اخطار به Boysteam

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر دوستان !
هدف کلی من از زدن این تاپیک به خاطر اینست که صدای خودم و دیگر بچه ها رو به تیم بویز برسونم...
آقایون بازی هایی را که شما به بازار عرضه میکنید هیچ کدام ستاپ درست و حسابی ندارند و و به خاطر همین امر هیچ گونه پچ یا فایل اصلاحی روی آن نصب نمیشود. مگر تنها اجرا شدن یک بازی ملاک سالم بودن آن برای شماست؟
خدا پدر و مادر West رو بیامرزه ولی متاسفانه اونام خودشونو فروختن ...

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
شما میگید بازی رو زود میاره ولی در عوض :
ستاپ دستکاری شده که مشکلات خودشو داره از قبیل نصب نشدن و پچ و...
و بدترین جاش اینجاس که سانسور هم میکنه!
خب بزارید یه مقایسه کنیم
فرض میکنیم بازی بتمن قراره یه هفته بعد بیاد ولی بوی استم امروز آوردش
بازی رو با یه dvd اضافه و گرونتر میخریم
احتمال نصب نشدن وجود داره
بعد از نصب شدن بازی احتمالا اجرا نشه و یا بزنه بیرون
اگه درست ارا شه سانسور شدس
ظمنا نمی تونیم پچ هم نصب کنیم
من ترجیح میدم یه هفته رو صبر کنم
ولی کافیه boysteam ستاپ رو دستکاری نکنه اون dvd اضافه رو هم بیخیال شه من حاضرم گرونتر هم بخرم

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ببخشید یه سوال فنی
الان همه ی بازی های کپی که تو بازار گیر میاد مال این شرکته؟؟؟
از کجا میشه فهمید بازیی که داریم میخریم مال این شرکت هست یا نیست؟؟؟
نه!
تنها راهش اینه که از فروشنده بخواین که بازیو یه لحظه بذاره تو dvd rom مغازش و یه نگاه بندازه ببینه ستاپ دستکاریه یا اوریجناله!

Cloud-Strife

کاربر سایت
Sep 16, 2009
50
ببخشید یه سوال فنی
الان همه ی بازی های کپی که تو بازار گیر میاد مال این شرکته؟؟؟
از کجا میشه فهمید بازیی که داریم میخریم مال این شرکت هست یا نیست؟؟؟
من چند روز پيش 3بار رفتم جمهوريو برگشتم
چرا؟ چون بتمنو از 3 جا با 3 اسم مختلف خريدم ولي تو همشون بويز تيم بود :confused:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
شما میگید بازی رو زود میاره ولی در عوض :
ستاپ دستکاری شده که مشکلات خودشو داره از قبیل نصب نشدن و پچ و...
و بدترین جاش اینجاس که سانسور هم میکنه!
خب بزارید یه مقایسه کنیم
فرض میکنیم بازی بتمن قراره یه هفته بعد بیاد ولی بوی استم امروز آوردش
بازی رو با یه dvd اضافه و گرونتر میخریم
احتمال نصب نشدن وجود داره
بعد از نصب شدن بازی احتمالا اجرا نشه و یا بزنه بیرون
اگه درست ارا شه سانسور شدس
ظمنا نمی تونیم پچ هم نصب کنیم
من ترجیح میدم یه هفته رو صبر کنم
ولی کافیه boysteam ستاپ رو دستکاری نکنه اون dvd اضافه رو هم بیخیال شه من حاضرم گرونتر هم بخرم
دوست عزیز به نسخه های داخل بازار هیچ اطمینانی نیست چون همشون از هم کپی میزنند بهتره از سایت سفارش بدید این مشکلات را نداره

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
دوست عزیز به نسخه های داخل بازار هیچ اطمینانی نیست چون همشون از هم کپی میزنند بهتره از سایت سفارش بدید این مشکلات را نداره
ببخشید کدوم سایت؟:confused:
اگر منظورتون این فروشگاه اینتنتی هاست که بهتره از همون بویز تیم بخریم

من تا حالا چندین بار از فروشگاه های مختلف خرید کردم هیچ کدوم بدرد نمی خورن

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
ببخشید کدوم سایت؟:confused:
اگر منظورتون این فروشگاه اینتنتی هاست که بهتره از همون بویز تیم بخریم

من تا حالا چندین بار از فروشگاه های مختلف خرید کردم هیچ کدوم بدرد نمی خورن
دوست عزیز من 2 ساله دارم از فروشگاه های اینترنتی خرید میکنم هیچ مشکلی هم تو بازی ها نداشتم جدیدا هم که از بازی مارکت و پی سی ورلد میخرم هیچ عیبی هم نداشته شما فکر کنم از سایت های بی خودی سفارش دادی من از یه جای مطمئن سفارش میدم

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
دوست عزیز من 2 ساله دارم از فروشگاه های اینترنتی خرید میکنم هیچ مشکلی هم تو بازی ها نداشتم جدیدا هم که از بازی مارکت و پی سی ورلد میخرم هیچ عیبی هم نداشته شما فکر کنم از سایت های بی خودی سفارش دادی من از یه جای مطمئن سفارش میدم
پی سی ورلد و بازی مارکت تنها فروشگاه های خوب ایرانی اند
ولی پی سی ورلد گرون میده
باز بازی مارکت یه چیزی

دیگه داریم از بحث اصلیمون دور می شیم
یهتره دیگه درباره فروشگاه ها پست ندیم

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
پاساژ یاران تو آریا شهر.

پ.ن. می خوایید حمله کنید؟ :laughing:
:laughing::laughing:اگه بشه چرا که نه!!!همه دله پری دارن!!!!2 تا از رفیقای من حمله کردن به پاساژ مینای اریا شهر :cheesygri

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
پاساژ یاران تو آریا شهر.

پ.ن. می خوایید حمله کنید؟ :laughing:

خوب من یه روز به خاطر پول که از فروش بازی بود که بتونم مغازمو بچرخونم می اومدم و از این شرکت که عنواناشو امروز مرجوع کردم دفاع می کردم
دوستان این شرکت به خاطر داشتن دانلود بالا و یه سری بچه ها که خدایی از بازی سردر می اوردن استفاده می کنن من فکر می کنم ابیته تهمت نمی زنم بچه های قسمت دانلود و تست عضو همین سایت یا پی سی ورد باشن حالا در حده فرضیه من شاکیات شما دوستانو به مدیر این شرکت رسوندم ولی چی گفت به من بعد از سه روز جنگ و قول به شما به من گفت شما بازی تو بفروش کاری به قسمتای دیگه این شرکت نداشته باش من چون دیدم این بابا داره یه جوراریی می چپونه گفتم بیا بازی هارو وردار ببر من اعتباره مغازم .و وجدانم نمی ذاره بازی های شمارو بفروشم به همین دلیل منم تمام عنوانشو که فقط بازی های pc بود رو مرجوع کردم ولی به جاش از یه طریقی با یکی اشنا شدم که بازی هارو دو روز بعد از انتشار دسته من میرسونه که میگه همه اونا دو مرحله نصب داره بدون هیچ اضافه کاریی
خلاصه از دوستانه این سایت که از این شرکت بازی خریدن باید بگم که صاحب این شرکت داره از فرصت شغلی خودش سواستفاده می کنه برید فکر کنید ببینید چه شغلی داره که همه بازی هاش بدون مجوز بدون گیر دادن ارشاده
ادرس های اصلی توضیح و مهرهای اصلی که همون پیستونهای این شرکته رو براتون میذارم برید و حالشونو بگیرید این حق شماها گیمرهای خوبه
1: فروشگاه شماره یک : خیابان ولیعصر پایین تر از چهارراه طالقانی پاساژ پارسیان طبقه همکف واحد 103 تلفن : 66953137 الی 38

فروشگاه دوم : خیابان ستارخان بین فلکه اول صادقیه و چهارراه خسرو پاساژ مرجان طبقه همکف پلاک35 تلفن : 44231977

فروشگاه سوم : ضلع شمالی غربی میدان رسالت جنب بانک کشاورزی پ 853 تلفن : 77182570

فروشگاه :چهارم : پاسداران تقاطع فرمانیه مرکزخرید کوهستان شماره 2 تلفن : 22808875

ینجم:کرج خیابان اصلی گوهردشت بین خیابان 10و 11 غربی 02614417070

و اخری:قزوین خیابان خیام وسط نبش کوچه 28 روبروی عکاسی عکس ایران 257 تلفن : 02813321651
افقط برای اینکه برید اونجاها و بهشون یاد بدید که اینجوری کاسبی نمی کنن چطور به من یاد دادید به اوناهم بگید چون اونا از اینترنت سر در نمیارن فقط حرف گوش کنه این شرکت هستن
در اخر از تمام بچه های منو ببخشید من نمی خوام وقتی میام اینجا همه به من به یه چشم کلا ه بردار یا غیره نگاه کنن
راستی کسی اون فیرو به من یاد ندادا من تو کفم http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25532

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
114
خوب من یه روز به خاطر پول که از فروش بازی بود که بتونم مغازمو بچرخونم می اومدم و از این شرکت که عنواناشو امروز مرجوع کردم دفاع می کردم
دوستان این شرکت به خاطر داشتن دانلود بالا و یه سری بچه ها که خدایی از بازی سردر می اوردن استفاده می کنن من فکر می کنم ابیته تهمت نمی زنم بچه های قسمت دانلود و تست عضو همین سایت یا پی سی ورد باشن حالا در حده فرضیه من شاکیات شما دوستانو به مدیر این شرکت رسوندم ولی چی گفت به من بعد از سه روز جنگ و قول به شما به من گفت شما بازی تو بفروش کاری به قسمتای دیگه این شرکت نداشته باش من چون دیدم این بابا داره یه جوراریی می چپونه گفتم بیا بازی هارو وردار ببر من اعتباره مغازم .و وجدانم نمی ذاره بازی های شمارو بفروشم به همین دلیل منم تمام عنوانشو که فقط بازی های pc بود رو مرجوع کردم ولی به جاش از یه طریقی با یکی اشنا شدم که بازی هارو دو روز بعد از انتشار دسته من میرسونه که میگه همه اونا دو مرحله نصب داره بدون هیچ اضافه کاریی
خلاصه از دوستانه این سایت که از این شرکت بازی خریدن باید بگم که صاحب این شرکت داره از فرصت شغلی خودش سواستفاده می کنه برید فکر کنید ببینید چه شغلی داره که همه بازی هاش بدون مجوز بدون گیر دادن ارشاده
ادرس های اصلی توضیح و مهرهای اصلی که همون پیستونهای این شرکته رو براتون میذارم برید و حالشونو بگیرید این حق شماها گیمرهای خوبه
1: فروشگاه شماره یک : خیابان ولیعصر پایین تر از چهارراه طالقانی پاساژ پارسیان طبقه همکف واحد 103 تلفن : 66953137 الی 38

فروشگاه دوم : خیابان ستارخان بین فلکه اول صادقیه و چهارراه خسرو پاساژ مرجان طبقه همکف پلاک35 تلفن : 44231977

فروشگاه سوم : ضلع شمالی غربی میدان رسالت جنب بانک کشاورزی پ 853 تلفن : 77182570

فروشگاه :چهارم : پاسداران تقاطع فرمانیه مرکزخرید کوهستان شماره 2 تلفن : 22808875

ینجم:کرج خیابان اصلی گوهردشت بین خیابان 10و 11 غربی 02614417070

و اخری:قزوین خیابان خیام وسط نبش کوچه 28 روبروی عکاسی عکس ایران 257 تلفن : 02813321651
افقط برای اینکه برید اونجاها و بهشون یاد بدید که اینجوری کاسبی نمی کنن چطور به من یاد دادید به اوناهم بگید چون اونا از اینترنت سر در نمیارن فقط حرف گوش کنه این شرکت هستن
در اخر از تمام بچه های منو ببخشید من نمی خوام وقتی میام اینجا همه به من به یه چشم کلا ه بردار یا غیره نگاه کنن
راستی کسی اون فیرو به من یاد ندادا من تو کفم http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25532
حالا مثلآ که چی؟ قصدت از گزاشتن این ادرس‏هایه جعلی چیه؟
این ادرسها ماله شرکت westgame هستش و هیچ ربطی به boysteam نداره.

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
قربونت برم این ادرس ها که همه ماله westgame هستش چه ریطی به boysteam داره؟؟؟؟نمی خوام زود قضاوت کنم ولی نکنه اینم یه فکر جدید باشه یه تیر و دوتا نشون :confused: شرکت نجات پیدا می کنه رقیبم شوت می شه.ولی ملت انقدرام ساده نیستن البته اگه این نقشتون باشه بازم می گم زود قضاوت نمی کنم فقط یه فرضیه هستش زمان معلوم می کنه همه چیو

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
قربونت برم این ادرس ها که همه ماله westgame هستش چه ریطی به boysteam داره؟؟؟؟نمی خوام زود قضاوت کنم ولی نکنه اینم یه فکر جدید باشه یه تیر و دوتا نشون :confused: شرکت نجات پیدا می کنه رقیبم شوت می شه.ولی ملت انقدرام ساده نیستن البته اگه این نقشتون باشه بازم می گم زود قضاوت نمی کنم فقط یه فرضیه هستش زمان معلوم می کنه همه چیو

خوب پس اینجا یه نتیجه میگیریم من این فروشگاه هارو از خوده نمایندگی گرفتم که مشتری اگه اومد عنوانی خواست که من تموم کردم بهش بگم بره اینجاها
1 بویز داره یواشکی بازی میده توی بازار یعنی چی جوری بذار راحت بگم
همه ما می دونیم ویست گیم مجوز داره درسته
ولی بویز نداره پس ارشاد این جاها نمیره
2 این بویز داره از مجوز ویستگیم استفاده می کنه یهنی چی جوری مامور میاد فروشنده میگه ما مجوز داریم از ویست گیم در حالی که یه شرکت جدا گونه باید برای خودش مجوز داشته باشه
شایدم شرکت بویز برای ویست گیم باشه نمی دونم ولی مطمئنم اینو که این شرکت مجوز نداره
از دوستان وارد می خوام به این مطلبه من رسیدگی کنن
من نمی دونستم که این ادرسا برای ویست گیم بود باور کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر