اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

amin008

کاربر سایت
Apr 20, 2007
35
سلام دوستان
کرمان هستم و از اینترنت پیشگامان استفاده میکنم
لاین،وایبر،واتس اپ،کلش و پی اس ان کلا تعطیل هستن
یعنی به معنای واقعی کلمه ر...دن به اعصاب ما

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
اقا این مشکل قطع و وصل شدن تو شاتل رو بقیه هم دارن ؟
یعنی یهو اصلا مودم چراغهاش خاموش میشه کانکشن روی لپ تاپ قطع میشه و بعد 20 30 ثانیه دوباره وصل میشه اول کانکشن دیفالت میاد (یعنی کانکشنی که اولین بار مودم رو میخوای ست کنی باید انتخاب کنی ماله من اسمش ZyXel_ هست بعد یهو خودش درست میشه و اسم SSID م میاد و دوباره خودش وصل میشه )
زنگ زدم کلی هم صحبت کردم با پشتیبانی, مودم رو سر خط هم بردم و حتی پریز ها رو هم چک کردم ولی بازم هیچی به هیچی .
فقط این نیست
PS4 ام کاکنشن رو میزنه NAT TYPE 3 .
تو فیفا که اصلا نمیشه بازی کرد اصلا وارد FUT نمیشه.
Insta که همش میزنه Couldnt refresh feed یا میزنه no internet connection.
viber هم که رو کانکتینگ میمونه هیچ کاری نمیکنه.
بقیه هم مشکلات بالا خصوصا مشکل اول که مربوط به مودم هست رو دارن؟؟؟؟

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
اقا این مشکل قطع و وصل شدن تو شاتل رو بقیه هم دارن ؟
یعنی یهو اصلا مودم چراغهاش خاموش میشه کانکشن روی لپ تاپ قطع میشه و بعد 20 30 ثانیه دوباره وصل میشه اول کانکشن دیفالت میاد (یعنی کانکشنی که اولین بار مودم رو میخوای ست کنی باید انتخاب کنی ماله من اسمش ZyXel_ هست بعد یهو خودش درست میشه و اسم SSID م میاد و دوباره خودش وصل میشه )
زنگ زدم کلی هم صحبت کردم با پشتیبانی, مودم رو سر خط هم بردم و حتی پریز ها رو هم چک کردم ولی بازم هیچی به هیچی .
فقط این نیست
PS4 ام کاکنشن رو میزنه NAT TYPE 3 .
تو فیفا که اصلا نمیشه بازی کرد اصلا وارد FUT نمیشه.
Insta که همش میزنه Couldnt refresh feed یا میزنه no internet connection.
viber هم که رو کانکتینگ میمونه هیچ کاری نمیکنه.
بقیه هم مشکلات بالا خصوصا مشکل اول که مربوط به مودم هست رو دارن؟؟؟؟
مشکل modem رو من هم دارم . با 2 تا مودم هم تست کردم بارم همینطوری شد .
time out زیاد و بالا رفتن خیلی زیاد پینگ هم هست . سرعت هم که شده 1/10 :|
چرا موندیم ما اینجا واقعا ؟ /:)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
یک مشکل خیلی جالبی برا من پیش اومده. تو BF4 حرکت که می کنم کاراکترم یهو بر می گرده سر جاش . بعد مثلا 10 متر که می خوام حرکت کنم باید 10 دقیقه بدوم:lol:
یه دفعه می خواستم برم یک بمب رو خنثی کنم تا Mcom حدود 20 متر فاصله داشتم .یه چیزی حدود نصف راه هنوز مونده بود بمب ترکید:lol:بعد می خواستم برگردم سمت بیس نمی تونستم:lol:

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
یک مشکل خیلی جالبی برا من پیش اومده. تو BF4 حرکت که می کنم کاراکترم یهو بر می گرده سر جاش . بعد مثلا 10 متر که می خوام حرکت کنم باید 10 دقیقه بدوم:lol:
یه دفعه می خواستم برم یک بمب رو خنثی کنم تا Mcom حدود 20 متر فاصله داشتم .یه چیزی حدود نصف راه هنوز مونده بود بمب ترکید:lol:بعد می خواستم برگردم سمت بیس نمی تونستم:lol:
ما به این میگیم در جا خوردن،انگار کاراکتر داره رو تردمیل میدوعه ! عادیه داداش،هر 3-4 دقیقه یه بار اینجوری میشه.به لطف نت شخمی،ما چیزایی دیدیم که حتی سازندگان بازی هم ندیدن و این یعنی اقتدار و غرور ملی !

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,602
ما به این میگیم در جا خوردن،انگار کاراکتر داره رو تردمیل میدوعه ! عادیه داداش،هر 3-4 دقیقه یه بار اینجوری میشه.به لطف نت شخمی،ما چیزایی دیدیم که حتی سازندگان بازی هم ندیدن و این یعنی اقتدار و غرور ملی !
دقیقآ من هم این مشکل و داشتم
این روزا همه مینالن امروز یارو سنه نهنه فرانکی و داره اومده میگه وایبر و اینستا هم مشکل داریم
با حرفای جالبی که من از واعظی شنیدم تو تلویزیون (کم مونده بود بگه ما اولیم تو دنیا)
به فحش بستن این آقا در صفحـــه کلوپ آزاد است
- تکبیر :d
اگه همین طوری پیش بره کم کم صدای مردم در میاد حالا ببینید

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوستان الان که مشکل خیلی سراسری شده و بسیاری از اپلیکیشن های موبایلی رو در بر گرفته و بسیاری از مردم و حتی مسؤلین ISP ها هم درگیر قضیه شدند بهتره اصل قضیه یعنی جعبه سیاه انحصار زیرساخت مورد هدف اعتراضات قرار بگیره نه صرفا حل ماجرای اختلال UDP چون تا زیرساخت انحصار داره وضع اینترنت به والله بهتر نخواهد شد.حالا هرچه قدر هم برید صفحه وزیر اسپم بدید یا هرچیز دیگه فایده نداره بلکه تو این زمینه باید صرفا شخص رئیس جمهوری مورد اعتراض باشه بلکه فرجی صورت بگیره از دست زیرساخت خلاص بشیم.

دوستان حتما عنایت کنند از طریق سامانه ی ارتباطات مردمی دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران به آدرس زیر شکایات خودشون رو ارسال کنند. نهاد ریاست جمهوری-مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری
شماره تلفون تماس مستقیم هم باید باشه که میشه ازش برای بیان درخواست ها استفاده کرد.
در کل از این به بعد از هیچ راهی که در جهت از میان برداشتن زیرساخت از سر راه اینترنت ایران باشه نباید دست برداشت حتی شده اعتراضات در صورت گستردگی به رهبری هم ارسال بشه.
تا کی باید موهای خودمون رو پای این نت آشغال تو 20 سالگی سفید و سفیدتر کنیم بلاخره جلوی این دزدی باید یه روزی گرفته بشه پس چه بهتر این قضیه توسط دولتی صورت بگیره که مذاکرات هسته ای رو هم داره به موفقیت می رسونه.

خیال اون دوستان امید وار به حل مشکلات با وجود وضع فعلی رو هم راحت کنم تا زمانی که شرکت زیرساخت انگولک کاری پهنای باند اینترنت ایران رو به عهده داره شما فقط باید حرص بخورید و شماره تاپیک ببرید بالا والسلام.

آخرین ویرایش:

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
دوستان الان که مشکل خیلی سراسری شده و بسیاری از اپلیکیشن های موبایلی رو در بر گرفته و بسیاری از مردم و حتی مسؤلین ISP ها هم درگیر قضیه شدند بهتره اصل قضیه یعنی جعبه سیاه انحصار زیرساخت مورد هدف اعتراضات قرار بگیره نه صرفا حل ماجرای اختلال UDP چون تا زیرساخت انحصار داره وضع اینترنت به والله بهتر نخواهد شد.حالا هرچه قدر هم برید صفحه وزیر اسپم بدید یا هرچیز دیگه فایده نداره بلکه تو این زمینه باید صرفا شخص رئیس جمهوری مورد اعتراض باشه بلکه فرجی صورت بگیره از دست زیرساخت خلاص بشیم.

دوستان حتما عنایت کنند از طریق سامانه ی ارتباطات مردمی دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران به آدرس زیر شکایات خودشون رو ارسال کنند. نهاد ریاست جمهوری-مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری
شماره تلفون تماس مستقیم هم باید باشه که میشه ازش برای بیان درخواست ها استفاده کرد.
در کل از این به بعد از هیچ راهی که در جهت از میان برداشتن زیرساخت از سر راه اینترنت ایران باشه نباید دست برداشت حتی شده اعتراضات در صورت گستردگی به رهبری هم ارسال بشه.
تا کی باید موهای خودمون رو پای این نت آشغال تو 20 سالگی سفید و سفیدتر کنیم بلاخره جلوی این دزدی باید یه روزی گرفته بشه پس چه بهتر این قضیه توسط دولتی صورت بگیره که مذاکرات هسته ای رو هم داره به موفقیت می رسونه.

خیال اون دوستان امید وار به حل مشکلات با وجود وضع فعلی رو هم راحت کنم تا زمانی که شرکت زیرساخت انگولک کاری پهنای باند اینترنت ایران رو به عهده داره شما فقط باید حرص بخورید و شماره تاپیک ببرید بالا والسلام.

عزیزم شما واقعا فکر کردی مشکل ما زیر ساخته ؟ شما فکر کردی زیر ساخت بره کی میاد جاش فکر کردی اینا میزارن *****ینگ از دست خودشون در بره عمرا شما هر موقع تونستی *****ینگ رو بر داری اون موقع میتونی به این امید داشته باشی که با در آوردن انحصار از دست زیر ساخت مشکل ما حل بشه . تو این مملکت خر همون خره فقط پالونش عوض میشه همراه اول رو اومد خصوصی کنن چی شد ؟ از خودشون دوباره رفتن خریدنش شما همین بیا برو سایت مخابرات قسمت سهام هاش ببین کیا سهام دارن بیشترشون شرکت های دولتی هستن.

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا

کلا از شروع 94 وقتی به اینترنت وصل میشی احساس میکنی که زمان داره به عقب بر میگرده و در حال سفر به گذشته هستی.... خودکفایی در تولید این سیستم سفر در زمان رو به ملت غیور تبریک عرض میکنم

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
8 مگ های وب دارم
پینگم با سرور خارج 240 هست یعنی 8 مگه اینترنتم
سرعت دانلود 300
پینگ داخلی هم 40 هست
حالا باحالش اینجاست به پشتیبانی میگم پینگم بده میگه من چیکار کنم-_- دست من نیست که!
بعد گفت حالا مگه چنده گفتم 240 گفت خوبه که مشکلی نداره منم چند تا فحش دادم قطع کردم
بعد 10 دقیقه نتم قطع شد
دیدم چقدر نفوذ دارن به نتم
از فردا میگن اینترنت حرامه اینترانت حلال
بعد باید بریم بالا پشت بوم خودمون رو بندازیم پایین
تو ps4 میخوام برم تو تلو یا جی تی ای وی میگه چک کن اینترنتت وصل یا نه
به مودم نگاه میکنم وصل به کنسول نگاه میکنم ارور میده
تو پی سی میشینم bf4 میزنم یعنی کلن وار داریم ما ایرانیا بعد میگه کانکشن لوست
یعنی اون زمان که خارجی ها به معنای واقعی اسم جهان چارمی رومون میزارن
تو gta مسافت شهر تا دورترین روستا رو میرم بعد چند ساعت جون کندن یه دفعه میبینم که تازه از شهر خارج شده به خود پشتیبانی راکستار گفتم گفت فیلم بگیر فرستادم خودشم گفت تو جهان همچین چیزی ندیدم
بعد گفت اطلاعات بده منم دادم تا گفتم ایران هستم گفت are u kidding me?
منم همونجا گفتم thx bye -_-
من برم از بالا پش تبون خودم رو بندازم پایین -_-
راستی کسی تو تلو مشکل داره که تو قسمت کانکتینگ میمونه؟

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
دوستان باور کنید تنها یه راه وجود داره و اونم نخریدن اینترنت از ایناست

کافیه فقط یک ماه ملت اینترنتشونو تمدید نکنند بعد همه چی درست می شه (فرض کنیم اصلا یک ماه اینترنت کلا قطعه)

اینا وقتی می بینن با وجود تمام این مشکلات ما باز هم ازشون نت می گیرم خب بدیهیه که هر کار دلشون خواست می کنند

ولی وقتی پای ضرر مالی به میون بیاد همه چی فرق می کنه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,602
دوستان باور کنید تنها یه راه وجود داره و اونم نخریدن اینترنت از ایناست

کافیه فقط یک ماه ملت اینترنتشونو تمدید نکنند بعد همه چی درست می شه (فرض کنیم اصلا یک ماه اینترنت کلا قطعه)

اینا وقتی می بینن با وجود تمام این مشکلات ما باز هم ازشون نت می گیرم خب بدیهیه که هر کار دلشون خواست می کنند

ولی وقتی پای ضرر مالی به میون بیاد همه چی فرق می کنه
نخریدن اینترنت عینه تحریمه ماشین میمونه همه میگن ما ماشین و تحریم کردیم ولی عملآ تو ساعات اول پیش فروش خودرو همش میره
دقیقآ همه از این قضیه خبر ندارن طرف نمیدونه مشکل چیه فقط مگه اینترنت ری.... همین نه میان قطعش کنن نه با قطع کردنش موافقن چون کاراشون و انجام میدن

Shidoshi

کاربر سایت
Jan 20, 2010
32
سلام دوباره به دوستان دیدم نیاز که یسری شفاف سازی کنم که دوستان اشتباه منظوره منو متوجه شدند.
دوستان منظورم از انحصار این بود که تواین شهر خراب شدهٔ ما فقط مخابرات اینترنت میده عملا و مافیا بازیی اینجا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر