي بيشتراز كنسولهاست حالا من منظورم از كنسول ps3 با بازيه اريجيناله :d وگرنه جعبه مجهولو هك ابركنسول هم كلي دنگو فنگ داره :d

آخرین ویرایش:

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
این کارت گرافیکایی که برا PC میاد , آدم نیگا به شکلشون میکنه خوف برش میداره , مشخصاتش بماند, سکته , بعید میدونم نسل بعد کنسولها نصف قدرت گرافیکیشونو داشته باشند...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر