اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
یه چیزی بگم و اینکه بالاخره این اینترنت رو هر روز کندتر و پروتکل هاش رو محدود میکنند.اما واقعیت اینه که هر پیشرفتی توی دنیای سایبر همیشه از صنعت گیم بوده.هر چه محدودتر بشه به ضرر خود شرکتها هست به دلیل اینکه مردم به سمت EDSLمیرند البته الان این نوع اینترنت در ایران گرون هست و پیگیری قانونی داره.ولی باید بدونید که زمانی هم vhs پیگیری قانونی داشت.با خرید یک( د ی ش)افست و یه اکانت میشه تو حالت دوطرفه که به درد گیمرها میخوره راه اندازیش کرد.و از شر این مسایل راحت شد.در آینده بعضی از شرکتهای خارجی قول دادند که به صورت p2p هم بشه share کرد.البته تجهیزات میخواد.نکته مهمش ردیابیش هست.البته این رو هم بگم این سرویس هم از udp استفاده میکنه و پارازیت پاکت دیتا ها رو نابود میکنه.البته نه این نوع پارازیتها چون بالاخره بانکها هم از این امکانات استفاده میکنند.

تا اونجا که میدونم edsl کلی دردسر داره...

hooman777

کاربر سایت
Dec 14, 2012
167
قبل از وارد شدن به بازی هیچی ESTABLISHED نداشتی ؟
اگه نه، باید آنلاین بمونی بعد دوباره در cmd تایپ کنی netstat -nap tcp
معمولا سرور گیم ها از پورت متفاوت استفاده می کنن مثلا برای من که wow بازی می کنم در سرور مولتن پورت 8085
به این شکل دیده میشه 37.187.172.201:8085
دقت به پورتی کن که تکه
این وضعیتشه ببین چیزی گرفتی
b7194h.png

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
نوشته شده توسط [WaRhEaD];3763920:
98475345808260983208.jpg

پینگ من ظهر به بعد نابود میشه، با هر آدرسی پینگ بگیرم همینه اونوقت پشتیبانی شاتل میگه مشکل از سرور بازیه!

داداش خوش بحالت مال ما کلا چند وقتیه اینم به زور میشه :|

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
دو روزه فقط سایت هایی که تو داخل سرور ایران هستند برام باز میشن :(
هر چی DNS عوض کردم بازم درست نشد ، جالبیش اینه بازیسنتر هم برام باز نمیشه ولی با *** همه سایت ها باز میشن ، چه کنم ؟ :|

sindelsasa

کاربر سایت
May 21, 2015
30
نام
سجاد
مدام نگویید سرعت اینترنت!
آیا میدانید::: سرعت نصب نرم‌ افزار تو ایران ده برابر انگلیس هستش o_0
چون اونا مرحله به مرحله توضیحات رو میخونن ما نمیخونیم و فقط yes yes میزنیم و به امید خدا میریم جلو ^_^
مسئولین اینترنت ایران هم اینطوری هستند ! با سرعت نور گند میزنن به اینترنت

سرعت و کیفیت اینترنت صفر ! هیچ جا رو باز نمیکنه جز دهنه آدمو

هنز نزد ایرانیان بود و رفت ^ _ ^

Ar3f.

کاربر سایت
Dec 5, 2013
274
نام
عارف
خیلی جالب هست بنده این بار مشکل ندارم فکر کنم من ر یادشون رفته :d

- - -ویرایش - - -

بله به این میگن اینترنت مقاومتی:d
به کسی نگو نتم خوبه عواقب داره یک سال و اندی قبل مخابرات مازندران تو بعضی شهر ها سرعت 128 نامحدود(البته مثلا نامحدود!) سرعتش بیشتر از 256 نامحدود شد(2 برابر) ملت 256 دار به جای اینکه برن 128 بگیرن یه عده حیوانات نفهم 256 دار رفتن به مخابرات گفتن موضوع رو دلیلشون هم این بود که ما داریم پول بیشتر میدیم پس سرعت بیشتر ماس ماس :| رفتن ریپورت کردن مخابرات هم فردا سرعت ها رو کم کرد فردا هم پیغام داد که با تشکر از مشترکین ارجمند جهت اطلاع رسانی سرعت ها رو درست کردیم :|

sindelsasa

کاربر سایت
May 21, 2015
30
نام
سجاد
مزایای اینترنت بی کیقیت و کم سرعت

اولا؛ سرعت زیاد موجب تصادف میشه و اونوقت که در تلفات اینترنتی هم مثل تلفات جاده ای تو دنیا اول بشیم

دوما؛ عجله کار شیطونه! حالا چه کاریه که سه سوته سایتها بیان بالا. چیزی که اینجا زیاده،وقته. سه ساعت تو صف بانک وایمیستین؛ از صبح تا ظهر به خاطر یه امضا یه اداره رو زیرو رو میکنین؛ چند ساعت هم تو وب معطل بشین! به جایی که بر نمی خوره؟!

سوما؛ اصلا مهم نیست که ما مثل لاک پشت تو وب حرکت میکنیم و به اطلاعاتی که بقیهء ملل الان بهش رسیدن ما پنج هزار سال دیگه بهش میرسیم؛ مهم اینه که به این اطلاعات می رسیم!

چهارما؛ هیچ میدونین از کنار این سرعت پایین چندین نفر نون میخورن؟!

_به خاطر هزینهء اتصال به وب؛ کارمندان مخابرات و خانواده شان

_به خاطر برق مصرفی کامپیوتر؛ کارمندان اداره برق و خانواده شان

_به سبب کمر درد ناشی از نشتن زیاد پشت میزpc؛ دکتر های ارتوپد و خانواده شان

_به خاطر اعصاب خراب؛ دکترهای مغز و اعصاب و خانواده شان

_به سبب هزینهء گچ گرفتنِ اکثر اعضای بدن به خاطر مشت و لگدهای پدر گرامی بعد از مشاهدهء (قبض تلفن و برق) کارکنان بیمارستان و دکتران فیزیوتراپ به همراه خانواده هایشان

پنجما؛ سرعت پایین ابنترنت باعث میشه کاربران ساعتها تو وب سرشون گرم باشه و به نوعی سر کار هستن(کارآفرینیِ خاموش).

ششما؛ اصلا کی گفته سرعت اینترنت پایینه؟! خیلی هم خوبه! خیلی از کشورهایی که هنوز تشکیل نشدن حسرت سرعتِ اینترنت مارو میخورن.

هفتما؛ من نمیدونم چرا جوونا اینقدر بی بصیرت شدن؟! آخه وب گردی هم شد کار؟! آخه اینترنت هم شد وسیلهء اساسی؟! برید دنبال کارهای مهمتر مثل سیگار کشیدن. مصرف مواد مخدر. مثل دختر بازی. مثل دزدی و .... کلا برید دنبال کارهای مهمتر.

Mamad69

کاربر سایت
May 30, 2015
11
نام
محمد
این وضعیتشه ببین چیزی گرفتی
b7194h.png
این ip ها بیشتر ماله گوگله !! و دو سایت دیگه

اسم بازی ای انجام می دی چیه ؟

لطفا دو عکسی که می گم رو بگیر و برام بفرست

1.همه نرم افزار هایی که از اینترنت استفاده می کنند رو ببند یا غیر فعال کن طوری که موقعه ای netsat -nap tcp رو می زنی هیچ ESTABLISHEDی نباشه و یه عکس ازش بگیر

2.بازی رو اجرا کن و آنلاین شو و netstat –nap tcp رو اجرا کن و یه عکس ازش بگیر(غیر از بازی هیچ نرم افزار دیگه ای رو اجرا نکن)
اینا رو بفرست ببینم چطور میشه

- - -ویرایش - - -

این روشی که گفتید برای بازی های PC ـه دیگه؟ مایی که کنسول بازیم چیکار باید بکنیم؟

بله این روش برای بازی های pc ه و متاسفانه من تا حالا از بازی های آنلاین کنسول استفاده نکردم اطلاعی ندارم

hooman777

کاربر سایت
Dec 14, 2012
167
این ip ها بیشتر ماله گوگله !! و دو سایت دیگه

اسم بازی ای انجام می دی چیه ؟

لطفا دو عکسی که می گم رو بگیر و برام بفرست

1.همه نرم افزار هایی که از اینترنت استفاده می کنند رو ببند یا غیر فعال کن طوری که موقعه ای netsat -nap tcp رو می زنی هیچ ESTABLISHEDی نباشه و یه عکس ازش بگیر

2.بازی رو اجرا کن و آنلاین شو و netstat –nap tcp رو اجرا کن و یه عکس ازش بگیر(غیر از بازی هیچ نرم افزار دیگه ای رو اجرا نکن)
اینا رو بفرست ببینم چطور میشه

- - -ویرایش - - -

من با این روش این آیپی رو برا فیفا ps4 بدست آوردم(64.233.166.188) اصلا تایم نداره------ پینگ 160---- ttl 44

نه داداش نت از یه جا دیگه خرابه
حالا باید صبر کنیم تا پایان خرداد شاید بهتر شد (فکر کنم برا 88 اینجوری شده )

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
سلام . من چند سالی هست از صبانت استفاده میکنم. خیلی خوب بود و راضی بودم - سرویس 2 مگ- پینگم توی سایت Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test بین 11 تا 14 بود با ping 8.8.8.8 -t هم پینگم حدودا 45 بود
پریشب یه دفعه نت قطع شد و فقط یک سری سایت های داخلی باز میشدند . فردا که مجددا کامپیوترا روشن کردم دیدم همه سایت ها باز میشدند فقط مشکل اینجا بود که نتم کند شده بود و پینگم به شدت بالا رفته بود
با Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test پینگم 140 شده بود با ping 8.8.8.8 -t هم بین 150 و 400 نوسان داشت . زنگ زدم به نمایندگیه صبانت موضوع را گفتم . گفتش که چند نفر زنگ زدند و همین مساله را گفتند بزارید با خود صبانت تماس بگیریم بهتون خبر میدیم که البته دیگه تماس نگرفتند
زنگ زدم به خود صبانت که یه اقایی گفتش که هیچ مشکلی از دیشب وجود نداشته و همه چیز نرمال بوده اگر هم مشکل پینگ دارید مربوط به ما نیست و به سایتی که پینگ بهش میزنید ربط داره ؟!!!!! گفتم چرا همه آی پی ها یه دفعه مشکل پیدا کردند گفت نمیدونم و .....
کسی اینجا از صبانت استفاده میکنه ؟

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
مزایای اینترنت بی کیقیت و کم سرعت

اولا؛ سرعت زیاد موجب تصادف میشه و اونوقت که در تلفات اینترنتی هم مثل تلفات جاده ای تو دنیا اول بشیم

دوما؛ عجله کار شیطونه! حالا چه کاریه که سه سوته سایتها بیان بالا. چیزی که اینجا زیاده،وقته. سه ساعت تو صف بانک وایمیستین؛ از صبح تا ظهر به خاطر یه امضا یه اداره رو زیرو رو میکنین؛ چند ساعت هم تو وب معطل بشین! به جایی که بر نمی خوره؟!

سوما؛ اصلا مهم نیست که ما مثل لاک پشت تو وب حرکت میکنیم و به اطلاعاتی که بقیهء ملل الان بهش رسیدن ما پنج هزار سال دیگه بهش میرسیم؛ مهم اینه که به این اطلاعات می رسیم!

چهارما؛ هیچ میدونین از کنار این سرعت پایین چندین نفر نون میخورن؟!

_به خاطر هزینهء اتصال به وب؛ کارمندان مخابرات و خانواده شان

_به خاطر برق مصرفی کامپیوتر؛ کارمندان اداره برق و خانواده شان

_به سبب کمر درد ناشی از نشتن زیاد پشت میزpc؛ دکتر های ارتوپد و خانواده شان

_به خاطر اعصاب خراب؛ دکترهای مغز و اعصاب و خانواده شان

_به سبب هزینهء گچ گرفتنِ اکثر اعضای بدن به خاطر مشت و لگدهای پدر گرامی بعد از مشاهدهء (قبض تلفن و برق) کارکنان بیمارستان و دکتران فیزیوتراپ به همراه خانواده هایشان

پنجما؛ سرعت پایین ابنترنت باعث میشه کاربران ساعتها تو وب سرشون گرم باشه و به نوعی سر کار هستن(کارآفرینیِ خاموش).

ششما؛ اصلا کی گفته سرعت اینترنت پایینه؟! خیلی هم خوبه! خیلی از کشورهایی که هنوز تشکیل نشدن حسرت سرعتِ اینترنت مارو میخورن.

هفتما؛ من نمیدونم چرا جوونا اینقدر بی بصیرت شدن؟! آخه وب گردی هم شد کار؟! آخه اینترنت هم شد وسیلهء اساسی؟! برید دنبال کارهای مهمتر مثل سیگار کشیدن. مصرف مواد مخدر. مثل دختر بازی. مثل دزدی و .... کلا برید دنبال کارهای مهمتر.
اول کلی خندیدم.....بعدش گریه کردم به حال و وضع خودمون.....عاقبت ما اینه جوونایی خمار و معتاد و لاابالی.......که حال و حوصله هیچگونه تحرک و تحلیل اوضاع دور و برشون رو ندارن.....واسه خودمون متاسفم.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
رفيق منم صبانت داشت به اين روز افتاد، آخرش كلا از صبانت كشيد بيرون.

ماشالله روز به روز Reدمان تر ميشه نت پرسرعت(!)
مسىولين مچكريم.
سخت ترين قسمت اين مشكل اينه كه بياي مفهوم آنلاين گيمينگو واسه يكي از اين بالادستا توضيح بدي. يعني همچين بهت نگاه مي كنند و باهات برخورد مي كنند مثل اين ميمونه كه بگن خجالت نميكشي با اين سنت هنوز بازي مي كني!؟! همه دارن تو كشور اورانيوم غني مي كنن اونوقت تو مياي ميگي چرا نميتونم چند نفره عين بچه خردسالا گرگم به هوا بازي كنم!؟ برو پسر تا همين ٢ كيلوبيت اينترنتم ازتون نگرفتيم! جاي شكر كردن اومده شكايتم مي كنه!:|

بچه ها بيايد جمع شيم دور هم همون بازياي سنتي مونو بكنيم. والا بخدا!:))
الان چی استفاده میکنید ؟

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
اول کلی خندیدم.....بعدش گریه کردم به حال و وضع خودمون.....عاقبت ما اینه جوونایی خمار و معتاد و لاابالی.......که حال و حوصله هیچگونه تحرک و تحلیل اوضاع دور و برشون رو ندارن.....واسه خودمون متاسفم.

و بدتر اینکه کسی درکمون نمیکنه.... از ساده ترین حقوق محرومیم ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر