اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان کسی خبر داره این وضعیت قراره تموم شه یا کلا قیدشو بزنیم ؟
تو همین دنیا به جزای اعمالمون رسیدیم ! :| جهنمیه واسه خودش

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
سلام ام دوستان من یه چیزی رو امتحان کردم و جواب داد با اینترنت ها 3g-4g ببنید شاید برای شما هم جواب بده
من یه چند دقیقه تست کردم وقتی کاهش بینگ استفاده میکنی دیگه Timeout نمیده و DC نمیشه

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
اصلا ذره ای شک نکنید برای ف..یلتر..ینگ هوشمند نباشه....چند روزه دقیقه رفتم تو نخ تست این مسایل که یقینا برای همین هست...چندتا مثال بزنم.
تو آنلاین tlou تو یک یا دو مپ هست شدیدا سیستم تایم اوت میزنه...تو مپ های دیگه اصلا اینطوری نیست..چند بار این قضیرو تست کردم عینا تکرار شده تو این چند هفته....یعنی به طرز وحشتناکی تایم اوت میزنه..هر 2 الی 3 ثانیه تایم اوت میشه پینگ...خصوصا تو مپUniversity...یعنی بالای 10 بار اینو تست کردم همش به همین شکل بود ولی مپ های دیگه اصلا این مشکل نبود..حالا معلوم نیست این سیستم به اصطلاح هوشمند چه تو اون مپ دیده که اختلال میندازه روش..به اوج فاجعه این سیستم تخیلی هوشمند پی ببرید.

مورد دوم که خیلی هاتون هم باهاش به این مشکل برخورد کردید بازی کلش هست..که الان یک ماهی هست اکثر وقتها عکس وایفای میاد رو مپ و یوهو دیسکانکت میشه....اینم معلوم نیست این سیستم هوشمند چی تشخیص داده تو اون لحظه که میخواد سانسور کنه...واقعا هرچی میخوریم از دست یه سری آدم بیسواد میخوریم که هیچی بارشون نیست.

------------

خواهشا برید تو این سایت و از خود سازمان وزارت ارتباطات و شرکت زیرساخت شکایت تهیه کنید.

https://www.ict.gov.ir/fa/companies/offices/complaints/shekayat-سامانه-رسیدگی-شکایت

اخرش کد رهگیری میده میتونید پیگیری کنید.

آخرین ویرایش:

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
3 نفر از بچه ها تو لایو پارس آنلاین دارند و بدون مشکل سرچ میکنن. Evolve رو که انگار تزئینی خریدم برای Xbox one ؛ اونا میتون بازی کنن و از همه بهتر سیزن فیفا براشون پیدا میکنه در صورتی که ما هیچکدوممون نمیتونیم پیدا کنیم. بریم پارس آنلاین بگیریم یا اونم به *اک میره بعدا؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
دلمون رو خوش کرده بودیم the division بازی میکنیم :d

ولی خداییش اینا اونقدر حرفه ای هستن که پخش مستقیم رو ویرایش میکنن
بیان یه زحمتی بکشن گیمها رو هم به صورت آنلاین سانسورکنن ما بازیمون رو بکنیم.
مثلا وقتی تو GTA از کنار یه lady منشوری رد میشیم شطرنجیش کنن. نیرو و مفت خور هم واسه این کارا فراوان موجود دارن

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
3 نفر از بچه ها تو لایو پارس آنلاین دارند و بدون مشکل سرچ میکنن. Evolve رو که انگار تزئینی خریدم برای Xbox one ؛ اونا میتون بازی کنن و از همه بهتر سیزن فیفا براشون پیدا میکنه در صورتی که ما هیچکدوممون نمیتونیم پیدا کنیم. بریم پارس آنلاین بگیریم یا اونم به *اک میره بعدا؟
نه بابا دوست من داره میخواد گریه کنه دیگه.

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
نه بابا دوست من داره میخواد گریه کنه دیگه.
از چه نظر ؟
----
با این وضع باید بریم بمیریم هممون. وضعیت نت حال بهم زن شده. اما تو x360 همه چیز مثل قبل اوکیه . نمیدونم داستان چیه کلا. 22 بهمن میشه نت ما بهم میریزه , عید میشه ما به مشکل بر میخوریم, عاشورا میشه نت قطع میشه. مظلوم ترین قشر جامعه ما گیمرا هستیم. باید چطور پیگیر باشیم که اوضاع درست شه ؟ اون بدبختی که پول اکانت وارکرفت میده الان چیکار باید بکنه؟

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
از چه نظر ؟
----
با این وضع باید بریم بمیریم هممون. وضعیت نت حال بهم زن شده. اما تو x360 همه چیز مثل قبل اوکیه . نمیدونم داستان چیه کلا. 22 بهمن میشه نت ما بهم میریزه , عید میشه ما به مشکل بر میخوریم, عاشورا میشه نت قطع میشه. مظلوم ترین قشر جامعه ما گیمرا هستیم. باید چطور پیگیر باشیم که اوضاع درست شه ؟ اون بدبختی که پول اکانت وارکرفت میده الان چیکار باید بکنه؟
از نظر سرعت،قطعی اینترنت، پینگ همه چیز.کلا isp هم شانسیه بهت چی بده.
ببین چه وضع فلاکت آوری داریم.به خاطر یه شبکه چقدر عذابمون میدن.
پهلو خودم میگم ای کاش تو کشور خارجه به دنیا میومدم همین.

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
igihxgzulmdnydq73n8v.jpg

بچه ها من الان تو گوگلم =))

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
یه بچه ی دو ساله رو وقتی چیزی رو ازش مخفی میکنی حریص تر و کنجکاو تر میشه بره سمت اون چیز!ذات بشر اینه!میخوای ذاتش رو عوض کنی!؟اخه ادم حسابی این مسخره بازی ها چیه در اوردید؟

دارید میگید چرا موقع چند ساعت بیکاری که دارید میشینید تو خونه و تفریح سالم میکنید؟بیوفتید به جون خیابونها؟میگید برید با ماشینهایی که دره گمرک رو باز کردیم و با قیمت جهانی واردش کردیم لذت ببرید؟

LOL به ریش این طرز فکر...

اضلا تایم اوتی وجود نداره ولی به طرز فاحشی پکت لاست اومده وسط که اصلا نمیزاره به سرور وصل شه!شب و روزشون رو گذاشتن رو این کار!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر