اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام
از کجا این خبر را دارید؟

از اینجا! 8-|

دوست عزیز جاش مهم نیست، مهم اینه که درست شده باشه یا نه

دوستانی که با پینگ گرفتن مثل دوستمون Sendo تایم آوت دارن دیگه مشکلشون کیفیت پایین سرویسشون هست و نه مشکلات اختلال پروتکل ها یا پورتها

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
از اینجا! 8-|

دوست عزیز جاش مهم نیست، مهم اینه که درست شده باشه یا نه

دوستانی که با پینگ گرفتن مثل دوستمون Sendo تایم آوت دارن دیگه مشکلشون کیفیت پایین سرویسشون هست و نه مشکلات اختلال پروتکل ها یا پورتها
من برای اینترنت نخواستم
اگه پورت udp باز بشه خیلی خوبه چون کری هم کار می کنه

• Like
Reactions: birjand_1371

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
برای من هنوز در همون ابتدای اتصال قطع میشه و قابل استفاده نیست.

کلا در ایران به جهت انحصار و بسیاری مسائلی که آشنا هستیم کسی برای حقوق مصرف کننده ارزشی قائل نیست، گرونترین قیمتهای جهانی و بدترین کیفیت از نتایج این رسم چندین ساله ی ارگان انحصاری زیر ساخت و شرکت مخابرات انتغاعی ایران هست! تا جایی که شده دارن پول پارو می کنن فقط! کیفیت مهم نیست.

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
دوستان موارد بالا رو دریافت کردم

وعده داده شده که بزودی مشکل پورتهای UDP که شامل مشکل کریو هم هست داره حل میشه، مرتب تست کنید ببینید مشکل برطرف شده یا خیر تا فیدبک بدیم به متصدیان مربوطه.

فرشید جان پورتهای وار تاندر رو هم اشاره کردین؟ باشه مرتب وضعیت رو گزارش میکنم

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
دوستان كسى ميتونه بررسى كنه و ببينه بازى موبايل real racing 3 از چه مشخصاتى براى اتصال استفاده ميكنه و اينجا بزاره كه سريعتر دوستمون پيگيرى گزارشش كنن؟ تشكر

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
مشکل وارتاندر هنوز وجود داره:

پورتهای مربوطه به وار تاندر :

• TCP 80, 443, 5222, 7850-7854(range), 7800-7802(range
  • UDP 20010-20500(range), 3478-3480(range
Launcher uses the following ports:
  • TCP 27022-27042(range), 6881, 8090
پارس آنلاین

• Like
Reactions: birjand_1371

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
والا من که داره گریم میگیره فقط ساعت 3 تا 8 صبح میشه بازی کرد بقیه ساعت ها همش timeout هست ما چند وقته اومدیم شمال این محلی که اومدیم فیبر نوریه.حالا والا نمیدونم مشکل از ایناست یا نه چون چند وقت بیش بدتر بود ار این بود ولی بعدش که سیستم رو عوض کردم یهو همچی خوب شد.یعنی روز قبل از عوض کردن سیتم اینترنت ping بالا timeout فراون فرداش که سیستم رو عوض کردم یهو همچی خوب شد یعنی ping ام شد 160 FIx بدون Timeout اصلان عالی عالی شد بود اما بعد از 6 یا 5 ماه دوباره خراب شد حالا سوال من اینه کسی این اتفاق واسش بیش اومده؟ مشکل شاید از تنظیمان Bios باشه چون window هم عوض کردم ولی درست نشد هرکی راهی بلده خواهش میکنم کمک کنه خدا خیرتون بده :D

moriy

کاربر سایت
Jun 17, 2014
22
والا من که داره گریم میگیره فقط ساعت 3 تا 8 صبح میشه بازی کرد بقیه ساعت ها همش timeout هست ما چند وقته اومدیم شمال این محلی که اومدیم فیبر نوریه.حالا والا نمیدونم مشکل از ایناست یا نه چون چند وقت بیش بدتر بود ار این بود ولی بعدش که سیستم رو عوض کردم یهو همچی خوب شد.یعنی روز قبل از عوض کردن سیتم اینترنت ping بالا timeout فراون فرداش که سیستم رو عوض کردم یهو همچی خوب شد یعنی ping ام شد 160 FIx بدون Timeout اصلان عالی عالی شد بود اما بعد از 6 یا 5 ماه دوباره خراب شد حالا سوال من اینه کسی این اتفاق واسش بیش اومده؟ مشکل شاید از تنظیمان Bios باشه چون window هم عوض کردم ولی درست نشد هرکی راهی بلده خواهش میکنم کمک کنه خدا خیرتون بده :D
اینترنت ایران یه خاصیت داره که اصلا کلا به همه چی شکاک میشی مودم و کامپیوتر و عوض میکنی همه چی خوب میشه همون موقعه سیستم قبلیتو بزاری بازم همه چی خوبه چون اینترنت لحظه ای هست یه تایم هایی خوبه سر یه تایمایی میترکه زیاد سخت نگیر احتمالا سیستمت مشکلی نداره :| بعضی وقتا که نت قطع میشه میرم تو تنظیمات مودم میگم اوه نگاه کن اینو عوض کردم خراب شده ...اینو بزنم درست میشه اما حقیقت این هست که اینترنت داغونه ربطی به تجهیزات ما نداره حالا مودم 400هزار تومانی بخر پینگ داخلیتو ممکنه 1-2 تا کم کنه اما اصل مشکل هنوز پا برجاست.....

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
عجیبه ها!!!! با اینترنت ایرانسل (H+) هر سایتی (داخلی و خارجی غیر از بعضی ها) رو باز میکنم میزنه The connection has timed out !!!!!!!!!!!!!! مگه میشه آخه!!!!؟

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اینترنت ایران یه خاصیت داره که اصلا کلا به همه چی شکاک میشی مودم و کامپیوتر و عوض میکنی همه چی خوب میشه همون موقعه سیستم قبلیتو بزاری بازم همه چی خوبه چون اینترنت لحظه ای هست یه تایم هایی خوبه سر یه تایمایی میترکه زیاد سخت نگیر احتمالا سیستمت مشکلی نداره :| بعضی وقتا که نت قطع میشه میرم تو تنظیمات مودم میگم اوه نگاه کن اینو عوض کردم خراب شده ...اینو بزنم درست میشه اما حقیقت این هست که اینترنت داغونه ربطی به تجهیزات ما نداره حالا مودم 400هزار تومانی بخر پینگ داخلیتو ممکنه 1-2 تا کم کنه اما اصل مشکل هنوز پا برجاست.....
خخخخ خیلی خوب بود... امروز بالاخره پشتیبانی جواب داد گفت پورتت را ریست میکنم ... بعد درست شد ...یه دفعه هم توی مخابرات یکی یه فیوز را یه جایی که خدا میدونه کجا بوده بر عکس گذاشته...یعنی خداییش همین سرعت داغونشم موندم چطوری داره کار میکنه ...برای اینکه توی قسمت پشتیبانی استخدام بشی فقط کافیه دو تا چیز را بلد باشی یکی اینکه خطتون نویز داره ... یکی دیگه اینکه یه وسیله ای نزدیک مودم داره نویز میندازه روی خط...
صبانت هم چون این بهانه خوبی هست سرعت چهار مگ را نداره تا طرف مجبور بشه بین انتخاب دو مگ و شش مگ تردید کنه ....چون میدونه زیره چهار مگ برای خیلی چیزها مثل بازی به مشکل بر میخوری... و مجبور میشی بری شش مگ بگیری که بعدش بگن شما خطت نویز داره پس روی 3 میبندم سرعتت را... کلی هم توش سود داره... خجالت بکش تو که توی زمینه it و تکنولوژی داری فعالیت میکنی... داری دله دزدی میکنی...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر