اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
دیشب اینترنت نابود شد :|
سرویس کاهش پینگ از کار افتاد و بالا نمیومدن
پینگم 120 هست با 4.2.2.4 همیشه ولی تو bfh و ... لگ وحشتناک میزدم
حالا نمیدونم دلیلش بخاطر دیروز بود که اختلال ایجاد کنن یا...
با عوض شدن نمایندگی شاتل دان استریم رو از 3046 اوردن رو 2203 :|
نمیدونم با خودشون چند چندن
:|
ارما 3 هم که اصلا سرور نشون نداد

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
سلام دوستان .
من مخابرات (غرب تهران ) دارم و پینگم 300 به بالا هست همیشه ، تو کانتر هم 50 درصدی packet loss دارم . به خاطر نامحدود بودنش و استفاده ی بالای خانواده از تلگرام و .... نمی تونم عوضش کنم و خط تلفن هم نمی ده مرکز مخابراتی ... ساختمان هم تک واحدی هست و وایرلس نمی تونم بگیرم . به نظر شما چه کاری می تونم بکنم ؟:d کاهش دهنده یکی دو تا امتحان کردم ولی مشکلات خودشو داره و اذیت می کنه . از سیستک کسی امتحان کرده کسی ببینه چطوریه ؟

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
با سلام دوستان به ۲ مشکل عجیب بر خوردم از شکرت پارس اونلاین اینترنت گرفتم بد از ۲۰ روز الافی آخرش امروز وصل کردن یه مشکله خیلی عجیب داره !!!! تو شرایط عادی کار می‌کنه مشکلی‌ نداره ولی‌ به محض باز کردن استیم کلا اینترنت تایم اوت میده بد دیسکانکت می‌شه تا استیم و نبدنم بالا نمیاد حالا سوال اینجاست این مشکلو چطور به بخس فنی‌ بفهمونم
یه مشکل عجیب هم واسه خط صبا ننت دارم دنو استریم ‌ام ۳۰۰۰ِ نویز خط ۲۸۰۰- ۳۰۰۰ عجیب ترین..... ۲۰ روز گفتم تاحالا کاری نکردن عملاً اینترنت به درد نمی‌خوره ۲ روز هم هست کلا هیچی‌ نشون نمید
در آخر از دوستان ساکن تبریز اینترنت بی‌ سیم میدونن که واسه بازی عالی‌ باشه پینق پایین باشه تایم اوت نده
دوستان ساکن ولی‌ عصر تبریز از چه شرکتی واسه بازی اینترنت میگیرین؟
bvz1_pars_online.png

alocersade

کاربر سایت
Mar 27, 2015
47
نام
علی
با سلام دوستان به ۲ مشکل عجیب بر خوردم از شکرت پارس اونلاین اینترنت گرفتم بد از ۲۰ روز الافی آخرش امروز وصل کردن یه مشکله خیلی عجیب داره !!!! تو شرایط عادی کار می‌کنه مشکلی‌ نداره ولی‌ به محض باز کردن استیم کلا اینترنت تایم اوت میده بد دیسکانکت می‌شه تا استیم و نبدنم بالا نمیاد حالا سوال اینجاست این مشکلو چطور به بخس فنی‌ بفهمونم
یه مشکل عجیب هم واسه خط صبا ننت دارم دنو استریم ‌ام ۳۰۰۰ِ نویز خط ۲۸۰۰- ۳۰۰۰ عجیب ترین..... ۲۰ روز گفتم تاحالا کاری نکردن عملاً اینترنت به درد نمی‌خوره ۲ روز هم هست کلا هیچی‌ نشون نمید
در آخر از دوستان ساکن تبریز اینترنت بی‌ سیم میدونن که واسه بازی عالی‌ باشه پینق پایین باشه تایم اوت نده
دوستان ساکن ولی‌ عصر تبریز از چه شرکتی واسه بازی اینترنت میگیرین؟
bvz1_pars_online.png

تسليت مي گم
از اول با طرف اي اس پي بگو برا بازي مي خوام
اكثرا مي گن بازي پشتيباني نمي كنيم و قطع مي كنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeed_mpg

کاربر سایت
Mar 1, 2007
80
منم خودم یمدت دنبال سرویس adsl خوب و این صحبت ها بودم که هر کدوم یه مشکلی داشت یکی میگفت ظرفیت پره فعلا یکی میگفت کابل کشیتون فیبر نوری هست نمیشه و ...
اخر سر با بسته الفا پلاس همراه اول انلاین شدم عین هلو فیفا رو تست زدم بازی کردم ولی خوب ای دی اس ال بصرفه تره اما این دردسر های نصب و پس لرزه های بعدش
رو هم داره.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
پارس آنلاین دیروز کلا نتوسنتم نه هیلو نه BF4 بازی کنم له بود
تا هفته پیش OK بود ولی ...)x
طبق معمول پینگم عالی بود ولی تو بازی نقش تماشاچی یا کتک خور داشتم

آخرین ویرایش:

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
پارس آنلاین دیروز کلا نتوسنتم نه هیلو نه BF4 بازی کنم له بود
تا هفته پیش OK بود ولی ...)x
طبق معمول پینگم عالی بود ولی تو بازی نقش تماشاچی یا کتک خور داشتم
حدود یه ساعت با کارشناساشون حرف زدم به هیچ نتیجه ای نرسیدیم
مشکل از زیر ساخته احتمالا

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
حدود یه ساعت با کارشناساشون حرف زدم به هیچ نتیجه ای نرسیدیم
مشکل از زیر ساخته احتمالا
کلمه "زیر ساخت" رو همین مخابراتی ها بهونه اش کردن..
اگه میتونن انواع فیلت-رین--گ هوشمن-د که مخرب اینترنت هست و روی گیمرهای ایرانی مثل موش ازمایشگاهی تست میکنن و همین ping های 3 یا 4 رقمی رو بردارن اونوقت معلوم میشه زیر ساخت اینترنت شما مشکل داره یا نه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
نه لیست فرنادام وا میشه تو psn ته صفحه پارتی باید وایسم اینوایت کنن هر 5 دیقه یه بار هم از پارتی لفت میخورم
.............................................. شون

specter-1369

کاربر سایت
Nov 27, 2008
14
نام
امیررضا
عید نوروز رو پیشاپیش به گیمرهای عزیز تسلیت میگم !!
هرسال همین موقع مشکلات اینترنت شروع میشه و پشتیبانی های عزیز هم که فقط یه جمله دارن که بگن : مشکل از زیر ساخته :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر