از حرف تا عمل ، تعریف و تمجید Epic Games از پلتفرم PC

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
epic.japan_.2.092409-580px.png

هر زمان عمر کنسولها و قدرت انان رو به زوال رفته است ، سازندگان و دست اندرکاران بازی رویکرد خود را تغییر داده اند ، و به قدرت پلتفرم PC روی کرده اند؛ و این دستگاه مورد لطف قرار میدهند ! حال چگونه است که این سازندگان که به قدرت این پلتفرم ایمان دارند اینگونه این دستگاه را مورد بی لطفی قرار میدهند .

اقای Mark Rein یکی از سران شرکت بزرگ Epic Games میباشد ؛ شرکتی که خالق سری بازیهای زیبای Gears of War میباشد ، بازیی که سالها پیش فقط اولین عنوانش برای PC ساخته شد . وی در مصاحبه ای که با سایت Eurogamer داشت پلتفرم PC را مورد لطف قرار داد و اذعان کرد ، که قدرت تکنولوژی PC های امروزی 10 برابر کنسولهای فعلی میباشند .
خالقان موتور محبوب گرافیکی Unreal Engine در ادامه چنین از PC حمایت کردند :
در حال حاظر در زمانی میباشم که توانایی پلتفرم PC از کنسولها پیشی گرفته است ، و این را نیز فراموش نکنیم که تمام بازیها از سوی پلتفرم PC ساخته میشود ، و همیشه این پلتفرم ، ابزاری برای ساخت تمامی بازیها خواهد بود .
با پلتفرم PC قادر هستید اینده را شبیه سازی کنید ، با اضافه کردن سخت افزارهای قوی و کافی شما میتوانید بفهمید که نسل بعد کنسولها در اینده چگونه خواهد بود .

وی در اخر نیز اذعان کرد :پلتفرم PC جایگاه مهمی در اینده بازیها خواهد داشت .

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
اگه قراره هر اشغالي رو بگيم انحصاري كه سوني هم 800 تا ديگه داره !! :d
تو اون لیستی که من صفحه قبل نوشتم دقیقا کدوم بازیها آشغال هستن؟ به جز Fable III همشون متوسط امتیاز بالای 85 دارن.

بازي هاي جديــــد تر
امسال از نظر تعداد بازی 360 عقب تر از PS3 بود، در کل هم از نظر تعداد بازی 360 عقب تر هست ولی از نظر تعداد بازی با کیفیت بالا تفاوت چندانی با هم ندارن :D البته تو همون لیستی که خودتون نوشتید بازی واسه سال 2006 هم بود :D

پ.ن: بحث تاپیک کلا منحرف شد، اگه میخواهید این بحث را ادمه بدید یه تاپیک بزنید اونجا ادامه میدیم :biggrin1:

فيبل
گوتام ريسينگ
لفت 4 دد :d
لفت 4 دد 2 :d:d
ماشالا همشون هم 88 به بالا هستن، بی خیال اگه اینا آشغالن پس HS دیگه نابوده :D

كلا اگر بخواي بري سراغ انحصاري سوني كلا از اول بهتر عمل كرده !!
شما انحصاري هاي پي اس 2 رو هم نگاه كن فرضا ... !!!
فكر نكنم بشه اينرو تكذيب كرد
نسل قبل کلا جریانش فرق میکنه با این نسل :D اون موقع سونی خیلی بهتر از مایکروسافت عمل کرد ولی این نسل اوضاع تغییر کرده :D

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
تو اون لیستی که من صفحه قبل نوشتم دقیقا کدوم بازیها آشغال هستن؟ به جز Fable III همشون متوسط امتیاز بالای 85 دارن.

امسال از نظر تعداد بازی 360 عقب تر از PS3 بود، در کل هم از نظر تعداد بازی 360 عقب تر هست ولی از نظر تعداد بازی با کیفیت بالا تفاوت چندانی با هم ندارن :D البته تو همون لیستی که خودتون نوشتید بازی واسه سال 2006 هم بود :D

پ.ن: بحث تاپیک کلا منحرف شد، اگه میخواهید این بحث را ادمه بدید یه تاپیک بزنید اونجا ادامه میدیم :D
فيبل
گوتام ريسينگ
البته لفت 4 دد ها خيلي هم اشغال نبودن ... ولي بازم نميشه روي عوانين درجه يك حسابشون كرد
نه ديگه ادامه نديم، بيخيالش :d
------------------------------------
اينرو قبلو كني كه سوني بهتر عمل ميكنه در مورد كنسولش ديگه حله :d

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
----------------------------
اره دلت رو خوش كن به امار ساعت بازي هيلو ....
چيز ديگه اي هم مگه داره ماكرو جز هيلو كه طرفداراش بشينن انلاين بزنن و ساعت گيمينگ انلاينش رو ببرن بالا؟؟؟؟ :))
خیلی دوست دارم بدونم ps داران ساعات گیمینگ آنلاینشو به جز کال با چی پر میکنن.b-)
فيبل
گوتام ريسينگ
البته لفت 4 دد ها خيلي هم اشغال نبودن ... ولي بازم نميشه روي عوانين درجه يك حسابشون كرد
نه ديگه ادامه نديم، بيخيالش :d
------------------------------------
اينرو قبلو كني كه سوني بهتر عمل ميكنه در مورد كنسولش ديگه حله :d
ما نفهمیدم گیره شما تو کجاست؟
اگه مشکل کیفیته که خدا رو شکر کیفیت بازی های اکس باکس خوبه.
اگه مشکل تنوعه و کمیته پس چرا به کیفیت l4d گیر دادین؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خیلی دوست دارم بدونم ps داران ساعات گیمینگ آنلاینشو به جز کال با چی پر میکنن.b-)

شما میتونی این جوری فکر کنی که همه COD میزنن اما وقتی یه PS3 گرفتی و چند تا رفیق پیدا کردی میفهمی که بر عکس 360 افراد خیلی متنوع تر از اون چیزی که فکرش رو بکنی آنلاین بازی میکنن از KZ بگیر تا RS تا SOCOM تا UC تا ...... .

یعنی حتی امکان نداره آنلاین بشی مثل 360 ببینی 10نفر دارن COD میزنن برعکس خیلی تنوع بازی کردن بچه های PS3 بیشتر از 360 دار ها هستش حد اقل در بین دوستان من که این جوری هستش .

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
شما میتونی این جوری فکر کنی که همه COD میزنن اما وقتی یه PS3 گرفتی و چند تا رفیق پیدا کردی میفهمی که بر عکس 360 افراد خیلی متنوع تر از اون چیزی که فکرش رو بکنی آنلاین بازی میکنن از KZ بگیر تا RS تا SOCOM تا UC تا ...... .

یعنی حتی امکان نداره آنلاین بشی مثل 360 ببینی 10نفر دارن COD میزنن برعکس خیلی تنوع بازی کردن بچه های PS3 بیشتر از 360 دار ها هستش حد عقل در بین دوستان من که این جوری هستش .
دلیلش ربطی به تنوع نداره،به کل کل های وحشتناک و رو کم کنی بچه های لایو مربوطه که از 2007 تا الان به وجود اومده.
در ضمن علیرضا فرند های تو اینجورین چون خود ما اکثرا با بچه هایی که cod بازی میکنن دوستیم وگرنه بقیه بازیها هم خیلی زیاده.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دلیلش ربطی به تنوع نداره،به کل کل های وحشتناک و رو کم کنی بچه های لایو مربوطه که از 2007 تا الان به وجود اومده.
در ضمن علیرضا فرند های تو اینجورین چون خود ما اکثرا با بچه هایی که cod بازی میکنن دوستیم وگرنه بقیه بازیها هم خیلی زیاده.

مگه گفتم بد هستش رامین .:d تنوع بازی موجب میشه افراد با تنوع بازی کنن مگه گفتم 360 کم بازی داره یا تنوع نداره از GEOW بگیر تا FORZA تا FIFA تا COD تا HALO .... بچه زیاد بازی میکنن .

شاید من منظورم رو بد گفتم ./:) گفتم مثل دوستانی که تو 360 یک دفعه همه میبنی دارن COD میزنن نیست بیشتر بچه ها متنوع بازی میکنن .

یعنی این جوری نیست که فرند لیست رو باز کنی ببینی از 20 نفر که آنلاین هستن مثل 360 10 نفر دارن COD میزنن بیشتر بازی های مختلف بازی میکنن .

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بنده خدا یه چیزی اون ور دنیا گفت و تو بازی سنتر تیدیل شد به جنگ کنسول بر علیه کنسول!.
ولی کلا اپیک همیشه تو مایه های مولتی بوده و انحصار گیرز مثل اینکه خیلی روشون فشار آورده!. خوب اگه خیلی پول دوستن، راحت میتونن 6 ماه بعد از عرضه گیرز بر روی 360 ، یازی رو روی پلتفرم(های) دیگر معرفی کنن. نه سیخ میسوزه و نه کباب.
البته کلی بوی سوختگی از بازی سنتر بلند میشه!

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
درسته که هر دو تا کنسولی بیش نیستن. هر دو ی سری بازی های کاغذ مقوا دارن. هر دو شون گند زدن به pc و این وضعیت رو به وجود آوردن. هر دوشون رو هم بزارید روی هم باز به اندازه ی pc نمیشن . کینکت و این بند و بساط مسخره بازی و قر دادن با ایکس ماست باعث شرمندگیه .قوطی که بعد از 7 سال به جای جایگزین شدن با هزارتا زد و بند پشت پرده و میلیون ها دلار خرج کردن هنوز میخوان آشغالشون رو سرپانگه دارن . از به انحصار در آوردن عنوان های pc که قبلا مولتی پلتفرم قرار بود عرضه بشه و همینطور گند زدن به همون مولتی پلتفرم ها برای PC به لحاظ پایین آوردن کیفیت بازی گرفته تا حتی چسبوندن خودشون به عناوین ps3 و اختراع معجزه شرم آور کینکت که چیزی به گرافیک اصفناک این کنسول که اضافه نکرد هیچ اون 16 بیت تکسچری هم که بعضی از بازیهاش به زحمت پردازش میکرد رو هم ازش میگیره که بازی هایی برای -12 با اون بازی بشه . ماکروماست رسما گند زده به دنیای گیمینگ و این وسط pc خیلی ازش صدمه دیده . چه به لحاظ انحصاری کردن بازی ها و چه سیاست های پشت پرده ای که گاه و بی گاه گریبان گیر PC میشه و شده و نمونه اون کرایسیس 2 بود که چه بلایی سرش آوردن و بازی رو بدون کیفیت اصلی خودش و بدون DX11 بیرون دادن.

همینطور شکل و ساختار 2 کنسول نشون دهنده میزان علاقه ی کمپانی سازنده به کار خودش و همینطور به مصرف کننده بوده و در این مورد قوطی 8.5 کیلویی ماکرو با پلاستیک بازیافتی و CD-ROM احد حجری و اندازه و شکل و فرمش رو نمیتونید به هیچ عنوان با سونی و PS3 مقایسه کنید . از لحاظ قدرت ضمانت پخش و کیفیت پخش و ساپورت کردن 90 درصد از مولتی مدیا ی موجود و دارا بودن QUALITY اچ دی واقعی بی صدا بودن رابط کاربری بسیار کاربر پسند و نوآورانه HARDWARE پرقدرت و بدون اشکال بدون هنگ بدون گرما دیگه حرفی برای گفتن باقی نمیزاره .

همه شما کم یا زیاد من رو میشناسید و میدونید از کنسول متنفرم . اما نمی تونم چشمام رو ببندم و موقع مقایسه سمت برنده ماجرا رو نبینم و کنار بزارم .
همین EPIC GAMES هم یکی از بزرگترین خائنین به PC هست که حالا اومده سمت و سوی رفیق دیرینه اش رو گرفته که تا چند سال قبل ازش کلی پول به جیب زد . نمونه دیگه اش UBISOFT که شده منجی کینکت و ایکس ماست . تا دیروز که خبری از این مسخره بازی ها نبود می گفت کنسول قابلیت عرضه بازی رو این پلتفرم رو نداره و ما برنامه ای براش نداریم و فعلا اونقدر عنوان برای PC داریم که همه تمرکزمون به سمت این موضوع هست . حالا باسه ما شده BIGDADAY کینکت .:-&

کلا توی این لیست بازی های کینکت کلا حساب نمیشن . اصلا در حد بازی نیستن . اسباب بازی هستن . بقیه بازی ها هم در مقایسه بین دو کنسول چه از لحاظ فنی و چه گرافیک و گیم پلی بدون شک شاید ایکس ماست فقط یکی بهتر از سونی داره و اونم ALANWAKE هست که بازم اونقدر تیره و تاره که هیچی معلوم نیست . اما ایکس ماست در براربر GOD OF WAR III یا UNCHARTED III یا حتی INFAMOUS حرفی برای گفتن نداره ! چیه ! حتما میخواید بگید GERAS OF WAR !!!!!!!!!!!!!! اونم ی کاغذیه مثل بقیه شون .
ی بار اومدیم با ایکس ماست ی دست فیفا 11 بزنیم تا خواستیم ی ضربه آزاد بزنیم قوطی خرفت هنگ کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینم از معماری قوطی ای ماکروسافت . کلا حالم بد شد .:-&:-&:-&

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
کلا توی این لیست بازی های کینکت کلا حساب نمیشن . اصلا در حد بازی نیستن . اسباب بازی هستن .
بعله اسباب بازی هستن پس شما کلا چیزی بنام کنسول Wii نمیشناسی اسباب بازی Wii حتما؟
حالا اگه Sport Champoin واسه Move فروش بیشتر از 2 نسخه داشت که خودتون رو خفه می کردین شما!!
حالا دیگه اسباب بازی شده!
اونم ALANWAKE هست که بازم اونقدر تیره و تاره که هیچی معلوم نیست .
معمولا هر بازی شب باشه تاریک میشه!!اگه چیز تاریک دوست داری 1 دست بروMetro2033 بزن تا فرق تاریکی و جنگل رو بفهمی

ومدیم با ایکس ماست ی دست فیفا 11 بزنیم تا خواستیم ی ضربه آزاد بزنیم قوطی خرفت هنگ کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینم از معماری قوطی ای ماکروسافت
شاید شما خیلی خفن ضربه ازاد میزنید که هنگ کرده ما که 3 ساله داریم پنالتی میزنیم هیچیش نمیشه!

مقوا!!!

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
درسته که هر دو تا کنسولی بیش نیستن. هر دو ی سری بازی های کاغذ مقوا دارن. هر دو شون گند زدن به pc و این وضعیت رو به وجود آوردن. هر دوشون رو هم بزارید روی هم باز به اندازه ی pc نمیشن . کینکت و این بند و بساط مسخره بازی و قر دادن ایکس ماست باعث شرمندگیه .قوطی که بعد از 7 سال به جای جایگزین شدن با هزارتا زد و بند پشت پرده و میلیون ها دلار خرج کردن هنوز میخوان آشغالشون رو سرپانگه دارن . از به انحصار در آوردن عنوان های pc که قبلا مولتی پلتفرم قرار بود عرضه بشه و همینطور گند زدن به همون مولتی پلتفرم ها برای PC به لحاظ پایین آوردن کیفیت بازی گرفته تا حتی چسبوندن خودشون به عناوین ps3 و اختراع معجزه شرم آور کینکت که چیزی به گرافیک اصفناک این کنسول که اضافه نکرد هیچ اون 16 بیت تکسچری هم که بعضی از بازیهاش به زحمت پردازش میکرد رو هم ازش میگیره که بازی هایی برای -12 با اون بازی بشه . ماکروماست رسما گند زده به دنیای گیمینگ و این وسط pc خیلی ازش صدمه دیده . چه به لحاظ انحصاری کردن بازی ها و چه سیاست های پشت پرده ای که گاه و بی گاه گریبان گیر PC میشه و شده و نمونه اون کرایسیس 2 بود که چه بلایی سرش آوردن و بازی رو بدون کیفیت اصلی خودش و بدون DX11 بیرون دادن.

همینطور شکل و ساختار 2 کنسول نشون دهنده میزان علاقه ی کمپانی سازنده به کار خودش و همینطور به مصرف کننده بوده و در این مورد قوطی 8.5 کیلویی ماکرو با پلاستیک بازیافتی و CD-ROM احد حجری و اندازه و شکل و فرمش رو نمیتونید به هیچ عنوان با سونی و PS3 مقایسه کنید . از لحاظ قدرت ضمانت پخش و کیفیت پخش و ساپورت کردن 90 درصد از مولتی مدیا ی موجود و دارا بودن QUALITY اچ دی واقعی بی صدا بودن رابط کاربری بسیار کاربر پسند و نوآورانه HARDWARE پرقدرت و بدون اشکال بدون هنگ بدون گرما دیگه حرفی برای گفتن باقی نمیزاره .

همه شما کم یا زیاد من رو میشناسید و میدونید از کنسول متنفرم . اما نمی تونم چشمام رو ببندم و موقع مقایسه سمت برنده ماجرا رو نبینم و کنار بزارم .
همین EPIC GAMES هم یکی از بزرگترین خائنین به PC هست که حالا اومده سمت و سوی رفیق دیرینه اش رو گرفته که تا چند سال قبل ازش کلی پول به جیب زد . نمونه دیگه اش UBISOFT که شده منجی کینکت و ایکس ماست . تا دیروز که خبری از این مسخره بازی ها نبود می گفت کنسول قابلیت عرضه بازی رو این پلتفرم رو نداره و ما برنامه ای براش نداریم و فعلا اونقدر عنوان برای PC داریم که همه تمرکزمون به سمت این موضوع هست . حالا باسه ما شده BIGDADAY کینکت .:-&

کلا توی این لیست بازی های کینکت کلا حساب نمیشن . اصلا در حد بازی نیستن . اسباب بازی هستن . بقیه بازی ها هم در مقایسه بین دو کنسول چه از لحاظ فنی و چه گرافیک و گیم پلی بدون شک شاید ایکس ماست فقط یکی بهتر از سونی داره و اونم ALANWAKE هست که بازم اونقدر تیره و تاره که هیچی معلوم نیست . اما ایکس ماست در براربر GOD OF WAR III یا UNCHARTED III یا حتی INFAMOUS حرفی برای گفتن نداره ! چیه ! حتما میخواید بگید GERAS OF WAR !!!!!!!!!!!!!! اونم ی کاغذیه مثل بقیه شون .
ی بار اومدیم با ایکس ماست ی دست فیفا 11 بزنیم تا خواستیم ی ضربه آزاد بزنیم قوطی خرفت هنگ کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینم از معماری قوطی ای ماکروسافت . کلا حالم بد شد .:-&:-&:-&

اعصاب نداريا!
كنسول ها ديگه اينقدر هم بد نيستن براى به وجود آوردن يه استاندارد توى صنعت گيم خيلى هم لازم هستند در ابتداى هر نسل هم چون با آخرين فناورى ساخته ميشن تا 2 يا3 سال محدوديتى براى بازى سازها ايجاد نمى كنن اما خب استاندارد ساخت لوله بخارى هم هر 5 سال تغيير مى كنه اونوقت يارو تو سال 2011 بعد از گذشت 7 سال اومده ميگه ما فكر مى كنيم xbox360 نيمى از عمر خودش رو سپرى كرده وما براى نيمه ى بعدى برنامه هاى زيادى داريم

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
بعله اسباب بازی هستن پس شما کلا چیزی بنام کنسول Wii نمیشناسی اسباب بازی Wii حتما؟
حالا اگه Sport Champoin واسه Move فروش بیشتر از 2 نسخه داشت که خودتون رو خفه می کردین شما!!
حالا دیگه اسباب بازی شده!
معمولا هر بازی شب باشه تاریک میشه!!اگه چیز تاریک دوست داری 1 دست بروMetro2033 بزن تا فرق تاریکی و جنگل رو بفهمی

شاید شما خیلی خفن ضربه ازاد میزنید که هنگ کرده ما که 3 ساله داریم پنالتی میزنیم هیچیش نمیشه!

مقوا!!!

شما کلا METRO بازی نکردی وگرنه متوجه میشدی که همش تاریکی نیست . این که ی نفر رو ول کنی تو جنگل زیر نور ماه با ی چراغ قوه که نور بندازه تو صورت زامبی اونم بترسه دربره خیلی کلیشه ای شده و بوده و امثال رزیدنت اویل زیاد دیدیم از این دست . تازه شما این رو یکی از بهترین بازی های کنسول ایکس باکس میدونید . در رابطه با MOVE باز باید تاکید کنم که طرفدار هیچ یک از این دو کنسول نیستم و اگه یک یبیشتر بفروشه پولش تو جیب من نوعی نمیره و کلا ربطی به من نداره . در رابطه با Wii باید بگم خوب شد نینتندو این کنسول رو اختراع و معرفی کرد تا ماکرو متقلب بیاد و مثل همیشه کپی بردرای کنه و از روش کینکت بسازه . این شیادیه نه ابتکار و نوع آوری. نوع آوریش برای نینتندو بوده و هست .
شما حتما فقط در حد پنالتی زدن ازش کار می کشید . هرچند موقع پنالتی زدن هم که میشه فریم میاد رو 17 . راست میگی 8 ساعت درجا بشین یکی از به قول خودت بهترین بازی هاش رو بازی کن تا بعدش دهن کجی های کنسولت رو ببینی . هنگ خوب خوبش هستش .

اعصاب نداريا!
كنسول ها ديگه اينقدر هم بد نيستن براى به وجود آوردن يه استاندارد توى صنعت گيم خيلى هم لازم هستند در ابتداى هر نسل هم چون با آخرين فناورى ساخته ميشن تا 2 يا3 سال محدوديتى براى بازى سازها ايجاد نمى كنن اما خب استاندارد ساخت لوله بخارى هم هر 5 سال تغيير مى كنه اونوقت يارو تو سال 2011 بعد از گذشت 7 سال اومده ميگه ما فكر مى كنيم xbox360 نيمى از عمر خودش رو سپرى كرده وما براى نيمه ى بعدى برنامه هاى زيادى داريم

من نگفتم کنسول ها بد هستن ! گفتم هر دو تاشون گند زدن به PC . اما بین بد و بدتر مسلما این ایکس ماسته که نقش بدتره رو بازی می کنه . وگرنه سونی راه خودش رو میره بدون سر و صدا . بازی هایی هم که SCE برای کنسول PS3 خودش میزنه کیفیتش سر به فلک میزنه نسبت به اون آب دهنی که ماکرو می اندازه جلوی طرفدارهاش به اسم و عناوین مختلف .

همون پردازنده cell بی شعوری که میگید هیچی هیچی نباشه هنگ و فریز و overheat شدن نداره هر اندازه که دایرکس رو متوجه نمیشه به همون اندازه از کیسه برنج 8 کیلویی ماکرو بهتره . حقیقت تلخه . به نظر شما xbox بهتر است یا ps3 ؟ ......!!!.. !!! خب معلومه هیچکدام . فقط pc .( داشت یادم میرفت .. ps3 هم باز از ایکس باکس خیلی بهتره ) .lol

آخرین ویرایش:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
شما کلا METRO بازی نکردی وگرنه متوجه میشدی که همش تاریکی نیست . این که ی نفر رو ول کنی تو جنگل زیر نور ماه با ی چراغ قوه که نور بندازه تو صورت زامبی اونم بترسه دربره خیلی کلیشه ای شده و بوده و امثال رزیدنت اویل زیاد دیدیم از این دست . تازه شما این رو یکی از بهترین بازی های کنسول ایکس باکس میدونید . در رابطه با MOVE باز باید تاکید کنم که طرفدار هیچ یک از این دو کنسول نیستم و اگه یک یبیشتر بفروشه پولش تو جیب من نوعی نمیره و کلا ربطی به من نداره . در رابطه با Wii باید بگم خوب شد نینتندو این کنسول رو اختراع و معرفی کرد تا ماکرو متقلب بیاد و مثل همیشه کپی بردرای کنه و از روش کینکت بسازه . این شیادیه نه ابتکار و نوع آوری. نوع آوریش برای نینتندو بوده و هست .

داری حرف خودت رو هم نقضش میکنی!!اولا که AlanWake زامبی کش نیست!بعدش هم زامبی با نور چراغ قوه فرار نمیکنه ما چیز کلیشه ای ندیدیم!شما از تاریکی مثال زدی من گفتم Metro!
در مورد Wii هم شما کینکت که کل بدن رو شناسایی میکنه رو شبیه NunChuk میبینی یا Move پلی 3 با اون چراغ مسخره روی سرش شبیه دسته های wii هست؟

نمیشه بیایی همینجور loL از خودت در کنی که!!در ضمن Ps3 رکورد دار سنگین ترین کنسول هست اگه نمیدونستی بدون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر