اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
از دیشب به سرور های بتل نت (overwatch)وصل نمیشه اگر وصل شه ثانیه میپره بیرون!!

******با این اوصاف اختلال مثل هر دفعه روی فعالیت گیمینگ آنلاین هم باز تاثیر گذاشته، من از کانال خودم به زیر ساخت اطلاع می دم، از دوستان هم می خخوام توی صفحه ی وزیر کامنت بدن، باید زودتر این موضوع برجسته بشه تا زودتر هم حل و فصل بشه

اگر قبل از این مشکل اینچنینی بود بهانه ی تحریم و نبود امکانات بود، الان نباید حتی یک ساعت هم اختلال ایجاد بشه!

• Like
Reactions: ...hadi and m49663

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,304
نام
مهدی
الان شاتل توی کانال تلگرام پیام داد اینترنت کل کشور مشکل پیدا کرده و امروز بین ساعت 18 تا 18:30 به اوج خودش میرسه.
فکر نکنم جای نگرانی باشه.نهایت ظرف چند ساعت یا اصلا چند روز درست میشه.خرابی توی همه مسال پیش میاد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,304
نام
مهدی
اختلال دیروز عصر کامل حل شد.اما امروز صبح حدود ساعت 9:30 بازم برگشته.پینگ بسیار بالا به همراه تایم اوت و افت بسیار محسوس سرعت

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
الان شاتل توی کانال تلگرام پیام داد اینترنت کل کشور مشکل پیدا کرده و امروز بین ساعت 18 تا 18:30 به اوج خودش میرسه.
فکر نکنم جای نگرانی باشه.نهایت ظرف چند ساعت یا اصلا چند روز درست میشه.خرابی توی همه مسال پیش میاد

مشکل اصلا پهنای باند نیست، کلا برخی پروتکل های UDP الان مسدود شده، حالا علتش حملات سایبری اخیر بوده یا مشکل دیگه که به عوامل ثانویه هم مربوط میشه بحث دیگه ای هست.

امسال این اولین مشکل جدی ما با این سرویسها هست. سال گذشته یکبار مشکل قاچاق VOIP رو مطرح کردن و یکبار هم حملات سایبری رو. اصل اینه که سرویس کاربرا هرگز نباید تحت تاثیر این اقدامات باشه.

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
هنوزم همونطوره عوض نشده . حتی نصفه شبها که برای من همیشه کلا انگار پاشون و از روی سیم اینترنت بر میداشتن هم بازم مشکل داشت دیشب . حس میکنم سرعت ارتباط با سرورهای خارجی به شدت پایینه چون توییچ و با بدترین کیفیتم نمیشد ببینی در صورتی که قبلا من حتی hd هم میتونستم ببینم

• Like
Reactions: artour-2198

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,304
نام
مهدی
هنوزم همونطوره عوض نشده . حتی نصفه شبها که برای من همیشه کلا انگار پاشون و از روی سیم اینترنت بر میداشتن هم بازم مشکل داشت دیشب . حس میکنم سرعت ارتباط با سرورهای خارجی به شدت پایینه چون توییچ و با بدترین کیفیتم نمیشد ببینی در صورتی که قبلا من حتی hd هم میتونستم ببینم
مطمنم میگی از سرورهای بتل نت که پرت میشی بیرون به خاطر تایم اوت های لعنتی هست.
من اور واچ رو دارم ولی توی امتحاناتمم بازیش نمیکنم چون معتاد کنندست.
ولی صبح تا قبل 9:30 که نت مجدد خراب بشه بتلفیلد4 بازی کردم هیچ مشکلی نبود.
به هر حال میدونم به زودی این مشکل رفع میشه انشالله

• Like
Reactions: m49663

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
تقریبا یک ماه میشه که با سرورهای EA چه تو fifa چه تو bf مشکل تایم اوت دارم ...
پینگم هم خیلی خوبه و لی متاسفانه از این دو بازی پرت میشم بیرون

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,304
نام
مهدی
توقع داشتم دیگه این اختلالات لعنتی که دلیل عمدش به خاطر حملات سایبری بوجود اومدن امروز حل شن.ولی انگار که نه انگار.کاش حداقل میگفتن تا این تاریخ باید صبر کنید تکلیفمون رو میدونستیم

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
توقع داشتم دیگه این اختلالات لعنتی که دلیل عمدش به خاطر حملات سایبری بوجود اومدن امروز حل شن.ولی انگار که نه انگار.کاش حداقل میگفتن تا این تاریخ باید صبر کنید تکلیفمون رو میدونستیم
این قضیه مثل جوک می مونه برای شما..نمیتوننن جلوی هک چند تا عرب رو بگیرن یا روی فایروال سایت کار کنن میان سرعت نت مردم رو میارن پایین..جای که ما هستیم اسمشو نقض ح... میذارن...شما نباید انتظارات بالای داشته باشی

• Like
Reactions: artour-2198

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
این قضیه مثل جوک می مونه برای شما..نمیتوننن جلوی هک چند تا عرب رو بگیرن یا روی فایروال سایت کار کنن میان سرعت نت مردم رو میارن پایین..جای که ما هستیم اسمشو نقض ح... میذارن...شما نباید انتظارات بالای داشته باشی

خیر، متاسفانه هنوز حل نشده و نه وزیر و نه رییس جدید شرکت زیر ساخت که مسول مستقیم این فجایع باید قلمداد بشه بعد از چندین روز هنوز واکنشی نشون ندادن!
متاسفانه خود دوستان هم مقصرن، خواسته بودم که توی پروفایل وزیر ازش بخواید پیگیری کنه که خیلی استقبال نشد به هوای اینکه مشکل رو خودشون برطرف خواهند کرد.

آخرین ویرایش:

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
دوستان شما مشکل خورده شدن حجم ندارین احیانا؟! من 3 تا ISP عوض کردم و حس میکنم هر 3 تا دارن حجمم رو میخورن! 2 هفته ی پیش 20 گیگ حجم خریدم و دو ساعت پیش چک کردم شده 3 گیگ! :| دانلودام همه توو تایم رایگان بوده و هر اپدیتی هم داشتم توو تایم رایگان انجام دادم. هر دفعه ام زنگ میزنی میگن وایرلس هک شده در صورتی که من مک فیلترینگ دارم. وقتی میگی مک فیلترینگ داری میگن پس ویروسه! :|

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
سلام وقتتون بخیر . دوستان حدود 2 هفته ایی هست که شبا از ساعت 10 حدودا تا 1 صبح پینگ 2 برابر میشه !
کسی این مشکل رو داره ؟
پارس آنلاین

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,136
نام
متوئیدی
دوستان عزیزم شما هم مشکل وصل شدن به سرویس های گذر از تحریم رو دارید؟؟ تقریبا یک هفته است برای من اصلا وصل نمیشه.

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
دوستان عزیزم شما هم مشکل وصل شدن به سرویس های گذر از تحریم رو دارید؟؟ تقریبا یک هفته است برای من اصلا وصل نمیشه.
نه من این مشکل رو ندارم ! هر محله تو کشور مشکل خاص خودشو داره !
اینترنت ایران باید تو کتاب اعجایب دنیا ثبت بشه .
دست مسئولین دلسوز درد نکنه .:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر