ارور e64 و عدم detect شدن dvd با jungle flash

arash63

کاربر سایت
Jan 16, 2008
100
نام
آرش میرزائی
با سلام

من یه xbox elite دارم با درایو liteOn83850 ، کنسول رو تازه 3 یا 4 ماهه خریدم و روش ixt 1.6 داشته ، و دیروز اوموم تا خودم آپدیت کنم و ix LT رو بریزم .

با jungle flash دفعه اول تمامی مراحل آپدیت رو انجام دادم (طبق راهنمایی که آقا خلیل زحمتش رو کشیدن) و تمامی مراحل با موفقیت دقیقاً طبق همون راه نما انجام شد .

وقتی کنسول رو روشن کردم دیگه هیچ گیم کپیی اجرا نشد . اومدم دوباره مراحل فلش رو انجام بدم که به مشکل بر خوردم و با jungle flash دیگه dvd رام detect نشد و وقتی کنسول رو بالا می آرم ارور e64 میده .
با کمی جستجو که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که fw یا اشتباه ریخته شده یا کلاً پریده . در ضمن دیگه دکمه eject کار نمی کنه و dvd رو بیرون نمی آره .

می خواستم بدونم باید چیکار کنم و چطور این مشکل رو حل کنم .

لطفاً کمک کنید .

با تشکر پیشاپیش .

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
من هم این مشکل رو دارم
فقط من هیچ کاری نکردم و دستگاه خود به خود اینطوری شد
فریمویر دستگاه هم نون استیلس بود و DVD key رو هم ندارم....
یه دو هفته ای هم هست که بازی نکردم
توی تاپیک های مربوطه هم پرسیدم ولی جوابی نگرفتم
اگه کسی جایی رو میشناسه یا روشی برای تعمیر بلده لطف کنه به ما هم یه کمکی بکنه

poshtibanit

کاربر سایت
Jun 1, 2008
4
سلام

یکی از دوستان تو یه تایپک یه کدی نوشته بودن که در تو داس فلشر اون کد رو تایپ می کردی و تام پرتی که درایو به کامپیوتر وصله رو هم انتخاب میکردی و کلا فریمور خراب از روی درایو پاک می شد و درایو دوباره توسط کنسول و کامپیوتر شناسایی میشد .

حالا من شک دارم که اون کد علاوه بر حذف فریمور خراب کی درایو رو هم حذف میکنه یا نه .

ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
دوست عزیز درایو شما فلش شده و در حال حاضر هیچ فریموری روی درایو نیست.
اگه از درایو دستگاه back up داری که خیالت راحت باشه دوباره میتونی اونو به حالت اول برگردونی و اگه نداری که ببر پیش کسی که دستگاه رو ازش خریدی اون به احتمال زیاد داره.
اما اگر back up رو داره با برنامه jungle flasher یه قسمت DVD key 32 برو و ببین که هارد سیستم یا dvd writer روی کدوم پورته مثلا پورت رایتر من روی 0x0170.بعد سیستم رو خاموش کن کابل ساتای اون پورت رو بزن به درایو دستگاه بعد سیستم و دستگاه رو روشن کن.
بعد با جانگل فلشر پورت درایو رو انتخاب کن بعدش توی قسمت open source frimware دامی درایوت رو میدی بعد توی قسمت open rtarget frimware فریمور 1.9 رو بده spoof رو بزن بعد save to file رو بزن تمام.
بعدش توی قسمت MTK Flash 32 اگر لایتونه بزن lite on erase بعد دستگاه رو خاموش روشن کن بعد اون پایین دکمه write رو بزن.
بعدش اون پایین لوگ برنامه رو ببین آخرش باید بزنه Write OK.
آگه Failed داد دوباره Write رو بزن تا OK رو بگیری.
تمام
من خودم برای اولین بار 2 ساله پیش که میحواستم بزنم همین جوری که شما میگید شد
ولی خوشبختانه بک آپ داشتم و ردیفش کردم البته با راهنمایی های استاد خلیل عزیز.

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
دوست عزیز درایو شما فلش شده و در حال حاضر هیچ فریموری روی درایو نیست.
اگه از درایو دستگاه back up داری که خیالت راحت باشه دوباره میتونی اونو به حالت اول برگردونی و اگه نداری که ببر پیش کسی که دستگاه رو ازش خریدی اون به احتمال زیاد داره.
اما اگر back up رو داره با برنامه jungle flasher یه قسمت DVD key 32 برو و ببین که هارد سیستم یا dvd writer روی کدوم پورته مثلا پورت رایتر من روی 0x0170.بعد سیستم رو خاموش کن کابل ساتای اون پورت رو بزن به درایو دستگاه بعد سیستم و دستگاه رو روشن کن.
بعد با جانگل فلشر پورت درایو رو انتخاب کن بعدش توی قسمت open source frimware دامی درایوت رو میدی بعد توی قسمت open rtarget frimware فریمور 1.9 رو بده spoof رو بزن بعد save to file رو بزن تمام.
بعدش توی قسمت MTK Flash 32 اگر لایتونه بزن lite on erase بعد دستگاه رو خاموش روشن کن بعد اون پایین دکمه write رو بزن.
بعدش اون پایین لوگ برنامه رو ببین آخرش باید بزنه Write OK.
آگه Failed داد دوباره Write رو بزن تا OK رو بگیری.
تمام
من خودم برای اولین بار 2 ساله پیش که میحواستم بزنم همین جوری که شما میگید شد
ولی خوشبختانه بک آپ داشتم و ردیفش کردم البته با راهنمایی های استاد خلیل عزیز.

اصلا جانگل فلاشر پورت را نمیشناسه

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
جانگل فلاشر پورت رو باید بشناسه، سیستم رو عوض کن، احتمالا جواب بگیری.
آخه چه ربطی داره چرا مردم رو الکی گم راه میکنی چیزی که بلد نیستی الکی جواب نده طوری نمیشه که. همیشه سکوت بهتر از دادن اطلاعات غلط است.
دوستان چون اطلاعات درایور Erase شده واسه همین دیگه توی ویندوز نمیشه کاری کرد و از راه داس مشکل حل میشه.
موفق باشید.

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
آخه چه ربطی داره چرا مردم رو الکی گم راه میکنی چیزی که بلد نیستی الکی جواب نده طوری نمیشه که. همیشه سکوت بهتر از دادن اطلاعات غلط است.
دوستان چون اطلاعات درایور Erase شده واسه همین دیگه توی ویندوز نمیشه کاری کرد و از راه داس مشکل حل میشه.
موفق باشید.

با کمکهای بسیار زیاد دوستمون بلاخره مشکلم حل شد
بلاخره یه مرد تو این سایت پیدا شد

mol

کاربر سایت
Jun 29, 2011
218
نام
مسلم
پاک شدن فایرور منم انجامید فایرور نداشتم اصلا

یکی تو شهر خودم آیسی پوشت سی دی رام کی آورد بیرون حتی با درایو فابرور پاک شده
میگه که با عمل اراس هم پاک نمی شه کی درایو فقط فایرویر پاک میشه همین جور که گفتم درست کرد فایر ور اورجینال براش گذاشت:-s

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
موفق باشید.
دوست خوب.
شما هم اطلاعاتت کمی ناقصه.:)
شاید ملایم تر می گفتین بهتر بود.
حتی اگر فرمور درایو پاک هم شده باشه توی ویندوز و با جانگل فلشر هم میشه کار کرد.به غیر از jf البته داس فلش تحت وین هم هست.
در صورت پاک شدن فرمور و دیتکت نشدن درایو باز هم میشه تحت وین کار کرد.

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
با سلام

من یه xbox elite دارم با درایو liteOn83850 ، کنسول رو تازه 3 یا 4 ماهه خریدم و روش ixt 1.6 داشته ، و دیروز اوموم تا خودم آپدیت کنم و ix LT رو بریزم .

با jungle flash دفعه اول تمامی مراحل آپدیت رو انجام دادم (طبق راهنمایی که آقا خلیل زحمتش رو کشیدن) و تمامی مراحل با موفقیت دقیقاً طبق همون راه نما انجام شد .

وقتی کنسول رو روشن کردم دیگه هیچ گیم کپیی اجرا نشد . اومدم دوباره مراحل فلش رو انجام بدم که به مشکل بر خوردم و با jungle flash دیگه dvd رام detect نشد و وقتی کنسول رو بالا می آرم ارور e64 میده .
با کمی جستجو که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که fw یا اشتباه ریخته شده یا کلاً پریده . در ضمن دیگه دکمه eject کار نمی کنه و dvd رو بیرون نمی آره .

می خواستم بدونم باید چیکار کنم و چطور این مشکل رو حل کنم .

لطفاً کمک کنید .

با تشکر پیشاپیش .

دوستان من هم به همین مشکل بر خوردم باید چیکار کنم درست بشه؟این دوستمون نگفتن که چطور این مشکل رو برطرف کردن:(
DVDKEY رو دارم

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
دوستان من هم به همین مشکل بر خوردم باید چیکار کنم درست بشه؟این دوستمون نگفتن که چطور این مشکل رو برطرف کردن:(
DVDKEY رو دارم
دوست عزیز شما کی درایو کنسولتو داری ببر بده برات انجام بدند تا کار بجای باریکتر نرسیده مثلاً ازبین رفتن کی یا خراب کردن درایو بر اثر تکرار اشتباه در فلش کردن درایو بهرحال اگر می تونی انجام بده و تمامش کن در غیر اینصورت بهتر بدی برات انجام بدنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر