اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Dreadnaught

کاربر سایت
Apr 9, 2015
19
کسانی که با کاهش پینگ وصل میشن الان از کجا اکانت میخرید که کار میده؟ (به جز سیستک)

سیستک مگه کار می کنه بدون مشکل؟ اینجا یه عده میگفتن که اونم مشکل داره که

من یه اکانت iGame گرفتم ولی دیشب که اصلا نمی شد بازی کرد، وسط هر match یه دفعه پینگ از حدود 65 میرفت بالای صد، (فقط واسه یکی دو پکت) و همون یه لحظه کافی بود تا دیسکانکت بزنه برام :|

امشب باز اوضاع بهتر بود شاید هر 7-8 تا بازی یکیش اینطوری میشد. ولی باز هم رو اعصابه این وضع. حدودا هم ساعتی 100 مگ فکر کنم حجم مصرف میکرد.

اینجا باید پول اینترنت بدیم، پول وی پی ان جدا، وی پی ان داخلی واسه دانلود جدا، اکانت کاهش پینگ جدا، آخرش هم نتونیم درست و حسابی بازی کنیم!

عیسی کلانتری، وزیر کشاورزی دولت‌های سازندگی و اصلاحات و دبیر ستاد احیای دریاچه ارومیه که به تازگی سمت «مشاور معاون اول رئیس‌جمهوری در امور آب، کشاورزی و محیط‌ زیست» را نیز دریافت کرده، امروز، در گفتگویی با روزنامه «شهروند»، از عمق بحران خشکسالی سخن گفته است. وی با اعلام آمار تکان‌دهنده از ذخایر آبی کشور گفت: «ایران با بهره‌برداری از ٩٧‌ درصد آب‌های سطحی خود عملا تمام رودخانه‌های خود را خشک کرده است و دیگر آبی در طبیعت باقی نمانده است». او ادامه داد: «این موضوع به معنای آن است که اگر به همین وضع ادامه دهیم حدود ٧٠‌ درصد ایرانیان یعنی جمعیتی معادل ۵۰ میلیون نفر برای زنده ماندن ناچار به مهاجرت از کشور هستند».

آقا باور کنید ما هیچ علاقه ای هم نداریم که اینجا بمونیم! همینطوریش هم اگر مردم امکانش رو داشته باشن بعید نیست همین تعداد برن از این خراب شده!

یه دلیل دیگه هم به دلایلم واسه مهاجرت هر چه سریعتر از این خراب شده اضافه شد. میگه هر دم از این باغ بری می رسد

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
راستشو بخواید منم تا یکی دو سال پیش زیاد دنبال این حرفها بودم مثل گشتن دنبال isp که پینگش خوب باشه و نت درست ارایه بده ولی حقیقت دیگه خسته شدم . اون زمان ایکس 360 بازی میکردم اذیت میشدم مثل همین شما که الان اعصابتون ریخته به هم . منم دیدم اینطوره بوسیدم گیم آنلاین رو علارغم میل باطنی که خیلی حال میداد گذاشتم کنار . از چند ماه پیش هم که ps4 خریدم دنبال آنلاین زدن نبودم و از نت فقط برای آپدیت کنسول و بازیها و لایسنس چک استفاده میکنم . اینجوری حداقل اعصابم راحته .

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
سیستک مگه کار می کنه بدون مشکل؟ اینجا یه عده میگفتن که اونم مشکل داره که

من یه اکانت iGame گرفتم ولی دیشب که اصلا نمی شد بازی کرد، وسط هر match یه دفعه پینگ از حدود 65 میرفت بالای صد، (فقط واسه یکی دو پکت) و همون یه لحظه کافی بود تا دیسکانکت بزنه برام :|

امشب باز اوضاع بهتر بود شاید هر 7-8 تا بازی یکیش اینطوری میشد. ولی باز هم رو اعصابه این وضع. حدودا هم ساعتی 100 مگ فکر کنم حجم مصرف میکرد.

اینجا باید پول اینترنت بدیم، پول وی پی ان جدا، وی پی ان داخلی واسه دانلود جدا، اکانت کاهش پینگ جدا، آخرش هم نتونیم درست و حسابی بازی کنیم!

آقا باور کنید ما هیچ علاقه ای هم نداریم که اینجا بمونیم! همینطوریش هم اگر مردم امکانش رو داشته باشن بعید نیست همین تعداد برن از این خراب شده!

یه دلیل دیگه هم به دلایلم واسه مهاجرت هر چه سریعتر از این خراب شده اضافه شد. میگه هر دم از این باغ بری می رسد
نه آخه کاهش پینگ مشکلی نداشت ما راحت بازی میکردیم بتل 4 ولی از 2-3 روز پیش ارور 807 میده اصلا نمیشه وصل شد نمیدونم این مشکل همیشگیه یا یه مدت درست میشه تا حالا ندیده بودم چنین اتفاقی بیوفته اونم 3-4 روز طول بکشه ، یکی از بچه ها ی همین فروم میگفت من از سیستک دارم مشکلی نداره وصل میشه.
من که به شدت بدنبال مهاجرت هستم حیف که پول کافی ندارم وگرنه همین امروز میرفتیم هرجایی جز اینجا اگه برنامم جور بشه تا یکی 2 سال دیگه goodbye for ever
راستشو بخواید منم تا یکی دو سال پیش زیاد دنبال این حرفها بودم مثل گشتن دنبال isp که پینگش خوب باشه و نت درست ارایه بده ولی حقیقت دیگه خسته شدم . اون زمان ایکس 360 بازی میکردم اذیت میشدم مثل همین شما که الان اعصابتون ریخته به هم . منم دیدم اینطوره بوسیدم گیم آنلاین رو علارغم میل باطنی که خیلی حال میداد گذاشتم کنار . از چند ماه پیش هم که ps4 خریدم دنبال آنلاین زدن نبودم و از نت فقط برای آپدیت کنسول و بازیها و لایسنس چک استفاده میکنم . اینجوری حداقل اعصابم راحته .
داداش آخه نمیشه که ، من الان 22 سالمه تنها سرگمیم بازی آنلاین هست ، خوب چیکار کنم 24 ساعته تو خونه؟ اگه اینجوری باشه که آدم هی بگه خوب این کارو نمیکنم اون کارو نمیکنم که دور از جون شما میمیره ، همین الان من تو شهر بودم نزدیک 2 ساعت تو ترافیک و این هوای آلوده و گرم یه اتوبوسم اومد جلوم گاز داد یه دود سیاه اومد تو ماشین داشتم خفه میشدم ولی نمیشه که نری بیرون ، خوب به هر حال کار پیش میاد
دیگه نمیدونم چی بگم.:-$

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید

همین بی خیال شدن ها وضعیت ما رو امروز به این جا رسونده، هیچ کسم دنبال احقاق حقوق نیست، همه دنبال فرار کردنن، بقیه هم به جهنم!

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
همین بی خیال شدن ها وضعیت ما رو امروز به این جا رسونده، هیچ کسم دنبال احقاق حقوق نیست، همه دنبال فرار کردنن، بقیه هم به جهنم!

فرشید جان فرمایش شما صحیحه.... اما خود شما هم گفتین که امیدی نیست :

"دوستان قبلا بارها گفتم، پشتیبان ها از مهارت فنی و اطلاعات کافی برخوردار نیستن، این رو مدیریت زیرساخت هم شخصا در صحبتهاش به من گفت! بنابراین اصولا به کمک اونها مخصوصا در مقوله ی گیم امید نداشته باشید

در ضمن اصلی توی بخش عملیاتی شبکه ی داخل کشور داریم که به اون پشتیبان ها هم گفته میشه: هیچ تضمینی برای کیفیت پروتکل UDP شبکه ی داخل کشور نیست و هیچ قانونی هم برای تضمین بسته ها در این پروتکل وجود نداره، بنابراین در مورد بازیها به کاربران نمیشه کمکی کرد و اختلالات احتمالی هم قابل پیشگیری نیست( از نظر متولیان شبکه ی دیتای کشور البته!)

با این تعبیر اونها، هر کمکی هم که به ما می کنن یا پیگیریهای انجام شده قانونا وظیفشون نیست و اضافه بر سازمان هست"
پست شماره 5573
با این تعابیر شما که استاد ما هستین دیگه چیزی واسه گقتن میمونه؟
در این کشور "احقاق حقوق" هم چیزی جز شعار نیست .

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید

"دوستان قبلا بارها گفتم، پشتیبان ها از مهارت فنی و اطلاعات کافی برخوردار نیستن، این رو مدیریت زیرساخت هم شخصا در صحبتهاش به من گفت! بنابراین اصولا به کمک اونها مخصوصا در مقوله ی گیم امید نداشته باشید

در ضمن اصلی توی بخش عملیاتی شبکه ی داخل کشور داریم که به اون پشتیبان ها هم گفته میشه: هیچ تضمینی برای کیفیت پروتکل UDP شبکه ی داخل کشور نیست و هیچ قانونی هم برای تضمین بسته ها در این پروتکل وجود نداره، بنابراین در مورد بازیها به کاربران نمیشه کمکی کرد و اختلالات احتمالی هم قابل پیشگیری نیست( از نظر متولیان شبکه ی دیتای کشور البته!)

با این تعبیر اونها، هر کمکی هم که به ما می کنن یا پیگیریهای انجام شده قانونا وظیفشون نیست و اضافه بر سازمان هست"
پست شماره 5573

بله که می مونه!
اون مواردی رو که نقل قول کردید راه انحرافی بوده و گفتم بی جهت پیگیری نکنید و وقت نزارید

راه درست اینه که درخواستها رو تا جای ممکن با سند و بصورت فنی اعلام کنید و تا برطرف نشدن مشکل از نهادها و مسولان ذیربط هم بی خیال مشکلات نشید! اگرم لازم باشه اعتراض و انتقادمون رو جای دیگه نشون بدیم ، اگر همه دنبال فرار نباشن! نا سلامتی آدمیم و باید اونقدر اراده برای حل مشکلاتمون داشته باشیم!

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان سلام. . من کاهش پینگم این ارور میده.. هم پینگ باز هم پینگ سرویس. . مشکلی هست ؟
mdk649m28ejwg9lgb0yt.jpg

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد

پست شماره 5573
آقا شما کدوم طرفی هستی؟ آدم فکرای ناجور میکنه

بله که می مونه!
اون مواردی رو که نقل قول کردید راه انحرافی بوده و گفتم بی جهت پیگیری نکنید و وقت نزارید

راه درست اینه که درخواستها رو تا جای ممکن با سند و بصورت فنی اعلام کنید و تا برطرف نشدن مشکل از نهادها و مسولان ذیربط هم بی خیال مشکلات نشید! اگرم لازم باشه اعتراض و انتقادمون رو جای دیگه نشون بدیم ، اگر همه دنبال فرار نباشن! نا سلامتی آدمیم و باید اونقدر اراده برای حل مشکلاتمون داشته باشیم!
داداش آخه اینجا سند و مدرک کسی نمیدونه چیه و چه ارزشی داره شما وقتی پول نداری حق نداری شکایت کنی
در ضمن مسئولان ذیربط کین؟ من این چند روز همش دنبال این بودم بفهمم مشکل اخیر رو چه کسی مسئولیتش رو به عهده میگیره ولی به جایی نرسیدم حتی زنگ زدم امور مشتریان زیرخاک گفتم چرا پورت pptp رو بستین با یه حالت تعجبی میگه ما پورتو بستیم؟ گفتم آره چرا کانکشن نمیخوره میگه یه شماره میدم زنگ بزن اونجا زنگ میزنم هیشکی جواب نمیده isp میگه trace بزن ببین مشکل از ما نیست میره تو ترکیه گیر میکنه یعنی مسئله همون هوشمندو این چیزاس بعد دیتاسنتر هم میگه مشکل از سرور شماست rebuild کن حالا من یقه کی رو بگیرم؟
دوستان سلام. . من کاهش پینگم این ارور میده.. هم پینگ باز هم پینگ سرویس. . مشکلی هست ؟
mdk649m28ejwg9lgb0yt.jpg

داداش پارس پینگو گاد پینگ هم همینطورن کلا همه سرورا ایران به pptp وصل نمیشن از 3-4 روز پیش هم این اتفاق افتاد فکرم نکنم دیگه درست بشه ، من خیلی پیگیر بودم ولی نشد.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
اون دفعه هم شبكه دو خبر ٢٠:٣٠ گله كرد برنامه خبري كه مسولين ميبينن ولي اصلا جدي نميگيرن اگه جدي ميگرفتن كه اينقدر عمومي تو تلويزيون نميگفتن كسي كه خودش و زده به خواب زده نميشه بيدارش كرد

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
تقریبا 3 4 روزی بود با سرویس کاهش پینگ خیلی خوب داشتم بازی می کردم و خیلی عالی بود...تا این که دیشب امدم دوباره انلاین بزنم از ساعت 1 تا 2.30 صبح هرکاری کردم نتونستم انلاین بزنم...بعد از 10 15 دقیقه که خیلی طول میکشید چند نفر پیدا میشدن برا بازی ولی میخواست بازی رو Load کنه پرت میشدم بیرون و پیغام Cannot connect to matchmaking server می داد...پینگ رو 4.2.2.4 و 8.8.8.8 اوکی بود ولی بازم نشد بازی کنم.
رو سرویس کاهش پینگ وی پی ن هم زدم ولی بازم همینجوری بود..قبلا خیلی خوب بود نمی دونم دیشب چه مرگش بود.
سرویس کاهش پینگ رو کانکت کردم یه وی پی ان هم زدم روش...پینگ هم افت نکرد خوب بود...حالا اگر برای هیلترینگ هوشمند باشه که نباید به مشکل بخورم؟ ایپیمم شد آمریکا ولی باز هم این معضلات و مشکلات بود دیگه واقعا نمی دونم چه خاکی بریزم تو سرم.

به نظر من اگر بشه با این سرویس های کاهش پینگ یه تماسی چیزی گرفت که بتونه این سرویس هم کاهش پینگ باشه هم آنتی شیلتر احتمالا تمام بدبختی ها حل بشه چون من فکر نکنم انتی هیلتری که زدم رو سرویس کاهش پینگ و ای پی امریکا گرفتم در واقع تو کنسولمم این آیپی گرفته شده باشه و احتمال زیاد با همون ای پی سرور ایران که برای اون اکانت کاهش پینگ بوده به بازی وصل میشدم.

حالا باید بدون سرویس کاهش پینگ و با یه انتی هیلتر خوب و خلوت به بازی وصل شم ببینم ایا باز هم این مشکلات دیسکانکت و غیره پابرجا هست یا نه...فعلا پینگ پایین رو بی خیال شیم ببینیم مشکل اصلی دقیقا کجاست.

آخرین ویرایش:

Dreadnaught

کاربر سایت
Apr 9, 2015
19
من که به شدت بدنبال مهاجرت هستم حیف که پول کافی ندارم وگرنه همین امروز میرفتیم هرجایی جز اینجا اگه برنامم جور بشه تا یکی 2 سال دیگه goodbye for ever

من هم همینطور

اتفاقا من یکی که بی خیال زندگیم نشدم و کاملا خودمو مسئول زندگیم میدونم، برای همین هم میخوام برم. دستگرمی که نیست زندگیمون! بازی آنلاین در برابر سایر مشکلات وحشتناک این مملکت اصلا چیزی نیست. آلودگی وحشتناک هوا به همراه پارازیت ها که خودشون میگن باید منتظر سونامی سرطان باشیم یک قلمش، مردم هم انگار نه انگار، اکثریتشون شدن مثل زامبی.

آدم حسابی هم کم نداریم تو این مملکت، ولی در کنارش آدم ناحسابی هم کم نداریم. خیلی از مشکلاتمون هم اتفاقا به خاطر تفکر و اعمال بخش زیادی از مردم هست، همونا شدن ترمز دستی واسه این مملکت. من یکی ناامید شدم و حتی اگه تغییرات گسترده ای هم اینجا اتفاق بیفته باز هم زندگی تو یه کشور درست حسابی رو به زندگی تو یه کشور عقب افتاده که دست کم ده-بیست سال طول میکشه تا به یه جایی برسه، ترجیح میدم. هیچ توقعی هم ندارم که شما یا دیگری طرز تفکر منو قبول داشته باشی.

بله که می مونه!

اولین پستم تو این تاپیک در همین رابطه بود اتفاقا. وضعیت کانکشنم رو گذاشتم، ارورهایی که میگیرم رو هم گذاشتم. دیگه چه اطلاعاتی لازم هست؟

http://forum.bazicenter.com/thread87721/page377/#post3695701

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40

اگه منظورتون اطلاع رسانی مشکل هسته که فکر کنم تنها کسی که از مشکلات (ایجاد شده) اخیر خبر نداره خواجه حافظ شیرازیه

اگه هم منظورتون پیگیری در جهت رفع مشکلاته که اونم فکر نکنم حتی اگه به فرض محال خود وزیر و تمام زیرمجموعه های وزارت خانه ارتباطات هم هدفشون حل مشکل باشه کاری از دستشون ساخته باشه (آقا میز وزارت رو بچسب گور بابای بقیه چیزها یهو می بینی مثل بعضی ها لازم شد عذر خواهی هم بکنی بگی چه کشکی چه پشمی من که چیزی نگفتم اینترنت داره مثل ساعت کار می کنه حالا 4 تا گیمر سرور بازیشون مشکل داره این چه ربطی به اینترنت ما داره درباره مسئله‌ای که اصلا وجود نداشته٬ حرف نمی‌زنم/ از نمایندگان عذرخواهی می‌کنم )

در مورد اعتراض و انتقاد هم شما فقط به یک مورد اشاره کنید که اراده سروران معزز با اعتراض و انتقاد تغییر کرده باشه!

مثل اینکه دوستان متوجه نیستند ما کجا زندگی می کنیم مملکت ما یه چیزی تو مایه های "همینی که هست" هسته

حالا از شانس بد ما گیمرها این سیستم جدید چیلترینگ هوشمند این حرفا حالیش نیسته و به صغیر و کبیر رحم نمی کنه و لطفش شامل حال ماهایی که تنها تفریحمون روزی یه دست بازی آنلاین برای فرار از استرس های روزمره بوده هم شده.

آخرین ویرایش:

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
نه دیگه امیدی به ابن اینترنت نیست من که بیخیالش شدم هرچی تو این پیج وزیر اعتراض میکنی جواب نمیده تازه شانس بیاری کامنتت پاک نکنن
کار دیگه از دستمون بر نمیاد جز همین اعتراض
یه عده عقب مونده تو مجلس نشستن واسه ما تصمیم میگیرن بعدم میگن سرعت اینترنت چرا زیاده باید کمش کنیم
لامصب یه دفعه ای هم جمعش نمیکنن راحت شیم فقط با اعصابمون بازی میکنن انگار همین پارازیت ها برا ری** به مغزمون کافی نیست

27 اردیبهشت مثل اینکه قرار فاز نهاییشو اجرا کنن:(

A Err0R

کاربر سایت
Mar 31, 2015
25
اقا این همه گیمر بیایین یه حرکتی بزنیم به چشم بیایم بریزیم تو خیابون حمله کنیم به پیج ویزیری وکیلی اخه اینترنت ذغالی چی بود که پیلترینگ هوشمند هم کردن توش خداوکیلی 3 ماه حسرت یه دست بازی کردن فیفا رو به دلمون گذاشتن بی ناموسا)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر