اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
اصلا دیگه این چند وقته فکرم به سمت اختلال و پورتو این چیزا نمیره چون....

121588361.png

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
بله آقایون پشتیبانی ها درست میگفتن که تا آخر فروردین درست میشه 30 ام فروردینه پینگم از 200 رفت رو 300 تبریک جیغ و دست و هورا مخابرات تهران

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
بله آقایون پشتیبانی ها درست میگفتن که تا آخر فروردین درست میشه 30 ام فروردینه پینگم از 200 رفت رو 300 تبریک جیغ و دست و هورا مخابرات تهران

اقا خیلی هم خوب :D یادم باشه زنگ بزنم مخابرات یه تشکر ویژه کنم :|
اقا جدا این چه وضعشه ! پینگ = افتضاح (دور و بر 400 :| ) میخوام یه سایت باز کنم دیر باز میشه ! ولی سرعت دانلود عین همیشه خوبه !

tomajwwii

کاربر سایت
Dec 21, 2014
7
نام
Tomajwwii
خدا لعنت کنه هرکی رو که دستش رو گذاشته رو عصب ما!!!! اخه بابا ما نه می خوایم تو سایت سیاسی بریم نه سایت غیر اخلاقی! یه بازی میخوایم بکنیم! یه بازی!!!! عجب داستانی واسه ما درست کردین بعد عیداااا!!!!!

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
وضعیت پینگ hiweb در حال حاضر :| نکته ی جالب اینه که زنگم میزنم کلا به پشتیبانی وصل نمیشه و میگه با عرض پوزش سرویس شما دچار مشکل شدیده و داریم با شرکت زیرساخت برای حلش کار میکنیم :| تنها مزیت hiweb به stable بودن و سرعت بالاش بود که اونم جدیدا داره بازی در میاره. کلا دیگه isp خوبی وجود نداره واقعا, شاتل و ... که دزدن رسما بقیه هم یا از اول افتضاح بودن یا مثل hiweb جدیدا اینجوری شدن...
bzexjao2mb67wdkkxakh.jpg

tomajwwii

کاربر سایت
Dec 21, 2014
7
نام
Tomajwwii
این پینگ مخابراته همین الان!! دوستان یه نکته جالب الان متوجه شدم!!! مخابرات داره از این وضع که نت خراب شده استفاده می کنه مشتری هم جلب کنه!! دقت کنین تو این چند هفته از بقیه سرویس دهنده ها بهتر کرده سرویس رو !!! نمی گم خوبه ! به psn وصل نمی شه! از لحاظ پینگ منظورمه!!!
http://8pic.ir/images/q10xg5bil8k20fazj9ao.jpg

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
وضعیت پینگ hiweb در حال حاضر :| نکته ی جالب اینه که زنگم میزنم کلا به پشتیبانی وصل نمیشه و میگه با عرض پوزش سرویس شما دچار مشکل شدیده و داریم با شرکت زیرساخت برای حلش کار میکنیم :| تنها مزیت hiweb به stable بودن و سرعت بالاش بود که اونم جدیدا داره بازی در میاره. کلا دیگه isp خوبی وجود نداره واقعا, شاتل و ... که دزدن رسما بقیه هم یا از اول افتضاح بودن یا مثل hiweb جدیدا اینجوری شدن...
bzexjao2mb67wdkkxakh.jpg

دقیقا . منم hiweb دارم و پینگش که برا من 2 ماهی میشه از 80 یا 90 با 200 اومده با 8.8.8.8 جدیدا هم که سرعتش داغون شده

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
امشب 2 بار کلا دسترسی به تمام سرورهای خارج از ایران قطع شد. دفعه اول حدود 5 دقیقه دفعه دوم 11 دقیقه. هیج چیلتر شکنی هم جواب نمی داد یعنی اصلا وصل نمی شد

باور کنید اینا یه خوابی واسمون دیدن

ادیت : الان هم کلا اینترنت چند دقیقه قطع شد

اگه این پشتکار شبانه روزی رو که اینا تو انگولک کردن اینترنت دارن تو هر کار دیگه ای صرف می کردن الان ما یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان بودیم

بابا حداقل شب ها کپه مرگتونو بذارین واسه ازار و اذیت همیشه وقت هست

آخرین ویرایش:

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
متاسفانه بوی جاسوسی میاد
اول وایبر مشکل دار شد بعد واتس آپ
2هفتس پلاس خریدم خداوکیلی با دوستان داخل کشور نشد 1 دست فیفا بدون لگ بازی کنم
این2روزه کلا بتل فیلدو نشد 5دقیقه پشت سر هم بازی کنم درجا نت قط میشد
شک ندارم باز دارن سر کشی میکنن از مردم بدبخت
واقعا ما قراره با 2تا بازی انلاین انقلاب کنیم؟هرچی هست ***** شده،دیگه دست بردار نیستن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر