اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
دوستان امروز ميگفتن قرار شده *****ينگ هوشمند بردارن، اين قضيه امكانش هست ؟

وقتی شخص بزرگی این رو امضا و تایید کرده شما انتظار داری این تکنولوژی بومی برداشته بشه؟

vysgso.jpg

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
پس فك كنم بايد بيخيال فيفا بازي كردن رو وان بيشيم ، نظرتون چيه ؟
بنظرتون فيفا ١٦ هم همين مشكل جوين نشدن به خارجيا رو خواهد داشت؟

من رو pc fifa15 بازی میکنم مشکلی بابت جوین شدن به خارجی ها ندارم .مشکل دقیقت چیه ؟
مشکل من این پینگ مزخرف هست که دو سه روزیه باز افتضاح شده

ferrari4ever

کاربر سایت
Jun 2, 2015
129
من رو pc fifa15 بازی میکنم مشکلی بابت جوین شدن به خارجی ها ندارم .مشکل دقیقت چیه ؟
مشکل من این پینگ مزخرف هست که دو سه روزیه باز افتضاح شده
آره دوست عزيز رو pc و ps4 و حتي xbox 360 اين مشكل وجود نداره فقط رو وان اين مشكل هست ، فقطم مشكل من نيست همه كسايي كه وان دارن همين مشكل لعنتي رو دارن .

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
پیشنهاد میکنم نرم افزار PingPlotter رو نصب کنید برای تست پینگتون! منو که کلا ناامید کرد از بازی آنلاین :|

مثلا من وقتی تو cmd پینگ میگیرم با یه سرور اروپایی پینگ هستش 150 هیچ time out ی هم نشون نمیده

83441796030801221215.png

اما همون آدرس تو PingPlotter کلی packet loss داره، در واقع لگی که تو بازی حس میشه بخاطر همین packet loss های ریز هست

60708033427668569987.png

راه حلی هست این packetloss ها کمتر بشه؟ ISP میتونه کاری کنه؟ مشکل از چیه :confused:

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
نوشته شده توسط [WaRhEaD];3798739:
پیشنهاد میکنم نرم افزار PingPlotter رو نصب کنید برای تست پینگتون! منو که کلا ناامید کرد از بازی آنلاین :|

مثلا من وقتی تو cmd پینگ میگیرم با یه سرور اروپایی پینگ هستش 150 هیچ time out ی هم نشون نمیده

83441796030801221215.png

اما همون آدرس تو PingPlotter کلی packet loss داره، در واقع لگی که تو بازی حس میشه بخاطر همین packet loss های ریز هست

60708033427668569987.png

راه حلی هست این packetloss ها کمتر بشه؟ ISP میتونه کاری کنه؟ مشکل از چیه :confused:

اگر بگیم بحث فقط سر گیت وی خروجی کشور باشه و پکت لاست از اونجا شروع بشه خوب میگیم مقصر زیرساخت هست که داره خراب کاری می کنه ولی متاسفانه اکثر ISP ها در شبکه ی داخلی خودشون هم دچار پکت لاست شدید هستند !
واقعا دلیل 10 یا 15 درصد پکت لاست داخلی ISP ها روی بسیاری از IP هارو من هنوز نمی تونم درک کنم چون اگر اینترنت داخل کشور مشکل نداشته باشه و پینگ داخل خوب باشه و پکت لاست نباشه شما می تونید از یک مسیر Secure و با کیفیت با استفاده از یه کانکشن وی پی ان وصل بشید خارج کشور و مشکلات کیفی بد اینترنت خودتون با خارج کشور رو برطرف کنید ولی وقتی توی یه Trace Route از اولین IP شرکت ISP حدود 10 درصد پکت لاست روی شبکه باشه آخرش چیزی به مقصد نمی رسه ! حالا چه وی پی ان بزنید چه نزنید.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
انگار دوباره دارن یه برنامه ی جدید رو روی نت پیاده میکنن....2-3 روزه که دوباره بدجور لگ دارم روی BF4 + بصورت رندم از سرور پرت میشم بیرون.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
آقا من با 4.2.2.4 پینگ میگیرم پر تایم اوتم
با 8.8.8.8 خیلی کمنه در حد 1 یا 2تا
تو بازی هم که همش LEFT میخورم الان 1 هفتت مشکلاتم برگشته
اینم بگم اون موقع که شماها همتعون مشکل داشتید مشکلات من تو بعضیا از بازی ها خیلی کم بود جز اونای که ارور UDP میزد
جریان چیه چرا با 8.8.8.8 تایم اوت کمتری دارم؟

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
بازم مشکلات زیاد تر شدن
سرعت باز کردن سایت های خارجی داغونه
سرعت دانلود از سایت ایرانی 220 سرعت دانلوذ از سایت خارجی 40 .
کانکشن لاست بی دلیل وسط بازی فیفا
شاتل art3

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من اصلا مشکل ندارم و خیلی راحت dota 2 بازی میکنم بدون مشکل
حتی با wiiu اسپلاتون آنلاین میزنم بدون هیچ مشکلی
نتم یک مگ مخابرات و اسلامشهر هستم
فقط موقع وصل شدن به استور کمی دیر لود میکنه
راحت تو یوتوب ویدئو میبینم واقعا چرا نت شما عزیزان اینجوری شده !

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
من اصلا مشکل ندارم و خیلی راحت dota 2 بازی میکنم بدون مشکل
حتی با wiiu اسپلاتون آنلاین میزنم بدون هیچ مشکلی
نتم یک مگ مخابرات و اسلامشهر هستم
فقط موقع وصل شدن به استور کمی دیر لود میکنه
راحت تو یوتوب ویدئو میبینم واقعا چرا نت شما عزیزان اینجوری شده !

کسانی که نظری مثل شما رو دادن بعد از مدتی دچار مشکل شدن. این نظر خیلی هاست که این مشکل port به صورت چرخشی رو گیمرها انجام میشه. شما فقط منتظر بشین... چند روز دیگه به روز جمعه هفته بعد نزدیکتر میشیم میدونید که منظورم چیه... باید منتظر بی ریختر شدن نت ایران باشید
نظر شخصی من این هستش که در ایران حداقل باید از دو نسل فعلی عبور کرد و یا به معنی دیگه باید فدا شوند تا بلکه گیمرهای نسل اینده شاهد چنین مشکلاتی نباشن...و این سیستم تجربه ست که تعدادی به عنوان تاوان اشتباهات بقیه(مخابرات چی ها) رو بدن
ولی یه نظر شخصی دیگه ای دارم در مورد فیل--ترینگ هوشمند...این سیستم رو طوری طراحی کردن که خودشون نتونستن مشکلات روی Game online رو بهینه سازی کنن... مثل ویروسی که نتونستن براش انتی ویروس ایجاد کنن
که در نهایت باعث برداشته شدن این نوع** هوشمند خواهد شد یا این سیستم موندگار خواهد شد برای همیشه

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
فاجعه شده وضعیت باز
از دو سه روز پیش تایم اوت شدیدا زیاد شده و وسط فیفا هم یهو دیسی میشه امروز حدود 12-13 بار دیسی شد . اعصاب نذاشتن

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
از دوستانی که اطلاعات کافی دارند یه سوال! الان جریان این پینگی که من با بتل لاگ میگیرم چی هست؟؟ولی جالبه باز هم تو بازی لگ و لتنسی و پکت لاست وجود داره! پینگ در کمترین حالت رو 170 بود و با تایم اوت زیاد ولی الان 80 میلی ثانیه!!

2ycbw8rtny62rxfa4zo8.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر