اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
بازم بهتر از اینه که اینجا بگیم

صفحه اینستاگرام درست بشه اینجوری فقط بچه های بازیسنتر دیگه نیستن کلیای دیگه هم هستن لااقل شاید یه معجزه ای شد یه فکری به حالمون کردن :|

بسیار حمایت میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
خبر رسیده که Instagram یکی دو روز هست که از اپراتور رایتل فیل-تره شده... منتظر باشید از طرف اپراتوری های دیگه هم به زودی فیلت--ر میشه
این هم از اینستاگرام که دچار محدودیت شدیدی شده به دلیل ناموفق بودن فیل--ترینگ هوشمند بر روی اینستاگرام

در سال 2015 ما دیگه نباید شاهد این جوک ها باشیم

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
خبر رسیده که Instagram یکی دو روز هست که از اپراتور رایتل فیل-تره شده... منتظر باشید از طرف اپراتوری های دیگه هم به زودی فیلت--ر میشه
این هم از اینستاگرام که دچار محدودیت شدیدی شده به دلیل ناموفق بودن فیل--ترینگ هوشمند بر روی اینستاگرام

در سال 2015 ما دیگه نباید شاهد این جوک ها باشیم

سال ٢٠١٥ ؟! ما تو اين مملكت داريم تو سال ١٩٠٠ زندگي ميكنيم.

O0o-SAJJ4D-o0O

کاربر سایت
Aug 27, 2015
24
اخ اون روزی که اوترنت از مهر تو ایران بیاد و بهشم Upload اضافه کنن بعد شرکتای اینترنت و زیرساخت قیافشون اینجوری می شه = :|

- - -ویرایش - - -

عجب پیشرفتی داشتیم بچه ها نه ؟ همه اینترنت شون تو جهان سرعتشون میره بالا تو ایران بجای رفتن به بالا سرعت کم می شه هیتلر هوشمند می یاد چهارتا اتم می ندازه رو پورت UDP و از اخر فکر کنم برسیم به زمان که با دود با هم ارتباط برقرار کنیم مثل سرخ پوستا !

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
اخ اون روزی که اوترنت از مهر تو ایران بیاد و بهشم Upload اضافه کنن بعد شرکتای اینترنت و زیرساخت قیافشون اینجوری می شه = :|

- - -ویرایش - - -

عجب پیشرفتی داشتیم بچه ها نه ؟ همه اینترنت شون تو جهان سرعتشون میره بالا تو ایران بجای رفتن به بالا سرعت کم می شه هیتلر هوشمند می یاد چهارتا اتم می ندازه رو پورت UDP و از اخر فکر کنم برسیم به زمان که با دود با هم ارتباط برقرار کنیم مثل سرخ پوستا !

فقط به من بگو چطوری ازش میشه استفاده کرد ؟ مودم مخصوص میخواد ؟

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
55
نام
رضا
اختلال سال 94 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از...

فقط به من بگو چطوری ازش میشه استفاده کرد ؟ مودم مخصوص میخواد ؟

حالا حالاها نبايد اميدي بهش داشت، به خصوص براي استفاده گيم و دانلود ..
https://jadi.net/2015/08/all-about-outernet/

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دلتون رو خوش نکنید الان دیش برا ماهواره میزاریم از 10 جهت حمله میکنن و لهشون میکنن و از 32 جهت دیگه پارازیت میدن حالا میخواید با خیال راحت از ماهواره اینترنت بگیرید؟ :d

من تنها دلیلی که نتونستم از شاتل سرویس ptp بگیرم همین نویزای وحشتناک اطراف خونمون بود :|

Ahsel

کاربر سایت
Nov 25, 2009
5
به نظرم بهتره تو یکی از شبکه های داخلی صفحه باز کنید. مثلا همین سایت کلوب که وزیر خودش پیج داره
بهانه هم دست کسی نمیافته

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
من خونم خیلی نزدیکه به این انتن شاتل که سرویس Ptp می ده اما نمی دونم که پورتاش بازه یا نه !
سلام دوست عزیز

اگر اینطوره که خیلی عالیه ! من الان ptp دارم بهم بگین چطوری تست کنم تا نتیجه رو بگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر