اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
مسئله اینه که واقعآ دسته اینا نیست
یه مشت بی سواد چیزی بارشون نیست اومدن یه پروسه ی رو درست کردن به اسم " نابودی اینترنت" ولی اسمش گذاشت " ***** هوشمند"
بدبختی ما اینه که اگه یه ابر قدرت میومد اینکار تو کشورمون میکرد با دید همه جوانب هیچ مشکلی پیش نمیمود منتها اینا نه سواد دارن نه چیزی میگن بزن بریم ببینیم چی میشه " مدل علی پروینی" کار میکنند میخواد چشش درست کنه میزنه ابروش و خراب میکنه

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
یه روزی میاد که ایندگان به ریش ما میخندن که در چه دوران پستی زندگی میکردیم مثل دوره قاجاریه که به اون دوران میخندیم :)))) چه صد سال دیگه یا فردا این مسخره بازی ها تموم میشه
هیچ وقت محدودیت موندگار نبوده... بالاخره یه روز میرسه که حتی یک کلمه هم از فیل--- ترینگ صحبت نمیکنه... اون روز دیگه شاید من و شما نباشیم
تا حالا فکر کردید در بین نزدیک به 200 کشور در دنیا باید جای به دنیا بیایید که کلمه ای به نام فشار حرف اول حساب میشه :>

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
fwio_ping_2.jpg

ساعت 2 بعد از نصفه شبم دست از مردم آزاری ور نمی دارن

الان بیشتر از یکماهه آرزوی یه دست بازی انلاین بدون لگ و دیلای و تایم اوت بدلم مونده

بمیرید ایشالا همتون

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
این درخت از ریشه مشکل داره و وقتی که ریشه مشکل دار باشه معلومه که شاخه هاهم دچار مشکل میشن اگه ما این ریشه رو خشک میکردیم و یه ریشه سالم میکاشتیم همه چی درست میشد.

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
دو برابر ظرفیت اینترنت کل ایران را به عراق ترانزیت می‌کنیم!
[h=1]دو برابر ظرفیت اینترنت کل ایران را به عراق ترانزیت می‌کنیم![/h] فناوری اطلاعات > اینترنت - شرکت زیرساخت در خبری اعلام کرد ترانزیت بین‌الملل را از هفت صد و پنجاه ماژول 155 مگابیت بر ثانیه‌ای به 2350 ماژول 155 مگابیت بر ثانیه‌ای در مسیر عراق-ارمنستان و از طریق مسیر EPEG افزایش داده است.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
ای کسانی که دستتون به جایی میرسه یه حرکتی بزنید توره خدا
PSN کلا به فنا رفته اصلا لود نمیکنه
دوباره زدن اینترنت رو به فنا دادن البته قبلا هم داغون بود ولی چند وقته اصلا از داغونم گذشته و کلا قطع :|
من به پشتی بانی شاتل زنگ زدم ابله گفت مشکل از خود سرور سونیه ! :|
خلاصه هر کس کاری از دستش بر میاد پیگیری کنه خبرش و بده ببینیم داستان چیه دوباره

Dreadnaught

کاربر سایت
Apr 9, 2015
19
​مژده مژده!!!

امروز تونستم یک ربع راحت سیزن fifa15 بازی کنم.

اینجانب در اینجا لازم میدونم که این دستاورد بزرگ رو از جانب خودم، جامعه گیمرهای ایران، مجمع بازیکنان fifa15 مقیم مرکز، تمامی دست اندرکاران زحمتکشی که در تولید و پشتیبانی بازی fifa15 نقش داشته اند، و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، صمیمانه خدمت حضرتعالی تبریک عرض نموده و برایتان آرزوی توفیق روزافزون در این بازی را داشته باشم.

:d

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
با پرسو جویی که کردم یقین پیدا کردم همه مشکلات از این فیل ترینگ هوشمند هست که تازه راه انداختند...اینا SSL رو که دیتا ها کد گزاری شده رو ازش عبور میکنه مختل کردند تا بتونند نظارت و فیل ترینگ به اصلاح خودشون هوشمند نظارت داشته باشند..هر اپ و یا سرویسی که دیتای کد کزاری شده داشته باشه گیر این فیل تریگ می افته و یا رد میشه یا درجا مسدود...الانم دقت کنید همه چیز یجاش کار میکنه یجاش گیر داره و....
و با توجه به شواهد حالا حالا ها ادامه داره و بعیده حل بشه به این زودی ها...هر چند وقت یکبار یه فاز جدید سیستمشون رو راه میندازند..زیاد به UDP مربوط نیست مثل سابق

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
با پرسو جویی که کردم یقین پیدا کردم همه مشکلات از این فیل ترینگ هوشمند هست که تازه راه انداختند...اینا SSL رو که دیتا ها کد گزاری شده رو ازش عبور میکنه مختل کردند تا بتونند نظارت و فیل ترینگ به اصلاح خودشون هوشمند نظارت داشته باشند..هر اپ و یا سرویسی که دیتای کد کزاری شده داشته باشه گیر این فیل تریگ می افته و یا رد میشه یا درجا مسدود...الانم دقت کنید همه چیز یجاش کار میکنه یجاش گیر داره و....
و با توجه به شواهد حالا حالا ها ادامه داره و بعیده حل بشه به این زودی ها...هر چند وقت یکبار یه فاز جدید سیستمشون رو راه میندازند..زیاد به UDP مربوط نیست مثل سابق
من که هنوزم شیلتر شکنم مثل مرد کار میکنه :| :| :|
رو به اونای که بهشون ربط داره احمق های نفهم چین با اون همه خوره کامپیوتر و هک و این چیز میزا هنوز نتونسته جلو وی پــــی ان تو کشورش بگیره بد شما که تازه همیچیتون رو از چین وارد میکنین میخواین بگیرین ؟
Realy !?!?!?!?!?!?!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
رو به اونای که بهشون ربط داره احمق های نفهم چین با اون همه خوره کامپیوتر و هک و این چیز میزا هنوز نتونسته جلو وی پــــی ان تو کشورش بگیره بد شما که تازه همیچیتون رو از چین وارد میکنین میخواین بگیرین ؟
Realy !?!?!?!?!?!?!
من نگفتم وی پی ان ها رو میخوان از کار بندازند...فیل ترینگ هوشمند ربطی به وی پی ان ها نداره...

Dreadnaught

کاربر سایت
Apr 9, 2015
19
Realy !?!?!?!?!?!?!

تا اونجایی که من میدونم همه روشهای درست و حسابی با اختلال همراه هستن، مگه بعضی از روشهایی که با پر وکسی فایر کار می کنند که اونها در حالت عادی هم کیفیت لازم رو ندارند و فقط برای صفحه باز کردن جواب میدن. تو چین هم میشه دور زد ولی باید از روشهای پیچیده تری استفاده کرد که خب خیلی سرعت و کیفیت رو میاره پایین. ضمن اینکه کیفیت اینترنتشون هم در حد فاجعه هست. نباید گذاشت به اونجاها برسه.

شما از چه روشی استفاده می کنید که مثل مرد کار می کنه؟ مثل مرد کار کردن یعنی اینکه بازی آنلاینم بشه باهاش زد! من با کر یو آنلاین بازی می کردم وقتی هنوز نابود نشده بود.

من نگفتم وی پی ان ها رو میخوان از کار بندازند...فیل ترینگ هوشمند ربطی به وی پی ان ها نداره...

چرا اتفاقا تا جایی که بتونن وی پی ان ها رو هم میخوان از کار بندازن.
همین امروز اوپن و ک ر ی و به کل تعطیل شده دوباره.

آخرین ویرایش:

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
من فکر کنم تا حالا همه باید فهمیده باشند که اینا با تنها چیزی که مشکل دارند تبادل افکار و ارتباط ایرانی ها با خارج از طریق chat هسته

بنابراین اینا تا جایی که بتونن در این زمینه اختلال ایجاد می کنند حالا می خواد وایبر یا واتس اپ باشه یا گیم هایی که داخلشون قابلیت chat وجود داره

اینا با دانلود فیلم و اهنگ و حتی p o r n هیچ مشکلی ندارن

در ضمن مسدود کردن ترافیک v p n ها یا هر نرم افزار دیگه ای که بشه باهاش از سد چیلترینگ عبور کرد واسه شون کار دشواری نیست اگه می خواستن می تونستن خیلی راحت انجامش بدن

شما ببینید یه روز open کار می کنه ک ر ی و کار نمی کنه روز بعد سیسکو کار می کنه open کار نمی کنه فکر می کنید اینها random هسته؟

بخدا اینا همش بازیه و اینا همه رو گذاشتن سر کار

هم کار خودشونو می کنن هم سود های میلیاردی حاصل از فروش این "اینترنت شیت" رو به جیب می زنن دیگه چی از این بهتر براشون

ملت هم نشستن روزی چند ساعت اینترنت مصرف می کنن تا ببینن امروز کدوم v p n قراره یه ذره کار کنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر