اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

iNiN9S

کاربر سایت
Feb 25, 2015
14
نام
محمدرضا
:| میان DC تو بازی رو درست کنن از اونور لگ میوفته تو بازیا ، پشتیبانی شرکت های اینترنتی که هم اصلا بهترینن میگن مشکل از بازی شماس :|

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
صد بار موقع بازی فیفا انلاین بی دلیل میپره بیرون از بازی ، لگ نداره ولی بازم میپره بیرون
yahoo_22.gif

متاسفم که حداقل های یه زندگی انسانی در سال 2015 برا ما آرزو های محاله ، یه نت بدون تایم اوت هم آرزوست

:| میان DC تو بازی رو درست کنن از اونور لگ میوفته تو بازیا ، پشتیبانی شرکت های اینترنتی که هم اصلا بهترینن میگن مشکل از بازی شماس :|
دقیقا همین اتفاق از دیشب پیش اومد واسم .. تا دیشب پینگم زیر 200 بود و تو بازی اصلا لگ نبود ولی یهو الکی دیسی میشد از دیشب پینگ وحشتناک رفته بالا ولی دیسی نمیشه

هر چند خودم پینگ بالا رو ترجیح میدم به دیسی شدن که تو فیفا 3-0 الکی ببازی :D تو فیفا سیزن بازی میکنم بزرگترین دغدغم اینه که همون اولین دقیقه های بازی گل بزنم جلو بیفتم تا دیسی شدم اقلا نتیجه حساب نشه و باخت نزنه گند بزنه به امارم ! دغدغه های ما رو ببین تو رو خدا :d

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
میرم توو یو-توب کلیپ های خارجیا رو میبینم به قدری بازیشون راوونه انگار که به نت وصل نیستن و دارن لن بازی میکنن ! یه چیزایی میبینم که میتونم قسم بخورم سازنده بازی هم همچین چیزایی ندیده ! یعنی من اگه از بازیم فیلم بگیرم بزارم کنار همون کلیپا تا یه هفته عزای عمومی اعلام میشه و لوگوی گوگل میشه پرچم سیاه ! نه لگی نه تاخیری من رسما حسودیم میشه بهشون ! نه میدونن پینگ چیه،نه دنبال ایرادن،نه توو صفحه کسی کامنت میزارن نه هر روز زنگ میزنن پیشتیبانی،مثه آدم میشینن بازی شونو میکنن ! الحق و النصاف که جهان سومیم ! مملکتی که بازی آنلاین امنیت کشور رو به خطر بندازه اسمشو چی میشه گذاشت ؟!؟!!!!

آخرین ویرایش:

Dreadnaught

کاربر سایت
Apr 9, 2015
19
به راحتی یک ماه تمام اینترنت (فیل تر نت البته) رو به فضاحت می کشند و در عین حال طبق روال سابق، ما باید پول هم پرداخت کنیم. هر جای دیگه باشه باید غرامت بدن به مشتری، اینجا با پررویی و وقاحت هم برخورد می کنند تازه.

شما در کشورهای درست و حسابی به محض اینکه کوچکترین اختلالی حس کنی کافیه یه تماس با ISP بگیری فورا میان اختلال رو برطرف می کنند و عذرخواهی هم می کنند. وظیفه هم دارند که تمام مشکلات رو رسیدگی کنند نه اینکه مثل این خراب شده هزار تا بهانه بیارن و مشترک رو دست به سر کنند.

ضمن اینکه هیچ شرکتی هم حق نداره به شما بگه ما Game رو ساپورت نمی کنیم! وظیفه اینها هست که اینترنت با کیفیت تحویل بدن دیگه اینکه شما چه استفاده ای از اون می کنید به خودتون مربوطه.
اگر Game رو ساپورت نمی کنند تو سایتشون کاملا واضح اعلام کنند که مشتری همون اول بدونه، نه اینکه سرویس رو بفروشند بعدش برای دست به سر کردن مشتری از این چرت و پرت ها تحویل بدن.

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
ما تو جایی گیر کردیم که حتی شبکه داخلیشونم نمیتونن درست کنن چه برسه این شبکه وصل به خارجم بشه
مشکل اصلی نت ایران بعد از مسائل فوق قند شکنی نحوه دیتا گرفتن از خارج و استفاده کردن از اونه
از اونجایی که زیر بار تحریم هم هستیم ایران اعتماد نمیکنه از یکجا دیتا بگیره برا همین از هر جایی که فکرشو کنید ایران دیتا وارد کرده
از عمان هند فرانسه اذربایجان ترکیه امریکا
هر کدوم یه ظرفیتی و کیفیتی داره و کشور هم با کمبود پهنای باند مواجه هست
از اونجایی که ایران اهمیتی به نت نمیزاه و از مقامات بالا هم دستور گرفته خرج نکنن و کیفیتش براش مهم نیست و نمیخانم خرجش کنن اومدن تمام این لینک ها رو جدیدا با هم ادغام کردن به عبارتی load balancing کردن که تا جایی که جا داره از ظرفیت استفاده کنن
شما وقتی وصل میشید به اینترنت کاری کردن هر مسیری از یکی از این لینک ها استفاده کنه مثلا همزمان هم روی لینک فرانسه هستید هم عمان
چون این 2 کیفیتی مثل هم ندارن نتیجه عجیب میشه
کار استانداردی انجام ندادن و وضعیت شده این

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
الان تکلیف چیه ؟
3 هفته هست کف کزدم !

تکلیف اینه که واقعآ از این به بعد باید همین طور این مشکل بیشتر شه خصوصآ با فاز دوم **** هوشمند دیگه نابودیم
نه گین
نه وایبر
نه اینستا
نه ........
خلاصه قرار از فردا بیایم دوتا توپ پلاستیکی صورتی بگیریم یکیشو پاره کنیم دولایه شه عینه قدیم تو کوچه فوتبال بزنیم :d

big_gamer

کاربر سایت
Feb 20, 2012
15
دوست عزیز مشکلات اخیر خیلی فراتر از DNS هسته

در حالت نرمال ست کردن 2 تا DNS خوب می تونه به سریعتر لود شدن page کمک کنه اما وقتی شما یه کانکشن stable نداری (دلیلش هم اینه که سیستم چیلترینگ اخیر واقعا هوشمنده یعنی وقتی تشخیص بده send شما یا همون rate upload از یه حد معینی بالاتر می ره بلافاصله اونو بشدت محدود می کنه و درش اختلال ایجاد می کنه. وقتی شما بازی انلاین می کنی فرمان هایی که به کاراکترت می دی از طریق همون send یا upload منتقل می شه به server بازی. تاخیر در رسیدن اونا مساویست با تاخیر در بازی و گاهی اوقات این تاخیر و اختلال به حدی هست که شما یا از بازی پرت می شی بیرون یا عملا کاراکترت کاری انجام نمی ده. اگه دقت کرده باشید شما در دانلود یه فایل به مشکلی برنمی خورید بخاطر اینکه نرم افزاری که باهاش دانلود می کنید این قابلیت رو داره که تاخیر در send رو پوشش بده و شما عملا متوجه هیچ اختلالی نمی شی ولی در گیم شما نیاز به یه کانکشن پایدار داری و سرور گیم بیشتر از یه زمان معین منتظر دریافت فرمان از طرف شما نمی مونه بنابرین از بازی دیسکانکت می شی) کاری ازت ساخته نیست.

من حتی با استفاده از یه نرم افزار که ترافیک DNS را رمزگذاری می کنه و وصل شدن از طریق چیز پی ان که DNS خودش رو داشت امتحان کردم . اگر چه یه کم بهتر شد ولی هنوز اختلال در بازی کاملا به چشم می خورد.

خب من درمورد مشکل رد و بدل شدن اطلاعات بین سرور بازی و کلاینت صحبت نکردم !

دیدی که با نقل قول یکی از بچه ها که مشکل دیگری داشت و ربطی هم به تاپیک نداشت راهنمایی کردم...
و عجیب اینکه شما راهنمایی من رو نقل قول کردی و .....

شخصا تا الان نظری در مورد اختلال فعلی و برطرف کردن آن در اینجا ندادم چون مسلما عنوان و هدف تاپیک کلا چیز دیگریست /

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
گندش بزنن این نت گور به گور شده رو هر روز که میگزره بیشتر متوجه میشم مشکل با کمپین و این چیزای مسالمت آمیز درست نمیشه

ylt7vyjtii6zar3fz0lh.jpg

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
میرم توو یو-توب کلیپ های خارجیا رو میبینم به قدری بازیشون راوونه انگار که به نت وصل نیستن و دارن لن بازی میکنن ! یه چیزایی میبینم که میتونم قسم بخورم سازنده بازی هم همچین چیزایی ندیده ! یعنی من اگه از بازیم فیلم بگیرم بزارم کنار همون کلیپا تا یه هفته عزای عمومی اعلام میشه و لوگوی گوگل میشه پرچم سیاه ! نه لگی نه تاخیری من رسما حسودیم میشه بهشون ! نه میدونن پینگ چیه،نه دنبال ایرادن،نه توو صفحه کسی کامنت میزارن نه هر روز زنگ میزنن پیشتیبانی،مثه آدم میشینن بازی شونو میکنن ! الحق و النصاف که جهان سومیم ! مملکتی که بازی آنلاین امنیت کشور رو به خطر بندازه اسمشو چی میشه گذاشت ؟!؟!!!!

WTF!!!!! جهان سوم ؟؟!!! دادش اگه ما جهان سوم هستیم پس افغانستان با این نتش جهان چندمه ؟؟؟؟؟؟به جهان سومی ها توهین نکن.
جدیدن تو CS دارم مشکل BF رو تجربه میکنم که اینگار تیر هام رو هوا گم میشن بعضی موقه ها از ته مپ یارو رو با p90 میزنی زارت میمیره بعضی موقه ها p90 رو جا میکنی تو حلقش بعد یارو میکشدت میبینی طرف یه هیت هم نخورده حالا اینکه بعد از گذشتن از یه جای یهو میبینی مردی بماند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پینگمونم یهو از 150 میره تا 1600 بد میاد پایین هی میره بالا هی میاد پایین مثل الاکلنگ. :| الاکلنگ تو ک****نن*****شون.
در هر صورت به خاک مالوندن پوزه دشمن مهمه.

اینم واسه خوشگلی

- - -ویرایش - - -

به راحتی یک ماه تمام اینترنت (فیل تر نت البته) رو به فضاحت می کشند و در عین حال طبق روال سابق، ما باید پول هم پرداخت کنیم. هر جای دیگه باشه باید غرامت بدن به مشتری، اینجا با پررویی و وقاحت هم برخورد می کنند تازه.

شما در کشورهای درست و حسابی به محض اینکه کوچکترین اختلالی حس کنی کافیه یه تماس با ISP بگیری فورا میان اختلال رو برطرف می کنند و عذرخواهی هم می کنند. وظیفه هم دارند که تمام مشکلات رو رسیدگی کنند نه اینکه مثل این خراب شده هزار تا بهانه بیارن و مشترک رو دست به سر کنند.

ضمن اینکه هیچ شرکتی هم حق نداره به شما بگه ما Game رو ساپورت نمی کنیم! وظیفه اینها هست که اینترنت با کیفیت تحویل بدن دیگه اینکه شما چه استفاده ای از اون می کنید به خودتون مربوطه.
اگر Game رو ساپورت نمی کنند تو سایتشون کاملا واضح اعلام کنند که مشتری همون اول بدونه، نه اینکه سرویس رو بفروشند بعدش برای دست به سر کردن مشتری از این چرت و پرت ها تحویل بدن.

یادمه چند سال پیش یه خبری خوندم تو بلاد کفر آمریکا یه سرویس اینترنت نامحدود خریده بود بد تو خونشون واسه خودشون آشناهاشونو فامیلاشون یه آپلود سنتر فیلمFHD ساخته بود اون موقع هنوز FHD رواج بود بد این آقا 100 ترابایت پهانای باند مصرف کرده بود تنها کاری که باهاش کردن این بود که بد از اتمام قرار داد دیگه باهاش قرار داد نبستن :| :|
کلا اینترنت واس اوناست یعنی کلا مملکت ماس اوناست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر