اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
مسئله اینه که همه از اینترنت به صرف تفریح استفاده نمیککن خیلی ادارات کاراشون اینترنتیه
همین طور یه حساب سر انگشتی کنی تو این فرم نهایتآ 2000 نفر تو کل ایران تمدید نکنن اصلآ کسی چیزی نمیفهمه
پارسال به تمام اداره های دولتی و بانکها نامه زدن که تمام تشکیلاتتون رو بیارید رو بستر ملی و همینکارو کردن .
بر پدر و مادر صاحب ش*ا*ش وب .
با جز سایت ایرانی هیچی باز نمیشه. تایم اوت بخوره توی سرشون.

ما هم که مخابراتیم مشکل داره خیلی
کلا این اختلالات سراسریه و به خاطر *****ینگ هوشمنده دارن تست میکنن .

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
121669725.png

i3eHonest

کاربر سایت
Mar 23, 2014
5
نام
احسان
های وب هم به جمع بقیه ی آشغالا پیوست . دوتا 2 مشکل داره . کلش آف کلنز وسط اتک وار میپره بیرون (از کلن اخراج شدم) . 15دقیقه ست که منتظرم اکانت psn توی ps4 باز بشه . رمز اکانت بازیسنتر رو ریکاوری کردم جیمیل باز نمیشد به زور واردش شدم و..........
خدا همتونو لعنت کنه . فقط قیمت بنزین رو میبینن که چقدر با کشور های دیگه فرق داره
به قول یه اهل دلی ،خدا شما رو با یزید و شمر و پسر مرجانه (لع) محشور کنه =))

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
اکثریت گیمرها مشکل اینترنت رو بیان میکنند ...چون انگار کسانی که به طور معمول با نت سروکار دارند شکایتی ندارند...
این مشکل قطعا به قوت خودش ادامه داره...هزار بار هم شکایت کنیم‌ درست بشو نیست

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
های وب هم به جمع بقیه ی آشغالا پیوست . دوتا 2 مشکل داره . کلش آف کلنز وسط اتک وار میپره بیرون (از کلن اخراج شدم) . 15دقیقه ست که منتظرم اکانت psn توی ps4 باز بشه . رمز اکانت بازیسنتر رو ریکاوری کردم جیمیل باز نمیشد به زور واردش شدم و..........
خدا همتونو لعنت کنه . فقط قیمت بنزین رو میبینن که چقدر با کشور های دیگه فرق داره
به قول یه اهل دلی ،خدا شما رو با یزید و شمر و پسر مرجانه (لع) محشور کنه =))
کلش حتما اتک وار رو با چیز پی ان بزنید ....تا اخراج نشید;)

const@ntin3

کاربر سایت
May 24, 2012
84
نام
حسین
امروز نت خیلی بهتره
بهتره بگم هیچ مشکلی نداره !
خیلی جالبه دیشب پارازیت ها هم قطع شد تو دلم گفتم احتمال زیاد نت هم فیکس بشه که شد !
چون همزمان با خراب شدن نت پارازیت هم یسره شده بود !

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
پارسال به تمام اداره های دولتی و بانکها نامه زدن که تمام تشکیلاتتون رو بیارید رو بستر ملی و همینکارو کردن .

ما هم که مخابراتیم مشکل داره خیلی
کلا این اختلالات سراسریه و به خاطر *****ینگ هوشمنده دارن تست میکنن .
بیشتر منظورم ادارات خصوصی و صرافیا بود
به عنوان مثال اینقدر در روز معاملات سنیگین رخ میده که مخت سوت میکشه طرف باید پول جا به جا کنه به صورت اینترنتی یا صرافی ها باید پول حواله کنن یا شرکتهای ترانزیتی و حمل و نقل و...... همه و همه به اینترنت خارج از بستر ملی نیاز دارن

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
متاسفانه نت همچنان ایراد داره
سایتهای خارجی باز نمیشن
پینگ من همیشه 150تا170بود
الان 300
ای خدا ما از افغان ها از اعراب از افریقایی ها پایین تریم نه تو بحث اینترنت تو همه جی:((

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
من تو کلوب آقای واعظی کلی کامنت دادم برای مشکل گیم:|ببینم چیزی میگن یه پیگیری چیزی:|

های وب کلا داغون شده...هیچی نمیاره ...هیچیییییییییییی...وایبر که اصلا تکست هم نمیفرسته ...واتس اپ پیاماش دیر میره میاد...پی اس ان اصلا وصل نمیشه..اینستا نمیاد...کلا داریم برمیگردیم پیش داسناسور ها:|

آخرین ویرایش:

4nonymous

کاربر سایت
Apr 20, 2015
2
میگن خودم کردم که لعنت به خودم باد
همه ی این داستانا بدبختیای اینترنت از 88 شروع شد دیگه یکی نیست بگه 4 تا بچه خشگله facebook ای رفتن تضاهرات از سر بیکاری و عشقی عواقبشو در نظر نگرفتن... نمیگن بعدش چی میشه اصن میشه نمیشه...نشه چی میشه... از اون موقع 10 برابر تنگ تر شده اینترنت و ف ی ل ت رینگ ، هر سال دیگه داستان همینه (سره تعطیلات و تفریح مردم) اعصاب خرد کنی داریم با udp اینا میدونن چطوری مغزه ملتو خسته کنن
{وقتی اسباب بازی جلوی بچه باشه بعد از چند وقت که بازی کنه خسته میشه یه چیز جدید میخواد ولی وقتی همونو ازش بگیری ، بعد یه مدت که گذشت پسش بدی حالا خرابم شده باشه ، از خوشحالی گریش میگیره بچه}
دلار 1200 شد 4 تومن بعد 3800 شد میگن به به چه چه روحانی دوست داریم...
وقتی زورشو ندارین مریضین میرین تضاهرات
هممون داریم جزای انقلاب باباهامونو میدیم
----
ما هم رده 4،3 تو رده ی تولید نفت عربستانم و روسیه هم اول دومن ما کجا و اونا کجا الان اگه دولت درست داشتیم باید نت 20 مگ نامحدود 30 تومن تا 50 تومن داشتیم...

منبع
بیشترین گاز خاورمیانه رو هم ما تولید میکنیم...ولی گفتنش چه فایده وقتی دست همیچین دولتیه
کشور جهان سومی...درحالی که باید هم سطح اینگلیسو ژاپنو اینا باشیم اگه اقتصاد و دلار اینقدر بد نبود میشد مهاجرت کرد 60% مردم میرفتن...

lol

واقعا فکر می کنی اینا به خاطر مسائل اون سال این کارا رو می کنن و از قبلش هیچ برنامه ای نداشتن ؟ خبر نداری !

اتفاقا چهار تا بچه خوشگل فیس بوکی همونایی بودن که نشستن پای کامپیوتر و از پشت مانیتوراشون شاخ و شونه می کشیدن . (بعضا هم نشسته بودن پای کنسول هاشون)

امثال شما متوجه نیستین که این مملکت با این وضعی که داره پیش میره یکی از وحشتناکترین خطراتی که تهدیدش می کنه فروپاشی اقتصادیه ، که میتونه حتی از جنگ هم به مراتب بدتر باشه و تهش معلوم نیست چی میشه .

یک قلم بحث امنیت آدما که همین الان هم در حد فاجعه هست و اکثر مردم مثل کبک سرشون رو کردن زیر برف و نمیدونن چه خبره - کافیه مثلا یه آشنا تو نیروی انتظامی داشته باشید براتون تعریف کنه - وضع به حدی وحشتناک میشه که دیگه همین امنیت فعلی هم نیست. دیگه زن و بچه مردم تو روز روشن هم جرات نمی کنن از خونه برن بیرون .

بحث های دیگه مثل تجزیه و جنگ داخلی و غیره هم از عواقب فروپاشی اقتصادی یه مملکت می تونه باشه ، این قضیه ته نداره و معلوم نیست تا چندین سال ملت برن به قهقرا .

اون وقت یکی نشسته پای بازیش و به آدمایی که رفتن تا از این وضعیت جلوگیری کنند و اون بلاهای وحشتناکی که میدونیم سرشون اومد، به راحتی آب خوردن توهین می کنه و همه دغدغه ش اینه که یه وقتی بازی آنلاینش به خطر نیفته.

بشین تا میتونی بازی کن ، حتی شده single player ، چون وقتی که آسمون رو سرتون خراب شد دیگه وقت و امکان این چیزا رو نداری، همه نگرانی خودت و خانواده ت میشه نون و امنیت .

باز هم هر چی دلت خواست میگی ولی دیگه از سایرین انتظار نداشته باشید که "درکتون کنند" وقتی وضع تفکر و حرف زدنتون راجع به دیگران اینطوریه. چون این تاپیک رو به خاطر اختلالات پی در پی اینترنت ، خیلی وقته میخوندم و زیاد دیدم که میان گله می کنند که چرا کسی ما gamer ها رو درک نمی کنه و ارزشی قائل نیست.

خوش باشی

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
من تو کلوب آقای واعظی کلی کامنت دادم برای مشکل گیم:|ببینم چیزی میگن یه پیگیری چیزی:|

.

های وب کلا داغون شده...هیچی نمیاره ...هیچیییییییییییی...وایبر که اصلا تکست هم نمیفرسته ...واتس اپ پیاماش دیر میره میاد...پی اس ان اصلا وصل نمیشه..اینستا نمیاد...کلا داریم برمیگردیم پیش داسناسور ها:|
رسما های وب به فنا رفته دیگه ! هیچی نمونده ازش !! وقتی درست بود سرعت باز کردن وب براش مشکل داشت الان کلا باز نمیکنه دیگه :|
چه وضعشه آخه :|
شبا هم که کلا با قطع شده فرقی نمیکنه نت....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر