اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
نگران نباش اینا اینقدر پررو هستن که سنگ پا قزوین جلوشون لنگ میندازه ، فقط تو اینکه تا الان فتوا صادر نشده تعجب میکنم #:-s

یه جورایی صادر شده

البته اسمی از گیم برده نشده ولی در مجموع اینا با اینترنت آزاد مخالف هستند و فقط اینترنت ملی را قبول دارند که اونم مفت نمی ارزه

ایسنا - فتوای آیت‌الله مکارم‌شیرازی درباره اینترنت پرسرعت همراه

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
یه جورایی صادر شده

البته اسمی از گیم برده نشده ولی در مجموع اینا با اینترنت آزاد مخالف هستند و فقط اینترنت ملی را قبول دارند که اونم مفت نمی ارزه

ایسنا - فتوای آیت‌الله مکارم‌شیرازی درباره اینترنت پرسرعت همراه
ایشون سوال نپرسیده، جوابش رو از قبل گرفته!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
اقا یکی بیاد تکلیف مارو مشخص کنه دیگه.. قراره درست شه، نمیشه...

چون انگار پارسال هم این بساط بود...

مکارم شیرازی اصلا اینترنتو از نزدیک دیدن؟ :|

آخرین ویرایش:

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
سلام دوستان ...
دوستان شمام سرعت دانلودتون همش بالا پایین میره کلا در طول روز هیچ سرعت ثابتی ندارم داستان از یه هفته پیش شروع شد

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
:(:(:(:(:(
l58o_emam.jpg

Mamad69

کاربر سایت
May 30, 2015
11
نام
محمد
سلام@};-
در سرور مولتن من پینگ تایمم به سرور بازی کمتر از 140 هست ولی لتنسی میره بالای 1000:sad: بیشتر اوقات بعد از ظهر ها اینجوریه
من در حین بازی نه دانلود می کنم نه از وای فای استفاده می کنم
گاهی خوبه ولی گاهی بی دلیل لتنسی بالا میره مثلا تو بازیم با لتنسی 1420 !!!:ranting: یهو میشه 140:clap: یه مدت خوبه ولی بعد مدتی دوباره میره بالا:crying1:
راستی پکیج لاست یا تایم اوت هم موقعه پینگ به سرور بازی ندارم یا کمه خیلی کم:happy:

بازی wow از پورت 8085 استفاده می کنه، :question:پورت هم رو سرعت تاثیر داره یا نه !؟ و اینکه میشه ترافیکشو چک کرد ؟!!

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
اخرای یه بازی مهم بعد دوساعت بازی اینترنت کوفتی قطع شد فقطم سایت اپراتور روباز میکرد بازی که تموم شد بن شدم لطف کردن وصلش کردن :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر