اخطار به Boysteam

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر دوستان !
هدف کلی من از زدن این تاپیک به خاطر اینست که صدای خودم و دیگر بچه ها رو به تیم بویز برسونم...
آقایون بازی هایی را که شما به بازار عرضه میکنید هیچ کدام ستاپ درست و حسابی ندارند و و به خاطر همین امر هیچ گونه پچ یا فایل اصلاحی روی آن نصب نمیشود. مگر تنها اجرا شدن یک بازی ملاک سالم بودن آن برای شماست؟
خدا پدر و مادر West رو بیامرزه ولی متاسفانه اونام خودشونو فروختن ...

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
سلام

من نمی خواستم در این تاپیک پستی بدم چون حالت مودبانه ای نداشته، ولی متاسفانه بعضی دوستان ادعا هایی مطرح می کنند که هیچ بازی این شرکت ایراد نداشته و ... صرفاً برای این که نظرات هر دو طرف شنیده بشه و این نوع ادعا ها مطرح نشه، اینو می گم:

من تا به حال چند بار از سر ناچارای از این شرکت خرید کردم. اولاً مشکل نبود نصب اصلی همیشه آزار دهنده است و قابل انکار هم نیست. این مساله باعث می شه پچ و Expansion روی بازی ها قابل نصب نباشه؛ بنابراین خرید از Boysteam به معنی عدم امکان نصب پچ و اکسپنشن هست.

ثانیاً من هر بار از این شرکت بازی خریدم، بدون استثناء خراب بوده که دیسک هاش هم موجود هست و خرابی اش قابل انکار نیست. فروشنده هم بازی ها رو تعویض نکرد. بازی های خراب این ها بودند:

Neverwinter Nights 2 Storm of Zehir
دیالوگ های اکسپنشن به طور کلی ایراد داشت و نمایش داده نمی شد. نسخه سالم رو داونلود کردم.

The Witcher Enhanced Edition
بازی اجرا نمی شد. نصب روی Vista بیش از 3 ساعت طول می کشید. نسخه سالم رو از شرکت دیگه ای تهیه کردم.

Sacred 2
متن ها داخل بازی نمایش داده نمی شد. من نسخه سالم رو از یکی از دوستان عزیز تو همین فروم گرفتم.

همین چند دقیقه پیش هم بازی Risen رو خریدم که ایراد داشت و دیسک 1 به طور کلی خراب بود. بردم عوض کردم، ولی دیسک ها هنوز هم ایراد دارند و به دلیل استفاده از دیسک نامرغوب و چاپ بد روی دیسک، موقع قرار دادن دیسک در هر درایوی، صدای تراکتور از دستگاه میاد و کامپیوتر دیسک رو بسیار سخت می خونه.

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
بچه ها با اين تازه به دوران رسيده ها بحث نكنيد
هر چي هم بگيم نميفهمن ما چي ميگيم
تا چند روز ديگه بنياد مياد جمشون ميكنه انشاالله :laughing:

مرسی از دوستان که اینقدر به ما لطف دارن مرسی از همگی
دوم هیچ کدوم از شما هیچ حقی نداره از این شرکت بازی بخره (فقط دوستانی که توی این تایپک پست منفی دادنو میگم )
سوم از این به بعد دوستانی که با بازی های این شرکت مشکلی دارن به من پیام خصوصی بدن من مشکله شونو حل می کنم
چهارم از دوستانی که از این به بعد از این شرکت بازی می خرن قول دادم و میدم که دیگه حتی با کوچیکترین مشکلی مواجعه نشن (در حد تیم ملی )
من اگه توی این سایت دارم فعالیت می کنم فقط یه درخواست مدیر این شرکت هست باور منید هیچ چیزی جز بحث توی جیبه من نرفته تا الان انتظاری ام ندارم

من بازی های شرکت طنین تکین و دوسه تا شرکت بی نامو نشون و شرکت بوی را دارم می فروشم که پرفروش ترین عنوانها برای همین شرکت هست با خیال اسوده از این شرکت خرید کنید
با سپاس نمایندگی فروش در مرکز خرید ونک

Cloud-Strife

کاربر سایت
Sep 16, 2009
50
مرسی از دوستان که اینقدر به ما لطف دارن مرسی از همگی
دوم هیچ کدوم از شما هیچ حقی نداره از این شرکت بازی بخره (فقط دوستانی که توی این تایپک پست منفی دادنو میگم )
سوم از این به بعد دوستانی که با بازی های این شرکت مشکلی دارن به من پیام خصوصی بدن من مشکله شونو حل می کنم
چهارم از دوستانی که از این به بعد از این شرکت بازی می خرن قول دادم و میدم که دیگه حتی با کوچیکترین مشکلی مواجعه نشن (در حد تیم ملی )
من اگه توی این سایت دارم فعالیت می کنم فقط یه درخواست مدیر این شرکت هست باور منید هیچ چیزی جز بحث توی جیبه من نرفته تا الان انتظاری ام ندارم

من بازی های شرکت طنین تکین و دوسه تا شرکت بی نامو نشون و شرکت بوی را دارم می فروشم که پرفروش ترین عنوانها برای همین شرکت هست با خیال اسوده از این شرکت خرید کنید
با سپاس نمایندگی فروش در مرکز خرید ونک
1- خواهش مي كنم قابل شما رو نداره عزيز من هميشه به همه لطف ميكنم :blushing:
2- شما نميگفتي هم من ديگه از بويز تيم نمي خريدم :sick:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام

همین چند دقیقه پیش هم بازی Risen رو خریدم که ایراد داشت و دیسک 1 به طور کلی خراب بود. بردم عوض کردم، ولی دیسک ها هنوز هم ایراد دارند و به دلیل استفاده از دیسک نامرغوب و چاپ بد روی دیسک، موقع قرار دادن دیسک در هر درایوی، صدای تراکتور از دستگاه میاد و کامپیوتر دیسک رو بسیار سخت می خونه.

آره منم این مشکل را دارم، یه بار دیویدی رامم داشت می سوخت
چند جای دیگر هم امتحان کردم همه گفتن دیسک مشکل داره و این یعنی پول من فرت

تا چند روز ديگه بنياد مياد جمشون ميكنه انشاالله :laughing:
کدوم بنیاد
اصلا تا حلا بنیاد برای گیمینگ توی ایران چه کار کرده؟

از دوستانی که از این به بعد از این شرکت بازی می خرن قول دادم و میدم که دیگه حتی با کوچیکترین مشکلی مواجعه نشن (در حد تیم ملی )

یعنی به ستاپ اصلی امید داشته باشیم؟
کیفیت دیسک ها و تکثیر چی؟

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
عزیزچرا مثل سیاستمدار دو پهلو حرف میزیند
بالاخره ستاپ اصلی یا همون بازیهای قبلیتون دیگه مشکل نداره

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
عزیزچرا مثل سیاستمدار دو پهلو حرف میزیند

بالاخره ستاپ اصلی یا همون بازیهای قبلیتون دیگه مشکل نداره

من خودم با تسترا صبحت کردم اونام می گن بازی رو ما تست می کنیم کرک می کنیم بعد سی دی رو می بندیم بهش میگم ستاب اصلی میگه ما مشکل در سرعت دانلود داریم ما باید بازی هارو تست کنیم یعد از سایتی که نمی دونم اسمش چیه بازی رو دانلود می کنن که قرار بعد از سرچ مطمئن از سالم بودن بعد دان بزنن حالا من حرفای منطقی شما رو به گوشه این شرکت رسوندم باور کنید منم مثله شما وقتی عناوینو میارن دهنم اب میشه وقتی ارور می بینم همه چی برام سیاه میشه
در ضمن ستاب اصلی به احتمال زیاد برای عنواین مهم و مشهور اصلی می باشد

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
یک دزد دریایی نباید از تلاطم دریا نالون باشه- مرحوم مغفور به یاد کاپیتان هوک کبیر.

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
بهتر نیست به حرف مدیر سایت و نویسنده این تاپیک گوش کنیم همه!صحبت با اینجور ادما که به این سادگی دستور به پست ندادنه یه شخص میدن یه خورده جالب نیست!
من این پستای جدیدو خوندم و فقط یه چیزی میگم!
این اقای teznade بسیار ادم بچه ای هستند و دیگر هیچ!:cheesygriاین کاملا از پست های ایشون مشخصه! در مورد صحبت با تسترو این حرفا و دیگر دروغهای ایشون و دیگر دستور های ایشون مثله ندادن اجازه از طرف ایشون برای پست دادن و . . .من دیگه هیچی نمیگم چون همه چی مشخصه!
teznade جان شما پست نده!(اخ اخ شرمنده یه لحظه رفتم تو جوه شما یادم رفت کاربرای این سایت فقط به دستور مدیر سایت حق پست دادن ندارن) هر چی بیشتر به دستور مدیر(پتچ) پست میدی بدتر یه چیزایی میگی ادم خدااااااااااا وکیلی شک میکنه به خیلی چیزا!میگم نکنه نماینده فروشو این چیزا کشکه!!نکنه همه سر کاریم!اخه از یه نماینده فروش خیلی بعیده این نوع برخورد بچه گانه!:eek::confused:
از یه شرکت دیگه mini ninjaso خریدم بسیار راحت و بدون مشکل تموم کردم بازیو که روحم به پرواز درومد!:cheesygri

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
من خودم با تسترا صبحت کردم اونام می گن بازی رو ما تست می کنیم کرک می کنیم بعد سی دی رو می بندیم بهش میگم ستاب اصلی میگه ما مشکل در سرعت دانلود داریم ما باید بازی هارو تست کنیم یعد از سایتی که نمی دونم اسمش چیه بازی رو دانلود می کنن که قرار بعد از سرچ مطمئن از سالم بودن بعد دان بزنن حالا من حرفای منطقی شما رو به گوشه این شرکت رسوندم باور کنید منم مثله شما وقتی عناوینو میارن دهنم اب میشه وقتی ارور می بینم همه چی برام سیاه میشه
در ضمن ستاب اصلی به احتمال زیاد برای عنواین مهم و مشهور اصلی می باشد

دوست عزیز متاسفانه ما تا حالا انواع و اقسام حرفای ضد و نقیض شنیدیم، پس اجازه بدید من هم نکته ای رو که می خواستم در باره اش سکوت کنم (ولی شما وادارم کردید) بگم.
امروز که داشتم بازی Risen رو می خریدم، از فروشنده پرسیدم آیا نسخه دستکاری شده (مثل همیشه) یا سالمه. فروشنده آدم مودبی بود، ولی حرفی که زد چندان خوشایند نبود.

گفت ما موضوع رو به بویز گفتیم، می گه
از من تشکر کنید که همین رو هم به دستتون می رسونم وگرنه بازی پیدا نمی کردید. لااقل جرات اش (البته از واژه دیگری استفاده کرد که به دلیل رعایت عفت کلام نمی گم) رو دارم این بازی رو بزنم، بقیه شرکتا که عرضه این کارم ندارن. تغییر هم نمی خوام بدم. اخلاقم، سلیقه ام اینه. می خوام اسمم رو ستاپ بازی ها باشه، همه ببینن.
من برای حرف شما ارزش قایلم، اما حرف شما رو باور کنم یا اون فروشنده رو که گفت شرکت بویز توقع داره ملت ازش تشکر هم بکنند؟
دوست عزیز و محترم، لطفاً توضیح بدید داونلود کردن از بقیه سایت ها چه مشکلی داره که مدیران شرکت بویز نمی تونن یک فایل رو درست و حسابی داونلود کنند؟ الآن هر کاربری تو خونه اش با ADSL بازی و فیلم داونلود می کنه، چطور شرکت Boysteam نمی تونه و باید لقمه رو از پشت بذاره دهنش؟

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
ببینید حالا که طرف می خواد مشهور شه یه البوم از خودش بزاره تا همه ببیننش ولی به ست اپ دس نزنه این پیغامو برسون بهش ببین نظرش چیه

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان توجه کنید یکی از دلایلی که ستاپ رو تغییر می دن برای اینه که بعضی از قسمتهای بازی رو ســانـســــور کنند (مثل بتمن) تا بـــنـیـاد بهشون گیر نده و راحت بازی رو منتشر کنند , وگرنه شما کدوم شرکت دیگه ای رو میشناسید که بازیهای جدید رو با این سرعت و به این راحتی تو بازار پخش کنه ؟
(البته احتمالا هر دوتا با هم یه توافقی کردن)

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
با سلام
من خودم از این شرکت بازی میگیرم واقعا بیخود چرا چون ستاپ بازی هارو دستگاری میکنه من خودم بازی (سکرت وویچر )گرفتم یکیش تو xp اجرا نمیشد یکیشم تو vista از همه مهمتر پچها روش نصب نمیشه

آخرین ویرایش:

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
ببخشید یه سوال فنی
الان همه ی بازی های کپی که تو بازار گیر میاد مال این شرکته؟؟؟
از کجا میشه فهمید بازیی که داریم میخریم مال این شرکت هست یا نیست؟؟؟

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
ببخشید یه سوال فنی

والا یکی از دوستای من گرفته بود هیچ اسمی از boysteam رو پک نبود ولی وقتی داخل setup میرفتی زده بود boysteam ! :eek:

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
ببخشید یه سوال فنی
این شرکت روی جلد بازی هااکه منتشر میکنه می نویسه Boysteam

آقای نماینده فروش!:cheesygri یعنی چی بازی های معروف ستاپ اصلی؟
شما بازی های غیر اصلی تون هم مشکل داره
بازی هایی که شما پخش میکنین علاوه بر ستاپ بازی بیشتر اوقات دیسک ها هم مشکل دارن
این مشکل دیسک ها را هم حل کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر