اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
ابزاری که معرفی شده ، ابزار خیلی خوبی هست و به دقت و با جزئیات بالا فاکتور های حیاتی اینترنت رو برسی می کنه.

دوستانی که می خوان از این ابزار استفاده کننده می تونند از این لینک دانلود کنند.

من خودم یکی روی DNS های 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و سایت google.com تست کردم ، دقیقا از IP خروج کشور بین 15 تا 30 درصد پکت لاست طبق پروتکل های خودش نشون میده. :))

برای دوستانی مثل آقا فرشید فکر کنم مدرک خوبی باشه برای رو کردن مشکل به طرف مقابل.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
ابزاری که معرفی شده ، ابزار خیلی خوبی هست و به دقت و با جزئیات بالا فاکتور های حیاتی اینترنت رو برسی می کنه.

دوستانی که می خوان از این ابزار استفاده کننده می تونند از این لینک دانلود کنند.

من خودم یکی روی DNS های 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و سایت google.com تست کردم ، دقیقا از IP خروج کشور بین 15 تا 30 درصد پکت لاست طبق پروتکل های خودش نشون میده. :))

برای دوستانی مثل آقا فرشید فکر کنم مدرک خوبی باشه برای رو کردن مشکل به طرف مقابل.

عزیزان، لطفا با ابزاری که دوستمون معرفی کردن از سرورهای بازی و آدرسهایی که مظنون هستید تست بگیرید و نتایج رو همین جا لحاظ کنید تا یک نقشه ای از وضعیت وخیم شبکه ی داخلی بدست بیاد.

البته وضعیت روی پروتکل UDP خود داستان دیگری است که شاید به این راحتیها قابل مستند سازی نباشه.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
*
*
دوستان این حرفای نخ نما شده و دایی جان ناپلئونی رو فقط توی همین تاپیک، همین سال پیش هم 100 ها بار شنیدم و از اینکه جماعت خموده ی ایرانی برای شونه خالی کردن از کاری که ممکنه ذره ای تاثیر داشته باشه هم به هر بهانه ای متوسل هیچ شکی ندارم! ده ها سال دیگه بشنید همین حرفا رو بزنید که یکی از غیب بیاد همه چیز رو درست کنه بره!!

دیگه نمی خوام تکرار کنم، هر کی می تونه کمک کنه بسم اله، هر کی فکر می کنه تاثیر نداره یا نمیشه یا من خودم از اونام یا همش توطئس یا هر بهانه ی دیگه ای، ........ لطفا بره کنار و نصیحت نکنه! فرصت اضافی برای تلاش برای مجاب کردن شما رو ندارم!! تکرار مکررات واقعا خسته کنندست.

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
من تست انجام دادم

اگه کسی پیگیری میکنه این تست ها رو ضمیمه کنه

هر تستی نیاز هست انجام میدم

آخرین ویرایش:

Dido Armstrong

کاربر سایت
May 26, 2015
15
سلام.
عید پینگا خوب بود! تو LoL پینگ از 90 تا 150 بود! ولی الان حدودا 400 هست! غیر قابل بازی!
شاید باورتون نشه ولی 2 هفته پیش ساعت 3 شب رفتم بازی کنم، پینگم تو EUW حدودا 65 بود! ولی فقط نیم ساعت دووم آورد و بعد رسید به 400 دوباره!
مطمئنا خودشون دارند دستکاری میکنند!
------------
به نظر شما این وضعیت درست میشه؟ آیا میشه یک بازی بدون لگ و دیلی بازی کرد:|
(خدایا اینجا هم جا بود مارو انداختی توش )
آقا فرشید چیکار باید بکنیم؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من تست انجام دادم

اگه کسی پیگیری میکنه این تست ها رو ضمیمه کنه

هر تستی نیاز هست انجام میدم

دوستان، لطفا حتما هم با یه IP معتبر داخلی برنامه رو اجرا کنید و هم با یه IP سرور بازی یا همون اصلیه که مدنظر دارید، این به ما کمک می کنه بهتر نقاط مشکل ساز شبکه رو که احتمالا Gateway های ورودی یا فیل ترینگ کشور هستند رو شناسایی کنیم.

اینم تست من با آدرس www.battlefield.com که تا مستطیل سبز رنگ حتی یک مورد پکت لاس هم ندارم، اما از سرور فیل ترینگ با آدرس 10.x.x.x مشکلات تخریب داده ها شروع میشه!

sGADK.jpg

برای دوستانی که آشنایی ندارند:
- گزینه ی Sent همون بسته های آزمایشی ارسالی به هر یک از آدرسها هست
-گزینه ی Recv هم بسته ی دریافتی در پاسخ همون بسته ی ارسالی هست

اگر این دو در آدرسی برابر باشند یعنی کیفیت ارتباط تا اون گره یا روتر یا DNS مطلوب و بدون اشکال هست
اگر در آدرسی این تعداد دریافتی یا Recv خیلی کمتر از تعداد بسته ها ی ارسالی یا Sent بشه یعنی اون آدرس مشکل ساز در زنجیره ی ارتباطی ما تا سرور نهایی مون هست.

Sent= Recv ok
Sent> Recv Error

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید

حب شما هم از ماکس نت تبریز هیچ مشکلی با این آدرسی که من تست گرفتم نداری، البته مسیری که تا سرور بتلفیلد رسیدی کاملا با مسیر من متفاوت هست.

دوستان لطفا نام سرویس دهنده و شهر محل سکونت رو هم همراه تصویر تست اطلاع بدن.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
حب شما هم از ماکس نت تبریز هیچ مشکلی با این آدرسی که من تست گرفتم نداری، البته مسیری که تا سرور بتلفیلد رسیدی کاملا با مسیر من متفاوت هست.

دوستان لطفا نام سرویس دهنده و شهر محل سکونت رو هم همراه تصویر تست اطلاع بدن.
الان مشکل ساخت پارتی چت تو psn و به سختی ساین این کردن به شبکه رو چجوری تست بگیریم جهت مستندات،،؟!اینام همزمان دم عید به فنا رفته و به این قضیه کاملا مرتبطه

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
الان مشکل ساخت پارتی چت تو psn و به سختی ساین این کردن به شبکه رو چجوری تست بگیریم جهت مستندات،،؟!اینام همزمان دم عید به فنا رفته و به این قضیه کاملا مرتبطه

خب حتما یه PC نیاز هست که باهاش بشه شبکه ی PS یا هر جایی که سرور Chat اون روش قرار داره رو بررسی کرد.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
با battlefield.com
مخابرات زنجان
اون چنتا Ip که سلکت شده بیشترین پاکت لاس هس ، چک کردم همشون شرکت های مخابراتی عمان :|

بله، منم اون آدرسا رو چک کردم، ولی آیا واقعا متعلق به عمان هستن؟ یعنی ترافیکی که از ایران به اروپا میره داره از عمان Route میشه؟! یکی از مسیرهای Flag ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر