اخرین اخبار کارتهای گرافیک (AMD & nVidia)

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
درود
فرکانس 1 گیگاهرتزی ااین کارت حتما مصرف و دما وحشتناکی به همراه داره خیلی منتظرم ببینم چقدر دما میتونه بالا باشه :d امیدوارم فاجعه 480gtx تکرار نشه

درسته کارتهای گرافیکی انویدیا مخصوصا در تستهایی که مربوط به dx11 و تسلیشن میشه چون تو هر واحد smx از یک واحد تسلاتور برخوردارن مینیموم فریم بهتری کسب میکنن(البته تو همه تستها یجور نیست)

اکثرا فکر میکنن avg fps مهمه ولی همیشه به min fps توجه کنید :)

البته انویدیا میتونه gk180 ارائه کنه یا تو یدونه dp تا 19smx استفاده کنه حتی اگه بخواد میتونه برای مقابله 22smx قرار بده
عجیبه این r9 r290x با 6+8 pin تا 404 وات میتونه رد کنه:-s

آخرین ویرایش:

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
دوستان اینم Benchmark جدید از R9-290X
اگه دقت کنید متاسفانه پیش بینی من درست در اومد و این کارت گرمای زیادی تولید میکنه
First AMD Radeon R9 290X 1080p performance review leaks out | VideoCardz.com

این تستهارو صفحه قبلی تو متن پنهان قرار داده بودم
از سایت چینی لیک شده امااگه 404 وات برسه با 1000 مگاهرتز دما بالا باشه .... واقعا amd گند زده
فعلا باید صبر کرد سایتها معتبر تست بگیرن

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
مشخصات سری جدید تراشه های انویدیا

60658624032463820132.jpg

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد
بنچمارک و مقایسه جدید بین 780 و 290x که در سایت Guru3D قرار گرفته "البته واسه خود سایت نیست و در مونتریل کانادا انجام شده ، عکسهای بیشتر در منبع "

index.php

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد
الان حرف کدوم رو باور کنیم ؟! جفت بنچها بر روی رزولوشن 4K هست اما از نظر عددی با هم فرق میکنن "به نظرم باید تا بررسی اصلی سایتا صبر کرد"

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
Data is taken from Radeon R9 290X reviewers guide, these numbers are for reference only. You should probably take them with a grain of salt, but it won’t get anymore official than this.
So to make it short, the average R9 290X performance advantage over GeForce GTX 780 is 23,8%, and this is just 2160p resolution. Some games, like Sleeping Dogs, show 152% better performance than with NVIDIA’s card! Apparently there is no title on the list that would offer better experience with GeForce GTX 780, only Splinter Cell Blacklist is somehow limiting the performance of R9 290X and making it just 4% faster, well it’s NVIDIA’s game for a reason.

By the way, these benchmarks were performed in performance mode (it’s actually called UBER-mode), not in Quiet-mode you have seen yesterday with Bioshock and Tomb Raider benchmarks. In this mode graphics card’s clocks go slightly higher regardless of the noise generated by the fan.

Enough talking, let’s see the charts and the table.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
سلام مجدد :) بفرمایید : NVIDIA has just announced the GeForce GTX 780 Ti, a direct competitor to the R9 290X !

All we know for sure is that it’s based on a GK110 and has the same design as GTX 780 and the TITAN. This card has either 2496 CUDA cores 2688 or 2880, most likely the first option though since we are just targeting R9 290X here (although there is a general assumption this is Titan re-branded, at a lower price point)
The other option is that it’s actually a TITAN with 3GB of video memory.
Jen Hsun Huang revealed that GTX 780 Ti will have a low TDP (6+8-pin power connectors) and it will support 3-way SLI.
This new GeForce card will arrive mid-November

Last edited by a moderator:

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
با این خبری که نوید گذاشت ارتقا PC من بازم به تاخیر افتاد باید صبر کنم این عزیز دلم 780ti بیاد.:bighug:
بی زحمت هروقت Benchmark های این کارت اومد سریعا بزارید ببینیم این Nvidia باز چه شاهکاری میخواد تحویلمون بده:d

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
با این خبری که نوید گذاشت ارتقا PC من بازم به تاخیر افتاد باید صبر کنم این عزیز دلم 780ti بیاد.:bighug:
بی زحمت هروقت Benchmark های این کارت اومد سریعا بزارید ببینیم این Nvidia باز چه شاهکاری میخواد تحویلمون بده:d

تا بخوای صبر کنی این بیاد پیر میشی ! احتمالا 6-7 ماه دیگه !!

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
ای با با بی چاره amd هرچی سعی میکنه nvidia را بشونه سرجاش بازیم یک قدم عقب تره خوب معلومه اگه منم اگه کلی جاسوس داشتم واستون یه شرکت جدید می زدم که amd که هیچ nvidai هم نابود کنه :d
من نمیدونم واقعا این nvidai خجالت نمیکشه دیگه الان همه میدونن قضیه ی جاسوساشو من نمیدونم که چرا amd هیچ کاری نمی کنه

Last edited by a moderator:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
مگه چقد طول میکشه وارد ایران بشه؟:(

حداقل یک ماه، البته بستگی به تعداد تولیدی و قیمتش هم داره، ولی تک و توک بعد از یک ماه و عمده بعد از دو ماه میرسه، راندمانش هم طبیعیه که بین 780 و TITAN هست و برای رقابت با R9 290X وارد بازار میشه.

ای با با بی چاره amd هرچی سعی میکنه nvidia را بشونه سرجاش بازیم یک قدم عقب تره خوب معلومه اگه منم اگه کلی جاسوس داشتم واستون یه شرکت جدید می زدم که amd که هیچ nvidai هم نابود کنه :d
من نمیدونم واقعا این nvidai خجالت نمیکشه دیگه الان همه میدونن قضیه ی جاسوساشو من نمیدونم که چرا amd هیچ کاری نمی کنه

اینا سیاست بازاریابی و قوانین رقابت هست، قضیه ی جاسوسی رو شما از کجا آوردی؟!
بعلاوه، شما طرفدار یا خریدار هر کدوم از این مدلها باشی باید خوب بدونی که رقابت همیشه هم باعث پیشرفت میشه و هم کاهش قیمت! بنابراین باید از هر دو بخاطر کم نیاوردنشون در این رقابت ممنون بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر