اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
نمیدونم کسی دیشب گفت و گوی ویژه ی خبری رو دید یا نه ولی یکی اومده بود که مخالف اینترنت بود میگفت اصلا نیازی نیس اینترنت باشه اصلا اینترنت استفاده ای نداره ‎:|‎ اگه استفاده داشت خود امریکا کتاب چاپ نمیکرد ‎:|

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
نمیدونم کسی دیشب گفت و گوی ویژه ی خبری رو دید یا نه ولی یکی اومده بود که مخالف اینترنت بود میگفت اصلا نیازی نیس اینترنت باشه اصلا اینترنت استفاده ای نداره ‎:|‎ اگه استفاده داشت خود امریکا کتاب چاپ نمیکرد ‎:|

ایشون رو با کس نباید خطاب کنید

با راس باید خطاب کنید

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند

البته بیشتر شبکه های اجتماعی منظورش بوده
اگه به اینا باشه که چهارتا سایت خبری و سازمان سنجش باز بشه براشون کافیه

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
واقعا هم نمی شه بهشون خرده گرفت چون شما وقتی یه مشکلی رو هیچوقت تجربه نکرده باشی خیلی سخته که فقط با شنیدنش از زبان یه نفر بتونی درکش کنی

یه روز یه نفر حرف جالبی زد گفت شما تا وقتی قلبتون درد نگیره اصلا یادتون نمی افته که قلب هم دارید. حالا اون بنده خداهای خارجی هم اینترنتشون شبیه قلبیه که داره مثل ساعت کار می کنه چه می فهمند که خرابی نت یعنی چی و ما ها چه زجری داریم می کشیم

من خودم چند ساله که دارم یه گیم browser based بازی می کنم و درسته که اینترنت ایران از همون اولش خیلی داغون بود ولی هیچوقت به این رسوایی یکماه گذشته نرسیده بود و حداقل می شد بازی کرد

چند روز قبل یکی از هم بازیهای خارجیم واسم message گذاشته بود که چی شده این روزا اصلا نمی بینیمت یا فقط یکی دو دقیقه on می شی و غیبت می زنه

واسش نوشتم که اینترنت ما اینجا با چه مشکلاتی مواجهه و لینک یه شات هم از چند تا از پینگ هایی که گرفته بودم واسش فرستادم

می دونی چی بهم جواب داد؟ فقط 3 کلمه : " RUN BABY, RUN"

واقعن هم راس میگه باید با تمام قوا RUNNN کرد ما که قوایی نداریم ولی اگر بشه تجدید قوا کنیم حتما run میکنم.
از دیروز تا حالا کاهش پینگ وصل نمیشه یعنی سرورهای خودشونم زدن ترکوندن به سرور داخل وصل نمیشه هم pptp هم l2tp تمام سرورها هم همینطور شده ارور 807 میده من اول فکر کردم مشکل از سیستمه حدود 1 ساعت ور رفتم بعد فهمیدم مشکل سراسریه ، بروبچ زیرساخت دوباره زیرساختو بهم ریختن
یکی از بچه های ایران از اتریش بتل 4 میزنه آدم اشکش در میاد ، پینگ 30#:-s
فکر نکنم دیگه درست بشه ، با کاهش پینگش روزی 4 بار کیک میکردن حالا که دیگه اصلا نمیزارن لوگین کنی به سرور و یعنی آخر خط....
برم یه سرچی بزنم ببینم آنگولا ، موزامبیک ، نیجریه اینا پناهنده میپذیرن:hurted1:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
واقعن هم راس میگه باید با تمام قوا RUNNN کرد ما که قوایی نداریم ولی اگر بشه تجدید قوا کنیم حتما run میکنم.
از دیروز تا حالا کاهش پینگ وصل نمیشه یعنی سرورهای خودشونم زدن ترکوندن به سرور داخل وصل نمیشه هم pptp هم l2tp تمام سرورها هم همینطور شده ارور 807 میده من اول فکر کردم مشکل از سیستمه حدود 1 ساعت ور رفتم بعد فهمیدم مشکل سراسریه ، بروبچ زیرساخت دوباره زیرساختو بهم ریختن
یکی از بچه های ایران از اتریش بتل 4 میزنه آدم اشکش در میاد ، پینگ 30#:-s
فکر نکنم دیگه درست بشه ، با کاهش پینگش روزی 4 بار کیک میکردن حالا که دیگه اصلا نمیزارن لوگین کنی به سرور و یعنی آخر خط....
برم یه سرچی بزنم ببینم آنگولا ، موزامبیک ، نیجریه اینا پناهنده میپذیرن:hurted1:
من از سیستک و cpr کاهش پینگ دارم جفتش کار میکنه...ممکنه یسری isp ها مشکل خوردند

danial_st

کاربر سایت
Oct 23, 2011
7
دوستان من هم FiFA 15 دارم براي Xbox One الان حدود 2 ماهي ميشه ديگه نميتونم انلاين با كسي Season بزنم مدام ميگه Nat شما باز هست اما براي طرف مقابل خير، پس مشكل از همينه ؟؟؟؟ كسي در FIFA به اين مشكل خورده از دوستان، حداقل اگر ميشه داخل ايران با هم گيم بزنيم يا راه حلي داره عملي كنيم، اينهمه پول بازي ادم ميده براي انلاينش آخه

1- قم
2- مخابرات
3- مشكل NAT (تمام تنظيمات مربوطه به PortForward انجام شده - به يكباره از اواخر زمستان مشكل بوجود امده و هنوز حل نشده) -- 'Your NAT is set to open, but your opponent could be moderate or restrictive
4- FIFA 2015

آخرین ویرایش:

behbod

کاربر سایت
Aug 7, 2013
288
نام
بهبد
من از سیستک و cpr کاهش پینگ دارم جفتش کار میکنه...ممکنه یسری isp ها مشکل خوردند

اینا رو نمیدونم از چه دیتاسنتری سرویس میدن و پینگشون چطوره ولی بهترین پینگ تو ایرانو پارس پروا سیستم میده که اونم هرکی سرویس داره وصل نمیشه.
شما حتما از اینجا سرویس داری روی سرویستونم کاهش پینگ ارائه میده

timidercomet

کاربر سایت
May 5, 2014
16
دوستان من هم FiFA 15 دارم براي Xbox One الان حدود 2 ماهي ميشه ديگه نميتونم انلاين با كسي Season بزنم مدام ميگه Nat شما باز هست اما براي طرف مقابل خير، پس مشكل از همينه ؟؟؟؟ كسي در FIFA به اين مشكل خورده از دوستان، حداقل اگر ميشه داخل ايران با هم گيم بزنيم يا راه حلي داره عملي كنيم، اينهمه پول بازي ادم ميده براي انلاينش آخه

1- قم
2- مخابرات
3- مشكل NAT (تمام تنظيمات مربوطه به PortForward انجام شده - به يكباره از اواخر زمستان مشكل بوجود امده و هنوز حل نشده) -- 'Your NAT is set to open, but your opponent could be moderate or restrictive
4- FIFA 2015
مخابرات قم مزخرفه دوست من. کجایه قمی؟ یه پینگ می گیری از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و easo.ea.com?
در مورد nat هم مشکل مودمته شاید. مودمت چیه؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
یعنی میتونی بازی کنی؟
ما که از isp سرویس وایرلس گرفتیم نمیشه آنلاین بزنیم
بله میتونم بازی کنم البته فقط حداقل بتل رو میتونم باا اطمینان بگم..چون تو این چند هفته فقط بتل هاردلاین با ps4 زدم..ولی مشکل ساخت پارتی چت رو دارم ....

danial_st

کاربر سایت
Oct 23, 2011
7
شهرك قدس - مودم TpLink 8101G - آخه بازي انجام ميدادم، يكدفعه اينجوري شد. همين اواخر
محل كارم هستم الان، پينگ ميگيرم ميفرستم
كلافه شدم ديگه از بس تنظيمات چك كردم نشد.

- - -ویرایش - - -

مخابرات قم مزخرفه دوست من. کجایه قمی؟ یه پینگ می گیری از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و easo.ea.com?
در مورد nat هم مشکل مودمته شاید. مودمت چیه؟

شهرك قدس - مودم TpLink 8101G - آخه بازي انجام ميدادم، يكدفعه اينجوري شد. همين اواخر

timidercomet

کاربر سایت
May 5, 2014
16

- - -ویرایش - - -

پینگ رو برام پیغام خصوصی کن. مرسی. پورت ها فیفا برای xbox one رو توی مودمت باز کردی؟ در ضمن اگه فیفا رو حرفه ای بازی می کنی ما یه کلنی داریم با بچه ها همه حرفه ای ان برای مسابقات کشوری. دور هم تمرین می کنیم چند وقت یه بار. توی پیغام خصوصی بهت می گم بعدا.

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
اقا هیچکس راهی بلد نیست یه کار کنیم درست شه؟
الان با وایبرم 2 دقیقه طول میکشه تا یه پیغام ساده یه خطی بره
:(:(
ولی اینا ادمای خوبی ان باید ازشون تشکر کنیم اینا تنها هدفشون اینه که
ما به جهنم اعتقاد پیدا کنیم :d

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
خیلی جالبه تنها بازی که وصل میشه فقط بتل4 هیچ بازی دیگ ای وصل نمیشه پینگمم شده350 ت قبل فروردین130 بود_پارس آنلاین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر