اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

4nonymous

کاربر سایت
Apr 20, 2015
2
این بحثای بی ربط به اینترنت و ببرین یه جای دیگه اینجا بحث فروپاشی اقتصادی نیست

اون پست در این تاپیک زده شد پاسخش هم همینجا داده شد .

اگر یک دور دیگه پست من رو بخونی اتفاقا بی ربط هم نیست به مسائل این تاپیک . به خصوص اونایی که میان میگن چرا سایرین درکشون نمی کنند .

تو همه زمینه ها هم همین مشکل رو داریم ، هر کسی فقط به فکر خودشه و منافع خودش رو می بینه . من خودم هم اهل بازی آنلاین هستم اگه فرصت کنم ، ولی همین Gamer ها اگه بازی آنلاینشون مشکلی نداشته باشه ، مشکل سایر مردم با اینترنت براشون ذره ای اهمیت داره ؟ نه ، خب برعکسش هم همینه .

هر وقت هم مشکلی پیش میاد به جای مسئول اصلی ، همدیگه رو مقصر میدونیم . خب همین میشه وضع ، و بدتر هم میشه متاسفانه .

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
چی به چیه معلوم نیست!دیشب صفحه رو باز نمیکرد الانم که پینگ خوب و استیبل داده!!! منم های وب دارم پینگم اینه : (بتل لاگ)

dc6e87155921cc46af16f37768bc9cb356dd5777.png

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
امروز نت خیلی بهتره
بهتره بگم هیچ مشکلی نداره !
خیلی جالبه دیشب پارازیت ها هم قطع شد تو دلم گفتم احتمال زیاد نت هم فیکس بشه که شد !
چون همزمان با خراب شدن نت پارازیت هم یسره شده بود !
طرف شما درست شد طرف ما خراب شد
صبر کن دوباره میچرخه این سیستم نت ایرانه

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
تا اونجا که فهمیدم شما جزو 5% گیمرهای حرفه ای ایران هستید که بیشتر Multi میزنید و روی ping نت حساس هستید اون باقی درصد که نزدیک 95% درصد هستش افلاین یا کپی میزنن که اهمیت چندانی به سرعت اینترنت ندارن
مدرنیته بودن هر کشوری رو میشه از اینترنت اون کشور شناخت.. کشورهای مثل چین که اقتصادی بر پایه مونتاژ و جنس های تقلبی هست کلا با کلمه اینترنت مشکل اساسی داره
هر کشوری که ادعای قدرت میکنه از اینترنت پر سرعت و سرور های قوی و همینطور ازادی بیشتری برای کاربرهای خودش قائل هستش
stream کردن کنسول, TV online, netfix , و سیستم cloud , و ... شاید دو نسل دیگه باید بگذره تا ایران به این حد برسه... فعلا امسال ما درگیر بحث های ابتدایی و مشکلات قطعی نت و ping و شاهد کلاه برداری های عظیم مخابرات هستیم

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
دوستان اینجا نمیشه راحت حرف زد کسی اگه اطلاع داره از مدیریت پیج های یا پروه توی شبکه های اجتماعی چه اینبر آبی و بهتر از اون اون بر آبی یه پیجی گروهی بسازین تا اگه مدیرای اینجا زحمت قفل نمودن تاپیک رو کشیدن یجا دیگه بشه اطلاعات رو به هم رسوند.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
محدوده استفاده از نت طی این مدت شده از 7 صبح تا 12 ظهر ... ببینید تورو خدا نت رو طی این چند سال از کجا به کجا رسوندن اینا :| مقابل آدمایی قرار گرفتیم که با هیجی نمی‌تونن کنار بیان ... اینا نشون دادن که حتی با خودشون هم مشکلاتی جدی دارن و برای همینم با اینا به نتیجه رسیدن شبیه یه اتفاق غیر ممکنه. این حد از آزار رسوندن واقعا نوبره ...یه جو مرام و معرفت و منطق و انسانیت هم خوب چیزیه بخدا:|

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
محدوده استفاده از نت طی این مدت شده از 7 صبح تا 12 ظهر ... ببینید تورو خدا نت رو طی این چند سال از کجا به کجا رسوندن اینا :| مقابل آدمایی قرار گرفتیم که با هیجی نمی‌تونن کنار بیان ... اینا نشون دادن که حتی با خودشون هم مشکلاتی جدی دارن و برای همینم با اینا به نتیجه رسیدن شبیه یه اتفاق غیر ممکنه. این حد از آزار رسوندن واقعا نوبره ...یه جو مرام و معرفت و منطق و انسانیت هم خوب چیزیه بخدا:|

داداش بهت قول میدم80درصد کسایی که مسئول اینترنت و ارتباطات هستند تمیدونن اینترنت چی هست
ما بقی که میفهمن با خودشون درگیرن

A Err0R

کاربر سایت
Mar 31, 2015
25
داداش بهت قول میدم80درصد کسایی که مسئول اینترنت و ارتباطات هستند تمیدونن اینترنت چی هست
ما بقی که میفهمن با خودشون درگیرن
خدا وکیلی هیچی بارشون نیست زتگ زدم پشتیبانی میگم پینگم خیلی بالا ست میگه خوبه که بالا باشه :|

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
ساعت 7 نتم قطع شد بد وصل شد پینگم درست از 150 رفت رو 300 زنگ میزنم به 2020 یارو میگه چه DNS ی رو پینگ میکنی میگم 8.8.8.8 میگه نه اون خارجیه شما باید داخلی رو پینگ کنیی میخواستم به فوش بکشمش که مادر**** تلفن رو قطع کرد.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
دوستان بهترین روشی که از دستمون بر می آید تماس با 2020 هست بصورت مکرر وقتی اعتراض ها زیاد باشه شاید یه فکری کردن.
من امروز برای بار دهم زنگ زدم
کلا ps4 برای من یک ماهه تعطیل شده)x

A Err0R

کاربر سایت
Mar 31, 2015
25
ساعت 7 نتم قطع شد بد وصل شد پینگم درست از 150 رفت رو 300 زنگ میزنم به 2020 یارو میگه چه DNS ی رو پینگ میکنی میگم 8.8.8.8 میگه نه اون خارجیه شما باید داخلی رو پینگ کنیی میخواستم به فوش بکشمش که مادر**** تلفن رو قطع کرد.
اره دقیقا همش این جواب مسخره رو میدن حتی قبل از این ماجرا ها اخه اسکل تو یه سرور یرای گیم بگو که داخل ایران باشه اونوقت بگو پینگ داخلی رو تست کنین یعنی کووووسسس مخن

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
خوشبختانه پشتیبانی اینجا بهتره.امروز زنگ زدم،قضیه رو جویا شدم، خیلی ریلکس گفت این *****ینگ جدیده و از دست ما کاری ساخته نیست
همارا سیستم، تبریز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر