اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام به همه دوستان
منم دقیقا همین مشکلات رو یک ماهه دارم ( مثلا تو گرز اف وار یه دفعه از بازی پرتم میکنه بیرون و کانکشن لاست میده ) جالبش اینه هر وقت زنگ میزنی پشتیبانی نت میگن همه چی عالیه ... واقعا کسی نیست به داد ما برسه آخه چه گناهی کردیم که فقط بازی آنلاین سرگرمی ماها هستش ... ای خدا به دادمون برس

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
آقا یه چیزی میگم نخندین.
این برف و باران و سرما رو اینترنت تاثیر داره؟چون دقیقا چندین بار امتحان کردم هروقت باران یا برف یا سرمای شدیده پینگا خراب میشن انتن دهی گوشیها خراب میشه تلویزیونا خراب میشن و.....

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
دوستان دقت کردین ؟
چند روز از ساعت 10 شب تا 4 ساعت بعد سرویس های کاهش پینگ کار نمی کنند ؟
تا جاییکه بررسی کردم بنظر می رسه یه حملاتی رو دیتاسنتر اصلی صورت می گیره و اینترنت رو قطع میکنن و در واقع اینترانت میشه دیتاسنتره (دسترسی اینترنت رو می بنده)

نظر شما چیه ؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دوستان دقت کردین ؟
چند روز از ساعت 10 شب تا 4 ساعت بعد سرویس های کاهش پینگ کار نمی کنند ؟
تا جاییکه بررسی کردم بنظر می رسه یه حملاتی رو دیتاسنتر اصلی صورت می گیره و اینترنت رو قطع میکنن و در واقع اینترانت میشه دیتاسنتره (دسترسی اینترنت رو می بنده)

نظر شما چیه ؟
از ساعت 10شب به بعد پینگ من از 90میره رو150تا208!!!!
رسما راس ساعت 10اینجوری میشه
برنامه ریزی که مسئولین برای خراب کردن اینترنت دارند اگر برای آباد کردن ایران داشتن اینجا هلند بود

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
آقا یه چیزی میگم نخندین.
این برف و باران و سرما رو اینترنت تاثیر داره؟چون دقیقا چندین بار امتحان کردم هروقت باران یا برف یا سرمای شدیده پینگا خراب میشن انتن دهی گوشیها خراب میشه تلویزیونا خراب میشن و.....

زیر ساخت های ایران مال 30 سال پیش هست.. برف و بارون سال 2015 هم با برف و باران های 20 سال پیش فرق دارند
_____
همین مونده خرابی اینترنت رو بجای این که هیچ مسئولیتی مسئولین بدونیم.. تقصیر رو بندازیم گردن جمع شدن کلاغ ها یا ترافیگ توی خیابون بغلی
توی ایران علاوه بر اینکه برای لذت از بازی های انلاین شما مجبورید مبلغ گزافی برای اینترنت بی ارزش پرداخت کنید علاوه برای اون باید همون مبلغ هم برای خرید کاهش پینگ خرج کنید
اگر مسئولین هیچ مسئول میدونستن شما چقدر تو دلی ف-حش ناسزا نثارشون میکنید قبل از اغاز سال 94 استعفا داده بودند

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
دوستان یه سوال:
من کنسول ایکس باکس جیتگ شده رو به اینترنت فورجی ایرانسل وصل کردم. حالا میخوام به شبکه Link وصل بشم.
ولی هر کاری میکنم به پورتهای 3071 و 3072 وصل نمیشه ( نه TCP و نه UDP).
وقتی تست میگیرم ، UPNP رو پاس میکنه ولی به مرحله پورتها که میرسه Fail میشه.
تنظیمات روتر رو تا اونجا که میدونم درست انجام دادم و Port forwardin و DMZ رو هم درست ست کردم. حتی پورتهای دیگه مثل 9071 و 9072 رو هم تست کردم ولی بازم نمیشه لعنتی.

گفتم شاید مشکل از سمت ایرانسل باشه و باهاشون مکاتبه کردم، ولی در جواب گفتن که پورتها از سمت اونها بسته نیست.
نظر اساتید چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چون واقعا اعصابمو بهم ریخته.
ممنون

Santiago berna

کاربر سایت
Sep 16, 2015
20
دوستان یه سوال:
من کنسول ایکس باکس جیتگ شده رو به اینترنت فورجی ایرانسل وصل کردم. حالا میخوام به شبکه Link وصل بشم.
تنظیمات روتر رو تا اونجا که میدونم درست انجام دادم و Port forwardin و DMZ رو هم درست ست کردم. حتی پورتهای دیگه مثل 9071 و 9072 رو هم تست کردم ولی بازم نمیشه لعنتی.

گفتم شاید مشکل از سمت ایرانسل باشه و باهاشون مکاتبه کردم، ولی در جواب گفتن که پورتها از سمت اونها بسته نیست.
ممنون

برادر عزیز 488 صفحه داریم میگیم که پورت ها از طرف زیرساخت بستست و با پورت فورواردینگ و این صحبتا هیچ کاری نمیشه کرد بعد تازه شما میای میگی لیلی زن یا مرد

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
برادر عزیز 488 صفحه داریم میگیم که پورت ها از طرف زیرساخت بستست و با پورت فورواردینگ و این صحبتا هیچ کاری نمیشه کرد بعد تازه شما میای میگی لیلی زن یا مرد

والا این تاپیک در مورد پورت UDP هستش ولی من عرض کردم پورتهای TCP من هم بسته هستن. نهایتا سه سوال دارم:
۱- آیا رنج پورتهای گیمینگ هم در udp و هم در tcp بسته شده اند؟
۲- آیا علاوه بر ایرانسل، شرکتهای ای دی اس ال هم پورتها را بسته اند. ( بنده قبلا با نت شرکت صبانت، در link بازی میکردم و مشکلی هم نداشتم)
با ایرانسل مکاتبه کردم، گفتن پورتی رو‌ نبستن
۳- من میخوام فقط بخاطر بازی آنلاین ، ps4 بخرم. آیا بخش آنلاین ps4 هم مثل link ایکس باکس پورتهاش بسته هستش و کلا خرید ps4 فقط بخاطر بخش آنلاین کار معقولیه؟
ممنون بخاطر پاسخگوییتون و عذر خواهی میکنم که بعد از این همه پیج و بحث سوال تکراری میپرسم. تشکر

Santiago berna

کاربر سایت
Sep 16, 2015
20
والا این تاپیک در مورد پورت UDP هستش ولی من عرض کردم پورتهای TCP من هم بسته هستن. نهایتا سه سوال دارم:
۱- آیا رنج پورتهای گیمینگ هم در udp و هم در tcp بسته شده اند؟
۲- آیا علاوه بر ایرانسل، شرکتهای ای دی اس ال هم پورتها را بسته اند. ( بنده قبلا با نت شرکت صبانت، در link بازی میکردم و مشکلی هم نداشتم)
با ایرانسل مکاتبه کردم، گفتن پورتی رو‌ نبستن
۳- من میخوام فقط بخاطر بازی آنلاین ، ps4 بخرم. آیا بخش آنلاین ps4 هم مثل link ایکس باکس پورتهاش بسته هستش و کلا خرید ps4 فقط بخاطر بخش آنلاین کار معقولیه؟
ممنون بخاطر پاسخگوییتون و عذر خواهی میکنم که بعد از این همه پیج و بحث سوال تکراری میپرسم. تشکر

بچه ها مشکلی توی کانکت شدن به شبکه لایو ندارن. مشکل از ایرانسله تو این یه مورد. PS4 هم مشکلی نداره و اگه داشته باشه مربوط به بازی هاییه که از پورت udp استفاده میکنه.

در کل ایرانسل اصلا سرویس دهنده مناسبی مخصوصا واسه بازی آنلاین نیست.

پورت های udp هم از طرف زیرساخت مسدود شدن و همه isp ها این مشکل رو دارن و کاری هم از دستشون برنمیاد.

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
ممنون
البته من به شبکهlive وصل نمیشم، بلکه به شبکه link وصل میشم که مخصوص کنسولهای jtag هستش و هر دو پورت TCP و UDP رو نیاز داره برای کانکت شدن والبته در تستی که من گرفتم نه tcp و نه udp هیچکدوم وصل نمیشه

JAVAD-MUSIC

کاربر سایت
Jan 4, 2013
138
نام
Javad_Music
دوستان یه سوال:
تنظیمات روتر رو تا اونجا که میدونم درست انجام دادم و Port forwardin و DMZ رو هم درست ست کردم. حتی پورتهای دیگه مثل 9071 و 9072 رو هم تست کردم ولی بازم نمیشه لعنتی

ممنون

از هر ADsl یا اینترنتی استفاده میکنی... از PC Share بزن به Xbox one یا Xbox 360...راحت بالا میاد
به صورت Wifi یا Lan از Modem فقط 10% شانس داری بتونی انلاین بازی کنی.. psn در ایران رو پوکوندن ولی xbox live رو نه

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
دوستان من یه مشکلی تو لایو دارم که نمیتونم به سرورای COD وصل بشم قبلا این مشکل فقط تو BO3 بود اما الان ADVANCE هم نمیتونه هیچ سروریو برای جوین شدن پیدا کنه.البته BATTLE رو بدون هیچ مشکلی کانکت میشم .کسی دلیلشو میدونه؟ و یا راهی برای برطرف کردن این مشکل هس؟

fable7/5

کاربر سایت
Jun 19, 2011
119
این پست و بالاییشو نمیدونم شاید اینجا جاش نباشه اما دیگه نمیدونم کجا بپرسم سوالمو بد جوری گیر کردم.اگه کسی میتونه کمک کنه
برای کاربرای ایرانی این اتفاق افتاده یا سراسری همه تو دنیا نمیتونن بازی کنن؟ میخوام ببینم اگه بشه کریو بگیرم شیر کنم با کنسول ایپیمو عوض کنم اینجوری شاید بشه جوین شد .به نظرتون میشه؟

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,107
نام
سالار
Ping1.png

برم یه بسته سیگار بگیرم معین گوش کنم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر